ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    0
    User
    کاربرعادی

خرید برد گوشی g4

سلام به همه دوستان گوشی من مدتی است که کلآ خاموش شده و متاسفانه بدون گارانتی هستش . بردم تعمیر گاه میگن بردش باید عوض بشه خیلی گشتم گیرم نیامد و فقط نمایندگی داره اونم میگه 800 هزار تومان خیلی گرونه و ارزش نداره حالا اگه دوستان کسی جای سراغ داره که بتونم تهیه کنم با قیمت مناسب ممنون میشم راهنمایی کنید.
    1
    User
    کاربرعادی
    اینجا هست به قیمت 380 ولی الان ناموجود زده

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

2
    User
    کاربرعادی
    سلام برد گوشی lgg4 یا همون h818p پیدا میشه واسه خرید ممنون میشم راهنمایی کنید
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط sol69h نمایش پست ها
    سلام برد گوشی lgg4 یا همون h818p پیدا میشه واسه خرید ممنون میشم راهنمایی کنید
    پیدا میشه دوست عزیز ولی باید خودتون بگردید در تعمیر کار ها یا از نمایندگی ببینید میتونید پیدا کنید
    LG Lif's Good

The New Idea

2
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط delaviz3243 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان گوشی من مدتی است که کلآ خاموش شده و متاسفانه بدون گارانتی هستش . بردم تعمیر گاه میگن بردش باید عوض بشه خیلی گشتم گیرم نیامد و فقط نمایندگی داره اونم میگه 800 هزار تومان خیلی گرونه و ارزش نداره حالا اگه دوستان کسی جای سراغ داره که بتونم تهیه کنم با قیمت مناسب ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز من پدرم در بخش تعمیرات الجی در ولیعصر کار میکنه لطف کنید شمارتونو اعلام کنید پدرم باهاتون تماس میگیرن راهنماییتون میکنن در ضمن اگر برد زیر 700 هزار بود بدونید فیکه

فرستاده شده از LG-H818ِ من با Tapatalk
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط ممد0921 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من پدرم در بخش تعمیرات الجی در ولیعصر کار میکنه لطف کنید شمارتونو اعلام کنید پدرم باهاتون تماس میگیرن راهنماییتون میکنن در ضمن اگر برد زیر 700 هزار بود بدونید فیکه

دوست عزیز گرفتن شماره تلفن و اطلاعات در انجمن خلاف قوانین هست پدرتون برای راهنمایی میتونند تشریف بیارند و خودشون در انجمن راهنمایی کنند یا اگر میخواهند انجمن ال جی ایران هر مشکلی رو که به نمایندگی ربط داشت به ایشون ارسال کنند باید ابتدا با بنده مکاتبه کنند بعد اقدام به این کار کنند.
    LG Lif's Good

The New Idea

2
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
    دوست عزیز گرفتن شماره تلفن و اطلاعات در انجمن خلاف قوانین هست پدرتون برای راهنمایی میتونند تشریف بیارند و خودشون در انجمن راهنمایی کنند یا اگر میخواهند انجمن ال جی ایران هر مشکلی رو که به نمایندگی ربط داشت به ایشون ارسال کنند باید ابتدا با بنده مکاتبه کنند بعد اقدام به این کار کنند.
    شرمنده ام به مولا

1
    User
    کاربرعادی
    سلام و خسته نباشید
    من بندرعباس زندگی میکنم
    منم یه گوشی ال جی g4 دارم که دقیقا همین مشکل براش پیش اومده و الان دیگه اصلا بوت نمیشه
    در حال حاضر بنظرتون برد گوشی واسه خرید پیدا میشه؟ البته گوشی من گارانتی نداره
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezasa نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من بندرعباس زندگی میکنم
    منم یه گوشی ال جی g4 دارم که دقیقا همین مشکل براش پیش اومده و الان دیگه اصلا بوت نمیشه
    در حال حاضر بنظرتون برد گوشی واسه خرید پیدا میشه؟ البته گوشی من گارانتی نداره
    بله دوست عزیز پیدا میشه در تعمیر کار ها اما هزینه زیادی خواهد داشت مراجعه کنید و پرس و جو کنید
    LG Lif's Good

The New Idea

2
    User
    کاربرعادی
    با سلام برد گوشی lgg4 میخواستم هیج کجا گیرم نیومده ممنون میشم کمک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)