ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 10 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 92
    1
    User
    کاربرعادی

مشکل Ghost touch در LG G4

سلام خدمت دوستان عزیز
    سرچ کردم موضوع مشابه پیدا نکردم
    مدت دو هفته هستش که جی4 تهیه کردم و با تغییرات آب و هوا گوشی دچار گوست تاچ یا تاچ های رندوم و پیاپی میشه این موضوع خیلی آزار دهنده هستش و تقریبا هیچ کاری نمیشه با گوشی کرد در حدی که واقعا دوست دارم گوشی رو بندازم دور!!!
    وقتی مشکل رو سرچ کردم ظاهرا این موضوع یه مشکل عمومی بین جی4 بوده
    راه حلش چیه؟ آیا باید ال سی دی و تاچ تعویض بشه؟!

مدل گوشی H815P
    ویرایش توسط shahbazi : 12-10-2015 در ساعت 03:27 PM
    207
    LG G4
    مدیر بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    سرچ کردم موضوع مشابه پیدا نکردم
    مدت دو هفته هستش که جی4 تهیه کردم و با تغییرات آب و هوا گوشی دچار گوست تاچ یا تاچ های رندوم و پیاپی میشه این موضوع خیلی آزار دهنده هستش و تقریبا هیچ کاری نمیشه با گوشی کرد در حدی که واقعا دوست دارم گوشی رو بندازم دور!!!
    وقتی مشکل رو سرچ کردم ظاهرا این موضوع یه مشکل عمومی بین جی4 بوده
    راه حلش چیه؟ آیا باید ال سی دی و تاچ تعویض بشه؟!

مدل گوشی H815P

سلام دوست من

این مورد روی سری های اول این گوشی بود که سریعا با آپدیت بر طرف شد باز شما برنامه

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

دانلود و نصب کنید بعد از اجرا گزینه SCREEN TEST را بزنید و بعد MULTI-Touch test را بزنید و هر 10 تا انگشت را بگذارید یا دو انگشت بگذارید ببینید آیا میشه نشناسه یا بازی در بیاره !

و در نهایت گوشی خودتون رو به آخرین نسخه بروزرسانی کنید

منتظر نتیجه هستم

:)
    1
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_gH_asl نمایش پست ها
    سلام دوست من

این مورد روی سری های اول این گوشی بود که سریعا با آپدیت بر طرف شد باز شما برنامه

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

دانلود و نصب کنید بعد از اجرا گزینه SCREEN TEST را بزنید و بعد MULTI-Touch test را بزنید و هر 10 تا انگشت را بگذارید یا دو انگشت بگذارید ببینید آیا میشه نشناسه یا بازی در بیاره !

و در نهایت گوشی خودتون رو به آخرین نسخه بروزرسانی کنید

منتظر نتیجه هستم

:)

متاسفانه با سرچ کردن هم همین دوغ در سایتهاای خارجی نوشته شده! ولی در واقع مشکل با آپدیت حل نمیشه ، گوشی من به آخرین ورژن آپدیت هستش و همه برنامه ها هم آپدیت هستن
    تست مالتی تاچ در شرایط عادی درست هستش اما وقتی کمی هوا سرد و گرم میشه باز گوشی همون مشکل رو داره و در تست مالتی تاچ گوشی ناموفق هستش و بار ها و بارها قسمت های مختلف صفحه رو خود به خود تاچ میزنه!!!!
    گوشی یکی از دوستان هم جی4 هستش و ایشون هم همین مشکل رو دارن.
    دارم نا امید میشم ازش
    1
    User
    کاربرعادی
    دوستان کسی نظر دیگه ای نداشت؟ کاری از دستم بر نمیاد؟
    البته اینم باید بگم که تو هوای شمال کشور شدیدا این مشکل بوجود میاد ک توی تهران مشکل خیلی کمتره! مثل اینکه سرما و رطوبت هوا تشدیدش میکنه
    دوستان دیگه چنین مشکلی ندارن؟
    207
    LG G4
    مدیر بخش
    البته اینم باید بگم که تو هوای شمال کشور شدیدا این مشکل بوجود میاد ک توی تهران مشکل خیلی کمتره! مثل اینکه سرما و رطوبت هوا تشدیدش میکنه

دوست من بهتره به نمایندگی مراجعه کنید ولی بنده که جی 4 دارم خوشبختانه به این مشکل بر نخوردم ولی فقط ی جا بر خوردم اونم این بود که یک بلندگو دست ساز وصل کردم به ورودی هدفون موزیک پخش کنم دیدم تاچ قاطی کرده یا واس خودش میزنه
    به غیر از اون اصلا موردی ب چشمم نخورده
    160
    Board of Directors
    هیئت مدیره
    رام ها مختلف رو تست کردید؟!
    مخصوصا سیانوژن
    ببینید این مشکل روی سیانوژن هم هست؟!
    اگه باشه سخت افزاری هستش

1
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Samadipour نمایش پست ها
    رام ها مختلف رو تست کردید؟!
    مخصوصا سیانوژن
    ببینید این مشکل روی سیانوژن هم هست؟!
    اگه باشه سخت افزاری هستش
    خیر رام های دیگه رو امتحان نکردم حتکا امتحان میکنم
    ممنونم از پاسخ دهی
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام دوستان
    من دو تا G4 Leather همزمان خریدم اما بعد از مدتی یکیشون به مشکل Ghost-Touch دچار شده. تا جایی که متوجه شدم این مشکل فقط زمانی رخ میده که دیتای گوشی رو روشن میکنم اونم نه همیشه اما بیشتر مواقع که میخوام از دیتای خود گوشی استفاده کنم به این مشکل دچار میشه و دیگه قابل استفاده نمیشه تا زمانیکه دیتا رو خاموش کنم. بجز فلش رام*های دیگه هیچکس نظری نداره؟
    34
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    دوستان عزیز عرض کنم خدمتتون که منم این مشکلو داشتم ولی ایرادشو پیدا کردم....
    من دوتا سیم کارت دارم یکی همراه اول یکی ایرانسل رو گوشی انداختم....
    زمانی که از دیتای همراه اول چه نسل 2G و چه 3G استفاده میکردم مشکلی نداشت گوشی....
    اومدم از اینترنت ایرانسل استفاده کردم...اولش از 3G و 4G استفاده میکردم خیلی خوب بود و مشکلی نداشت...یه جا رفتم که انتن نسل سه و چهار نداشت و بلاجبار رفت روی 2G ایرانسل....از همون زمانی که رفت روی نسل دو شرو میکرد به لمس های خود به خود و ازار دهنده...اولش که متوجه نشدم از نسل دوی اینترنت ایرانسل باشه ولی وقتی قط میکردم نتو یا میرفتم رو حالت نسل 3 و 4 خوب میشد و هیچ مشکلی نداشت...اونجا بود که فهمیدم مشکل از اینه....
    شماهم اگه از نت نسل 2 ایرانسل استفاده میکنید این کارو انجام بدید ببینید چی میشه....
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_s21 نمایش پست ها
    دوستان عزیز عرض کنم خدمتتون که منم این مشکلو داشتم ولی ایرادشو پیدا کردم....
    من دوتا سیم کارت دارم یکی همراه اول یکی ایرانسل رو گوشی انداختم....
    زمانی که از دیتای همراه اول چه نسل 2G و چه 3G استفاده میکردم مشکلی نداشت گوشی....
    اومدم از اینترنت ایرانسل استفاده کردم...اولش از 3G و 4G استفاده میکردم خیلی خوب بود و مشکلی نداشت...یه جا رفتم که انتن نسل سه و چهار نداشت و بلاجبار رفت روی 2G ایرانسل....از همون زمانی که رفت روی نسل دو شرو میکرد به لمس های خود به خود و ازار دهنده...اولش که متوجه نشدم از نسل دوی اینترنت ایرانسل باشه ولی وقتی قط میکردم نتو یا میرفتم رو حالت نسل 3 و 4 خوب میشد و هیچ مشکلی نداشت...اونجا بود که فهمیدم مشکل از اینه....
    شماهم اگه از نت نسل 2 ایرانسل استفاده میکنید این کارو انجام بدید ببینید چی میشه....
    سعید جان دقیقاً وضعیت من هم شبیه شماست و از سیم کارت همراه و ایرانسل استفاده میکنم که برای اینترنت ایرانسل رو قرار دادم اما بعید میدونم مشکل نسل دوم و سوم اینترنت باشه چون برای من رو نسل پر سرعت چنین مشکلی پیش میاد البته باید بگم تابحال جای سیم کارت*ها رو عوض نکردم که ببینم آیا باز هم چنین مشکلی پیش میاد یا نه شما امتحان کردی؟
صفحه 1 از 10 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 92

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)