ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    0
    User
    کاربرعادی

مشکل حافظه و روت lg leon

سلام. چند روزه ال جی لئون گرفتم ولی یه مشکل اساسی باهاش دارم. حافظه پیش فرضش رو نمیشه تغیر داد و همه نرم افزارا روی داخلی ذخیره میکنن مدیا و دیتا هاشونو.یه روش کد نویسی دیدم ک میشه جای دو تا حافظه رو عوض کرد. ولی باس روت باشه.هر نرم افزاری ک بگید استفاده کردم و روت نشد.

.(.Lg one click root )
    (Lg root script)

(Lg root basic)

هم جواب ندادن. اروری هم نمیدن ولی بعد از اینکه از دانلود مود خارج میشه تغیری ایجاد نشده.یک ینکه راه حلی برای حافظه داخلی دارین ؟دو چطور رووت کنمسه کاستوم رامی برای این گوشی وجود نداره ک روت باشه؟ چهار توی اپدیت جدید مشکلش حل نشده؟ گوشیم لئون تری جی هست و اندرویدش 5.0.1
    ویرایش توسط Gholamzadeh.mr : 04-03-2016 در ساعت 01:32 AM
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gholamzadeh.mr نمایش پست ها
    سلام. چند روزه ال جی لئون گرفتم ولی یه مشکل اساسی باهاش دارم. حافظه پیش فرضش رو نمیشه تغیر داد و همه نرم افزارا روی داخلی ذخیره میکنن مدیا و دیتا هاشونو.یه روش کد نویسی دیدم ک میشه جای دو تا حافظه رو عوض کرد. ولی باس روت باشه.هر نرم افزاری ک بگید استفاده کردم و روت نشد.

.(.Lg one click root )
    (Lg root script)

(Lg root basic)

هم جواب ندادن. اروری هم نمیدن ولی بعد از اینکه از دانلود مود خارج میشه تغیری ایجاد نشده.یک ینکه راه حلی برای حافظه داخلی دارین ؟دو چطور رووت کنمسه کاستوم رامی برای این گوشی وجود نداره ک روت باشه؟ چهار توی اپدیت جدید مشکلش حل نشده؟ گوشیم لئون تری جی هست و اندرویدش 5.0.1
    دوست عزیزخواهشا سوالتونو فقط ی جا مطرح کنید بعد از 24ساعت اگه کسی جواب نداد مجدا پست بذارید

0
    User
    کاربرعادی
    عذر میخوام. اولین باره میخوام توی یه فوروم فعالیت کنم. با قوانین آشنا نیستم زباد
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

با kingroot 4.8.5 نشد. با iroot جدید هم نشد.هر دو ورژن پی سی و اندرویدشون. با LG one click root. نسخه گرافیکی و دو نسخه cmd نشد. درایور نصبه. دانلود مود ک میره جایی ک باس don بده هیچی نمیاره و مربع میمونه
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    با کینگ روت یا سایر نرم افزار ها مشکل چیه ؟
    یک سوال شما USB Debugging رو فعال کردید ؟
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    بله debogging فعاله.... خیلی تازه کار نیستم خیلی پوشی ها رو روت کردم قبلا. و رام هم عوض کردم ولی نه روی ال جی

کینگ روت و آی روت تا شصت هفتاد درصد هم میره و ریست میشه بعدش faild میشه....
    هر نرم افزاری دیدم امتحان کردم...
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gholamzadeh.mr نمایش پست ها
    بله debogging فعاله.... خیلی تازه کار نیستم خیلی پوشی ها رو روت کردم قبلا. و رام هم عوض کردم ولی نه روی ال جی

کینگ روت و آی روت تا شصت هفتاد درصد هم میره و ریست میشه بعدش faild میشه....
    هر نرم افزاری دیدم امتحان کردم...
    سلام پیشنهاد میکنم رام ی منطقه اروپایی رو فلش بزنید و روش زیر رو تست کنید احتمالا مشکل از رامتونه رامی که دانلود میکنیدم اپراتوری نباشه

0
    User
    کاربرعادی
    روت شد.... با یه تغییری ک اصلا فکرشو نمیکردم و جایی نخونده بودم.توی accessibility قسمتِ services گزینه ی kingroot اضافه شده بود و خاموش بود. روشنش ک کردم و بازش کردم بی دردسر روت شد . حتی یه خاموش روشنم نشدحالا مسئله بعدیم اینه ک نمیشه پیش فرض رو تغیر داد. روش کد نویسی ک باید فایل viod.fstab رو تغییر داد روی اندروبد 5 شدنی نیس.... راه حلی دارید؟ نرم افزاری نیس این کارو بکنه؟ منظورم نرم افزاری مثلlink2sd نیس ک فقط برنامه ها جابجا بشه.... میخوام کلا جای دو تا حافظه عوض شه.....توی رام های دیگه این مشکلش حل نشده؟از دوستایی ک پیگیر مشکلم بودن و راهکار ارائه دادن واقعا ممنونم
    0
    User
    کاربرعادی
    روت شد.... با یه تغییری ک اصلا فکرشو نمیکردم و جایی نخونده بودم.توی accessibility قسمتِ services گزینه ی kingroot اضافه شده بود و خاموش بود. روشنش ک کردم و بازش کردم بی دردسر روت شد . حتی یه خاموش روشنم نشد😀حالا مسئله بعدیم اینه ک نمیشه پیش فرض رو تغیر داد. روش کد نویسی ک باید فایل viod.fstab رو تغییر داد روی اندروبد 5 شدنی نیس.... راه حلی دارید؟ نرم افزاری نیس این کارو بکنه؟ منظورم نرم افزاری مثلlink2sd نیس ک فقط برنامه ها جابجا بشه.... میخوام کلا جای دو تا حافظه عوض شه.....توی رام های دیگه این مشکلش حل نشده؟از دوستایی ک پیگیر مشکلم بودن و راهکار ارائه دادن واقعا ممنونم
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)