PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع رام های رسمی ال جی مگنا | LG Magna

Reza.Vejdan
11-05-2015, 12:28 AM
با سلام

رام های رسمی ال جی مگنا در این آدرس توسط خود ال جی قرار میگیرد

شما میتوانید سوالات خود را در باره ی اینکه کدام را دانلود کنید و ... در این تاپیک بپرسید

lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=237

آموزش دانلود:

رام مورد نظر خود را انتخاب و رو لینک کلیک کنید

چند ثانیه منتظر باشید

از گوشه ی سمت راست بالا Skip This Ad رو بزنید رام شروع به دانلود خواهد کرد

آموزش نصب:

نصب رام های رسمی || بر روی تمام گوشی های ال جی ([Only registered and activated users can see links])

موفق و موید باشید

m21ahp
11-20-2015, 04:12 PM
با سلام و خسته نباشید
رام های موجود در آن مسیر متعلق به خاورمیانه یعنی امارات متحده نیست. رام گوشی های ایرانی AME-V10X هستند. لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

Reza.Vejdan
11-20-2015, 04:26 PM
با سلام و خسته نباشید
رام های موجود در آن مسیر متعلق به خاورمیانه یعنی امارات متحده نیست. رام گوشی های ایرانی AME-V10X هستند. لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

[Only registered and activated users can see links]

m21ahp
11-20-2015, 05:47 PM
اگه برید و ببینید میبینید که رام خاور میانه موجود نیست. برای همین هم من راهنمایی خواستم . مسیر گفته شده و کنترل با IMEI هم انجام شده و رام نبوده است.

Reza.Vejdan
11-20-2015, 05:52 PM
اگه برید و ببینید میبینید که رام خاور میانه موجود نیست. برای همین هم من راهنمایی خواستم . مسیر گفته شده و کنترل با IMEI هم انجام شده و رام نبوده است.

منظورتون از نبود رام چیه عزیز یعنی لینک دانلودی نبوده یا چی

m21ahp
11-20-2015, 10:48 PM
گوشی من lg magna h502f بوده که گارانتی اصلی هم هست . طبق روال این گوشیهایی که برند ال جی در ایران وارد کرده رام خاورمیانه که مربوط به امارات متحده عربی است رویشان نصب است . اغلب گوشیها از طریق گفته شده رام در سایت Lg Phone Firmware List ([Only registered and activated users can see links]) موجود است در قسمت UNITED ARAB EMIRATES اما برای این گوشی اصلا این قسمت وجود ندارد. ضمنا ورژن رام در گوشی نیز AME-V10a می باشد که در سایت بایستی به نام ARE/UNITED ARAB EMIRATES ([Only registered and activated users can see links])برای دانلود باشد که نیست. یعنی لینک این رام در سایت ثبت نشده .

m21ahp
11-20-2015, 10:49 PM
گوشی من lg magna h502f بوده که گارانتی اصلی هم هست . طبق روال این گوشیهایی که برند ال جی در ایران وارد کرده رام خاورمیانه که مربوط به امارات متحده عربی است رویشان نصب است . اغلب گوشیها از طریق گفته شده رام در سایت Lg Phone Firmware List ([Only registered and activated users can see links]) موجود است در قسمت UNITED ARAB EMIRATES اما برای این گوشی اصلا این قسمت وجود ندارد. ضمنا ورژن رام در گوشی نیز AME-V10a می باشد که در سایت بایستی به نام ARE/UNITED ARAB EMIRATES ([Only registered and activated users can see links])برای دانلود باشد که نیست. یعنی لینک این رام در سایت ثبت نشده .

Reza.Vejdan
11-21-2015, 01:56 PM

اینجارو چک کنید ببینید میتونید پیدا کنید

m21ahp
11-21-2015, 04:53 PM
ممنون از پیگیریتون اما اونجا هم نبود !
نمیدونم از مجا میشه پیداش کرد؟

Reza.Vejdan
11-22-2015, 12:55 AM
ممنون از پیگیریتون اما اونجا هم نبود !
نمیدونم از مجا میشه پیداش کرد؟

mrsn1367
07-03-2016, 09:17 AM
سلام
من با خود گوشی آپدیت کردم اما مصرف باتری به شکل محسوسی بالا رفته!!! وقتی اندروید 5 بود باتریش فوق العاده بود اما به محض آپدیت خراب شد.
مشکلش چیه؟
آیا راهی هست که برگردم به همون اندروید سابق؟

Reza.Vejdan
07-04-2016, 01:16 PM
سلام
من با خود گوشی آپدیت کردم اما مصرف باتری به شکل محسوسی بالا رفته!!! وقتی اندروید 5 بود باتریش فوق العاده بود اما به محض آپدیت خراب شد.
مشکلش چیه؟
آیا راهی هست که برگردم به همون اندروید سابق؟

میتونید اندروید 5 رو دانلود کنید و با فلش تول نصب کنید دوست عزیز

javadh123
06-10-2017, 09:45 PM
فایل فلش رسمی ال جی lg-h520y (عربی)

LG-H520Y

Download Fimrware

H520Y10c_00__ALNAJAT_SOFT ([Only registered and activated users can see links]%21BZRgWZpI%212xCTryQvhkOukQb6f9dV0DQJIt_NVj4ys7W aU6WQSgc)

Flash By Flash tool LG

Erfan_EB
07-01-2017, 12:57 PM
لینک خرابه :|

Reza.Vejdan
07-01-2017, 04:43 PM
لینک خرابه :|
...
پست قبلی چک کنید