ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 6 نخست ... 3456 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 59
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت

اندورید مارشمالو | Android 6 | برای LG G4 H815

با سلام خدمت شما عزیزان

اندروید 6 برای ال جی جی 4 مدل تک سیم کارت و مدل نامبر H815 ریلیز شده

برای کسانی که این مدل رو دارند میتونن استفاده کنن

رام لهستان - بیلد 20A - برای H815

کد:
    http://storagecow.eu/Xda/LG%20G4/Marshmallow%206.0/H81520A_00.kdz

رام لهستان - بیلد 20b - برای H815

کد:
    http://downloads.codefi.re/autoprime/LG/LG_G4/H815/H81520B/H81520B_00.kdz

LG Lif's Good

The New Idea

1
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

درود و سپاس
    داره انجام میشه بعد از نصب نیاز هستش که فکتوری ریست هم انجام بدم؟ و اینکه اگر آپدیت OTA در آینده براش بیاد با خود گوشی آپدیت انجام میشه؟
    1
    User
    کاربرعادی
    سلام دوستان.بنده امروز G4 مدل تک سیم گرفتم.اما با خود گوشی خواستم آپدیت کنم آندروید 6 واسش نیومده.مدل گوشی H815T هست.میخواستم ببینم این آندروید 6 که واسه H815 اومده میتونم رو گوشیم فلش کنم؟چون طبق گفته دوستان قفط واسه H815 و H815p هست و روی H815T نمیشه نصب کرد
    0
    User
    کاربرعادی
    بعد از نصب چرا اینو نشون میده؟V20b-OPT2-HQمگه نباید V20b-EUR-XX باشه؟؟؟؟؟؟
    1
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsasa نمایش پست ها
    سلام دوستان.بنده امروز G4 مدل تک سیم گرفتم.اما با خود گوشی خواستم آپدیت کنم آندروید 6 واسش نیومده.مدل گوشی H815T هست.میخواستم ببینم این آندروید 6 که واسه H815 اومده میتونم رو گوشیم فلش کنم؟چون طبق گفته دوستان قفط واسه H815 و H815p هست و روی H815T نمیشه نصب کرد
    سلام دوست عزیز.

بنده هم H815T دارم. V20B (دومین آپدیتی که تو این تو این بخش گذاشتن) چند هفته پیش نصب کردم ( با LGUP نه فلش تولز). تا الان که هیچ مشکلی نداشته به جز یه اشکال خیلی کوچیک در بلنگوی گوشی که مطمئن نیستم ربطی به نا هماهنگی رام داشته باشه,شاید از قبل این مشکل بوده یا مربوط به خود رام باشه و H815 هم بعد از آپدیت این مشکلو پیدا کنه.مشکل اینه که موقع پخش صدا یه نویز خیلی کم مثل صدای فوت هم شنیده میشه .البته فقط زمانی که صدا خیلی کم باشه (لول 1یا 2) متوجهش میشید.منکه بعد از 2 هفته متوجه شدم و بنظرم اصلا مهم نیست.

اما از بهترین تغییراتش بگم که شارژدهیش بسیار بسیار بهتر شده و خیلی کمتر از قبل گرم میشه.

در آخر هم بگم مسئولیت نصب این رام با خودتونه.
    1
    User
    کاربرعادی
    سلام دوستان.بنده G4 نک سیم مدل H815T دارم و 4 روز پیش با هزارتا دل نگرانی که آیا گوشیم بالا بیاد و نیاد آندروید 6 که واسه مدل H815 ارائه شده رو فلش کردم رو گوشیم.و خوشبختانه بدون هیچ مشکلی بالا اومد.تا الانم رو 4تا گوشی دیگه علاوه بر گوشی خودم فلش زدم و هیچ مشکلی ندارن.کلی دنبال این موضوع بودم که فهمیدم این رام های H815 واسه تمام مدل های H815 هست.فقط اینکه V20B رو بزنید چون V20A زیاد جالب نبود.و اینکه از نرم افزار lgup استفاده کنید.
    اول گوشیتون رو به حالت ریکاوری ببرید(گوشی رو خاموش کنید و کلید ولوم بالا رو بگیرید و گوشی رو به سیستم وصل کنید)
    نرم افزار رو اجرا کنید و وسط صفحه قسمت process چک گزینه ی upgrade رو بزنید
    حالا پایین تر از اون روی گزینه ی bin file کلیک کنید و سمت راستش رو به روی BIN file سه نقطه هست.اونو بزنید و رامتون رو که دانلود کردید رو انتخاب کنید.
    بعد نرم افزارو ببندید!!دوباره نرم افزار رو اجرا کنید و حالا در قسمت process چک گزینه ی REFURBISH رو بزنید و بعدش پایین صفحه start رو بزنید و منتظر بمونید 100% کامل شه.
    تمام.فقط اینکه تمام اطلاعات گوشیتون پاک میشه.یعنی فقط حافظه ی داخلی گوشی.و اینکه حتما refurbish شه کوشی.یعنی هم فلش هم ریست فکتوری
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام دوستان گوشی من جی 4 مدل تک سیم کارت و مدل نامبر H815 دارم اندروید 5.1 امروز بروزرسانی شرکتی کردم اما هیچ گونه تغییری در اندروید 6 نمیبینم اندروید 6 کلی انجام شده هیچ مشکلی نداره ایا گرافیک اندروید 6 مث 5.1 یا ن مشکلی برای نصب گوشی من پیش اومده؟؟

شات:

ویرایش توسط Alireza_B13 : 01-31-2016 در ساعت 01:32 PM
    207
    LG G4
    مدیر بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_B13 نمایش پست ها
    سلام دوستان گوشی من جی 4 مدل تک سیم کارت و مدل نامبر H815 دارم اندروید 5.1 امروز بروزرسانی شرکتی کردم اما هیچ گونه تغییری در اندروید 6 نمیبینم اندروید 6 کلی انجام شده هیچ مشکلی نداره ایا گرافیک اندروید 6 مث 5.1 یا ن مشکلی برای نصب گوشی من پیش اومده؟؟

شات:

سلام دوست من تغییرات بسیاز جزئی بوده آن هم در تنظیمات و چند مورد دیگر که به صورت معمول ب کار نمیاد تا متوجه بشید

تغییراتی که شاید متوجه بشید یکیش تغییر مود سایلنت صدا یا اضافه شدن ولوم کنترل صدای تاچ یا ضربه زدن و...
    1
    User
    کاربرعادی
    نسخه E هم اومده:نسخه Ehttps://docs.google.com/uc?id=0B6gCMl5Qk1ZNQ19YVzhFS2ROXzA&export=download
    ویرایش توسط ashkanr65 : 03-06-2016 در ساعت 02:33 PM
    0
    User
    کاربرعادی
    هر دو رو زدم ب برنامه LG UP کار نکرد
    0
    User
    کاربرعادی

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

[/IMG]

سلام و خسته نباشید به تمام کاربرهایه سایت خوب lg-developers

جناب آقایه مدیر میخوام رام رو فلش کنم ولی کامپیوتر گوشیمو نمیشناسه

گوشی رو حالت Firmware update هست.
    ویرایش توسط nozar : 08-17-2016 در ساعت 10:45 AM
صفحه 5 از 6 نخست ... 3456 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 59

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)