ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    2
    User
    کاربرعادی

Exclamation خاموش شدن گوشی ال جی ج4 و جواب جالب مسئول مربوطه در مرکز خدمات پس از فروش !!!

لحظاتی پیش گوشی ال جی G4 بنده در حین کار خاموش شد و دیگه روشن نشد !
    دقیقا مثل بعضی موارد اعلام شده در این سایت و سایت های خارجی !
    همه به یه مورد اشاره میکنند...
    1- تا قبل از خاموش شدن هیچ مشکلی نداشتن، حتی کندی سرعت.
    2- گوشی در حین کار به مشکل برخورده
    3- گوشی بعضی ها تا لوگوی ال جی بالا میاد و بعضی تا صفحه اول
    4- ولی همه به آخر ماجرا میرسند !!! خاموشی...
    گارانتی طلایی ال جی دارم واسه همین با مرکز خدمات پس از فروش ال جی تماس گرفتم...
    بعد از بیان کامل مشکل این سوال هارو از من پرسیدند !
    ___گوشی روت شده ؟
    +خیر
    ___راستشو بگو !؟!!؟؟!
    +قربان با شما شوخی ندارم که !
    ___ آخه اگه روت شده باشه از گارانتی خارجه !
    +خیر قربان ! حتی گوشی OTA دریافت کرده و آپگریت شده به "لالی پاپ".
    ___همین دیگه !! نباید آپدیت میکردی !
    +عزیزم همه دنیا اینجوری آپدیت می کنن !
    ___ نه تو ایران فرق داره !
    +یعنی چی !!!؟؟!؟
    ___ تو ایران اینجوری گوشی رو نباید آپدیت کنی !!
    +آپدیت واسه 2-3 ماه پیش هستش !!
    ___ فرقی نداره همین باعث میشه خراب شه !!!
    +خب این مطلب رو جایی اعلام کرده بودید !؟
    ___ نه، من به شما میگم !!
    +مرسی ممنونم ! حالا چیکار کنم ؟!
    ___ بیارش اینجا ببینیم چی میشه !

شماره مرکز خدمات !!!
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام به همه دوستان گوشی من هم همین مشکل رو داره(کلا خاموش شده) و متاسفانه بدون گارانتی هستش . بردم تعمیر گاه میگن بردش باید عوض بشه خیلی گشتم گیرم نیامد و فقط نمایندگی داره اونم میگه 800 هزار تومان خیلی گرونه و ارزش نداره حالا اگه دوستان کسی جای سراغ داره که بتونم تهیه کنم با قیمت مناسب ممنون میشم راهنمایی کنید.
    2
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط delaviz3243 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان گوشی من هم همین مشکل رو داره(کلا خاموش شده) و متاسفانه بدون گارانتی هستش . بردم تعمیر گاه میگن بردش باید عوض بشه خیلی گشتم گیرم نیامد و فقط نمایندگی داره اونم میگه 800 هزار تومان خیلی گرونه و ارزش نداره حالا اگه دوستان کسی جای سراغ داره که بتونم تهیه کنم با قیمت مناسب ممنون میشم راهنمایی کنید.
    گارانتی قبول میکنه !؟!؟!؟!؟
    OP 
    0
    User
    کاربرعادی
    با سلام گوشی من ال جی 4 هستش و خیلی هم از این گوشی راضی بودم تا چند روز پیش خاموش شد و فقط روی لوگوی ال جی میمونه.گارانتی نداره فقط یکی بگه دردش چیه.چیکارش کنم.ممنونم.پشت دستم رو داغ کنم دیگه از ال جی گوشی مزخزفش رو بخرم
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    ایشون پس وظیفشون چی هست که همچین حرفی رو گفتن بهتون
    با تهران تماس بگیرید و مسئله رو با اونها در میون بزارید یعنی چه آپدیت گوشی رو خراب میکنه
    وقتی یک سری بی سواد رو میزارن توی نمایندگی میشه همین
    اون ها باید رسیدگی کنند و این حرف که بیارید ببینیم چی میشه یک حرف بی پایه و اساس هسش
    LG Lif's Good

The New Idea

2
    User
    کاربرعادی

Unhappy

نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
    ایشون پس وظیفشون چی هست که همچین حرفی رو گفتن بهتون
    با تهران تماس بگیرید و مسئله رو با اونها در میون بزارید یعنی چه آپدیت گوشی رو خراب میکنه
    وقتی یک سری بی سواد رو میزارن توی نمایندگی میشه همین
    اون ها باید رسیدگی کنند و این حرف که بیارید ببینیم چی میشه یک حرف بی پایه و اساس هسش
    ممنونم از شما
    یک سوال
    من کارمند هستم و تو این هفته به هیچ وجه نمی تونم به نمایندگی مراجع کنم واسه همین کمی سعی کردم خودم با گوشی ور برم !!!
    باطری دوم گوشیم رو روش گذاشتم (تو جعبه گوشیم 2تا باطری بود) رو صفحه گوشیم علامت 0 بودن شارژ اومد و تصویری که مربوط به شارژ باطری هستش
    بعد از شارژ کابل رو کشیم و دکمه پایین و بعد پاور رو گرفتم بعد از چند لحظه (شاید 20 یا 40 ثانیه) یه صفحه اومد با یه بارکد که بالاش IMEI نوشته بود
    بعد پاور رو دوباره زدم صفحه رفت و بعد علامت ال جی و بعد اون نوری که دوره لوگو میچرخه و بعد هی صفحه سیاه میشد و بعد از چند ثانیه لوکوی ال جی میومد
    و بعد از چند ثانیه دوباره صفحه سیاه و هی تکرارا می شد تا بطری رو کشیدم، البته 2 یا 3 بار اینجوری شد که من باطری رو کشیدم.
    نظرتون چیه در مورد گوشیم !؟ تعطیله ؟!؟!؟!؟!
    OP 
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    اگر گوشیتون وارد دانلود مد نشه کاری نمیشه کرد د وست عزیز و تنها راه تعویض برد گوشی هست و نمایندگی موظف هست رایگان براتون این کار رو انجام بده
    LG Lif's Good

The New Idea

1
    User
    کاربرعادی
    من یه H-815 داشتم که همین مشکل رو داشت، گرارانتی قبول نمیکنه چون میگه کالای قاچاقه!!!(سوال اصلی اینه که ال جی مگه همه جای دنیا ال جی نیست؟ یا اینجا پول نمیگیرن نباید جواب پس بدن؟ مگه کمپانی ال جی همه جا ال جی نیست و نمایندگیهاش هم تحت حمایت اون نیستن؟) در هر صورت، کمپانی ال جی اعلام کرد، یه سری از ال جی ها که طی یه تاریخ خاص ساخته شد، مشکل لحیم کاری دارند و تمام نمایندگیهای ال جی موظفند که این مشکل رو رایگان حل کنن که ایران همونجوری که گفتم، از سر خودش باز میکنه که بتونه راحتتر بچاپه و دزدی کنه.
    5
    User
    کاربرعادی
    سلام.. طرف چی عقده ای بوده. دوست عزیز تنها راهش فقط مادربرد گوشیتون باید عوض شه. من مشهدم. وقتی بردم اصلا هیچی نپرسیدن گفتن چی شد گفتم بازی میکردم هنگ کرد دیگه بالا نیومد.فقط گفتن نرم افزاری 48 ساعت سخت افزاری تا 1 ماه طول میکشه. 1 ماه طول کشید اس اومد و رفتم گرفتم هیچ هزینه و سوالی هم نپرسیدن که بگن چرا اینجوری شده یا نه خیلی راحته راحت. شمام به تهران مراجعه کنید.
    0
    User
    کاربرعادی
    دوستان برای منم همین طوری شد با هارد ریست برگشت باورکنید همه میخوان ازتون پول بکنن فقط هارد ریست کنید همین
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)