PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام کاستوم برای l7 II

r.arefkia
09-10-2015, 11:36 PM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اعضای انجمن توسعه دهندگان ال جی ( ال جی ایران ) . من تازه در انجمن عضو شدم و اگر یه مقدار تازه کارم و همچنین سوالمو جای خوبی مطرح نکردم منو ببخشید

من گوشی LG Optimus L7 II با اندروید 4.4.2 KitKat و روت شده دارم . چندین سوال درباره ی گوشی دارم : ( فقط چون تازه عضو شدم شاید جواب سوالام توی انجمن باشه ولی هنوز با بخشها اشنا نیستم ! )

1) چجوری میتونم به حالت ریکاوری این گوشی دسترسی پیدا کنم ؟؟

2) چجوری میتونم روی گوشی ، کاستوم ریکاوری نصب کنم ؟؟

3) چجوری میتونم بوت لودر این گوشی رو آنلاک کنم ؟؟

4) آیا رام کاستوم برای این گوشی وچود داره ؟؟ من خیلی دنبال رام کاستوم براش گشتم ، یه چیزایی هم پیدا کردم مثلا :

Download Android Lollipop 5.0 for LG Optimus L7 II (P713) | 5.0 Lollipop ROM ([Only registered and activated users can see links])

آیا این رام ، قابل نصبه ؟؟ اگر نیست ، آیا رام کاستوم دیگه ای براش وجود داره ؟؟ ( البته اندروید ال چون اندروید خودش کیت کته و منم هم یکسری اپلکیشن پورت شده G3 روش نصب کردم . برای همین اگه رام اندروید ال نباشه ، خیلی تمایلی برای آپدیتش ندارم ) . اگر هست چجوری میشه نصبش کرد ؟؟

آپدیت صبح :

دوستان من یه سایتی پیدا کردم که کاملا مراحل نصب android L به همراه پیش نیاز هاش رو روی گوشیم توضیح داده . آیا همینها رو انجام بدم ؟؟ :

[Only registered and activated users can see links]

بی صبرانه منتظر جواب های دوستان هستم

با تشکر !!

Reza.Vejdan
09-12-2015, 03:15 PM
با سلام نباید برای هر سوالی تاپیکی ایجاد میکردید اما به هر حال

استفاده از اون روشی که گذاشتید رو نه میتونیم تایید کنیم نه رد چون خودمون تست نکردیم

در مورد آنلاک و ریکاوری و ... هم میتونید مدل نامبر گوشیتون رو بفرمایید