PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش حل مشکل خط های سفید بعد از نصب ریکاوری | LG G2

Reza.Vejdan
04-23-2015, 10:19 AM
به نام خدا

در این تاپیک به آموزش حل مشکل خطوط سفید در مدل ال جی جی 2 بعد از نصب منوی ریکاوری خواهیم پرداخت

این مشکل که برای خیلی ها پیش اومده ناشی از دو مدل بودن پنل جی 2 هستش که اگر برعکس نصب بشن به این حالت می افته

خب اما راه حل چیه ؟

راه حل این مورد نصب کردن پچ این کرنل هاست

این رو هم عنوان کنم اکثرا بعد از نصب ریکاوری با autorec این مشکل اکثرا پیش میاد و اونم برای گوشی هایی پیش میاد که از پنل JDI استفاده میکنند

چون اون نرم افزار پیشفرض روی LGD هستش

خب مشکل آنچنان حادی نیست و با چند پچ قابل حل هستش این مشکل

اما دقت کنید این آموزش رو به دو قسمت تقسیم میکنم چون جی 2 در دو مدل 801 و 802 در دسترس هستش

قبل از آموزش هم نرم افزار زیر رو دانلود کنید و توسط اون پنل گوشی خودتون رو بدونید

[Only registered and activated users can see links]

1- برای مدل D802 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::

کرنل استوک پچ شده Cloudyfa :

کرنل دارای knock code برای پنل JDI :

بدون Knock code برای پنل JDI :

کرنل Furnace-2.2.3 :

برای سایر مدل ها میتونید به لینک زیر مراجعه کنید :

2- برای مدل D801 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::

خب اگر دقت کنید اون بالا گفتم یک نرم افزار برای تشخیص پنل گوشیتون دانلود کنید خب حالا حتما باید بدونید که پنل گوشیتون چی هستش

اگر پنلتون LGD بود که هیچ مشکلی نیست اما اگر JDI بود باید بدون ریستارت کرنل مخصوص پنل رو نصب کنید یا میتونید کرنل DORIMAX رو نصب کنید

نکته:

کرنل های اپتیموس و کلودی پنل JDI هم پشتیبانی میکنند و مشکلی ندارند

موفق باشید دوستان

aliam_1376
12-12-2016, 10:06 PM
سلام دوست عزیز خسته نباشید ممنون بابت زحماتتون..ببخشید چون تاپیک مرتبطی پیدا نکردم خصوصی دادم..من گوشیم جی 2 هست..از یه جای کم ارتفاع حدود 30 سانت افتاد ولی چون جای تیزی خورد صفحش شکست..بعد من بردم صفحه رو عوض کردم..بعد عوض شدن گوشی روشن نشد که تعمیرکار گفت از کانکتور پاور هست و مشکل رو یه جوری رفعش کرد..بعد الان صفحه جدیدو فشار میدم رنگ صفحه جابه جا میشه..چندساعت خوب کار کرد بعد خود به خود خطهای سفید عمودی تو صفحه ظاهر شده..یه بار از بالا فشار دادم خطها رفت..بعد دوباره همینطور شد که اینبار با این روش حل نشد.ولی خود به خود کمرنگ تر شد..اینو بگم من گوشیو چندماه قبل فلش زده بودم و بدون هیچ مشکلی و باگی کاملا خوب کار میکرد..اما از موقعی که صفحه عوض شد چندتا باگ پیدا کرده..به نظرتون الان مشکل من نرم افزاریه که فکر نکنم اخه یکدفعه اینهمه مشکل ایجاد بشه یا سخت افزاریه؟؟خیلی ممنون خواهش میکنم جواب بدین خودم روستایی هستم نمیتونم برم مرکز استان