PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه مهم جذب مدیر فعال برای بخش ها

Reza.Vejdan
07-22-2014, 04:49 PM
با سلام دوستان..

وقت بخیر ..

به دلیل تازه تاسیس بودن انجمن بر آن شدیم تا تاپیکی ایجاد کنیم و از شما دعوت کنیم برای همکاری با ما ..

هر کسی میتواند در هر بخشی فعالیت کند در این تاپیک اطلاع دهد و فعالیت خود را شروع کند تا در صورت تائید به ایشان مدیریت بخش مورد نظر داده شود .

باتشکر از شما

مدیریت انجمن

ALI JAHANI
07-31-2014, 09:35 PM
سلام :)
بخش کلش
بخش صندلی
و اگر مدیری برای نکسوس 4 پیدا نشد بنده هستم

Reza.Vejdan
07-31-2014, 09:48 PM
سلام :)
بخش کلش
بخش صندلی
و اگر مدیری برای نکسوس 4 پیدا نشد بنده هستم

هر سه بخش درخواستی به شما داده شد عزیز

ببینم چه میکنید دیگه از دوستان کلنیتون هم اگر میتونید دعوت کنید

موفق باشید

pooria
08-09-2014, 04:48 PM
من جی3 دارم و می تونم در در مورد جی3 کمکتون کنم ، در ضمن در کلش هم فعال هستم ، خلاصه هر کاری از دستم بربیاد من هستم

Reza.Vejdan
08-09-2014, 04:49 PM
من جی3 دارم و می تونم در در مورد جی3 کمکتون کنم ، در ضمن در کلش هم فعال هستم ، خلاصه هر کاری از دستم بربیاد من هستم

خوش آمدید ...

فعالیت خودتون رو شروع کنید در هر بخشی که میتونید

خودم بررسی میکنم اگر مورد تائید بودید تگ میدم بهتون

موفق باشید

thE AlpHa
09-15-2014, 10:29 PM
سلام

من توی همه ی بخش های الجی و نکسوس میتونم باشم ولی چون وقت نمیکنم نمیتونم زیاد آپدیت کنم

برای همین اگه قابل بدونین بخش های نکسوس و مشرکات نکسوس، بخش مشترکات الجی و بخش گوشی های 2012 الجی هم میتونم باشم

ادمین هم که در جریانه که سابقه ی کاری من کجایه و مدیر کل بخش نکسوس و الجی کجا هستم :)

با تشکر!

Reza.Vejdan
09-15-2014, 11:14 PM
سلام

من توی همه ی بخش های الجی و نکسوس میتونم باشم ولی چون وقت نمیکنم نمیتونم زیاد آپدیت کنم

برای همین اگه قابل بدونین بخش های نکسوس و مشرکات نکسوس، بخش مشترکات الجی و بخش گوشی های 2012 الجی هم میتونم باشم

ادمین هم که در جریانه که سابقه ی کاری من کجایه و مدیر کل بخش نکسوس و الجی کجا هستم :)

با تشکر!

به به امین جان باعث خوشحالیه عزیز

تگ مدیریت بخش های درخواستی بهت داده شد عزیز

انشالله ازت بتونیم استفاده کنیم ..

Reza.Vejdan
10-15-2014, 07:14 PM
دوستان عزیز انجمن هنوز هم مدیر فعال می پذیرد

ممنونم...

steve_irani
11-09-2014, 11:52 AM
سلام .

اگه بخواید میتونم تو بخش سونی کمکتون کنم :9:. از ظبط فیلم اموزشی تا .....

در زمینه برنامه نویسی اندروید هم میتونم کمک کنم (مقالات برنامه نویسی و پاسخ به سوال کاربرا و رفع اشکال و .....

Reza.Vejdan
11-09-2014, 02:19 PM
سلام .

اگه بخواید میتونم تو بخش سونی کمکتون کنم :9:. از ظبط فیلم اموزشی تا .....

در زمینه برنامه نویسی اندروید هم میتونم کمک کنم (مقالات برنامه نویسی و پاسخ به سوال کاربرا و رفع اشکال و .....

با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید

طبق این قوانین

[Only registered and activated users can see links]

فعالیتتون رو شروع کنید در در صورت تائید بهتون تگ داده میشه

موفق باشید

B.A.B.A.K
12-04-2014, 10:15 PM
درود ، بنده میتونم معاون انجمن باشم !

+ روزی بالای 20 پست هم میتونم ارسال کنم :پست های مفید:

Amir.Sh
12-04-2014, 10:27 PM
درود ، بنده میتونم معاون انجمن باشم !

+ روزی بالای 20 پست هم میتونم ارسال کنم :پست های مفید:

سلام به انجمن تخصصی ال جی خوش آمدید...

شما در چه ضمینه ای میتونید همکاری و فعلایت داشته باشید؟ شما فعالیت خودتونو شروع کنید برسی میکنم و با توجه به اون فعالیتتون تگ داده میشود...

منظورتون از معاونت اگه قائم مقام انجمن هست باید عرض کنم که این تگ به همه داده نمیشود علاوه بر فعلایت به کسانی داده میشود که یه مقداری از سهم انجمن رو بخرن...

B.A.B.A.K
12-04-2014, 10:39 PM
سلام به انجمن تخصصی ال جی خوش آمدید...

شما در چه ضمینه ای میتونید همکاری و فعلایت داشته باشید؟ شما فعالیت خودتونو شروع کنید برسی میکنم و با توجه به اون فعالیتتون تگ داده میشود...

منظورتون از معاونت اگه قائم مقام انجمن هست باید عرض کنم که این تگ به همه داده نمیشود علاوه بر فعلایت به کسانی داده میشود که یه مقداری از سهم انجمن رو بخرن...

انجمنتون مال خودتون . بای

Amir.Sh
12-04-2014, 11:03 PM
انجمنتون مال خودتون . بای

دوست عزیز چه توقعه ای دارید شما!!!بیام همینجوری بهتون تگ بدیم؟؟؟نمیشه که...

شما باید یه فعالیتی داشته باشید بعد... واسه همه همینجوری هستش...

xperia58
01-20-2015, 07:11 PM
با سلام و تشکر بابت سایت خوب و کاملتون

بنده با گوشی های سونی ... اچ تی سی ... الجی ... هواوی و کمی با سامسونگ کار کردم و میتونم کمکتون کنم

ولی مدیریت یا بیشتر نمیخوام ... ولی میتونم کمک کنم تا سایت کمبود نداشته باشه

موفق باشید

Reza.Vejdan
01-20-2015, 07:48 PM
با سلام و تشکر بابت سایت خوب و کاملتون

بنده با گوشی های سونی ... اچ تی سی ... الجی ... هواوی و کمی با سامسونگ کار کردم و میتونم کمکتون کنم

ولی مدیریت یا بیشتر نمیخوام ... ولی میتونم کمک کنم تا سایت کمبود نداشته باشه

موفق باشید

با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید

دوست عزیز در بخش گوشی که دارید میتونید فعالیت کنید یا هر بخشی که دوسداشتید یا همه ی بخش ها هیچ محدودیتی برای فعالیت نیست دوست عزیز

dictator
02-05-2015, 12:16 PM
سلام من در بخش clash وg2(روت نصب ریکاوری رام ها و...)اطلاعات محدودی دارم.خوشحال میشم کمک کنم.البته بنده دختر نیستم این یوزر مربوط به خواهرم هست.اگه مشکل داره جدید عضو شم.ممنون

Amir.Sh
02-05-2015, 06:36 PM
سلام من در بخش clash وg2(روت نصب ریکاوری رام ها و...)اطلاعات محدودی دارم.خوشحال میشم کمک کنم.البته بنده دختر نیستم این یوزر مربوط به خواهرم هست.اگه مشکل داره جدید عضو شم.ممنون

سلام دوست عزیز

شما فعالیتتون رو شروع کنید... اگر فعالیت خوبی داشین تگ بخش مورد نظر بهتون داده میشه.

اشکال نداره مهم نیست!!

موفق باشید

irmacfa
02-15-2015, 07:43 PM
سلام درخواست مدیریت بخش نکسوس 5!!

در خدمت هستم

Reza.Vejdan
02-15-2015, 09:43 PM
سلام درخواست مدیریت بخش نکسوس 5!!

در خدمت هستم

با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید دوست عزیز

بسیار ممنونم از شما فعالیتتون رو شروع کنید تا بعد از بررسی به تیم مدیریت ما بپیوندید

badsar
05-14-2015, 07:37 PM
ریکاوری عکسها

Reza.Vejdan
05-14-2015, 07:41 PM
ریکاوری عکسها

منظورتون رو متوجه نشدم دوست عزیز

hossein-12
05-14-2015, 08:26 PM
من g3 beat دارم میتونم درباره ی اون به شما کمک کنم. اهل کلش هم هستم. از اندروید هم خیلی سر در میارم.

Reza.Vejdan
05-14-2015, 08:27 PM
من g3 beat دارم میتونم درباره ی اون به شما کمک کنم. اهل کلش هم هستم. از اندروید هم خیلی سر در میارم.

با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید دوست عزیز

میتونید فعالیتتون رو در بخش دلخواه شروع کنید

فعالیتتون میتونه شامل زدن تاپیک های آموزشی + ارتقا دهنده یا هر چیزی که به ذهنتون مفید میرسه باشه

تا بررسی بشه و به ترتیب درجه ها داده بشه بهتون

انشالله در تیم مدیریت ببینیمتون

موفق باشید

mahyarra
05-17-2015, 08:38 PM
من میخواستم تو بخش G3* فعالیت کنم که دوستان زحمتشو کشیدن انشاالله موفق باشن

Reza.Vejdan
05-17-2015, 11:52 PM
من میخواستم تو بخش G3* فعالیت کنم که دوستان زحمتشو کشیدن انشاالله موفق باشن

با سلام

دوست عزیز محدودیت فعالیت نداریم و شما در هر زمینه ای بخواید میتونید فعالیتتون رو شروع کنید

mehrantelikani
05-18-2015, 11:16 AM
سلام خدمت مدیر عزیز...

منم میتونم در زمینه هک و برنامه های جاسوسی اندروید کمکتون کنم...

Reza.Vejdan
05-18-2015, 11:22 AM
سلام خدمت مدیر عزیز...

منم میتونم در زمینه هک و برنامه های جاسوسی اندروید کمکتون کنم...

با سلام

ممنون دوست عزیز میتونید فعالیت خودتون رو شروع کنید و در بخش آموزش های تخصصی آموزش های خودتون رو ارائه کنید انشالله که به زودی به تیم مدیریت بپیوندید

mehrantelikani
05-18-2015, 11:27 AM
با سلام

ممنون دوست عزیز میتونید فعالیت خودتون رو شروع کنید و در بخش آموزش های تخصصی آموزش های خودتون رو ارائه کنید انشالله که به زودی به تیم مدیریت بپیوندید

دقیقا بخشی که تو فروم مربوط به این موضوع باشه کجا میشه؟؟

Reza.Vejdan
05-18-2015, 11:40 AM
دقیقا بخشی که تو فروم مربوط به این موضوع باشه کجا میشه؟؟

adamakian
05-23-2015, 10:22 AM
باسلام برشما

من ال جی جی 2 دارم ومیتونم در این رابطه به شماکمک کنم ممنون میشم اگه قبول کنین

Reza.Vejdan
05-23-2015, 10:28 AM
باسلام برشما

من ال جی جی 2 دارم ومیتونم در این رابطه به شماکمک کنم ممنون میشم اگه قبول کنین

با سلام

ممنون دوست عزیز

به ال جی ایران هم خوش آمدید

میتونید فعالیتتون رو شروع کنید بعد از مقداری فعالیت با صلاحدید ارشد مربوط به شما درجه تعلق خواهد گرفت

با تشکر

rooli
05-24-2015, 09:59 AM
با سلام و درود من جی 2 دارم در بخش کلش هم هستم .در زمینه های روت و ... هم نسبتا اطلاعاتی دارم.کلا در خدمتم

Reza.Vejdan
05-24-2015, 11:00 AM
با سلام و درود من جی 2 دارم در بخش کلش هم هستم .در زمینه های روت و ... هم نسبتا اطلاعاتی دارم.کلا در خدمتم

با سلام

ممنون دوست عزیز

به ال جی ایران هم خوش آمدید

میتونید فعالیتتون رو شروع کنید بعد از مقداری فعالیت با صلاحدید ارشد مربوط به شما درجه تعلق خواهد گرفت

با تشکر

Reza.Vejdan
09-23-2015, 07:40 PM
دوستان هر کسی مایل به مدیریت در بخشی بود و وقت و دانش کافی رو داشت میتونه فعالیتش رو شروع کنه و اعلام کنه....

amirsd21
09-23-2015, 07:44 PM
سلام رضا جان
اگ خواستی من برا بخش جی2 و جی3 هستم
خواستی تست بگیر

Reza.Vejdan
09-23-2015, 08:07 PM
سلام رضا جان
اگ خواستی من برا بخش جی2 و جی3 هستم
خواستی تست بگیر

سلام

بسیار هم عالی

میتونید فعالیتتون رو با تاپیک زدن + پاسخ دادن به کاربران و ... شروع کنید

sharp
09-24-2015, 01:21 AM
با سلام دوست عزیزم
من تازه گوشی ال جی خریدم و عضوی از خانواده بزرگ ال جی شدم
من چیز زیادی از ال جی نمی دونم ولی از گوشی خودم که باهاش کار کردم چیز هایی میفمم
اگه میشه منو مدیر بخش گوشی LG G3 Beat بکنید و به زودی که تخربه خودم رو زیاد کردم درخواست بخش گوشی های سال 2014 رو دارم
که بتونم به تمامی عزیزانی که با گوشیشون مشکلی دارن یا نیاز به راهنمایی دارن کمک کنم ممنونم دوست عزیزم

mehrdad..7
09-24-2015, 09:58 AM
با سلام دوست عزیزم
من تازه گوشی ال جی خریدم و عضوی از خانواده بزرگ ال جی شدم
من چیز زیادی از ال جی نمی دونم ولی از گوشی خودم که باهاش کار کردم چیز هایی میفمم
اگه میشه منو مدیر بخش گوشی LG G3 Beat بکنید و به زودی که تخربه خودم رو زیاد کردم درخواست بخش گوشی های سال 2014 رو دارم
که بتونم به تمامی عزیزانی که با گوشیشون مشکلی دارن یا نیاز به راهنمایی دارن کمک کنم ممنونم دوست عزیزم

سلام
شما اول فعالیتتونو شروع کنید بعد اقا رضا تشخیص میدن که چه تگی بدن

Ðark $ouls
10-07-2015, 03:06 PM
درود
بنده در بخش Lg gpad 8.3 تخصص دارم

Reza.Vejdan
10-07-2015, 03:19 PM
درود
بنده در بخش Lg gpad 8.3 تخصص دارم
با سلام

بسیار عالی

فعالیتتون رو شروع کنید تا تیم مدیریت اقدام به اعطای درجه کنه دوست عزیز

ممنون

motaba
11-17-2015, 02:50 PM
سلام یکی دوروزه نمی تونم روی گوشی برنامه نصب کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

Reza.Vejdan
11-17-2015, 04:03 PM
سلام یکی دوروزه نمی تونم روی گوشی برنامه نصب کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

سوالتون رو اینجا مطرح کنید

این تاپیک برای مطرح کردن سوالات و مشکلات نیست

abs_khafan_19
01-29-2016, 02:27 PM
سلام
من میتونم مدیریت حرفه ای
g2
g3
g po
g flex
g4

را به عهده بگیرم

انگلیسی من عالیه

و راحت میتونم هر مطلبی را از سایت xda بگیرم و ترجمه کنم و بذارم اینجا

09335522090

جهت تماس با من

Reza.Vejdan
01-29-2016, 02:33 PM
سلام
من میتونم مدیریت حرفه ای
g2
g3
g po
g flex
g4

را به عهده بگیرم

انگلیسی من عالیه

و راحت میتونم هر مطلبی را از سایت xda بگیرم و ترجمه کنم و بذارم اینجا

09335522090

جهت تماس با من

با سلام

ممنونم از شما به خاطر اعلام حضور

شما دوست عزیز میتوانید فعالیتیتون رو در بخش دلخواه آغاز کنید تا هیئت مدیره و مدیران مسئول فعالیت شمارو بررسی کنند و به شما سمت درست رو بسپارند

موفق باشید

Reza.Vejdan
02-23-2017, 10:36 AM
دوستان با توجه به اضافه شدن بخش های جدید به انجمن،به چند نفر برای مدیریت بخش های جدید نیازمندیم!!

King_tesla
03-01-2017, 10:30 PM
سلام من مدیر سایت اندروید بودم و ایراد های نرم افزاری هم میتونم حل کنم برنامه نویسی اندرویدم تا حدودی بلدم زبان تخصصیمم قویه یعنی از سایت های خارجیم میتونم کمک بگیرم
شماره تماس 09102945818

Reza.Vejdan
03-01-2017, 10:56 PM
سلام من مدیر سایت اندروید بودم و ایراد های نرم افزاری هم میتونم حل کنم برنامه نویسی اندرویدم تا حدودی بلدم زبان تخصصیمم قویه یعنی از سایت های خارجیم میتونم کمک بگیرم
شماره تماس 09102945818
...
سلام
شما مدیربخش شدید
ممنون از همکاریتون

amir5250
03-02-2017, 07:38 PM
سلام من ال جی جی4 دارم و میتونم تو اون بخش مدیر بشم

Reza.Vejdan
03-02-2017, 08:07 PM
سلام من ال جی جی4 دارم و میتونم تو اون بخش مدیر بشم
سلام
مدیربخش شدید! می تونید فعالیت خودتون رو شروع کنید

sonictime
03-03-2017, 07:42 AM
سلام.
من تو بخش فلش کلیه گوشی های سونی ، سامسونگ و ال جی میتونم کمک کنم.
گوشی های سافت بریک شده و بوت لوپ سونی کاملا میشه درستشون کرد و همچنین میشه آنلاک و روتشون کرد (خیلی سازوکار روتینی داره تو 90% اوقات)مگر اینکه به سخت افزارش آسیب بزنید سامسونگ هم سازوکار راحتی داره...
در مورد LG البته LG G5 رو هم چون خودم الآن دارم بطور اختصاصی در کلیه موارد از جمله فلش و ...میتونم براش وقت بزارم ولی درمورد G2 و G3 و V20 هم میتونم کمک کنم چون سابقه کار باهاشون و فلش زدنشون رو دارم

hadisadeghi74
03-03-2017, 09:39 AM
سلام خیلی به الجی علاقه دارم
و دنبالش می کنم می تونم مدیر مفیدی باشم.

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk

Reza.Vejdan
03-03-2017, 09:41 AM
سلام.
من تو بخش فلش کلیه گوشی های سونی ، سامسونگ و ال جی میتونم کمک کنم.
گوشی های سافت بریک شده و بوت لوپ سونی کاملا میشه درستشون کرد و همچنین میشه آنلاک و روتشون کرد (خیلی سازوکار روتینی داره تو 90% اوقات)مگر اینکه به سخت افزارش آسیب بزنید سامسونگ هم سازوکار راحتی داره...
در مورد LG البته LG G5 رو هم چون خودم الآن دارم بطور اختصاصی در کلیه موارد از جمله فلش و ...میتونم براش وقت بزارم ولی درمورد G2 و G3 و V20 هم میتونم کمک کنم چون سابقه کار باهاشون و فلش زدنشون رو دارم������������
سلام
شما مدیربخش شدیدو می تونید شروع کنید
ممنون

Reza.Vejdan
03-03-2017, 09:43 AM
سلام خیلی به الجی علاقه دارم
و دنبالش می کنم می تونم مدیر مفیدی باشم.

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk
سلام
شما مدیر شدید و می تونید کار خود رو شروع کنید
ممنون

Soroush.tj
03-03-2017, 12:18 PM
سلام من میتونم تو تمامی بخش های نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های الجی و سامسونگ و سونی و.. چون تجربش رو دارم و یه مدت کار میکنم و همچین راه اندازی از ابتدا یا فلش و تغییر رام گوشی و روت و... به دوستان هر کمکی از دستم بر میاد انجام بدم. و چون من خودم الجی دارم در مورد تنظیمات و مشکلاتی که مربوط به برند الجی میشه میتونم کمک جامعی به دوستان بکنم
بخش برنامه نویسی و برنامه های کاربردی هم تا حدودی کار کردم...با تشکر

a1371h
03-03-2017, 01:10 PM
سلام من در مورد گوشی های الجی جی دو . همه مدل ها . اطلاعات کامل دارم . هم نصب انواع رام و راهنمایی . رفع اشکال و ... میتونم به صورت پاره وقت باشم . ولی نه به صورت مستمر .
در صورت نیاز در خدمت شما هستم
بنده هم معلم . هم گلخونه دارم واسه اون نت کم میام

Reza.Vejdan
03-03-2017, 01:22 PM
سلام من میتونم تو تمامی بخش های نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های الجی و سامسونگ و سونی و.. چون تجربش رو دارم و یه مدت کار میکنم و همچین راه اندازی از ابتدا یا فلش و تغییر رام گوشی و روت و... به دوستان هر کمکی از دستم بر میاد انجام بدم. و چون من خودم الجی دارم در مورد تنظیمات و مشکلاتی که مربوط به برند الجی میشه میتونم کمک جامعی به دوستان بکنم
بخش برنامه نویسی و برنامه های کاربردی هم تا حدودی کار کردم...با تشکر
سلام
شما مدیربخش شدید،در صورت وجود مشکل بهم پیام بدید..ممنون

Reza.Vejdan
03-03-2017, 01:25 PM
سلام من در مورد گوشی های الجی جی دو . همه مدل ها . اطلاعات کامل دارم . هم نصب انواع رام و راهنمایی . رفع اشکال و ... میتونم به صورت پاره وقت باشم . ولی نه به صورت مستمر .
در صورت نیاز در خدمت شما هستم
بنده هم معلم . هم گلخونه دارم واسه اون نت کم میام
سلام
شما هم مدیر شدید..ممنون از همکاریتون

radmehr1234
03-03-2017, 04:32 PM
با سلام من مدرک بین المللی تعمیرات موبایل و لپتاپ دارم در قسمت custom ROM و تعمیرات سخت افزاری میتونم کمک کنم
خودم LG G3 D855 دارم که همه کاری روش کردم از رام کاستوم تا بازگردانی یا همون اتورک ریکاوری مود
خودم هم به تازگی سایت زدم خوش حال میشم اونو در اختیار اهداف این سایت قرار بدم و به عنوان شعبه دوم سایت شما ازش استفاده بشه
خلاصه هرکاری از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم

Reza.Vejdan
03-03-2017, 04:53 PM
با سلام من مدرک بین المللی تعمیرات موبایل و لپتاپ دارم در قسمت custom ROM و تعمیرات سخت افزاری میتونم کمک کنم
خودم LG G3 D855 دارم که همه کاری روش کردم از رام کاستوم تا بازگردانی یا همون اتورک ریکاوری مود
خودم هم به تازگی سایت زدم خوش حال میشم اونو در اختیار اهداف این سایت قرار بدم و به عنوان شعبه دوم سایت شما ازش استفاده بشه
خلاصه هرکاری از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم

سلام.خوشحال می شیم از شما استفاده کنیم.شما مدیر شدید

رامین بیژنی
03-03-2017, 06:47 PM
سلام من گوشی ال جی جی 5 دارم و حاضر به همکاری هستم

alirezaaaa4
03-03-2017, 06:52 PM
سلام روز خوش به سوال افرادی که مدیریت بخشی را به دست داشته باشن چه سودی برای فرد داره ؟

Reza.Vejdan
03-03-2017, 07:25 PM
سلام روز خوش به سوال افرادی که مدیریت بخشی را به دست داشته باشن چه سودی برای فرد داره ؟
سلام
به مرور شامل حقوق میشن!!
یک سری از آموزش های حرفه ایی تعمیرات گوشی بصورت رمز دار براشون گذاشته می شود!
فایل های فلش گوشی ها هم قراره داخل سرور سایت قرار بگیره که به مدیران بصورت رایگان ارائه میشه!
و ...........

Reza.Vejdan
03-03-2017, 07:30 PM
سلام من گوشی ال جی جی 5 دارم و حاضر به همکاری هستم
سلام
مدیر بخش شدید
ممنون از همکاریتون

alisaberirad
03-03-2017, 07:44 PM
سلام خسته نباشید
من میتونم توی بخش تبلیغات یعنی فیلم تبلیغاتی و پوستر کمک کنم
قبلا هم با گوشی الجی تیزری در مورد مصرف آب ساختم که رتبه اول کشوری رو آورد
کلا الجی کارش درسته😘

king star
03-03-2017, 08:22 PM
سلام
من تجربه کار در بخش تعمیرات صفحه نمایش گوشی های هوشمند ، و تعمیرات سخت افزاری کنسول های بازی سونی (PS3 و PS4 و PSP و PS Vita ) و کنسول مایکروسافتXBox 360 وXBox One ) و تعمیرات سخت افزاری PC ها و پرینترهای لیزری و جوهرافشان را دارم و همچنین در زمینه ربات های هوشمند مسیریاب و آتش نشان نیز سابقه فعالیت حرفه ای دارم همچنین به زبان های برنامه نویسی : C و ++C و AVR تسلط کامل دارم...
در زمینه های گیمینگ هم فعالیت حرفه ای دارم.
در هرکدام از بخش های ذکر شده در صورت تمایل شما حاضر به همکاری و به عهده گرفتن مدیریت آن بخش هستم، با تشکر.

Reza.Vejdan
03-03-2017, 08:43 PM
سلام
من تجربه کار در بخش تعمیرات صفحه نمایش گوشی های هوشمند ، و تعمیرات سخت افزاری کنسول های بازی سونی (PS3 و PS4 و PSP و PS Vita ) و کنسول مایکروسافتXBox 360 وXBox One ) و تعمیرات سخت افزاری PC ها و پرینترهای لیزری و جوهرافشان را دارم و همچنین در زمینه ربات های هوشمند مسیریاب و آتش نشان نیز سابقه فعالیت حرفه ای دارم همچنین به زبان های برنامه نویسی : C و ++C و AVR تسلط کامل دارم...
در زمینه های گیمینگ هم فعالیت حرفه ای دارم.
در هرکدام از بخش های ذکر شده در صورت تمایل شما حاضر به همکاری و به عهده گرفتن مدیریت آن بخش هستم، با تشکر.
سلام
مدیر شدید!در بخش هایی که گفتید می تونید شروع به کار کنید

Reza.Vejdan
03-03-2017, 08:44 PM
سلام خسته نباشید
من میتونم توی بخش تبلیغات یعنی فیلم تبلیغاتی و پوستر کمک کنم
قبلا هم با گوشی الجی تیزری در مورد مصرف آب ساختم که رتبه اول کشوری رو آورد
کلا الجی کارش درسته������
سلام
در چه بخش هایی مایل به همکاری هستید؟

ssadegh76sadegh76
03-05-2017, 02:53 AM
سلام
در زمینه سخت افزار موبایل کار کردم و لیسانس برق هستم می تونم در این زمینه فعالیت داشته باشم...

Reza.Vejdan
03-05-2017, 08:11 AM
سلام
در زمینه سخت افزار موبایل کار کردم و لیسانس برق هستم می تونم در این زمینه فعالیت داشته باشم...

سلام
دو تا پست ارسال کنید تا مدیریت بخش رو بهتون بدم

hassankhani
03-11-2017, 07:25 PM
سلام
من بخش گوشی های استایلوس و سری k رو میتونم مدیریت کنم اگر امکانش باشه .

light
04-14-2017, 06:47 AM
سلام خسته نباشید من یکی از دولوپر های xda هستم اگر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم ....
تو بیشتر زمینه ها هم میتونم فعالیت داشته باشم

Reza.Vejdan
04-14-2017, 08:23 AM
سلام خسته نباشید من یکی از دولوپر های xda هستم اگر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم ....
تو بیشتر زمینه ها هم میتونم فعالیت داشته باشم

سلام
شروع کنید و حداقل 5 پست بزنید تا عنوان مدیریت تقدیم کنیم

arp138163
04-19-2017, 02:06 PM
ایا هنوز قسمت خالی دارید؟

javadh123
04-19-2017, 02:25 PM
ایا هنوز قسمت خالی دارید؟
بله...
تمام بخش هامشترک اداره میشن...
در هر بخشی که خواستید شروع کنید و پست ارسال کنید تا مدیریت اون بخش بهتون اعطا بشه

JorgeSlola
08-11-2020, 11:46 AM
Ёршики для чистки стоит использовать, т. к. они способны устранить даже самые мелкие частички пищи, которые неизбежно остаются в межзубном пространстве и в самих брекетах. Обычные же зубные щётки не справляются с этим для ершики для межзубной чистки ([Only registered and activated users can see links]) всетаки 100%. В результате чего в ротовой полости образуются колонии патогенных микроорганизмов, после приводящие к начальной стадии кариеса и другим неблагоприятным последствиям.

JorgeSlola
08-11-2020, 12:42 PM
Ёршики для чистки стоит извлекать, т. к. они способны устранить даже самые мелкие частички пищи, которые неизбежно остаются в межзубном пространстве и в самих брекетах. Обычные же зубные щётки не справляются с этим на ершики dentaid межзубные ([Only registered and activated users can see links]) безвыездно 100%. В результате чего в ротовой полости образуются колонии патогенных микроорганизмов, после приводящие к начальной стадии кариеса и другим неблагоприятным последствиям.