PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش دانلود از گوگل پلی | توسط سایت APK Downloader

Reza.Vejdan
01-26-2015, 12:47 AM
با سلام

دوستان در این آموزش جمع و جور و ساده میخوام یک سایت معرفی کنم که شما عزیزان میتونید با استفاده از اون از گوگل پلی به راحتی دانلود کنید

[Only registered and activated users can see links]

وقتی وارد سایت شدید

در قسمت Package name or Google Play URL میتونید نام پکیج و یا لینک گوگل پلی رو بزارید

و روی Generate Download Link کلیک کنید تا نرم افزار درخواستی شروع به دانلود کنه

موفق باشید

p&m
02-07-2015, 06:41 PM
دوست عزیز منظورتون از پکیج یا لینک چیه
میشه یه مثال بزنید

Reza.Vejdan
02-07-2015, 06:47 PM
دوست عزیز منظورتون از پکیج یا لینک چیه
میشه یه مثال بزنید

دوست عزیز شما لینک یک نرم افزار رو که از گوگل پلی دارید میتونید بزارید توی کادر بعد بزنید تا لینک دانلودش ایجاد بشه و بتونید استفاده کنید

p&m
02-10-2015, 12:14 AM
عزیز من نمیدونم آدرس برنامه رو از کجا باید پیدا کنم تا توی اون کادر وارد کنم
کاش یه مثال میزدید

Reza.Vejdan
02-10-2015, 12:49 AM
عزیز من نمیدونم آدرس برنامه رو از کجا باید پیدا کنم تا توی اون کادر وارد کنم
کاش یه مثال میزدید

دوست عزیز ببینید این سایت رو

[Only registered and activated users can see links]

شما میتونید نرم افزاری که میخواید رو از اینجا پیدا کنید اگر دقت کنید این سایت لینک دانلود نمیده و شما باید با گوشی وصل شید و نصب کنید

شما میتونید به راحتی لینک نرم افزار رو توی اون سایت بزارید تا براتون لینکش رو بسازه و به راحتی دانلود کنید

p&m
02-10-2015, 01:06 AM
کاش میتونستید بگید لینک آدرس برنامرو کجاش مینویسه تا توی اون کادر بنویسم

Reza.Vejdan
02-10-2015, 01:09 AM
کاش میتونستید بگید لینک آدرس برنامرو کجاش مینویسه تا توی اون کادر بنویسم

دوست عزیز لینک همون صفحه رو کپی کنید لینک صفحه ی برنامه رو

p&m
02-11-2015, 12:42 AM
ممنون دوست عزیز این 2روز خیلی تلاش کردم ولی لینک برنامه های گوگل پلی رو نتونستم پیدا کنم
فکر کنم باید بی خیالش بشم

Reza.Vejdan
02-11-2015, 01:06 AM
ممنون دوست عزیز این 2روز خیلی تلاش کردم ولی لینک برنامه های گوگل پلی رو نتونستم پیدا کنم
فکر کنم باید بی خیالش بشم

دوست عزیز وارد یک صفحه که شدید اون بالا آدرس بار مرورگرتون رو ببینید مثلا برای این تاپیک این نوشته هست

lg-developers.ir/thread486.html

توی صفحه نرم افزار هم آدرس اون صفحه رو که بالای مرورگرتون در آدرس بار میزنه کپی کنید

zn2
02-14-2015, 11:40 AM
البته این سایت دیتای برنامه ها و بازی ها رو دریافت نمیکنه و فقط فایل نصب رو میگیره

Reza.Vejdan
02-14-2015, 03:03 PM
البته این سایت دیتای برنامه ها و بازی ها رو دریافت نمیکنه و فقط فایل نصب رو میگیره

بله دوست عزیز فقط فایل APK رو دریافت میکنه