PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه ی آب دیدگی LG G2

A_L_I_R_E_Z_A
12-05-2014, 07:17 PM
سلام خدمت همه ی دوستان گلم
میخوام اتفاقی که واسه گوشیم افتاد رو براتون تعریف کنم، چند شب پیش اهواز یه بارون بسیار شدید اومد و ماشین توی کوچه پارک بود و من از ورودی پارکینگ تا دم در ماشین رو دویدم که خیس نشم وقتی نشستم توی ماشین دست کردم دیدم گوشیم توی جیبم نیست [Only registered and activated users can see links] برف آب کن رو روشن کردم و دیدم گوشیم افتاده کف خیابون روی آسفالت و همون موقع به دلیل اومدن پیام چراغ سبز نوتیفیکیشنش رو دیدم که چشمک میزنه [Only registered and activated users can see links] خلاصه سریع دویدم و برش داشتم از قاب ژله ای درش آوردم و خشکش کردم و دیدم علامت هدست روی گوشی هست خوب اینو میزاریم به حساب رسیدن آب به پایه های هدست... [Only registered and activated users can see links] خلاصه منم سریع بخاری رو روشن کردم و گوشی رو با احتیاط خشک کردم و علامت هدست رفت... با گوشی تماس برقرار کردم هیچ مشکلی نداشت.
میدونیم که باطری G2 رو نمیشه ازش جدا کرد و من هم اومدم خونه تنها کاری که به ذهنم رسید این بود که گوشی رو بزارم تو گونی برنج که رطوبتش گرفته شه. بعد از این کار وایفای، بلوتوث، اینفرارد، اسپیکر و دوربین اول و دوم و شارژ شدن گوشی رو چک کردم و الحمدلله سالم بود. آیا به جز NFC چیز دیگه ای هست که باید تست کنم ؟ و اینکه NFC رو چطور باید تست کنم ؟ با HTC One M8 دوستم چک کردم کار نکرد !

Reza.Vejdan
12-06-2014, 12:32 AM
با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید...

نباید برای هرسوالی تاپیک ایجاد میکردید و در بخش سوالات و مشکلات میپرسیدید

شما تمامی کار هایی که باید میکردید رو کردید اعم از خشک کردن گوشی آرام آرام گذاشتن اون در کیسه برنج و ...

کاملا حرفه ای عمل کردید

برای تست NFC گوشیتون هم که اصلا احتمال نمیدم مشکلی داشته باشه میتونید

به منوی تنظیمات رفته و پس از رفتن به Wireless & Network به دنبال More (بیشتر) باشید.

برای فعال کردن این قابلیت بر روی عبارت NFC بزنید. در همین حال قابلیت Android Beam نیز به صورت خودکار فعال می شود.

اگر Beam به طور خودکار روشن نشد، کافی است بر روی آن بفشارید و Yes (بلی) را بزنید.

قابلیت NFC در گوشی های هوشمند تلفن همراه، با Beam یکپارچه شده است،

به همین خاطر اگر Beam غیر فعال باشد ممکن است برخی از قابلیت های NFC، به خصوص در زمینه ی اشتراک گذاری فایل ها، کار آیی لازم را نداشته باشند.

برای استفاده از اون هم

محتوای مورد نظر را بگشایید.

دو گوشی را از پشت به هم نزدیک کنید.

منتظر بمانید تا اتصال برقرار شود و صدای مربوطه درآید.

توجه داشته باشید که صفحه نمایش ابزار ارسال کننده به صورت نمای بندانگشتی (thumbnail) درآمده و عبارت Touch to beam در بالای صفحه نمایان گردد.

برای آغاز روند ارسال، صفحه نمایش ارسال کننده را لمس کنید؛ که پس از این کار صدای مخصوصی شنیده می شود.

پس از اتمام مراحل نقل و انتقال، صدای مخصوصی پخش می شود. و مشخص می شود که آیا روند ارسال موفقیت آمیز بوده یا خیر.

باقی سوالاتتون رو اینجا مطرح کنید

[Only registered and activated users can see links]

بسته شد...