PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع رام های رسمی ال جی اپتیموس بلک | LG Optimus Black

Reza.Vejdan
07-25-2014, 06:45 PM
با سلام

رام های رسمی ال جی اپتیموس بلک در این آدرس توسط خود ال جی قرار میگیرد

شما میتوانید سوالات خود را در باره ی اینکه کدام را دانلود کنید و ... در این تاپیک بپرسید

[Only registered and activated users can see links]

آموزش دانلود:

رام مورد نظر خود را انتخاب و رو لینک کلیک کنید

چند ثانیه منتظر باشید

از گوشه ی سمت راست بالا Skip This Ad رو بزنید رام شروع به دانلود خواهد کرد

آموزش نصب:

[Only registered and activated users can see links]

موفق و موید باشید

babakpanir
06-22-2015, 01:56 AM
سلام من تازه تاپ تاک رو نصب کردم. چجوری باید وارد تایپیکی که در بالا گذاشتید وارد بشم؟ آیا باید با مرور گر باز کنم؟ با مرور گر هم که باز میکنم از انجمن خارج شده و توی صفحه انجمن قرار میگیرم. اصلا مگه نباید تایپیک ها رو با تاپ تاک مشاهده کنم؟

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

Reza.Vejdan
06-22-2015, 08:28 PM
سلام من تازه تاپ تاک رو نصب کردم. چجوری باید وارد تایپیکی که در بالا گذاشتید وارد بشم؟ آیا باید با مرور گر باز کنم؟ با مرور گر هم که باز میکنم از انجمن خارج شده و توی صفحه انجمن قرار میگیرم. اصلا مگه نباید تایپیک ها رو با تاپ تاک مشاهده کنم؟

با سلام

سوالتون رو متوجه نشدم دوست عزیز کمی توضیح میدید

babakpanir
06-22-2015, 08:43 PM
برای مثال یه لینک برای دانلود گذاشتید که هر چی کلیک میکنم باز نمیشه ! آیا باید لینک و توی مرورگر باز کنم؟ و اگر توی مرورگر باز بشم دوباره باید لاگ این بشم؟

babakpanir
06-22-2015, 08:59 PM
شما با چه برنامه ای با من ارتباط دارید؟ با تشکر.

Reza.Vejdan
06-22-2015, 09:45 PM
شما با چه برنامه ای با من ارتباط دارید؟ با تشکر.

با کامپیوتر دوست عزیز نرم افزار خاصی نیست

برای مثال یه لینک برای دانلود گذاشتید که هر چی کلیک میکنم باز نمیشه ! آیا باید لینک و توی مرورگر باز کنم؟ و اگر توی مرورگر باز بشم دوباره باید لاگ این بشم؟

بله باید با مرورگر گوشیتون برید خیر لاگین شدن هم نمیخواد

faeze
07-14-2016, 11:19 PM
سلام. من رام را با توجه به توضیحات بالا دانلود کردم. مطابق با software version نوع رام را انتخاب کردم. ولی وقتی به مرحله آپگردینگ میرسد روی 10 درصد باقی مانده و پیغام ارور Upgrade Stoped Due To an error را میدهد. آیا میدانید چطور میتوانم این مشکل را حل کنم؟

Reza.Vejdan
07-16-2016, 12:07 AM
سلام. من رام را با توجه به توضیحات بالا دانلود کردم. مطابق با software version نوع رام را انتخاب کردم. ولی وقتی به مرحله آپگردینگ میرسد روی 10 درصد باقی مانده و پیغام ارور Upgrade Stoped Due To an error را میدهد. آیا میدانید چطور میتوانم این مشکل را حل کنم؟

چه رامی رو از کجا دانلود کردید و با چه روشی میخواید روی گوشیتون نصب کنید؟