PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام رسمی ال جی جی 2 | اندروید 5 | Lilipop | مدل های F320S / F320L

Reza.Vejdan
09-25-2015, 10:20 AM
با سلام خدمت شما عزیزان

این روزه مدل های جدیدی از ال جی جی 2 در بازار دیده میشود که پیدا کردن رام های رسمی اون کمی سخت است

بنابراین تصمیم گرفتیم رام های این گوشی هارو براتون قرار بدیم

آموزش نصب رام رسمی >

[Only registered and activated users can see links]

اما رام ها >

LGT/LG U+(KOREA) F320L – V30D

SKT/SK TELECOM(KOREA) F320S – V30D

منبع و اطلاعات بیشتر >

mohamadh8530
09-25-2015, 10:52 AM
سلام
ممنون میشم مدل F320K رو هم قرار بدید

Reza.Vejdan
09-25-2015, 10:56 AM
سلام
ممنون میشم مدل F320K رو هم قرار بدید

خدمت شما

sinohe
04-10-2016, 06:14 PM
با سلام وخسته نباشید خیلی ممنون که به فکر ما هم بودین و رام این ورژنهای کره ای رو قرار دادین. ایا این رامهارو با ریکاوری استوک خود گوشی باید فلش کنیم یا نه نیاز به کاستوم ریکاوری داره؟. من ورژن s دارم که رام cloudy روش نصب شده و روت هستش اما متاسفانه دوربینم یهو از کار افتاده و میخوام گوشی رو فلش کنم رام کلودی رو دانلود کردم ولی نمیدونم کاستوم ریکاوری رو چطور رو این گوشی فلش کنم که بتونم این رام رو دوباره فلش کنم! لطفا کسی کمک کنه . ایا رام اصلی گوشی رو که شرکتی هست رو بزنم یا نه همین کلودی رو فلش کنم اگه هر گزینه رو پیشنهاد میدید اموزش رو هم بگید ممنون میشم

Reza.Vejdan
04-10-2016, 07:48 PM
با سلام وخسته نباشید خیلی ممنون که به فکر ما هم بودین و رام این ورژنهای کره ای رو قرار دادین. ایا این رامهارو با ریکاوری استوک خود گوشی باید فلش کنیم یا نه نیاز به کاستوم ریکاوری داره؟. من ورژن s دارم که رام cloudy روش نصب شده و روت هستش اما متاسفانه دوربینم یهو از کار افتاده و میخوام گوشی رو فلش کنم رام کلودی رو دانلود کردم ولی نمیدونم کاستوم ریکاوری رو چطور رو این گوشی فلش کنم که بتونم این رام رو دوباره فلش کنم! لطفا کسی کمک کنه . ایا رام اصلی گوشی رو که شرکتی هست رو بزنم یا نه همین کلودی رو فلش کنم اگه هر گزینه رو پیشنهاد میدید اموزش رو هم بگید ممنون میشم

رام های رسمی با فرمت KDZ باید توسط نرم افزار flashtool نصب بشن که آموزشش در تاپیک زیر موجود هست