PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع ریکاوری کاستوم های ال جی اپتیموس جی پرو | LG Optimus G Pro

Amir.Sh
04-01-2015, 09:55 AM
به نام خداوند (حق)

با عرض سلام به تمامی کاربران محترم انجمن تخخصی ال جی/.

در این تاپیک تمامی ریکاوری های کاستوم گوشی اپتیموس چی پرو رو قرار خواهیم داد/...

از پرسیدن سوال در این تاپیک به شدت خودداری کنید/.

سوالات خود را در این تاپیک مطرح کنید/.

[Only registered and activated users can see links]

برای نصب ریکاوری به تاپیک زیر مراجعه کنید/.

برای تشکر فقط از کلید تشکر استفاده کنید

بدیهیست در صورت پست خلاف قوانین پست پاک خواهد شد و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد/.

با تشکر

Amir.Sh
04-01-2015, 10:00 AM
مدل : E988

نوع ریکاوری : TWRP

[Only registered and activated users can see links]!9F4ixQhJ!MX9Fqkta7CJ-7sjdv-KkgwDk0AYwjBz9LKHDyIuaWa8

مدل: E988

نوع ریکاوری : CWM

[Only registered and activated users can see links]!sN5SVZpQ!CQ3KSzDdowmop96I0wrw9Bvxl5FOruWqwXX1u4r 0ccE

باتشکر

mohammad_modami
10-20-2015, 11:55 AM
سلام و خسته نباشید واسه من این لینک پیغام خطا میده:1664214109816981942

mohammad_modami
10-20-2015, 11:58 AM
میشه روش نصب ریکاوری رو برام بزارید ممنون میشم
گوشیم e988 هستش رام 4.4.2 الان روتش کردم با iroot رام5.0.2 براش دانلود کردم ولی نمیدونم چطور تو ریکاوری مود باید برم ؟؟
با تشکر

Reza.Vejdan
10-20-2015, 11:58 AM
میشه روش نصب ریکاوری رو برام بزارید ممنون میشم
گوشیم e988 هستش رام 4.4.2 الان روتش کردم با iroot رام5.0.2 براش دانلود کردم ولی نمیدونم چطور تو ریکاوری مود باید برم ؟؟
با تشکر

mohammad_modami
10-20-2015, 12:04 PM
مرسی دوست عزیز این فایل دانلودش مشکل داره
میشه اسم نرم افزار رو بدین از گوگل دان کنم؟

mohammad_modami
10-20-2015, 12:26 PM

Reza.Vejdan
10-21-2015, 12:13 AM

در همان تاپیک پیگیر باشید...

cherman
09-12-2016, 03:57 AM
با سلام
حالت شبکه در گوشی LG Optimus G Pro به حالت 4G فیکس نمیشه , باید *#*4636#*# رو بزنم و از اون طریق بیارمش رو Lte Only که وقتی اینکار میکنم دیگه اصلا نه شماره میتونم بگیرم و نه حتی استعلام شارژ بگیرم با این وجود بازم به محض اینکه دادهای گوشی رو خاموش روشن میکنم به همون حالت اول که بوده برمیگرده حتی نشون تعمیرکار دادم گفت باید رامش عوض بشه که نمیدونم عوضش کرد یا نه ولی روز از نو و روزی از نو سیم کارتمم همراه اوله 4G هم فعاله . لطفا راهنماییم کنید چه کنم . مرسی...

mehrdad..7
09-12-2016, 10:22 AM
با سلام
حالت شبکه در گوشی LG Optimus G Pro به حالت 4G فیکس نمیشه , باید *#*4636#*# رو بزنم و از اون طریق بیارمش رو Lte Only که وقتی اینکار میکنم دیگه اصلا نه شماره میتونم بگیرم و نه حتی استعلام شارژ بگیرم با این وجود بازم به محض اینکه دادهای گوشی رو خاموش روشن میکنم به همون حالت اول که بوده برمیگرده حتی نشون تعمیرکار دادم گفت باید رامش عوض بشه که نمیدونم عوضش کرد یا نه ولی روز از نو و روزی از نو سیم کارتمم همراه اوله 4G هم فعاله . لطفا راهنماییم کنید چه کنم . مرسی...
سلام
دوست عزیز در تمام دنیا شبکه 4G cat4 فقط برای انتقال دیتا هست و وقتی گوشی رو حالت lte only اصلا نمیشه تماس گرفت باید حالت شبکه رو حالت خودکار 2g/3g/4g باشه در این صورت گوشیتون 4g هم باشه موقع ای که باهاتون تماس میگیرن یا میخواهید تماس بگیرید گوشی بصورت خودکار روی 2gیا 3g سوئیچ میکنه ولی وقتی رو حالت lte only باشه نه.جدیدا شرکت ایرانسل داره تکنولورژی volte رو روی شبکه 4g راه اندازی میکنه که میشه تماسم گرفت ولی اونم بعضی گوشیها از این تکنولوژی پشتیبانی میکنن.

ارسال شده از LG-D855 من

cherman
09-12-2016, 05:24 PM
تو حالت شبکه اصلا برام گزینه ایی به نام lte نشون نمیده فقط gsm/wcdmaخودکار . wcdma . gsm داره!!!!!!