PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش آنلاک بوتلودر ال جی جی 2 مینی | مدل D618

irone_shiraz
08-28-2015, 11:20 AM
با سلام .
.
در ابتدای آموزش یادآوری میکنم که تمامی عواقب آن به عهده ی شخص شما می باشد و انجمن هیچ گونه مسئولیتی در قبال آجر شدن گوشی شما ندارد !
.
خب بریم سراغ اصل ماجرا . اینبار قصد داریم به ورشی بسیار کم خطرتر و عملی تر آموزش شکستن بوتلودر گوشی الجی جی2 مینی رو آموزش بدیم .
.
پیش نیاز این عمل ، آندروید 5 رسمی و روت بودن گوشی است .
.
خب ابتدا این فایل رو دانلود کنین .... (( برای مدل D618 ))

[Only registered and activated users can see links]

سپس فایل رو از حالت فشرده خارج کرده و به حافظه ی داخلی گوشی منتقل کرده و سپس برنامه Terminal رو از گوگل پلی دانلود کرده و اجرا کنین و به اون اجازه دسترسی به روت بدید .

حالا در محیط terminal این عبارت رو بنویسید .....

su
dd if=/sdcard/aboot_D618_20b_patched.bin of=/dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-name/aboot

دیگران تست کرده و جواب گرفتند . شما هم تجربه ی خود را با ما در میان بگذارید .
.
با تشکر ( مرجع : xda-developers.com )

saba911
08-29-2015, 07:27 PM
در کمال ناباوری آنلاک شد (قبلا سعی میکردم و نمیشد)
کاستوم ریکاوری هم با همین روش تو انجمن نصب کردم
فقط تو ترمینال اول su اینتر رو بزنید که به روت دسترسی داشت باشه_بعد کد رو بزنید
به این شکل

su
dd if=/sdcard/aboot_D618_20b_patched.bin of=/dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-name/aboot

موفق باشید ممنون بابت آموزش :)

bigman666
09-03-2015, 09:57 AM
دوستان این عبارت و پشت سر هم بنویسیم?!فقط یه su اینتر..بقیه عبارت پشت سر هم نوشته بشه و در پایان اینتر?!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Reza.Vejdan
09-03-2015, 11:51 AM
دوستان این عبارت و پشت سر هم بنویسیم?!فقط یه su اینتر..بقیه عبارت پشت سر هم نوشته بشه و در پایان اینتر?!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

بله دوست عزیز .....

bahram57
09-03-2015, 11:22 PM
سلام دوست عزیز
من بر طبق روش شما پیش رفتم ولی نمیدونم بوتلودر باز هست یا هنوز بسته است؟؟
اون فایل که گذاشتید رو از حالت زیپ خارج کردم و فایل داخل پوشه زیپ شده رو در حافظه داخلی گوشی کپی کردم و دستور رو در ترمینال تایپ کردم.
بار اول چون فایل توی پوشه بود کاری انجام نداد ولی بار دوم که فایل رو از پوشه خارج کردم و دستور رو نوشتم یه چیزایی نوشت توی ترمینال که اسکرین شات گرفتم ولی نتونستم بزارم اینجا.لطفا بگید که
1- از کجا بدونم بوتلودر باز شده یا نه؟؟
2-اگه بخوام ریکاوری نصب کنم اطلاعات گوشیم پاک نمیشه؟؟
چون میخوام بعد از نصب ریکاوری از رام و برنامه های فعلیم بکاپ بگیرم که اگر از رام کاستوم خوشم نیومد بتونم برگردم به همین رامی که دارم.
ممنون میشم زود جواب بدید.

irone_shiraz
09-28-2015, 01:19 PM
سلام دوست عزیز
من بر طبق روش شما پیش رفتم ولی نمیدونم بوتلودر باز هست یا هنوز بسته است؟؟
اون فایل که گذاشتید رو از حالت زیپ خارج کردم و فایل داخل پوشه زیپ شده رو در حافظه داخلی گوشی کپی کردم و دستور رو در ترمینال تایپ کردم.
بار اول چون فایل توی پوشه بود کاری انجام نداد ولی بار دوم که فایل رو از پوشه خارج کردم و دستور رو نوشتم یه چیزایی نوشت توی ترمینال که اسکرین شات گرفتم ولی نتونستم بزارم اینجا.لطفا بگید که
1- از کجا بدونم بوتلودر باز شده یا نه؟؟
2-اگه بخوام ریکاوری نصب کنم اطلاعات گوشیم پاک نمیشه؟؟
چون میخوام بعد از نصب ریکاوری از رام و برنامه های فعلیم بکاپ بگیرم که اگر از رام کاستوم خوشم نیومد بتونم برگردم به همین رامی که دارم.
ممنون میشم زود جواب بدید.

سلام
.
با این روش کاستوم ریکاوری نصب کنین . اگه اومد بالا یعنی که بتولودر شکسته شده .
[Only registered and activated users can see links]

خیر . فایل ها حذف نمی شوند .

Smmz11592
07-04-2016, 07:54 AM
سلام
چجوری الجی جی 2 را unlock بکنیم.؟؟؟

Reza.Vejdan
07-04-2016, 01:19 PM
سلام
چجوری الجی جی 2 را unlock بکنیم.؟؟؟
ال جی جی 2 مسئله ی بوتلودر ندارد دوست عزیز

asdf12
11-29-2016, 12:35 AM
برا من بالا اومد چطوری به ریکاوری برم؟
ممنون

Reza.Vejdan
11-29-2016, 07:42 PM
برا من بالا اومد چطوری به ریکاوری برم؟
ممنونریکاوری رو اگر نصب کردید گوشیتون رو خاموش کنید بعد همزمان با پاور ولوم پایین رو فشار بدید ببینید وار میشه