PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش روت ال جی جی 2 مینی با اندروید 5 | LG G2 Mini

Reza.Vejdan
07-07-2015, 11:51 PM
با سلام خدمت شما عزیزان

میخوام نرم افزار KIngroot رو خدمتتون معرفی کنم که با اون بتونید گوشی خودتون رو روت کنید البته احتمالا روی تمام گوشی های ال جی با اندروید لالی پاپ جواب بده

1- نرم افزار رو از این لینک دانلود کنید

[Only registered and activated users can see links]

2- روی گوشی نصبش کنید

3- اینترنتتون رو وصل کنید البته همراه با قندخوردکن

4- حالا روی Start Root کلیک کنید

5- گوشی شما روت شد!

آموزش استفاده Super User به جای King User

1- نرم افزار Super User رو دانلود و روی گوشیتون نصب کنید

2- حالا نرم افزار مخصوص جایگزین ساز Super User به جای King User رو از لینک زیر دریافت کنید

3- خب فایل زیپی که دانلود کردید رو اکسترکت کنید و پوشه ی MRW رو در حافظه داخلی گوشیتون قرار بدید

4- خب حالا برنامه ی Terminal Emulator رو دانلود و روی گوشیتون نصب کنید

5- حالا وارد ترمینال بشید و دستور زیر رو ران کنید دقت داشته باشید بعد از هر خط یک اینتر بزنید

Su
sh /sdcard/mrw/root.sh

موفق و موید باشید

saba911
07-08-2015, 07:17 AM
سلام روت شد عین بنز.. ( جی 2 مینی رام 5.0.2 دو سیم)
منتهی من این روش رو چند هفته پیش تو xda دیدم و تست کردم و نمیشد در همون مرحله ی اول کینگ روت میموند و کار نمیداد ولی الان بدون مکس خاصی کار داد.

بابت آموزش ممنون:2116614109816962627

irone_shiraz
07-08-2015, 06:04 PM
سلام .
.
من از این روش رفتم و بقول دوستمون عین بنز جواب داد !
.
فجرتون سپاسی .......

irone_shiraz
07-12-2015, 10:24 PM
سلام مجدد ..... من با این روش موفق به روت گوشیم شدم . منتهی مشکلی وجود داره ..... هرازگاهی متوجه میشم که گوشیم از حالت روت خود ب خود خارج شده ! و نرم افزارایی که با روت جواب میدن از کار افتادن و باید مجدد روت کنم !!!! یعنی روزی چن مرتبه این اتفاق میفته و خود ب خود دستگاه از حالت روت خارج میشه ! مشکل از کجاس !؟

Reza.Vejdan
07-13-2015, 12:28 AM
سلام مجدد ..... من با این روش موفق به روت گوشیم شدم . منتهی مشکلی وجود داره ..... هرازگاهی متوجه میشم که گوشیم از حالت روت خود ب خود خارج شده ! و نرم افزارایی که با روت جواب میدن از کار افتادن و باید مجدد روت کنم !!!! یعنی روزی چن مرتبه این اتفاق میفته و خود ب خود دستگاه از حالت روت خارج میشه ! مشکل از کجاس !؟

با سلام

نباید این مشکل باشه دوست عزیز

شما از نرم افزار هایی مثل SuperSU یا Super User یا از این قبیل ها دارید رو رامتون؟

irone_shiraz
07-13-2015, 10:13 AM
با سلام

نباید این مشکل باشه دوست عزیز

شما از نرم افزار هایی مثل SuperSU یا Super User یا از این قبیل ها دارید رو رامتون؟
.
خیر . با همون kinguser که خودش موقع روت میاد .

Reza.Vejdan
07-13-2015, 10:19 AM
.
خیر . با همون kinguser که خودش موقع روت میاد .

خب در پست اول درج کردیم برای تغییر KingUser با Super User چیکار کنید اون آموزش رو برید جلو

irone_shiraz
07-13-2015, 12:00 PM
خب در پست اول درج کردیم برای تغییر KingUser با Super User چیکار کنید اون آموزش رو برید جلو
.
زیاد تمایلی نداشتم به supersu تغیرش بدم و ظاهرا خوده KINGROOT اونطور که باید مفید نبود و روتش میپرید ! و مورد دیگه ، اینکه clean master، قسمت شروع خودکار برنامه هاش با کینگ روت جواب نمیداد و فعال نمی شد ، ولی الان که با روش ذکر شده SuperSu رو جایگزین کردم ، روت بخوبی جواب میده و هیچ مشکلی نداره و اون Clean Master هم بخوبی جواب میده .......

ioollllooi
07-13-2015, 05:00 PM
سلام من با این روش و روش های دیگه مثل kingo root . iroot . towelroot ... چ با pc و چ با گوشی امتحان کردم ولی همش failed میشه ... موندم چیکار کنم ب روت هم شدیدا نیاز دارم ... اپدیت هم انلاین انجام دادم !

irone_shiraz
07-13-2015, 10:44 PM
سلام من با این روش و روش های دیگه مثل kingo root . iroot . towelroot ... چ با pc و چ با گوشی امتحان کردم ولی همش failed میشه ... موندم چیکار کنم ب روت هم شدیدا نیاز دارم ... اپدیت هم انلاین انجام دادم !سلام . این روش جواب میده . حداقل برا من هم ک جی2 مینی دارم جواب داده ..... دقت داشته باشید که حتما باید چیلترشکن! فعال باشه .... یکی دوبار تست بزنین .... حتما جواب میده .

mr.abbas
07-15-2015, 11:05 PM
موقع جایگذاری این ارور میده .... پوشه هم کپی کردم هم تو اس دی هم خود گوشی....
SuperSU هم نصب هست.
[Only registered and activated users can see links] 4795927_screenshot_2015-07-15-23-56-24.png[Only registered and activated users can see links] 4795927_screenshot_2015-07-15-23-56-24.png

Reza.Vejdan
07-16-2015, 12:46 AM
موقع جایگذاری این ارور میده .... پوشه هم کپی کردم هم تو اس دی هم خود گوشی....
SuperSU هم نصب هست.
[Only registered and activated users can see links] 4795927_screenshot_2015-07-15-23-56-24.png[Only registered and activated users can see links] 4795927_screenshot_2015-07-15-23-56-24.png

دوست عزیز این ارور ناشی از این هستش که گوشی شما چیزی رو پیدا نمیکنه فایل Super Su رو که ریختید در گویتون بررسی کنید و دوباره اقدام به جایگزینی کنید

ioollllooi
07-16-2015, 04:50 AM
sh: /sdcard/mrw/root.sh: No such file or directory

سلام مشکل از چیه ؟ دو بار روت کردم موقع جایگزین کردن SuperSu. این پیغام رو داد ...

irone_shiraz
07-16-2015, 04:41 PM
سلام مشکل از چیه ؟ دو بار روت کردم موقع جایگزین کردن SuperSu. این پیغام رو داد ...

سلام . به برنامه ی
Terminal Emulator اجازه دسترسی به روت رو دادین ؟؟؟

ioollllooi
07-16-2015, 06:00 PM
سلام . به برنامه ی
Terminal Emulator اجازه دسترسی به روت رو دادین ؟؟؟

سلام. بله دوست عزیز اصلا تا باز میکنی su. رو وارد میکنی کینگ یوزر اجازه میخواد ...

ioollllooi
07-17-2015, 12:41 AM
راه حل نداره این ارور !!؟؟؟؟؟
روش دیگه ای هست ؟؟؟
مثل انلاک کردن بوتلودر یا راهی ک بشه از برنامه های نیازمند به روت استفاده کرد ... !

mr.abbas
07-17-2015, 02:18 AM

شما دوست عزیز اگر حرف s رو بزرگ بنویسید اروری شبیه به من براتون میاد Su نه su ...
مشکل جایی دیگست...

irone_shiraz
07-17-2015, 05:48 PM
راه حل نداره این ارور !!؟؟؟؟؟
روش دیگه ای هست ؟؟؟
مثل انلاک کردن بوتلودر یا راهی ک بشه از برنامه های نیازمند به روت استفاده کرد ... !

من به شما پیشنهاد میدم که رو همین روش کار کنین . چون 100درصد جواب میده . و اگه جواب نداده مشکل از عدم اجرای صحیح توسط شما بوده ..... (( این نکته رو بگم که برا من بدون هیچ مشکلی جواب داد )) و خط قرمز بزرگی دور شکستن بوتلودر بکش ..... چون ریسک خیلی بالایی داره و بالای 80 درصد گوشی بریک میشه !

ioollllooi
07-18-2015, 12:07 AM
من به شما پیشنهاد میدم که رو همین روش کار کنین . چون 100درصد جواب میده . و اگه جواب نداده مشکل از عدم اجرای صحیح توسط شما بوده ..... (( این نکته رو بگم که برا من بدون هیچ مشکلی جواب داد )) و خط قرمز بزرگی دور شکستن بوتلودر بکش ..... چون ریسک خیلی بالایی داره و بالای 80 درصد گوشی بریک میشه !

عزیزم این کار چیزی نداره که من بخوام اشتباه انجامش بدم ! خودتونم ک دیدید همون کدی بود. تو برنامه ک توی پست اول و پستای سایتای دیگه بود . با همون حروف کوچیک !!! پوشه رو اکسترکت کردم توی sdcard. نمیدونم چرا اینجوری شده ... Mrw توی sdcard. هست فایل های داخلش هم درسته . واقعا دیگه موندم چیکار کنم . ب هیچ صراطی مستقیم نیست ِ.ِفکتوری ریست هم کردم حتی یه بار رام رسمی فلش زدم دوباره . تو هر دوحالت اپدیت انلاین و افلاین. این خطا رو داد . با هیچ برنامه ای هم درست نشده. الان کینگ یوزر نصبه ولی اون برنامه ای ک نیازش دارم کار نمیکنه. در حالی ک allow هم کردم ولی باز کار نمیکنه . مشکل از برنامه هم نیست. چون روی گوشی های دیگه تستش کردم همون ورژن رو ک اخرینشم هست ... روش کاری نداره ک بخوام اشتباه رفته باشم
اینم عکس از فضای برنامه . کجاش ایراد داره !؟

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

sdtwdo
07-22-2015, 04:47 PM
سلام.
اگر بعد از روت گوشیمو Factory Reset بکنم... بعدش بازم روت میمونه یا میپره روتش ؟؟

irone_shiraz
07-22-2015, 05:17 PM
سلام.
اگر بعد از روت گوشیمو Factory Reset بکنم... بعدش بازم روت میمونه یا میپره روتش ؟؟

سلام .
روت میمونه و جزئی از برنامه سیستمی شما محسوب میشه و فقط با تعویض رام هست که از بین میره .

sdtwdo
07-22-2015, 05:38 PM
مرسی.یه سوال دیگه...
من الان گوشیمو روت کردم. این برنامه
King User چه مشکلی داره که باید با super user جایگزین بشه ؟ نمیشه با همون کار کرد ؟؟ میشه توضیح بدید ؟؟

Reza.Vejdan
07-23-2015, 12:29 AM
مرسی.یه سوال دیگه...
من الان گوشیمو روت کردم. این برنامه
King User چه مشکلی داره که باید با super user جایگزین بشه ؟ نمیشه با همون کار کرد ؟؟ میشه توضیح بدید ؟؟

نرم افزار King User در دسترسی دادن به برخی نرم افزار ها مشکل داره و شاید در برخی اوقات گوشیتون ارور روت نبودن رو بهتون بده

mr.abbas
07-25-2015, 12:03 AM
نرم افزار King User در دسترسی دادن به برخی نرم افزار ها مشکل داره و شاید در برخی اوقات گوشیتون ارور روت نبودن رو بهتون بده

من ک متونستم این kingo با supersu جایگزاری کنم ... میشه کمک کنید ؟

Reza.Vejdan
07-25-2015, 12:27 AM

مشکلتون دقیقا کجاست بفرمائید راهنمایی کنیم

irone_shiraz
07-25-2015, 09:45 AM

سلام .
آموزش جایگزینی supersu با kingo ، اون بالا در خوده پست اومده . تست کنین . ان شالله که جواب میگیرید .

mr.abbas
07-28-2015, 12:25 AM
سلام .
آموزش جایگزینی supersu با kingo ، اون بالا در خوده پست اومده . تست کنین . ان شالله که جواب میگیرید .

مشکلتون دقیقا کجاست بفرمائید راهنمایی کنیم

مننون دوباره تست کردم درست شد . ب لطف دوستان . شاد باشید .:4310314109817024515:4310314109817024515:43103141 09817024515:4310314109817024515

razzaghi
08-24-2015, 09:30 AM
سلام
آقا من d618 دوسیم دارم
زدم ولی خطا میده
البته قبلا هم زده بودم ولی همین خطا رو میداد
گفتم شاید ورژن این یکی فرق بکنه
اندروید 5.0.2
بنظرتون مشکل از کجاست؟

razzaghi
08-24-2015, 11:16 PM
آقا درست شد
حتما باید از چیلتر شکن استفاده کنید
اون جایی که میخواد king user رو دانلود و نصب کنه حتما باید اون باشه
با تشکر از همگی

emprator@
09-08-2015, 11:49 PM
سلام دوستان من هم مشکل تو همین رام 5 که بعد اپدیت با کینگ روت روتش کردم ولی برنامه هایی نیاز به روتو درست دسترسی نمیده خواستم که SuperSU جایگزین کنم که اموزش زیاد واضح نبود برا مثل من مبتدی اگر ممکنه راهنمای ساده تر بفرماید اخه برا همین میخوام دانگرید کنه به 4 اگه درست بشه دیگه هم از 5 لذت میبرم هم دانگرید نمیکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

Reza.Vejdan
09-09-2015, 08:37 PM
سلام دوستان من هم مشکل تو همین رام 5 که بعد اپدیت با کینگ روت روتش کردم ولی برنامه هایی نیاز به روتو درست دسترسی نمیده خواستم که SuperSU جایگزین کنم که اموزش زیاد واضح نبود برا مثل من مبتدی اگر ممکنه راهنمای ساده تر بفرماید اخه برا همین میخوام دانگرید کنه به 4 اگه درست بشه دیگه هم از 5 لذت میبرم هم دانگرید نمیکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

مشکلتون کجاست عزیز ؟