ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    0
    User
    کاربرعادی

Angry مشکل آنتن دهی ،گرم شدن و عدم اتصال به اینترنت

سلام من الان سه هفته است که گوشی LG G3 خریدم و دقیقا سه هفته هست که از محل کارم نمیتونم با کسی تماس بگیرم و یا تماسی دریافت کنم. آنتن گوشی یک لحظه کاملا پر میشه یک لحظه کاملا خالی هستش حتی پیام ها هم به درستی ارسال و دریافت نمیشه این درحالی هستش که سایر گوشی های دوستانم از مارک های دیگه همچین مشکلی ندارن. گوشی به شدت داغ میشه در حدی که توی انگشتای دستم احساس سوختی میکنم. علامت 4G یا H یا E را در محل های مختلف روی صفحه گوشی می بینم اما هیچ سایتی باز نمیشه . به شدت پشیمون شدم از خرید گوشی در یک فرومی خوندم که آی سی RF این گوشی ضعیف هستن این درسته؟(من اطلاع فنی ندارم) اندروید پنج دارم روی گوشی و دستکاری هم نشده بجز آپدیتهایی که از طریق آپدیت سنتر نصب شده ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط moh3n : 03-13-2016 در ساعت 07:18 PM
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط moh3n نمایش پست ها
    سلام من الان سه هفته است که گوشی LG G3 خریدم و دقیقا سه هفته هست که از محل کارم نمیتونم با کسی تماس بگیرم و یا تماسی دریافت کنم. آنتن گوشی یک لحظه کاملا پر میشه یک لحظه کاملا خالی هستش حتی پیام ها هم به درستی ارسال و دریافت نمیشه این درحالی هستش که سایر گوشی های دوستانم از مارک های دیگه همچین مشکلی ندارن. گوشی به شدت داغ میشه در حدی که توی انگشتای دستم احساس سوختی میکنم. علامت 4G یا H یا E را در محل های مختلف روی صفحه گوشی می بینم اما هیچ سایتی باز نمیشه . به شدت پشیمون شدم از خرید گوشی در یک فرومی خوندم که آی سی RF این گوشی ضعیف هستن این درسته؟(من اطلاع فنی ندارم) اندروید پنج دارم روی گوشی و دستکاری هم نشده بجز آپدیتهایی که از طریق آپدیت سنتر نصب شده ممنون میشم راهنمایی کنید
    شما حالت شبکه رو بذار رو فقط GSM ببین بازم انتن قطع و وصل میشه اگه مشکلت حل نشد ی بار گوشی رو فلش کن. من این گوشی رو دارم هیچ مشکلی با انتن دهی ندارم،متاسفانه الا بازار پر شده از گوشیهای رفرشی که موقع خرید باید از ی جای کاملا معتبر خرید کرد که همچین مشکلیم پیش نیاد ک فک کنی تمام گوشیا اینجورین اگه این گوشی این مشکلی که شما میگید رو داشت که در بسیار از منابع تخصصی بعنوان بهترین گوشی سال 2014انتخاب نمیشد.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)