ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    0
    User
    کاربرعادی

خاموشی کلی الجی LG L5 II E450

با سلام من قبلا هم تاپیک زدم ولی جواب نگرفتم
    بعد از کلی سعی برای فلش زدن با انواع و اقسام روش ها و با باکس اختاپوس که جواب نداد رفتم سراغ نرم افزار SP Flash tool که مخصوص گوشی های مدیاتک هست
    خلاصه نصبش کردم و گوشی رو در حالت دانلود مود وصل کردم.فقط هم فایل اسکاتر گوشی که آدرس بیت به بیت پارتیشن های گوشی هست رو داشتم و به نرم افزار هیچ رام و فایلی ندادم
    همه تیک های نرم افزار رو هم زده بودم.که دوتا تیک اول یعنی preloader و dspl رو نباید میزدم
    بعد رو گزینه استارت نرم افزار کلیک کردم که یکدفعه یک نوار قرمز پر شد و ارور داد و گوشی کلا خاموش شد.نوار قرمز انگار کل پارتیشن های گوشی رو پاک کرد.حالا وقتی وصلش میکنم به پی سی دو مورد preloader و mt65xx رو نمیاره و فقط برای حدودا ده ثانیه میگه mtk usb وصل شده و بعد قطع میشه
    نمایندگی هم بردم گفتن نمیتونن تعمیرش کنن و باید بردش عوض بشه که موجود نیست
    الان من موندم با یه تیکه اجر که هیچ کاری نمیشه کرد
    خواهشا اگه کسی یا جایی تخصصی در مشهد سراغ دارین معرفی کنین چون نمایندگیش که فقط بلده برد عوض کنه
    من واقعا تعجب میکنم که چرا هرجا الجی میبری واسه تعمیر میگن کار ما نیست ببر نمایندگی
    چنتا سامسونگ و هواوی بردم واسه تعمیر فورا انجام شده بدون تعویض برد
    الحمدلله باکس های تعمیراتی هم که کلا مرخصن برا مدیاتک
    کسی میتونه کمک کنه راهنمایی کنه
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    با سلام خدمت شما
    دوست عزیز معتبر ترین نمایندگی ال جی هست در ایران و اصلا قابل قیاس با نمایندگی های دیگر نیست و وقتی اونها تشخیص میدن بورد باید عوض بشه متاسفانه باید بورد رو عوض کنید
    باز اگر دوستان کسی در مشهد میشناسند ب دوستمون معرفی کنند انشالله که نتیجه بگیرن
    موفق باشید
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Majid247 نمایش پست ها
    با سلام من قبلا هم تاپیک زدم ولی جواب نگرفتم
    بعد از کلی سعی برای فلش زدن با انواع و اقسام روش ها و با باکس اختاپوس که جواب نداد رفتم سراغ نرم افزار SP Flash tool که مخصوص گوشی های مدیاتک هست
    خلاصه نصبش کردم و گوشی رو در حالت دانلود مود وصل کردم.فقط هم فایل اسکاتر گوشی که آدرس بیت به بیت پارتیشن های گوشی هست رو داشتم و به نرم افزار هیچ رام و فایلی ندادم
    همه تیک های نرم افزار رو هم زده بودم.که دوتا تیک اول یعنی preloader و dspl رو نباید میزدم
    بعد رو گزینه استارت نرم افزار کلیک کردم که یکدفعه یک نوار قرمز پر شد و ارور داد و گوشی کلا خاموش شد.نوار قرمز انگار کل پارتیشن های گوشی رو پاک کرد.حالا وقتی وصلش میکنم به پی سی دو مورد preloader و mt65xx رو نمیاره و فقط برای حدودا ده ثانیه میگه mtk usb وصل شده و بعد قطع میشه
    نمایندگی هم بردم گفتن نمیتونن تعمیرش کنن و باید بردش عوض بشه که موجود نیست
    الان من موندم با یه تیکه اجر که هیچ کاری نمیشه کرد
    خواهشا اگه کسی یا جایی تخصصی در مشهد سراغ دارین معرفی کنین چون نمایندگیش که فقط بلده برد عوض کنه
    من واقعا تعجب میکنم که چرا هرجا الجی میبری واسه تعمیر میگن کار ما نیست ببر نمایندگی
    چنتا سامسونگ و هواوی بردم واسه تعمیر فورا انجام شده بدون تعویض برد
    الحمدلله باکس های تعمیراتی هم که کلا مرخصن برا مدیاتک
    کسی میتونه کمک کنه راهنمایی کنه

سلام عزیز
    در مشهد جایی برای فلش زدن میشناسی معرفی کنی؟
    یه جی 2 دارم ببرم فلش کنن
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط soubaro9 نمایش پست ها
    سلام عزیز
    در مشهد جایی برای فلش زدن میشناسی معرفی کنی؟
    یه جی 2 دارم ببرم فلش کنن
    برای سوالتون تاپیک جداگانه ایجاد کنید تا رسیدگی بشه در ضمن خودتون میتونید به راحتی با فلش تول ال جی روی گوشیتون رام فلش کنید و نیازی هم به هزینه وبردن به بیرون نداره
    LG Lif's Good

The New Idea

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)