ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1
    User
    کاربرعادی

Thumbs up مشکل در بالا امدن lgg4

سلام خدمت دوستان و ادمین عزیز.حقیقتش من یه g4 خریدم و از روزی که خریدمش خون کرده تو دلم وبه خودم قول دادم دیگه هرگز سراغ الجی نرم!!!
    گوشی من یه مشکلی پیدا کرده که کمکم کنید رفعش کنم ممنون میشم.داستان از این قراره که من دیشب توی تلگرام داشتم چت میکردم که یهو گوشی خاموش میشه و ریبوت میشهولی دوباره روی لوگوی الجی گیر میکنه و ریبوت میشه من گذاشتم گوشی رو و رفتم شام خوردم دوباره که برگشتم سروقت گوشی و روشنش کردم دیدم بالا اومد و خوشحال شدم اما متاسفانه این خوشحالی من زیاد دووم نداشت و تا قفل رو باز کردم که بعدش به منو برم دیدم دوباره گوشی هنگ کرد و مثل قبل شد فک کردم شاید مشکل از رامه اومدم که رام بزنم دیدم نه برنامه الجی فلش تولز و نه برنامه الجی اپ هیچکدوم نمیتونن پورت com گوشی رو پیدا کنن و پیغام خطا میدن خلاصه گوشی الان خاموشه و مونده رو دستم اگر ممکنه کمک کنید مشکلشو حل کنم ممنون میشم
    در ضمن شرمنده که تایپیک طولانی شد
    3
    User
    کاربرعادی
    فکر کنم باید ببری گارانتی
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    با سلام

به نمایندگی ال جی ایران مراجعه کنید
    LG Lif's Good

The New Idea

207
    LG G4
    مدیر بخش
    سلام

متاسفانه این مشکل برای بنده هم پیش اومد مشکل گوشی های جی 4 هست که تولید بد برد گوشی میشه تنها راهش مراجعه به نمایندگی برای بنده رو بعد 3 هفته تحویل دادن با یک برد تعویض شده در صورتی که گوشیتون گارانتی داره و 4 ماه از خریدتون نگذشته با جعبه به گارانتی مراجعه کنید براتون تعویض میکنن و گوشی نو میدن

برای بنده بیشتر حدود 9 ماه از گارانتی گذشته بود فقط برد گوشی رو تعویض کردن که شامل نا همخوانی سریال گوشی با جعبه شده
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_gH_asl نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه این مشکل برای بنده هم پیش اومد مشکل گوشی های جی 4 هست که تولید بد برد گوشی میشه تنها راهش مراجعه به نمایندگی برای بنده رو بعد 3 هفته تحویل دادن با یک برد تعویض شده در صورتی که گوشیتون گارانتی داره و 4 ماه از خریدتون نگذشته با جعبه به گارانتی مراجعه کنید براتون تعویض میکنن و گوشی نو میدن

برای بنده بیشتر حدود 9 ماه از گارانتی گذشته بود فقط برد گوشی رو تعویض کردن که شامل نا همخوانی سریال گوشی با جعبه شده
    سلام اقا گوشی منم همین مشکل را داره و گارانتی نداره حالا چکار کنم
    0
    User
    کاربرعادی
    راهی هست که یه جوری درستش کنم اینطوری که بد رفته پاچم
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    خیر به یک تعمیر کار مراجعه کنید یا به نمایندگی مراجعه کنید ببینید براتون با هزینه اوکی میکنند یا خیر
    بسته شد!
    LG Lif's Good

The New Idea

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)