PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وای فای

7hrhadi7hrhadi
12-08-2015, 11:53 AM
سلام...من گوشی ال جی جی3 دارم ...بعد از آپدیت کردن گوشیم به آخرین ورژن اندروید موجود برای گوشیم با مشکل اتصال وای فای روبرو شدم و پس.مدتی استفاده از وای فای با این پیام روبرو میشمinternet is unavalible with...وتا گوشیم رو خاموش روشن نکنم نمیتونم مجدد به همون شبکه وای فای وصل بشم لطفا راهنماییم کنید

Reza.Vejdan
12-08-2015, 11:56 AM
سلام...من گوشی ال جی جی3 دارم ...بعد از آپدیت کردن گوشیم به آخرین ورژن اندروید موجود برای گوشیم با مشکل اتصال وای فای روبرو شدم و پس.مدتی استفاده از وای فای با این پیام روبرو میشمinternet is unavalible with...وتا گوشیم رو خاموش روشن نکنم نمیتونم مجدد به همون شبکه وای فای وصل بشم لطفا راهنماییم کنید

ببینید با این تاپیک مشکلتون حل میشه؟

[Only registered and activated users can see links]

اگر نشد یکبار ریست فکتوری کنید

saeed1212
04-01-2016, 11:11 PM
سلام من گوشی الجی ال 40 دارم وقتی رو وایفا کلیک می کنی روشن شه درحال روشن شدن کم رنگ میمونه و گیر میکنه به نظر شما مشکل چیه؟

mehrdad..7
04-01-2016, 11:59 PM
سلام من گوشی الجی ال 40 دارم وقتی رو وایفا کلیک می کنی روشن شه درحال روشن شدن کم رنگ میمونه و گیر میکنه به نظر شما مشکل چیه؟
سلام چک کنید ببینید شماره سریال گوشیتون پاک نشده

farshid10
03-03-2017, 09:01 PM
سلام چند روزی هست ک گوشیم اصلا وای فایش کار نمیکنه یعنی موقعی ک میخای روشنش کنی روشن نمیشه فلششم کردم ولی بازم درست نشده کسی میدونه مشکل از چیه؟

Reza.Vejdan
03-03-2017, 09:45 PM
سلام چند روزی هست ک گوشیم اصلا وای فایش کار نمیکنه یعنی موقعی ک میخای روشنش کنی روشن نمیشه فلششم کردم ولی بازم درست نشده کسی میدونه مشکل از چیه؟

سلام
از دکل آنتن وای فای هست! سخت افزاری هست مشکل!!