PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب کردن ریکاوری کاستوم || توسط نرم افزار Flashify

Reza.Vejdan
07-29-2014, 09:53 AM
به نام حق...

برای نصب کاستوم ریکاوری دوراه هست ...

یکی اینکه از فست بوت اقدام به نصب کنید و یکی اینکه با نرم افزار Flashify

که هر ما روش راحت تر ینی با نرم افزار رو توضیح میدیم.

قبل از هر کار گوشیتون رو آنلاک کنید با این روش

[Only registered and activated users can see links]

حالا با این روش روت کنید

خب حالا بریم سراغ ریکاوری

ریکاوری مورد نظرتون رو از این تاپیک دانلود کنید

2- حالا از این تاپیک نرم افزار Flashify رو دانلود کنید ..

3- حالا هر دورو به مموری کارتتون منتقل کنید و نرم افزار Flashify رو همانند یک APK ساده نصب کنید ..

4- usb debugging رو فعال کنید

5- نرم افزار رو باز کنید

6- در تب Flash گزینه ی recovery image رو بزنید

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

7- حالا چون شما قبلا ریکاوری دانلود کردید گزینه ی اول یعنی Choose a file رو انتخاب کنید

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

8- حالا برای شما فایل مینجر های موجود در گوشیتون میاد یکی رو انتخاب کنید و به محلی که ریکاوری رو ریختید برید و انتخاب و نصب کنید ..

9- تبریک میگم ریکاوری روی گوشی شما نصب شده حالا با یک پیغام مواجه میشید که میگه میتونید ریبوت کنید و به ریکاوری برید و میتونید این کار رو نکنید ...

برای رفتن به ریکاوری هم به محض اومدن آرم ال جی کلید کم کردن صدا و پاور رو با هم نگه دارید تا وارد ریکاوری بشه و بعد رها کنید

پیروز باشید...

Soheil777
01-01-2016, 11:49 PM
با سلام
ببخشید خدا شاهده هر چی گشتم جایی پیدا نکردم یه کلمه سوال بپرسم. دیدم اینجا باز یکمی مرتبطه
آقا واسه نصب کاستوم ریکاوری حتمآ باید بوتلودر باز باشه؟ راهی هست که بشه بدون باز کردن بوت لودر ریکاوری نصب کنم؟ ال جی تری دی مکس
با تشکر

Reza.Vejdan
01-02-2016, 12:10 AM
با سلام
ببخشید خدا شاهده هر چی گشتم جایی پیدا نکردم یه کلمه سوال بپرسم. دیدم اینجا باز یکمی مرتبطه
آقا واسه نصب کاستوم ریکاوری حتمآ باید بوتلودر باز باشه؟ راهی هست که بشه بدون باز کردن بوت لودر ریکاوری نصب کنم؟ ال جی تری دی مکس
با تشکر
با سلام

دوست عزیز این گوشی به دلیل اینکه از سری های خیلی قبل ال جی هست آنچنان پشتیبانی مناسبی نداره چون درصد کمی دیگر این گوشی را دارند

در مورد کاستوم رام هم باید بگم فکر نکنم بتونید کاستوم رام مناسبی پیدا کنید و همون رام رسمی رو با فول وایپ فلش کنید مناسب تر هستش

Soheil777
01-03-2016, 01:07 AM
با سلام

دوست عزیز این گوشی به دلیل اینکه از سری های خیلی قبل ال جی هست آنچنان پشتیبانی مناسبی نداره چون درصد کمی دیگر این گوشی را دارند

در مورد کاستوم رام هم باید بگم فکر نکنم بتونید کاستوم رام مناسبی پیدا کنید و همون رام رسمی رو با فول وایپ فلش کنید مناسب تر هستش

lبا درود مجدد. و تشکر به خاطر پاسختون اما من فقط اینجا پرسیدم که بدون باز کردن بوت لودر میشه ریکاوری ریخت یا نه همین

اما در مورد پاسخی که فرمودید بنده یه نامه بهتون دادم که امیدوار بود لطف کنید و پاسخ بدید که البته اون هم جوابش این نبود چون ازتون خواهش کرده بودم اگر خودتون یا مدیران محترمتون جایی در تهران آشنا دارند که روی گوش های ال جی کار کنند لطف کنید و به من آدرس بدید

اما در مورد خوب یا بد بودن کاستومی که من دارم تا اونجایی که دوستان میگن در مورد یه کاستوم تا نصب نه نمیشه چیزی گفت اما با صحبت هایی که من با خیلی از توسعه دهنده از طیق سایت معتبر xda انجام دادم و این دوستان لطف کردن و پاسخ سوالات من رو که توی پیام خصوصی پرسیده بودم با صبر و حوصله ای مثال زدنی پاسخ گفتن و با توجه به فیلمی که توی یوتوپ از این رام دیدم بیسار رام عالی هست و حتی بخش 3 بعدی گوشی که توی 99% رام ها کار نمیکنه توی این رام بدون مشکل ران میشه

Reza.Vejdan
01-03-2016, 01:12 AM
lبا درود مجدد. و تشکر به خاطر پاسختون اما من فقط اینجا پرسیدم که بدون باز کردن بوت لودر میشه ریکاوری ریخت یا نه همین

اما در مورد پاسخی که فرمودید بنده یه نامه بهتون دادم که امیدوار بود لطف کنید و پاسخ بدید که البته اون هم جوابش این نبود چون ازتون خواهش کرده بودم اگر خودتون یا مدیران محترمتون جایی در تهران آشنا دارند که روی گوش های ال جی کار کنند لطف کنید و به من آدرس بدید

اما در مورد خوب یا بد بودن کاستومی که من دارم تا اونجایی که دوستان میگن در مورد یه کاستوم تا نصب نه نمیشه چیزی گفت اما با صحبت هایی که من با خیلی از توسعه دهنده از طیق سایت معتبر xda انجام دادم و این دوستان لطف کردن و پاسخ سوالات من رو که توی پیام خصوصی پرسیده بودم با صبر و حوصله ای مثال زدنی پاسخ گفتن و با توجه به فیلمی که توی یوتوپ از این رام دیدم بیسار رام عالی هست و حتی بخش 3 بعدی گوشی که توی 99% رام ها کار نمیکنه توی این رام بدون مشکل ران میشه
اگر سری گوشی شما مثل گوشی های جدید ال جی باشد
باید بوتلودر آنلاک بشه بعد ریکاوری نصب کنید

Soheil777
01-10-2016, 01:31 AM
اگر سری گوشی شما مثل گوشی های جدید ال جی باشد
باید بوتلودر آنلاک بشه بعد ریکاوری نصب کنید

شما میتونید راهنمایی کنید که چطور بوت لودرش رو میشه باز کرد؟
نرم افزار adb رو ظاهرآ نیاز داره که تهیه کردم
ولی راهش رو اصلآ بد نیستم. یه سری به سایت خود ال جی زدم ولی چیز زیادی متوجه نشدم
::: LG Developer ::: ([Only registered and activated users can see links])