ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    5
    User
    کاربرعادی

مشکل با اندروید 6

سلام و درود خسته نباشید
    گوشیه من h818p هستش بعد چندی پیش گوشی رو به اندروید 6 ار طریق خود گوشی ارتقاع دادم بعد از اون وقت تا الان باتری خیلی زود تموم میشه فکتور ریسیت همکردم اما خب تاثیری نداشت دیشب گوشی رو از شارژ در اوردم و گذاشتم یک طرف صبح دیدم باتری گوشی شده 82 درصد توی قسمت battery usage دیدم android os روی شصت و دو هست بعد میخاستم ببینم برای عوض کردن کاستوم اندروید باید مثل دانگرید مراحلو برم یا فرق میکنه؟؟ بهترین کاستوم رام چی هست؟ کدوم کاستوم رام اپدیت بیشتری میشه؟ گوشیم هم دو سیم کارته ورژن نرم افزار الانمم v20c هست ممنون میشم راهنمایی کنید :)
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    دوست عزیز متاسفانه برای مدل دوسیم کارت امکان نصب کاستوم رام نیست چون برای کاستوم رام باید بوتلودرتون باز باشه که مدل دوسیم امکان باز شدن بوتلودر رو نداره
    شما باتری گوشیتون رو کالیبره کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر
    اگر نشد بزارید باتری گوشی 100 درصد بشه بعد از اون اقدام به نصب رام رسمی با نرم افزار ;lg up کنید
    LG Lif's Good

The New Idea

5
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
    دوست عزیز متاسفانه برای مدل دوسیم کارت امکان نصب کاستوم رام نیست چون برای کاستوم رام باید بوتلودرتون باز باشه که مدل دوسیم امکان باز شدن بوتلودر رو نداره
    شما باتری گوشیتون رو کالیبره کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر
    اگر نشد بزارید باتری گوشی 100 درصد بشه بعد از اون اقدام به نصب رام رسمی با نرم افزار ;lg up کنید
    مرسی ممنون یه سوال داشتم اینکه اگه رام رسمی رو نصب کنم بلافاصله بعدش میتونم کالیبره کنم یا چند وقت بعدش میتونم کالیبره کنم مرسی :)
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirpars نمایش پست ها
    مرسی ممنون یه سوال داشتم اینکه اگه رام رسمی رو نصب کنم بلافاصله بعدش میتونم کالیبره کنم یا چند وقت بعدش میتونم کالیبره کنم مرسی :)
    خب کالیبره کردن روش های مختلفی داره که شما میتونید با هر روشی راحت تر بودید اون رو انجام بدین دوست عزیز

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

LG Lif's Good

The New Idea

5
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
    خب کالیبره کردن روش های مختلفی داره که شما میتونید با هر روشی راحت تر بودید اون رو انجام بدین دوست عزیز

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

حرفتون درست اما من منظورم این بود که بعد نصب رام حتما احتیاجی به کالیبره هست یا نه و اینکه مشکلی نداره وقتی که رامو نصب کردم بعدش همون موقع کالیبره کنم؟ مرسی :)
    5
    User
    کاربرعادی
    سلام رام رسمی خاورمیانه رو نصب کردم اما خب همچنان داره از باتری مصرف میکنه به اندروید 5.1 دانگرید کنم خوب میشه؟؟ این هم اسکرین شات مرسی
    ویرایش توسط amirpars : 05-15-2016 در ساعت 06:37 PM
    10
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirpars نمایش پست ها
    سلام رام رسمی خاورمیانه رو نصب کردم اما خب همچنان داره از باتری مصرف میکنه به اندروید 5.1 دانگرید کنم خوب میشه؟؟ این هم اسکرین شات مرسی
    تو حالت کلی بنده مصرف اندروید 6 رو نمیپسندم.دانگرید کنید به 10l مصرف خوب و بدون باگ هستش

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)