PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش دور زدن تحریم های google play و دانلود بدون محدودیت

Milad.nikzad
03-13-2015, 03:36 AM
سلام شاید برای شما پیش اومده باشه که وارد گوگل پلی بشید و موقع نصب اکثر نرم افزارا با پیغام برای کشور شما در دسترس نمیباشد رو به رو بشید

اما حالا با این روش دیگه این پیغام رو نخواهید و کامل از نصب نرم افزارای جانبی بی نیاز میشید ( کافه بازار و .............. )

1.برای شروع کار لازمه که نرم افزار زیر رو نصب کنید

[Only registered and activated users can see links]

2.نرم افزار رو اجرا کنید و با زدن استارت منتظر باشید تا کانکت بشه

3.وارد ستینگ گوشی بشید و مطابق تصاویر مراحل رو به ترتیب انجام بدید مهم

[Only registered and activated users can see links] 1.png

4.پس از پاک کردن دیتای گوگل پلی وارد خوده گوگل پلی بشید و بعد از تایید ورود اگر عکس زیر رو مشاهده کردید ینی موفق شدید و کار تمامه

[Only registered and activated users can see links] kk.png

5.به تصویر دقت کنید ، تو سر برگ استور 6 رنگ مشاهده میکنید حتی اگر یک رنگ کمتر باشه ینی تو مرحله ی دو مشکلی هست که باید برطرف بشه که اکثرا با یه استاپ و استارت برطرف میشه

6.بعد از مشاهده ی 6 رنگ مطابق تصویر میتونید به طور کامل مرحله ی 2 رو خاموش و به طور کامل ببندید تا بتونید با سرعت بالا به دانلود برنامه هاتون ادامه بدید

نکته : هر بار وارد استور شدید و این 6 رنگ نبود کل مراحل رو از اول تا انتها مجددا تی کنید

4hur4Con
08-30-2015, 06:27 PM
لینک دانلود نرم افزار مشکل داره میشه یه لینک دیگه بدید سوال این ن م افزار همون قند ش/ک/ن هست؟

Reza.Vejdan
08-30-2015, 08:18 PM
لینک دانلود نرم افزار مشکل داره میشه یه لینک دیگه بدید سوال این ن م افزار همون قند ش/ک/ن هست؟

دوست عزیز این برای زمانی هستش که تحریم بودیم الان که گوگل پلی مشکلی نداره و به راحتی میشه ازش دانلود کرد

4hur4Con
08-30-2015, 08:21 PM
دوست عزیز این برای زمانی هستش که تحریم بودیم الان که گوگل پلی مشکلی نداره و به راحتی میشه ازش دانلود کرد
با سلام اما برای من هنوز هم بعضی اپ ها نوشته برای کشور شما در دسترسی نیست چطور میتونم این مشکل رو حل کنم

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

4hur4Con
08-30-2015, 08:24 PM
با سلام اما برای من هنوز هم بعضی اپ ها نوشته برای کشور شما در دسترسی نیست چطور میتونم این مشکل رو حل کنم

متاسفانه برا من هنوز تحریمه

Reza.Vejdan
08-30-2015, 08:27 PM
متاسفانه برا من هنوز تحریمه

یعنی چی یعنی هنوز شما نمیتونید وارد گوگل پلی بشید؟

با نرم افزار هایی مثل ها**ت اسپات شیلد تست کنید ببینید مشکل رفع میشه

4hur4Con
08-30-2015, 08:29 PM
وارد گوگل پلی استور که میشم فقط لیست محدودی از نرم افزار ها رو نشون میده

Reza.Vejdan
08-30-2015, 08:33 PM
وارد گوگل پلی استور که میشم فقط لیست محدودی از نرم افزار ها رو نشون میده

خب برخی نرم افزار ها توسط برنامه نویس ها محدود شده و امکان ارائه اون به کشور ایران نیست

باز شما با اون نرم افزاری که گفتم امتحان کنید ببینید به نتیجه میرسید