PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بازگشت به رام رسمی lg l40 d170

ata72
11-14-2015, 08:48 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
آقا من رام سیانوژن 12.1 رو نصب کردم اما خیلی ....چطور بگم یه جوریه هماهنگ نیست و مشکلات دیگه
حالا میخوام برگردم به رام رسمی
من قبلا واسه فلش زدن از نرم افزار lg flash tools استفاده میکردم و واسه این این کار بایستی گوشی رو میبردم تو حالت دانلود مد که واسه اینکار هم بایستی دکمه زیاد کردن صدا بعد وصل کردن یو اس بی رو میزدم که به حالت دانلود مد بره اما الان مثل زمانی که گوشی میره تو حالت فست بوت تقریبا به حالتی شبیه اون میره تو دانلود مد و وقتی عم که میخوام دستی به حالت هارد ریستش کنم میره تو TWRP ...
میشه بگید چطوری بایستی فلشش بزنم[Only registered and activated users can see links]
با تشکر

Reza.Vejdan
11-14-2015, 09:08 PM
با سلام

نباید برای هر سوالی تاپیکی ایجاد میکردید این برای بار چندم هست به شما تذکر داده میشه

در دفعات بعدی بدون پاسخ تاپیکتون پاک خواهد شد

لطفا در تاپیک جامع سوالات و مشکلات متداول مطرح کنید سوالاتتون رو

در مورد مشکلتون هم باید عرض کنم

اینبار دستی نبرید به دانلود مد فلش تول رو باز کنید گوشیتون رو همونطوری روشن با USB Debugging روشن وصل کنید ب سیستم بعد مراحل فلش تول رو

در حالی که اتصال به اینترنت رو قطع کردید ادامه بدید

احتمالا در موقعی که لازم هست خودش به این حالت خواهد برد

ata72
11-14-2015, 09:33 PM
شرمنده
تا 9 درصد میره جلو بعد گوشی ریست میشه و بالا میاد و هیچ اتفاقی نمی افته فلسش تولز هم عجق وجق نوشته نمیشه خوند همش به جای نوشته علامت سوال میاد:88051410981699610_2

Reza.Vejdan
11-14-2015, 09:43 PM
اگر الان به ریکاوری دسترسی دارید میتونید فایل Zip رامتون رو از انجمن XDA سرچ کنید و پیدا کنید و اون رو نصب کنید

یا هم میتونید رام tot فلش بزنید

ata72
11-14-2015, 11:09 PM
آقا نبود هرچی گشتم فایل Zip پیدا نکردم
راستی خودم فایل kdz رو دارم .
درضمن یکی از آشنا ها هم مثل من دقیقا l40 داره میتونم ازش استفاده کنم
تو رو خدا راهنمایی کنید

Reza.Vejdan
11-14-2015, 11:31 PM
الان به ریکاوری درسترسی دارید؟

اگر بله رام سیانوژن رو فعلا بزنید تا ببینم فایل tot یا زیپ گوشیتون رو پیدا میکنم قرار بدم براتون

ata72
11-14-2015, 11:37 PM
بله ریکاوریم هم TWRP هستش فعلا CM11 رو ریختم
Unofficial CyanogenMod 11 for LG L40 D170 | Android Forums ([Only registered and activated users can see links])

بازم بایستی ببخشید باعث زحمتتون شدم