ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    0
    User
    کاربرعادی

مشکل عجیب لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوستان گوشی من.یک ال جی L70 دوسیم کارت هست.
    یک مموری 16GB خریدم. تمام چیزهایی که لازم داشتم رو مموری ریختم و اون سری
    از برنامه هایی که. نصب کردی و میشه بریزی رو مموری انتقال دادم.اما بعد از چند ساعت رفتم سر گوشی مثل زمانی که برنامه رو مموری هست و مموری رو از گوشی جدا میکنی و برنامه اجرا نمیشه همون جوری شده بو و عکسهای تو گوشی هم باز نمیشدند اما حجم داشتند و می خواستم حتی با دوربین عکس بگیرم می نوشت مشکل در ضبط و کمبود فضا در سورتی که 13g حجم داشتم و برنامه هایی که رو مموری ریختم و می خواستم نصب کنم مینوشت مشکل در تجزیه.مموری و گوشی رو فرمت کردم اما باز مموری همون جوری هست.اما مموری دیگه میزارم اینجور نیست.جالب اینکه برنامه که دانلود میکنم نصب میشه اما اگر رو مموری بریزم میزنه مشکل در تجزیه.و از اون زمان تا کنون گوشیم یه جوری شده یعنی گیج شده ایا مموری برا گوشیم زیاده و ساپورت نمیکنه ؟( تو کاتالوک زده تا 32 ساپورت میکنه)یا عیب از چیزه دیگه ای هست درضمن مارک مموری (سیلکون پاور) هست.
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط sash0099 نمایش پست ها
    سلام دوستان گوشی من.یک ال جی L70 دوسیم کارت هست.
    یک مموری 16GB خریدم. تمام چیزهایی که لازم داشتم رو مموری ریختم و اون سری
    از برنامه هایی که. نصب کردی و میشه بریزی رو مموری انتقال دادم.اما بعد از چند ساعت رفتم سر گوشی مثل زمانی که برنامه رو مموری هست و مموری رو از گوشی جدا میکنی و برنامه اجرا نمیشه همون جوری شده بو و عکسهای تو گوشی هم باز نمیشدند اما حجم داشتند و می خواستم حتی با دوربین عکس بگیرم می نوشت مشکل در ضبط و کمبود فضا در سورتی که 13g حجم داشتم و برنامه هایی که رو مموری ریختم و می خواستم نصب کنم مینوشت مشکل در تجزیه.مموری و گوشی رو فرمت کردم اما باز مموری همون جوری هست.اما مموری دیگه میزارم اینجور نیست.جالب اینکه برنامه که دانلود میکنم نصب میشه اما اگر رو مموری بریزم میزنه مشکل در تجزیه.و از اون زمان تا کنون گوشیم یه جوری شده یعنی گیج شده ایا مموری برا گوشیم زیاده و ساپورت نمیکنه ؟( تو کاتالوک زده تا 32 ساپورت میکنه)یا عیب از چیزه دیگه ای هست درضمن مارک مموری (سیلکون پاور) هست.
    طبق حرفای خودت مشکل از مموری هست از نرم افزارهای تعمیر مموری استفاده کن اگه درست نشد بیخیالش شو

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)