ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1
    User
    کاربرعادی

تاخير و كندي در نمايش ليست مخاطبين - ال جي G2 MINI

سلام

من گوشيم يكي دو ماه هست كه وقتي وارد برنامه پيش فرض Contacts گوشي ميشم و روي تب مربوط به نمايش ليست مخاطبين ميزنم مخاطبين با تاخير زياد نمايش داده ميشه و زماني كه شما براي گرفتن شماره كسي عجله داريد بسيار بيشتر اين مشكل روي اعصابه.حتي وقتي از تب Dial شماره گيري ميكنم برقراري تماس با تاخير انجام ميشه.من چند تا كار هم انجام دادم ولي مشكل حل نشده:

يكي اينكه از مخاطبين بكاپ گرفتم و بعد اونا را حذف و مجددا ريستور كردم ولي چاره ساز نشد

دوم از برنامه Contact+ استفاده كردم ولي باز هم بعضي وقتا مشكل داشت و عادت كردن بهش زمان بر هست.البته نميدونم ميشه جايگزين برنامه پيش فرض گوشي كرد يا نه؟

البته فكر كنم اين مشكل فقط مختص جي 2 ميني نباشه و يكي از دوستان توي گروه تلگرام انجمن اين مشكل رو با گوشي ديگه هم داشتن.

دوستان اگه راه حل مفيدي دارن ارائه كنن.

ممنون از صبر و حوصلتون
    ویرایش توسط bahram57 : 12-15-2015 در ساعت 08:59 PM
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    دوست عزیز این گوشی از قدرت پردازشی آنچنان بالایی نیست و انتظار نداشته باشید در پردازش تمامی نرم افزار ها مثل پرچمدار ها و گوشی های قدرتمند بکنه

در کل رفته رفته از کارایی رام کم میشه و خب سنگینی رام هم باعث این میتونه باشه

میتونید یک رام جدید نصب کنید و به قول خودمون جون تازه ای به گوشیتون بدید شاید رضایت بخش شد
    LG Lif's Good

The New Idea

1
    User
    کاربرعادی
    سلام بر مدير عزيز

فرمايشتون كاملا صحيح ولي اين كندي فقط توي نمايش مخاطبين بوجود اومده و فقط مختص گوشي جي 2 ميني نيست.چون من توي گروه تلگرام مطرح كردم يكي از دوستان كه گوشي بالاتري هم داشت به اين مشكل برخورده بود.من زياد به رام گوشي و سرعتش اهميت ميدم. از برنامه LINK2SD هم براي انتقال برنامه ها روي مموري استفاده كردم تا گوشي بخاطر حجيم شدن كمتر دچار كندي بشه.
    در ضمن رام كاستوم خوب هم كمتر براي اين گوشي ارائه ميشه كه بخوام رام ديگه اي جز رام رسمي استفاده كنم.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)