نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
با سلام

دوست عزیز این گوشی به دلیل اینکه از سری های خیلی قبل ال جی هست آنچنان پشتیبانی مناسبی نداره چون درصد کمی دیگر این گوشی را دارند

در مورد کاستوم رام هم باید بگم فکر نکنم بتونید کاستوم رام مناسبی پیدا کنید و همون رام رسمی رو با فول وایپ فلش کنید مناسب تر هستش
lبا درود مجدد. و تشکر به خاطر پاسختون اما من فقط اینجا پرسیدم که بدون باز کردن بوت لودر میشه ریکاوری ریخت یا نه همین

اما در مورد پاسخی که فرمودید بنده یه نامه بهتون دادم که امیدوار بود لطف کنید و پاسخ بدید که البته اون هم جوابش این نبود چون ازتون خواهش کرده بودم اگر خودتون یا مدیران محترمتون جایی در تهران آشنا دارند که روی گوش های ال جی کار کنند لطف کنید و به من آدرس بدید

اما در مورد خوب یا بد بودن کاستومی که من دارم تا اونجایی که دوستان میگن در مورد یه کاستوم تا نصب نه نمیشه چیزی گفت اما با صحبت هایی که من با خیلی از توسعه دهنده از طیق سایت معتبر xda انجام دادم و این دوستان لطف کردن و پاسخ سوالات من رو که توی پیام خصوصی پرسیده بودم با صبر و حوصله ای مثال زدنی پاسخ گفتن و با توجه به فیلمی که توی یوتوپ از این رام دیدم بیسار رام عالی هست و حتی بخش 3 بعدی گوشی که توی 99% رام ها کار نمیکنه توی این رام بدون مشکل ران میشه