PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب رام های رسمی || بر روی تمام گوشی های ال جی

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

saeedsis
11-19-2015, 10:46 AM
دوست عزیز شما هنگام کار با فلش تول نباید به اینترنت وصل باشید

میدونم دوست عزیز ...

اما نصب نمیشه ...اما با نرم افزار lg up راحت اپدیت شد ...لطفا اموزششو برای بقیه کاربرا بذارین ...بیشترین کاربردش برای جابه جایی از اندرویید 5 به 6 هست .

nik2000
12-03-2015, 03:19 PM
سلام دوست عزیز من فایل فلش lg l5 e450 گرفتم با همین برنامه flash tool 2014 چه با اینترنت چه بی اینترنت چه با قندشکن چه.... در وسط کار یهو این پیامو میده lgusercstool lg mobile application has stopped working به خاطر این ویندوزمم 7 32 بیت عوض کردم c++ و خیلی چیزا ریختم بازم نشد وقتی با قندشکن وصل میشی و جلومیری این ارور میده به اضافه این server filed میده میگه چند دقیقه تست کنید کلا نرم افزارش خرابه اینو مطمنم ....
فقط خواستم بدونم روش دیگری نیست راحت فلش کارخونه دوباره بزنم این گوشیو
با تشکر

Reza.Vejdan
12-05-2015, 10:32 AM
سلام دوست عزیز من فایل فلش lg l5 e450 گرفتم با همین برنامه flash tool 2014 چه با اینترنت چه بی اینترنت چه با قندشکن چه.... در وسط کار یهو این پیامو میده lgusercstool lg mobile application has stopped working به خاطر این ویندوزمم 7 32 بیت عوض کردم c++ و خیلی چیزا ریختم بازم نشد وقتی با قندشکن وصل میشی و جلومیری این ارور میده به اضافه این server filed میده میگه چند دقیقه تست کنید کلا نرم افزارش خرابه اینو مطمنم ....
فقط خواستم بدونم روش دیگری نیست راحت فلش کارخونه دوباره بزنم این گوشیو
با تشکر

دوست عزیز فلش تول رو از همینجا دانلود کردید ؟

در ضمن شما باید در هنگام کار با فلش تول اینترنتتون رو کاملا قطع کنید تا با ارور سرور مواجه نشید

Ahmad1359
12-06-2015, 09:54 AM
میدونم دوست عزیز ...

اما نصب نمیشه ...اما با نرم افزار lg up راحت اپدیت شد ...لطفا اموزششو برای بقیه کاربرا بذارین ...بیشترین کاربردش برای جابه جایی از اندرویید 5 به 6 هست .
سلام منم با فلش تولز به مشکل خوردم . برنامه LG UP تو سایت هست ؟
گوشی G4
مرسی

Reza.Vejdan
12-06-2015, 10:50 AM
سلام منم با فلش تولز به مشکل خوردم . برنامه LG UP تو سایت هست ؟
گوشی G4
مرسی

با سلام

دوست عزیز این نرم افزار رو من گشتم ولی چیزی با این عنوان نیافتم حالا یکی از عزیزان گفته بود با LG UP انجام دادم اما دقیقا منظورشون رو متوجه نشدم

در اکثر منابع همون فلش تول روش انجامش هست

Ahmad1359
12-06-2015, 05:00 PM
با سلام

دوست عزیز این نرم افزار رو من گشتم ولی چیزی با این عنوان نیافتم حالا یکی از عزیزان گفته بود با LG UP انجام دادم اما دقیقا منظورشون رو متوجه نشدم

در اکثر منابع همون فلش تول روش انجامش هست
مرسی . برنامه LG up رو پیدا کردم و آپدیت شد . خوبیش اینه که نیاز نیست دستی به دانلودینگ ببری و گوشی روشن وصل میشه . خود برنامه تو ادامه انجامش میده. سرفرصت لینکشو میزارم .
منم مشکلم زمانی بود که تو دانلودینگ بودم گوشی کامل شناسایی نمی شد ولی زمانی که روشن بود و متصل بود ok میشد.
متشکرم

m@p
12-08-2015, 12:16 AM
با سلام موقع نصب رام در قسمت انتخاب زبان یه صفحه سفید اومد و بعد که اوکی کردم یه چند تا علامت سوال اومده و یه زمان که الان 30 دقیقه گزشته چه کنم کمک کمک

Reza.Vejdan
12-08-2015, 12:25 AM
با سلام موقع نصب رام در قسمت انتخاب زبان یه صفحه سفید اومد و بعد که اوکی کردم یه چند تا علامت سوال اومده و یه زمان که الان 30 دقیقه گزشته چه کنم کمک کمک

یک اسکرین شات تهیه کنید و قرار بدید

m@p
12-08-2015, 12:33 AM
تو برنامه فلش تولز هیچ چیزی نمیاد کنسل زدم و حالا اومدم بیرون .....چه کنم کابل قطع کنم

m@p
12-08-2015, 12:40 AM
حالا اسکرین میزارم

m@p
12-08-2015, 12:41 AM
چجوری عکس بزارم

m@p
12-08-2015, 12:43 AM
کسی نیست به ما کمک کنه

Reza.Vejdan
12-08-2015, 01:35 AM
تو برنامه فلش تولز هیچ چیزی نمیاد کنسل زدم و حالا اومدم بیرون .....چه کنم کابل قطع کنم

لازم نیست پشت سر هم پست بزارید دوست عزیز یک بار سوالتون رو مطرح کردید منتظر پاسخ باشید

در ضمن کابل رو جدا کنید ببینید گوشیتون بالا میاد ؟

اگر بالا میاد این رو تست کنید

سلام
لینک برنامه LGUP :

Download LGUP.zip ([Only registered and activated users can see links])
گوشی در حالت روشن به سیستم منصل بشه .
قسمت اپگرید رو انتخاب میکنیم .
جلو نوشته bim یک سه نقطه هست اون رو انتخاب میکنیم و فایل kdz رو بهش میدیم .
بعدش هم استارت و بقیه کار رو خو د برنامه انجام میده .
موفق باشید.

:1793314109817023835

m@p
12-08-2015, 10:14 AM
شرمنده این نرم افزار یه اروری میده تو قسمت مدل unknown میزنه

Reza.Vejdan
12-08-2015, 11:52 AM
شرمنده این نرم افزار یه اروری میده تو قسمت مدل unknown میزنه

خب پس با همون فلش تول برید جلو

شما کارهایی که انجام میدید رو میشه بفرمایید ؟

اینترنتتون رو هنگام کار با فلش تول فطع میکنید؟

ویندوزتون چی هستش ؟

درایور های گوشیتون رو نصب کردید ؟

m@p
12-08-2015, 02:40 PM
درایور ها نصب هست ویندوز 8 یا 7 (با هر دو امتحان کردم ) گوشی رو دباگینگ فعال کردم و به حالت دانلودینگ بردم نرم افزار فلش تولز به صورت ادمین اجرا کردم فایل مورد نظر انتخاب کردمو ces را زدم وبعد استارت و بعد از اون صفحه زبان اگر اینترنت وصل باشد انتخاب زبان می اید واگر نباشد قسمت اول که کره یا دفیکالت میاد ولی دوم سفیده اما اگر اینترنت روشن باشد انتخاب زبان میاد طبق دستور گزینه اولی دیفیکالت وگزینه دومی انگلیسی انتخاب میشود و بعد انتخاب طبق دستور اینترنت خاموش می شود و وارد اپدیت میشود یکبار کامل پر میشود و دفعه بعد مینویسد s/w update تا دودرصد میرود و بعد کلا محو میشود فقط شمارنده کار میکند و در بعضی موارد ارور check connect را میدهد که اینطوری من خاندم منظور این ارور اینه که اینترنت باید خاموش باشد که دقیقا اینترنت منم خاموشه

m@p
12-08-2015, 02:57 PM
الان دوباره زدم این اومد 1. disconnect the phone from pc and remove the battery from the phone 2. insert the battery back and reconnect the phone to pc 3. turn on the phone4. press the retry button below to start the upgrade

m@p
12-08-2015, 03:10 PM
ارور دقیقشم اینه To try upgrade again, follow the steps below رام روی گوشی من کاستوم رام کلودی 3.3 هست

Reza.Vejdan
12-08-2015, 03:13 PM
الان دوباره زدم این اومد 1. disconnect the phone from pc and remove the battery from the phone 2. insert the battery back and reconnect the phone to pc 3. turn on the phone4. press the retry button below to start the upgrade

دوست عزیز یک توضیح کلی میدم ببینید باز هم مشکل دارید یا خیر

1- اینترنت باید کاملا قطع باشه

2- این درایور هارو باید نصب کنید

[Only registered and activated users can see links]

3- نباید در قسمت تنظیمات زبان به هیچ چیزی دست بزنید این شات رو ببینید

4- رام رو انتخاب کنید و CES رو انتخاب کنید و برید جلو در قسمت زبان بزارید دقیقا همونطوری که هست بمونه

5- بعدش اوکی رو بزنید البته قبلش گوشی رو به دانلود مد ببرید و به سیستم وصل کنید و از قسمت Manage مای کامپیوترتون بررسی کنید که گوشی کاملا شناخته شده باشه توسط سیستم

6- حالا باید عملیات فلش کامل انجام بشه و مشکلی نباشه

اگر باز م مشکلی داشتید اقدام به نصب رام tot کنید و به اندروید 4.4.2 بازگردید و بعد دوباره رام 5 با فرمت kdz رو میتونید نصب کنید و استفاده کنید

در کل اگر این رام ها نشد رام tot رو دانلود کنید که نسخه ی اندرویدش 4.4.2 باشه و در پست دوم این تاپیک آموزش نصبش هم هست

m@p
12-08-2015, 03:19 PM
ممنون یه سوال من رام کاستوم روشه ایا میشه رام رسمی نصب کرد

Reza.Vejdan
12-08-2015, 03:25 PM
ممنون یه سوال من رام کاستوم روشه ایا میشه رام رسمی نصب کرد

بله مشکلی نیست

این پست رو مشاهده کنید

m@p
12-08-2015, 03:30 PM
ممنون امتحان کردم نشده رام رسمی خودش ه 5.0.1 روش نصب کردم همین ارور داد .............متن ارور چی میگه

Reza.Vejdan
12-08-2015, 03:36 PM
ممنون امتحان کردم نشده رام رسمی خودش ه 5.0.1 روش نصب کردم همین ارور داد .............متن ارور چی میگهخب پس شما رام Tot اندروید 4.4.2 رو دانلود و با آموزش پست دوم این تاپیک روی گوشیتون نصب کنید

lachin
12-16-2015, 07:07 PM
سلام
من چند وقت پیش گوشیم رو روت کردم ال جی3 d855 32g حالا امروز اپدیت جدید اومد منم با خود گوشی زدم اپدیت کنه قایل رو گرفت ری استارت کرد و پیغام خطا داد که گوشی روت شده و قابل اپدیت نیست
منم اومدم تو سایت و رام جدید رو دانلود کردم که میشه D855 21A البته طبق راهنماییایی که شما کرده بودین با شماره سریال رام مورد نظر گوشی رو پیدا دانلود کردم و خواستم با نرام افزار LG Flash Tool 2014 فلش کنم تمام کارای اولیه که تو اموزش گذاشتین انجام میدم گوشی تو حالت دانلود مد درایورای گوشی دانلود شده اما زمانی که مرحله دوم رو انجام میده یعنی بعد از اینکه روی گزینه CSE FLASH کلیک میکنم و به صفحه بعد میره روی استارت که میزنم صفحه بسته میشه و همون قسمت اول میمونه و هیچ اتاقی نمی افته یعنی به قسمت تعیین زبان نمیرسه هم با اینترنت قطع هم با وصل امتحان کردم
سیستمم xp 32 bit سرویس پک 3 هست که با همین سیستم گوشیمم روت کردم
یه راهنمایی کنید ممنون میشم

Reza.Vejdan
12-16-2015, 07:46 PM
سلام
من چند وقت پیش گوشیم رو روت کردم ال جی3 d855 32g حالا امروز اپدیت جدید اومد منم با خود گوشی زدم اپدیت کنه قایل رو گرفت ری استارت کرد و پیغام خطا داد که گوشی روت شده و قابل اپدیت نیست
منم اومدم تو سایت و رام جدید رو دانلود کردم که میشه D855 21A البته طبق راهنماییایی که شما کرده بودین با شماره سریال رام مورد نظر گوشی رو پیدا دانلود کردم و خواستم با نرام افزار LG Flash Tool 2014 فلش کنم تمام کارای اولیه که تو اموزش گذاشتین انجام میدم گوشی تو حالت دانلود مد درایورای گوشی دانلود شده اما زمانی که مرحله دوم رو انجام میده یعنی بعد از اینکه روی گزینه CSE FLASH کلیک میکنم و به صفحه بعد میره روی استارت که میزنم صفحه بسته میشه و همون قسمت اول میمونه و هیچ اتاقی نمی افته یعنی به قسمت تعیین زبان نمیرسه هم با اینترنت قطع هم با وصل امتحان کردم
سیستمم xp 32 bit سرویس پک 3 هست که با همین سیستم گوشیمم روت کردم
یه راهنمایی کنید ممنون میشم

با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید

از این آموزش استفاده کنید

lachin
12-17-2015, 12:15 AM
با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید

از این آموزش استفاده کنید

خیلی ممنون بابت پاسخ دادن
مشکل حل شد ایراد از اون نرافزار بود. از خود سایت ال جی دانلود کردم درست شد گوشی رو فلش کردم
بازم ممنون بابت آموزشی که قرار دادین

میثاق
12-17-2015, 06:44 AM
سلام دوستان چطور میشه وقتی که گوشی ویروس بگیره وکاملا هنگ کنه و خواموش هم نشه رو بصورت دستی و بدون نیاز ب کامپیوتر فرمت یا همون( بازگشت به تنظیمات کارخانه)کرد؟گوشیم LG G2هستش ممنون

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk

Reza.Vejdan
12-17-2015, 08:04 PM
سلام دوستان چطور میشه وقتی که گوشی ویروس بگیره وکاملا هنگ کنه و خواموش هم نشه رو بصورت دستی و بدون نیاز ب کامپیوتر فرمت یا همون( بازگشت به تنظیمات کارخانه)کرد؟گوشیم LG G2هستش ممنون

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk

MHH
12-18-2015, 12:21 PM
سلام دوستان
من lgup و درایور ها رو نصب کردم اما گوشی رو نمیشناسه بعضی مواقع اسمش رو هم unknown میزنه و نمیشه انتخاب کرد
دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم
مدل گوشی هم lg g4 dual هست
با سپاس

elnino909
12-18-2015, 05:57 PM
سلام . من دیروز گوشیم را برنامه lgup به اندروید 6 اپدیت کردم .چندتا باگ داره خوشم نیومد الان هر کاری میکنم به 5.1 نمیشه برگشت . با فلش تولز سر 9 درصد گیر میکنه

و با lgup اصلا گزینه ای واسه انتخاب نمیاد . عکساش ضمیمه کردم

درایورها نصب کردم و اینترنت هم قطع کردم اما فایده نداشته . لطفا راهنمایی کنین .ممنون

Reza.Vejdan
12-18-2015, 10:15 PM
سلام . من دیروز گوشیم را برنامه lgup به اندروید 6 اپدیت کردم .چندتا باگ داره خوشم نیومد الان هر کاری میکنم به 5.1 نمیشه برگشت . با فلش تولز سر 9 درصد گیر میکنه

و با lgup اصلا گزینه ای واسه انتخاب نمیاد . عکساش ضمیمه کردم

درایورها نصب کردم و اینترنت هم قطع کردم اما فایده نداشته . لطفا راهنمایی کنین .ممنون

دوست عزیز برای دانگرید شما باید رام tot رو دانلود کنید و طبق آموزش های پست دوم روی گوشیتون نصب کنید

amirsd21
12-20-2015, 10:48 PM
دوست عزیز برای دانگرید شما باید رام tot رو دانلود کنید و طبق آموزش های پست دوم روی گوشیتون نصب کنید
جی4 tot نداره

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

MHH
12-22-2015, 11:16 AM
سلام دوستان
من lgup و درایور ها رو نصب کردم اما گوشی رو نمیشناسه بعضی مواقع اسمش رو هم unknown میزنه و نمیشه انتخاب کرد
دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم
مدل گوشی هم lg g4 dual هست
با سپاس

matrsak
12-28-2015, 09:52 PM
سلام من طبق روش بالا عمل کردم مو به مو ولی تو قسمت دانلود ارور سرور نات فاند میده چیکارا کنم ممنون\

Reza.Vejdan
12-28-2015, 11:16 PM
سلام من طبق روش بالا عمل کردم مو به مو ولی تو قسمت دانلود ارور سرور نات فاند میده چیکارا کنم ممنون\

دوست عزیز هنگام نصب را م باید اتصال به اینترنتتون رو قطع کنید

pop_0098
01-06-2016, 03:37 PM
بعد رام اصلی اندروید 6 را ریختم دیگه نمیتونمن دانگرید کنم به اندروید 5 یا 4 روش هم قبلا تست کردم همین روش شما بود راحت کار میداد برای من مثل کپی و پیست شده بود رام ریختن تو گوشی ولی تو این اندروید 6 یک کاری انجام شده دیگه نمیشه برگشت زد به اندروید قبلی با این که هم رام اصلی و هم رام tot را دارم و هر دو روش را کامل انجام میده تو اندروید 6 اجازه دانگرید نمیده چه باید کرد

Reza.Vejdan
01-06-2016, 04:54 PM
بعد رام اصلی اندروید 6 را ریختم دیگه نمیتونمن دانگرید کنم به اندروید 5 یا 4 روش هم قبلا تست کردم همین روش شما بود راحت کار میداد برای من مثل کپی و پیست شده بود رام ریختن تو گوشی ولی تو این اندروید 6 یک کاری انجام شده دیگه نمیشه برگشت زد به اندروید قبلی با این که هم رام اصلی و هم رام tot را دارم و هر دو روش را کامل انجام میده تو اندروید 6 اجازه دانگرید نمیده چه باید کرد

jack
01-16-2016, 01:05 AM
سلام خدمت دوستان
من خیلی وقت گذاشتم اما فایده ای نداشت
اول از مدل گوشیم بگم LG P768
چند روز پیش گوشی خاموش شد و وقتی روشن میکردم رو حالت لودینگ میموند یعنی فقط ارم lg مشخص بود و هیچ اتفاقی نمییوفتاد
انواع اقسام روش های ریست هم تست کردم ولی فایده نداشت
security error زیر ارم ال جی میزنه
این روش هم تست کردم همه مراحل انجام میشه ولی در قسمت upgarde ارور کانکشن میده
دوستان لطفا کمک کنند تا این مشکل برطرف یشه
ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی چون رو ۸ که اصلا همین هم نمیشه انجام داد دیگه واقعا کلافه شدم
البته در قسمت اخر هم به ۷ درصد میرسه بعد قطع میشه
چون گوشیم کلا بالا نمیاد هیچ دسترسی به تنظیمات داخل گوشی ندارم:4190414109816983965

Reza.Vejdan
01-16-2016, 01:10 AM
سلام خدمت دوستان
من خیلی وقت گذاشتم اما فایده ای نداشت
اول از مدل گوشیم بگم LG P768
چند روز پیش گوشی خاموش شد و وقتی روشن میکردم رو حالت لودینگ میموند یعنی فقط ارم lg مشخص بود و هیچ اتفاقی نمییوفتاد
انواع اقسام روش های ریست هم تست کردم ولی فایده نداشت
security error زیر ارم ال جی میزنه
این روش هم تست کردم همه مراحل انجام میشه ولی در قسمت upgarde ارور کانکشن میده
دوستان لطفا کمک کنند تا این مشکل برطرف یشه
ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی چون رو ۸ که اصلا همین هم نمیشه انجام داد دیگه واقعا کلافه شدم
البته در قسمت اخر هم به ۷ درصد میرسه بعد قطع میشه
چون گوشیم کلا بالا نمیاد هیچ دسترسی به تنظیمات داخل گوشی ندارم:4190414109816983965در هنگام کار با فلش تول اینترنتتون رو قطع میکنید؟

jack
01-16-2016, 01:24 AM
در هنگام کار با فلش تول اینترنتتون رو قطع میکنید؟
بله قطع میکنم
تا ۶ با ۷ درصد که میره قطع میشه
رامی که دانلود کردم ۴.۱۲

Reza.Vejdan
01-16-2016, 02:18 PM
[QUOTE=jack;10745]بله قطع میکنم
تا ۶ با ۷ درصد که میره قطع میشه
رامی که دانلود کردم ۴.۱۲[/QUOTEرامتون رو از کجا دانلود کردید ؟ گوشیتون روت و آنلاک هست؟ به ریکاوری دسترسی دارید؟

jack
01-16-2016, 11:49 PM
[QUOTE=jack;10745]بله قطع میکنمتا ۶ با ۷ درصد که میره قطع میشهرامی که دانلود کردم ۴.۱۲[/QUOTEرامتون رو از کجا دانلود کردید ؟ گوشیتون روت و آنلاک هست؟ به ریکاوری دسترسی دارید؟رام چون زیاد و متنوع بود و نمیدونستم کدوم بهتره از یک سایت ایرانی با حجم 598 مگابایت دانلود کردمورژن 4.1.2 فارسی هم دارهروت و انلاک نیستمن گوشیم اصلا بالا نمیاد برای همین به ریکاوری دسترسی ندارم مگر اینکه راهی باشه که من بلد نیستم

jack
01-17-2016, 12:10 AM
متن کامل ارور :To try upgrade again, follow the steps below1. Disconnect the phone from PC and remove the battery from the phone2. Insert the battery back and reconnect the phone to PC3. Turn on the phone4. Press the Retry button below to start the upgrade

jack
01-17-2016, 02:34 AM
دوستان من از خیرش گذشتم و ترجیح میدم که فردا ببرم پیش یه تعمیرکار موبایلتجربه خوبی بود و نشون داد که کار باید داد دست کاردوندو روز الکی وقتمو گرفت و جز خستگی هیچ ثمره ای نداشتباید همون اول میبردم تعمیرات موبایل فوقش با 20 30 تومن هزینه کارم درست شده بود و این همه تایمم به هدر نرفته بودبدورد.

Reza.Vejdan
01-17-2016, 01:34 PM
شما میتونید از پست دوم این تاپیک هم استفاده کنید و تست کنید ببینید باز هم مشکلی هست یا خیر

در ضمن دوست عزیز ما موظف به پاسخگویی شبانه روزی نداریم و همه کارو زندگی دارن پس نباید انتظار داشته باشید پست زدید زیر د و ثانیه بهتون پاسخ داده بشه

شاید بعضی ها پست بزنن و مدیران باشن همون لحظه جواب بدن اما برخی وقت ها هم کار پیش میاد و امکانش نیست

hamizaxx
02-07-2016, 07:55 PM
تمام مراحل و انجام دادم درایوها رو نصب کردم گوشی تو حالت دانلود مود ولی این پیغامو میده contact the system administrator چیکار کنم من چند بار از این طریف فلش کردم ولی این بار نمیشه

mehrdad..7
02-07-2016, 08:03 PM
تمام مراحل و انجام دادم درایوها رو نصب کردم گوشی تو حالت دانلود مود ولی این پیغامو میده contact the system administrator چیکار کنم من چند بار از این طریف فلش کردم ولی این بار نمیشه
به ادرس زیر برو بعد دانلود رو بزن فایل رو دانلود و نصب کن مشکلت حل میشه

hamizaxx
02-07-2016, 08:13 PM
میزنه صفحه وب در دسترس نیست

mehrdad..7
02-07-2016, 08:19 PM
میزنه صفحه وب در دسترس نیست
تست کردم هیچ مشکلی نداشت
اینم لینکس مستقیم

hamizaxx
02-07-2016, 08:32 PM
نصبش کردم ولی بازم همون پیغام داده شد توی دیوایز منیجر قسمت پورتابل دیوایز روی اسم گوشیم یه علامت تعجب زرد هست امکان داره درایوها درست نصب نشده باشه آخه نصبشون کردم

hamizaxx
02-07-2016, 09:03 PM
من فقط به خاطر این مشکل میخوام فلش کنم موقع استفاده از وی پی ان این پیغامو میده گوشیم
VPN API IS NOT AVAILABLE ON YOUR DEVICE
unable to find explicit activity class .android.vpndialogs/confirmdial

mehrdad..7
02-07-2016, 09:04 PM
نصبش کردم ولی بازم همون پیغام داده شد توی دیوایز منیجر قسمت پورتابل دیوایز روی اسم گوشیم یه علامت تعجب زرد هست امکان داره درایوها درست نصب نشده باشه آخه نصبشون کردم
حذف کن این دوتا رو نصب کن
1-

2-

Mahdi J
02-23-2016, 10:49 AM
همین الآن رام D855 30B رو با LG Flash Tool 2014 نصب کردم!
موقع نصب رو 99% گیر کرد و ویندوز برنامه رو بست (ویندوز 8.1 64 بیت) ینی سکته زدم، چون دفه اولم بود که گوشی رو فلش میکردم. ولی بعد گوشی ری استارت شد و بالا اومد!!!
خیلی عالی شده،
سرعت :3398614109816991524
UI جدید :4310314109817024515
حتما G3 رو به Marshmallow 6.0 آپگرید کنید!!!

Reza.Vejdan
02-23-2016, 08:51 PM
همین الآن رام D855 30B رو با LG Flash Tool 2014 نصب کردم!
موقع نصب رو 99% گیر کرد و ویندوز برنامه رو بست (ویندوز 8.1 64 بیت) ینی سکته زدم، چون دفه اولم بود که گوشی رو فلش میکردم. ولی بعد گوشی ری استارت شد و بالا اومد!!!
خیلی عالی شده،
سرعت :3398614109816991524
UI جدید :4310314109817024515
حتما G3 رو به Marshmallow 6.0 آپگرید کنید!!!

مشکلی نداره دوست عزیز اون ارور آخر نرم افزار و عادی هست

Mehran Mirzayi
03-04-2016, 10:01 AM
سلام خسته نباشید!
عذر میخوام،من رام مارشمالو رو رو جی3 32گیگ فلش زدم،متاسفانه دست یکی خورد کابل جدا شد!(البته اینم بگم تو 4درصد گیر کرده بود)
الان میشه بگید چیکار کنم؟وقتی گوشی رو روشن میکنم تا به حالت ریکاوری ببرم،مینویسه Boot Verification Failed
دفعه اول که ولوم رو چند ثانیه نگه داشتم Upgrade Frimware اورد ولی دفعات بعدی که خواستم به حالت ریکاوری ببرم فقط Boot Verification Failed اورد و گوشی خاموش شد!
حالا میام فلش بزنم،تو PC تا 60 درصد میره و همش ارور قطعی تلفن از PC رو میده!

Reza.Vejdan
03-04-2016, 11:44 AM
سلام خسته نباشید!
عذر میخوام،من رام مارشمالو رو رو جی3 32گیگ فلش زدم،متاسفانه دست یکی خورد کابل جدا شد!(البته اینم بگم تو 4درصد گیر کرده بود)
الان میشه بگید چیکار کنم؟وقتی گوشی رو روشن میکنم تا به حالت ریکاوری ببرم،مینویسه Boot Verification Failed
دفعه اول که ولوم رو چند ثانیه نگه داشتم Upgrade Frimware اورد ولی دفعات بعدی که خواستم به حالت ریکاوری ببرم فقط Boot Verification Failed اورد و گوشی خاموش شد!
حالا میام فلش بزنم،تو PC تا 60 درصد میره و همش ارور قطعی تلفن از PC رو میده!
الان وارد دانلود مد میشه ؟ مشکلی نداره ؟

Mehran Mirzayi
03-04-2016, 12:44 PM
الان وارد دانلود مد میشه ؟ مشکلی نداره ؟

سلام
عرض کردم که از یکی پرسیدم گفت تا صفحه Upgrade Frimware بعد از Download Mod نیاد،نمیشه اپدیت کرد!
حالا ولوم بالا و پاورو نگه میدارم فقط میاره Download Mode و بالا سمت چپ مینویسه Boot Verification Failed و صفحه سیاه میشه!
تا وقتیکه صفحه Upgrade Frimware نیاد،نمیشه با برنامه رامو فلش زد!
میگن رام درست نصب نشده و بوت مشکل پیدا کرده،باید با باکس فلش بشه تا درست شه!

راه دیگه ای نداره خودم درست کنم؟بدون فلش زدن با باکس؟

Mehran Mirzayi
03-04-2016, 05:22 PM
سلام
عرض کردم که از یکی پرسیدم گفت تا صفحه Upgrade Frimware بعد از Download Mod نیاد،نمیشه اپدیت کرد!
حالا ولوم بالا و پاورو نگه میدارم فقط میاره Download Mode و بالا سمت چپ مینویسه Boot Verification Failed و صفحه سیاه میشه!
تا وقتیکه صفحه Upgrade Frimware نیاد،نمیشه با برنامه رامو فلش زد!
میگن رام درست نصب نشده و بوت مشکل پیدا کرده،باید با باکس فلش بشه تا درست شه!

راه دیگه ای نداره خودم درست کنم؟بدون فلش زدن با باکس؟
کسی نی جواب مو بده؟
اقا تو بد دردسری افتادم،خواهشا پاسخ بدید!

mehrdad..7
03-04-2016, 06:43 PM
کسی نی جواب مو بده؟
اقا تو بد دردسری افتادم،خواهشا پاسخ بدید!
احتمالا گوشیتون بریک شده

Mehran Mirzayi
03-04-2016, 09:11 PM
احتمالا گوشیتون بریک شده

سلام
پس حتما باید با باکس فلش بشه؟! :(

Reza.Vejdan
03-05-2016, 10:51 PM
سلام
پس حتما باید با باکس فلش بشه؟! :(

بله بهتر هست به نمایندگی مراجعه کنید

hosein8999
03-13-2016, 12:25 AM
سلام من میخواستم اندروید گوشی رو از اندروید 6 به اندروید 5 دانگرید کنم اما متاسفانه ارور میده با دو نرم افزار lg up و lg flash tool تلاش کردم فایده ایی نداشت گوشیمlg g4 h818

Reza.Vejdan
03-13-2016, 12:38 AM
سلام من میخواستم اندروید گوشی رو از اندروید 6 به اندروید 5 دانگرید کنم اما متاسفانه ارور میده با دو نرم افزار lg up و lg flash tool تلاش کردم فایده ایی نداشت گوشیمlg g4 h818

دوست عزیز شما گوشیتون رو به نمایندگی ببرید تا از نزدیک مشکلتون بررسی بشه

hiwa2016
03-13-2016, 11:32 AM
سلام . من میخوام گوشی g3 خودم و توسط فایل tot آپدیت کنم و تمام مراحل رو هم درست انجام میدم ولی فایل dll رو قبول نمیکنه . تمام مجع های ایرانی و خارجی هم فقط یک فایل dll قرار دادن ولی متاسفانه آپدیت نمیشه . میشه راهنمایی کنید ؟

mehrdad..7
03-13-2016, 04:40 PM
سلام . من میخوام گوشی g3 خودم و توسط فایل tot آپدیت کنم و تمام مراحل رو هم درست انجام میدم ولی فایل dll رو قبول نمیکنه . تمام مجع های ایرانی و خارجی هم فقط یک فایل dll قرار دادن ولی متاسفانه آپدیت نمیشه . میشه راهنمایی کنید ؟
اینو امتحان کن مال مدل 855 هست

altredbest
03-25-2016, 01:05 PM
سلام من با همین روشی که گفتین l70 d325f رو فلش کردم مشکلم حل شد.ممنونم ازتون

mehrdad..7
03-25-2016, 01:15 PM
سلام من با همین روشی که گفتین l70 d325f رو فلش کردم مشکلم حل شد.ممنونم ازتون
سلام با تبریک سال نو
خدا رو شکر واسه تشکر نیازی به ارسال تایپ نیست از کلید تشکر استفاده کنید

mgharloghi
04-22-2016, 09:50 PM
سلام گوشی من g flex 2 وقتی گوشی رو فلش میزنم تا 9 در صد میره دیگه تکون نمیخوره اگه میشه کمکم کنید

peyman_gH_asl
04-22-2016, 10:26 PM
سلام گوشی من g flex 2 وقتی گوشی رو فلش میزنم تا 9 در صد میره دیگه تکون نمیخوره اگه میشه کمکم کنید

سلام دوست من

با برنامه LG UP تست کنید نتجیه رو اعلام کنید

mehdigolgiri
04-24-2016, 10:37 AM
سلام

روش اول :
آموزش فلش رام رسمی توسط LG FlashTools
فلش رام tot به همراه dll

فلش بصورت افلاین با فایل tot

1.آماده سازی برای فلش
این موارد رو نصب کنید
LGFlashTools نصب کنید(اجرا نکنید)
بسته درایور ها رو دانلود و نصب کنید
رام با فرمت tot و dll مربوطه رو دانلود کنید(فایل رو از حالت زیپ خارج کنید)
فایل tot و dll رو در یک پوشه قرار بدین

2.گوشی رو وصل کنید سپس روی تک تک حالات اتصال قرار دهید تا همه درایورها نصب شود

3.گوشی رو تو حالت downloadmode قرار بدین
(گوشی رو خاموش کنید کلید افزایش صدا رو نگه دارید و به کابل کامپیوتر وصل کنید)
( چند ثانیه ) اجازه بدین تا درایور ها ی مورد نیاز این مرحله هم نصب بشه
وقتی تمام شد

4.وارد Device manager بشید در قسمت COM ports نام lg رو می بینید (اگر دیدید یعنی درایور ها نصب شده )
روش کلیک راست سپس Properties و سپس Advanced و سپس پورت کام رو به com41 تغییر بدید

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

5.گوشی رو از کامپیوتر جدا کنید (خیلی مهمه)

6.تاریخ کامپیوتر رو به 2011 تغییر بدید
(ترجیحا ارتباط با اینترنت رو قطع کنید)

7.نرم افزار lg flashtool رو اجرا و با سریال زیر ثبت کنید

39B0-IH19-4UAO-G6T8

8.در پنجره جدید
در نوار اول فایل dll را انتخاب و در توار بعدی فایل tot رو انتخاب کنید
و ok بزنید.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

9.در بالا سمت چپ یه فلش زرد هست روش کلیک کنید

تا یه سری مراحل انجام بشه و نهایتا بنویسه ready/finished
(گوشی رو که قبلا در حالت دانلود مود قرار دادین) به کامپیوتر وصل کنید
بعد از چند لحظه عملیات نصب شروع می شود
صبر کنید تا نصب به اتمام برسد

10.دقت کنید که درصد پیشرفت روی گوشی به 100 می رسه ولی نباید جدا کنید !
صبر کنید تا خودش ریبوت بشه همچنان عملیات فلش ادامه دارد ! تا زمانی که درصد پیشرفت روی lg flashtools به 100 برسد
وقتی رسید خودش پیغام میده که تموم شده pass و خودش گوشی رو خاموش می کنه

11.بعد از اتمام کار lg flashtools برنامه رو ببندید ، گوشی رو جدا کنید و روشن کنید و از اندروید 4.4.2 لذت ببرید

فایل های مورد نیاز :
driver

[Only registered and activated users can see links] 0.1.exe_links

[Only registered and activated users can see links] 0.1.exe

lg flashtools

[Only registered and activated users can see links] irmwares%2FTOT%60s%2F

سلام خسته نباشید

من تمام مراحل گفتید توی آموزش انجام دادم ولی این خطا رو میده زمانی که روی علامت فلش زرد رنگ کلیک کنیم یه سری مراحل طی میکنه و این خطا رو تو عکس میده[Only registered and activated users can see links]

گوشی که میخوام فلش بزنم D170 هست هم فایل dll داره هم tot

ممنون میشم راهنمایی کنین

mehrdad..7
04-24-2016, 11:55 AM
سلام خسته نباشید

من تمام مراحل گفتید توی آموزش انجام دادم ولی این خطا رو میده زمانی که روی علامت فلش زرد رنگ کلیک کنیم یه سری مراحل طی میکنه و این خطا رو تو عکس میده[Only registered and activated users can see links]

گوشی که میخوام فلش بزنم D170 هست هم فایل dll داره هم tot

ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام خطای اسم فایل داده فک کنم دوتا فایلت ی اسم دارن اسم متفاوت واسه اشون بذار ببین بازم خطا میده

Sent from my LG-D855

mehdigolgiri
04-24-2016, 07:35 PM
سلام خطای اسم فایل داده فک کنم دوتا فایلت ی اسم دارن اسم متفاوت واسه اشون بذار ببین بازم خطا میده
Sent from my LG-D855

اوکی شد ممنونم

نام فایل کامل پاک کردم و یک نام جدید کوتاه دادم وپسوند tot گذاشتم فلش گرفت

mehrdad..7
04-24-2016, 09:01 PM
اوکی شد ممنونم

نام فایل کامل پاک کردم و یک نام جدید کوتاه دادم وپسوند tot گذاشتم فلش گرفت
واسه تشکر از کلید تشکر استفاده کنید

Sent from my LG-D855

mohammad374
04-25-2016, 01:12 PM
سلام دوستان خسته نباشید
من برای الجی جی3 مدلD855 رام 6.0.1 را دانلود کردم و تمام مراحل را انجام میدم اما نمیشه!!!!
مشکل از درایورMTP هست، وقتی که گوشی را به حالت دانلودینگ میبرم کامپیوتر شناسایی نمیکنه و ارور FAILD میده اما در حالت روشن بودن گوشی شناسایی میشه!!!!!
هر چیزی که بگید از اینترنت دانلود کردم اما مشکلم حل نشد!!!
الان تنها شکی که دارم به نسخه ویندوزم هست( ویندوز7 پرمیوم)
خواهشا بگید چطور مشکلم را برطرف کنم
الانم با دابل کلیک صفحه گوشی روشن نمیشه حتی با ریسیت فکتوری درست نشد

mohammad374
04-25-2016, 03:03 PM
خیلی ممنون از راهنماییتون:8351141098169937297
رام نصب شد
با لپتاپ دوستم که ورژن ویندوزش التیمیت بود امتحان کردم و جواب داد
اما مشکل اینجاست که هنوز دابل تاچ کار نمیکنه!!!! برای روشن شدن کار نمیکنه ولی برای خاموش شدن کار میکنه!!!!
چکار کنم خیلی مهمه واسم:1009014109816984616

mehrdad..7
04-25-2016, 03:31 PM
خیلی ممنون از راهنماییتون:8351141098169937297
رام نصب شد
با لپتاپ دوستم که ورژن ویندوزش التیمیت بود امتحان کردم و جواب داد
اما مشکل اینجاست که هنوز دابل تاچ کار نمیکنه!!!! برای روشن شدن کار نمیکنه ولی برای خاموش شدن کار میکنه!!!!
چکار کنم خیلی مهمه واسم:1009014109816984616
این کار ها رو که میگم انجام بده اگه نشد باید رام tot 4.4 فلش بزنی
کد

*#546368#*855#
بعدش touch
بعد رو touch firmware upgrade ضربه بزن بعد ی صفحه سفید میاد ok رو بزن و ده ثانیه به گوشی دست نزن ببین حل میشه اگه نشد باtot حل میشه

Sent from my LG-D855

mohammad374
04-25-2016, 04:07 PM
مرسی از پاسختون
کد را زدم و اون کار هایی که گفتید را انجام دادم اما حل نشد!!!!
این tot چی هست؟
دقیقا از وقتی تو رام 4.4.2 بازگشت به کارخانه کردم کار نداد!!!!

mohammad374
04-25-2016, 09:39 PM
این سایت حالا حالا ها جای کار داره!!!!
لطفا یکی راهنمایی کنه که چکار کنم با این دابل تاچ!!!
برای رئشن شدن کار نمیده اما برای خاموش شدن صفحه کار میکنه!!!! مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟
وقتی اپدیت نکرده بودم به اندروید6 این مشکل را پیدا کرد در صورتی در اندروید 4.4.2 بازگشت به کارخانه کردم و این مشکل پیش اومد!!!
اگه واقعا با رام tot بر طرف میشه گوشی را فلاش کنم

mehrdad..7
04-25-2016, 09:57 PM
این سایت حالا حالا ها جای کار داره!!!!
لطفا یکی راهنمایی کنه که چکار کنم با این دابل تاچ!!!
برای رئشن شدن کار نمیده اما برای خاموش شدن صفحه کار میکنه!!!! مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟
وقتی اپدیت نکرده بودم به اندروید6 این مشکل را پیدا کرد در صورتی در اندروید 4.4.2 بازگشت به کارخانه کردم و این مشکل پیش اومد!!!
اگه واقعا با رام tot بر طرف میشه گوشی را فلاش کنم
دوست عزیز کار ما که رسمی نیست یا از این کار حقوقی بگیریم یا مسئولیتی داشته باشیم فقط دوس داریم اگه دانشیم داریم در اختیار بقیه قرار بدیدم استفاده کنن منتیم سر کسی نمیذاریم مام مث شما کار و زندگی داریم درس داریم نمیتونیم که 24باشیم هرکی سوال پرسید همون ثانیه جوابشو بدیم. مشکل شما نرم افزاریه از لینک زیر استفاده کنید اموزشش کامل هست

Sent from my LG-D855

mohammad374
04-25-2016, 10:38 PM
مرسی مهرداد جان
بخدا خودمم کار و زندگی دارم اما وقتی مسئولیت درست کردن گوشیه یه بنده خدا را به عهده میگیرم باید کامل براش درست کنم و این اولین باری بود که به همچین مشکلی برخوردم!!!!
انشالله که با کمک شما عزیزان درست میشه
با تشکر از همتون

all68
04-25-2016, 10:58 PM
سلام دوستان گوشی من Lg L40 هستش من تمام مراحل طبق آموزشی که دادید رفتم تمام درایورهام نصب کردم رام هم طبق سریال نامبر گوشی از سایتی که معرفی کردید گرفتم ولی متاسفانه هنگام تکمیل پردازش در 22 درصد گیر می کنه و پیغام Upgrade Stoped Due To an error میده وبا Retry هم اصلا حل نمیشه و همون 22 درصد میمونه هر روشی که فکرشو بکنید امتحان کردم سه تا رام دیگه رو امتحان کردم نشد با یک کامپیوتر دیگه انجام دادم فایده نداشت در تنظیمات نرم افزار diag طبق گفته بچه ها به emergency تغییر دادم نشد اینترنتو قطع کردم فایده نداشت از روش دومتونم که گفتید استفاده کردم که برای G2 بود ولی اونم مثل این فایده نداشت و روی 24 درصد گیر می کنه و ارور میده متاسفانه هارد ریستم گوشیم نمیشه و روی دانلود مد گیر کرده و فقط هنگام نصب تا 17 درصد میره وقطع میشه چون نرم افزار کامپیوتر اروررمیده ومیاد بیرون واقعا موندم چیکار کنم هر روشی که بود امتحان کردم اگر فکر دیگه ای بچه ها به ذهنتون میرسه خواهشا کمک کنید.

core i5
05-03-2016, 10:02 PM
با این روش نشد الجی جی 3 مدل d858hkرو دانگرید کنم لطفا یه راه روش بهم بدین هنگ کردم فایل رام tot_dll رو هم دانلود کردم

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Reza.Vejdan
05-03-2016, 11:13 PM
با این روش نشد الجی جی 3 مدل d858hkرو دانگرید کنم لطفا یه راه روش بهم بدین هنگ کردم فایل رام tot_dll رو هم دانلود کردم

Mopilox
05-04-2016, 01:18 PM
سلام میخواستم بدونم کاستوم رامی برای lg magna h502f وجود داره ؟ اگه هست لینکشو بزارید

Reza.Vejdan
05-04-2016, 04:36 PM
سلام میخواستم بدونم کاستوم رامی برای lg magna h502f وجود داره ؟ اگه هست لینکشو بزارید
فعلا خیر دوست عزیز

core i5
05-05-2016, 11:54 PM
سلام

روش اول :
آموزش فلش رام رسمی توسط LG FlashTools
فلش رام tot به همراه dll

فلش بصورت افلاین با فایل tot

1.آماده سازی برای فلش
این موارد رو نصب کنید
LGFlashTools نصب کنید(اجرا نکنید)
بسته درایور ها رو دانلود و نصب کنید
رام با فرمت tot و dll مربوطه رو دانلود کنید(فایل رو از حالت زیپ خارج کنید)
فایل tot و dll رو در یک پوشه قرار بدین

2.گوشی رو وصل کنید سپس روی تک تک حالات اتصال قرار دهید تا همه درایورها نصب شود

3.گوشی رو تو حالت downloadmode قرار بدین
(گوشی رو خاموش کنید کلید افزایش صدا رو نگه دارید و به کابل کامپیوتر وصل کنید)
( چند ثانیه ) اجازه بدین تا درایور ها ی مورد نیاز این مرحله هم نصب بشه
وقتی تمام شد

4.وارد Device manager بشید در قسمت COM ports نام lg رو می بینید (اگر دیدید یعنی درایور ها نصب شده )
روش کلیک راست سپس Properties و سپس Advanced و سپس پورت کام رو به com41 تغییر بدید

5.گوشی رو از کامپیوتر جدا کنید (خیلی مهمه)

6.تاریخ کامپیوتر رو به 2011 تغییر بدید
(ترجیحا ارتباط با اینترنت رو قطع کنید)

7.نرم افزار lg flashtool رو اجرا و با سریال زیر ثبت کنید

39B0-IH19-4UAO-G6T8

8.در پنجره جدید
در نوار اول فایل dll را انتخاب و در توار بعدی فایل tot رو انتخاب کنید
و ok بزنید.

9.در بالا سمت چپ یه فلش زرد هست روش کلیک کنید

تا یه سری مراحل انجام بشه و نهایتا بنویسه ready/finished
(گوشی رو که قبلا در حالت دانلود مود قرار دادین) به کامپیوتر وصل کنید
بعد از چند لحظه عملیات نصب شروع می شود
صبر کنید تا نصب به اتمام برسد

10.دقت کنید که درصد پیشرفت روی گوشی به 100 می رسه ولی نباید جدا کنید !
صبر کنید تا خودش ریبوت بشه همچنان عملیات فلش ادامه دارد ! تا زمانی که درصد پیشرفت روی lg flashtools به 100 برسد
وقتی رسید خودش پیغام میده که تموم شده pass و خودش گوشی رو خاموش می کنه

11.بعد از اتمام کار lg flashtools برنامه رو ببندید ، گوشی رو جدا کنید و روشن کنید و از اندروید 4.4.2 لذت ببرید

فایل های مورد نیاز :
driver

[Only registered and activated users can see links] 0.1.exe_links

[Only registered and activated users can see links] 0.1.exe

lg flashtools

[Only registered and activated users can see links] irmwares%2FTOT%60s%2F
بااین روش هم نشد نسخه d858hkرو از اندروید 6به 4 دانگرید کنم فایل totو dllگوشی هم درسته و مخصوص این مدل تهیه کردم ولی نمیشه دیگه انصافا خستم کرده. لامصب اندروید 6 روتم که میکنم بعد یه خاموش روشن کردن گوشی روت میپره !!!!!!!واقعا کپ کردم

mehrdad..7
05-06-2016, 12:07 AM
بااین روش هم نشد نسخه d858hkرو از اندروید 6به 4 دانگرید کنم فایل totو dllگوشی هم درسته و مخصوص این مدل تهیه کردم ولی نمیشه دیگه انصافا خستم کرده. لامصب اندروید 6 روتم که میکنم بعد یه خاموش روشن کردن گوشی روت میپره !!!!!!!واقعا کپ کردم

باید بشه حتما ی جایی مشکل هست یا درایورها درس نصب نشدن.واسه روت اندروید 6م برو تو سایت kingroot اخرین نسخه اشو واسه گوشیت بگیر زبان گوشی رو انگلیسی کن و قند شکنم فعال باشه و اقدام به روت کن

Sent from my LG-D855

Alireza7-b10
05-06-2016, 02:41 PM
سلام
با این روش میتونم اندروید6 لهستان رو روی اندروید 5 امارات بزنم یا نه؟:2176414109816973746

mehrdad..7
05-06-2016, 06:33 PM
سلام
با این روش میتونم اندروید6 لهستان رو روی اندروید 5 امارات بزنم یا نه؟:2176414109816973746
سلام بله تو بخش g3 یه اموزش دیگه هست ساده است(اموزش دانگرید و اپگرید lg g3)

Sent from my LG-D855

علیرضارضایی
05-07-2016, 01:09 PM
به نام حق...

همانطور که از نام تاپیک پیداست در این تاپیک به آموزش نصب رام های ال جی میپردازیم...

ابتدا از بخش گوشی خودتون رام مورد نظرتون رو دانلود کنید .

این نرم افزار توسط خودم بر روی جدید ترین و قدیمی ترین گوشی ال جی تست شده و مشکلی نداشته

آموزش>>>

1- درایور هارو از لینک زیر دانلود کنید

[Only registered and activated users can see links] 1.3.exe

2- حالا خود نرم افزار رو از یکی از لینکای زیر دانلود کنید

3- گوشی رو به حالت S/W Upgrade وصل کنید. (در گوشی های جدید ال جی دانلود مد جایگزین این حالت شده )

( برای رفتن به این حالت گوشی رو خاموش کنید و کلید ولوم بالا رو بگیرید و USB رو وصل کنید بعد از ورود رها کنید)

4- نرم افزاری که دانلود کردید رو باز کنید"LGFlashTool2014.exe "

5- خب حالا در نرم افزار قسمت های مختلف رو توضیح میدم:

" Select type "

این قسمت رو روی CDMA قرار دهید

" Phone Mode "

این قسمت رو روی DIAG قرار بدید

" Select KDZ File "

از این قسمت رام با فرمت KDZ که دانلود کردید رو قرار بدید

6- خب حالا دو گزینه داریم Normal Flash و CSE فلش

خب

"Normal Flash "

در این روش از فلش اطلاعات شما پاک نمیشه و با رام جدید اطلاعات شما محفوظ میمونه ( پیشنهاد نمیشه همیشه سعی کنید از روش CSE استفاده کنید )

" CSE "

در این روش تمامی اطلاعات پاک میشه و گوشی کاملا فکتوری ریست میشه

7- بعد از انتخاب گزینه ی مورد نظرتون یه کادر باز میشه در پایین کادر START رو بزنید .

8- در کادر کوچک جدید هم که باز میشه بدون تغییر OK رو بزنید

9- منتظر باشید تا نصب رام تکمیل بشه .

10- پایان

تجربیات کاربران >>>>

منبع>>>

سلام ادمین عزیز از سایت خوب وپرمحتوی تون ممنونم.من حدود دورزه مشکل نمایش پیام ومخاطبین گوشی پیدا کردم (lg a258) که بصورت علامت سوال یا مربع شکل یا کارکتر نشون میده این گوشی رو فلش کردند.حالا خواستم ببینم مشکلش چگونه برطرف میشه هرچی هم گشتم فایل فلش فارسی شو بگیرم دیدم همه سایت ها اشتراکی وخدا بیامرزه از رایگان واونهم خیلی اشتراک بسیار مبلغ بالا از شما دوستان وادمین عزیز تمنا دارم راهنمایی وبرنامه ویا فایل فلش این موبایل را در اختیاربگذارید ممنونم از حسن نیت تون.با تشکر
(lg a258)

علیرضارضایی
05-07-2016, 01:28 PM
به نام حق...

همانطور که از نام تاپیک پیداست در این تاپیک به آموزش نصب رام های ال جی میپردازیم...

این نرم افزار توسط خودم بر روی جدید ترین و قدیمی ترین گوشی ال جی تست شده و مشکلی نداشته

آموزش>>>

3- گوشی رو به حالت S/W Upgrade وصل کنید. (در گوشی های جدید ال جی دانلود مد جایگزین این حالت شده )

( برای رفتن به این حالت گوشی رو خاموش کنید و کلید ولوم بالا رو بگیرید و USB رو وصل کنید بعد از ورود رها کنید)

" Select type "

" Phone Mode "

" Select KDZ File "

خب

"Normal Flash "

در این روش از فلش اطلاعات شما پاک نمیشه و با رام جدید اطلاعات شما محفوظ میمونه ( پیشنهاد نمیشه همیشه سعی کنید از روش CSE استفاده کنید )

" CSE "

7- بعد از انتخاب گزینه ی مورد نظرتون یه کادر باز میشه در پایین کادر START رو بزنید .

10- پایان

تجربیات کاربران >>>>

منبع>>>

سلام ادمین عزیز از سایت خوب وپرمحتوی تون ممنونم.من حدود دورزه مشکل نمایش پیام ومخاطبین گوشی پیدا کردم (lg a258) که بصورت علامت سوال یا مربع شکل یا کارکتر نشون میده این گوشی رو فلش کردند.حالا خواستم ببینم مشکلش چگونه برطرف میشه هرچی هم گشتم فایل فلش فارسی شو بگیرم دیدم همه سایت ها اشتراکی وخدا بیامرزه از رایگان واونهم خیلی اشتراک بسیار مبلغ بالا از شما دوستان وادمین عزیز تمنا دارم راهنمایی وبرنامه ویا فایل فلش این موبایل را در اختیاربگذارید ممنونم از حسن نیت تون.با تشکر
(lg a258)

Reza.Vejdan
05-07-2016, 02:36 PM
(lg a258) با سلام خدمت شما دوست عزیز و ضمن خوش آمد گویی متاسفانه فایل فلش این گوشی رو فقط در تعمیرکاران و کسانی که این کار رو انجام میدن میتونید پیدا کنید
این انجمن برای ساپورت ال جی های اندرویدی هستش و این گوشی شما سیستم عامل اندرویدی نداره و متاسفانه ما فایل فلشی برای این گونه گوشی ها در اختیار نداریم وگرنه مانند اندرویدی ها به رایگان قرار میدادیم

Ashkin
06-06-2016, 07:23 PM
سلام خسته نباشید من رو گوشیم رام کاستوم لالی پاپ نصب کردم ولی الان میخوام دوباره سیستم عامل اصلی روش نصب کنم ولی نمیشه تا مرحله آخر نصب میره بعد از آخر connection filled راهنمایی کنید چیکار کنم<

Reza.Vejdan
06-06-2016, 08:01 PM
سلام خسته نباشید من رو گوشیم رام کاستوم لالی پاپ نصب کردم ولی الان میخوام دوباره سیستم عامل اصلی روش نصب کنم ولی نمیشه تا مرحله آخر نصب میره بعد از آخر connection filled راهنمایی کنید چیکار کنم<
هنگام نصب اینترنتتون رو قطع میکنید؟

PnSn
06-08-2016, 12:58 AM
سلام ببخشید تو مراحل نصب ، پیغام Contact the system administrator رو نشون می ده و دیگه پیش نمی ره ، چه کار کنم؟

Reza.Vejdan
06-09-2016, 02:15 AM
سلام ببخشید تو مراحل نصب ، پیغام Contact the system administrator رو نشون می ده و دیگه پیش نمی ره ، چه کار کنم؟
دقیقا در کدام مرحله؟

PnSn
06-09-2016, 11:00 PM
تو مرحله سوم نصب رام ، تا 4 درصد می آید بعد اون پیام رو می ده

Reza.Vejdan
06-11-2016, 02:45 PM
تو مرحله سوم نصب رام ، تا 4 درصد می آید بعد اون پیام رو می ده
نرم افزار Visual C++ Redistributableرو از مایکروسافت دانلود و نصب کنید

بعد از زدن گزینه ی download تیک گزینه ی MSN default homepage رو بزنید بعد next کنید

PnSn
06-11-2016, 09:31 PM
توی نصب نرم افزار visual هم پیغام خطا می ده

Reza.Vejdan
06-11-2016, 11:18 PM
توی نصب نرم افزار visual هم پیغام خطا می ده

چه خطایی دوست عزیز؟

PnSn
06-12-2016, 01:12 PM
روش دیگه ای بغیر از این نداره

Reza.Vejdan
06-14-2016, 01:35 PM
روش دیگه ای بغیر از این نداره

بهترین و کامل ترین همین هست دوست عزیز مشکل از جانب شماست

mohammad9516
07-04-2016, 05:57 PM
سلام
کسی نرم افزار فلش انلاین ال جی رو داره؟؟؟
برای ال جی ال 70 میخوام
اخه با ال جی فلش تولز تو مرحله نصب گیر میکنه تا 2 درصد پیش میره و بعد متوقف میشه

Reza.Vejdan
07-04-2016, 09:44 PM
سلام
کسی نرم افزار فلش انلاین ال جی رو داره؟؟؟
برای ال جی ال 70 میخوام
اخه با ال جی فلش تولز تو مرحله نصب گیر میکنه تا 2 درصد پیش میره و بعد متوقف میشهاروری میده یا چی ؟ چه مشکلی داره؟

Omid-FX
07-06-2016, 11:48 PM
سلام دوستان
من یه گوشی D855 دارم G3 هرکاری انجام میدم وارد دانلودینگ نمیشه که فلش کنم

با تشکر

saeed_s21
07-15-2016, 12:43 PM
آقا یکی کمکم کنه...
اندرویدم 6 هست و میخوام اندوید 5 مال فیلیپین رو که دانلود کردم رو نصب کنم...
حالا تمام مراحل رو میرم...گوشی ریست میشه و میره رو دانلود مود...ولی همینکه تا 9 درصد میره یهو قطع میشه و پیغام میده گوشیو ار کامپیوتر جدا...خاموش...مجدد روشن و وصل کنید...
همه این کارا رو میکنم ولی بازم همین میاد!!
مشکل از کجاست؟؟
با LGUp هم که نمیشه دانگرید کرد...میترسم گوشی دیگه بالا نیاد...

Reza.Vejdan
07-15-2016, 11:56 PM
سلام دوستان
من یه گوشی D855 دارم G3 هرکاری انجام میدم وارد دانلودینگ نمیشه که فلش کنم

با تشکر

مراجعه کنید به یکی از نرم افزار کاران براتون با باکس بالا بیارند

Reza.Vejdan
07-15-2016, 11:58 PM
آقا یکی کمکم کنه...
اندرویدم 6 هست و میخوام اندوید 5 مال فیلیپین رو که دانلود کردم رو نصب کنم...
حالا تمام مراحل رو میرم...گوشی ریست میشه و میره رو دانلود مود...ولی همینکه تا 9 درصد میره یهو قطع میشه و پیغام میده گوشیو ار کامپیوتر جدا...خاموش...مجدد روشن و وصل کنید...
همه این کارا رو میکنم ولی بازم همین میاد!!
مشکل از کجاست؟؟
با LGUp هم که نمیشه دانگرید کرد...میترسم گوشی دیگه بالا نیاد...

مدل گوشیتون چی هستش ؟

saeed_s21
07-16-2016, 07:34 AM
مدل گوشیتون چی هستش ؟
جی فور دوسیم کارت

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

mehrdad..7
07-16-2016, 05:52 PM
جی فور دوسیم کارت

رام tot فلش بزن

Sent from my LG-D855

saeed_s21
07-16-2016, 05:58 PM
رام tot فلش بزن

Sent from my LG-D855
از کجا دانلود کنم??میشه لینک بدین??
با همین lg upbبزنم یا نه?

mehrdad..7
07-16-2016, 06:48 PM
از کجا دانلود کنم??میشه لینک بدین??
با همین lg upbبزنم یا نه?

گشتم ظاهرا tot نبود
از این اموزش استفاده کن
How to Downgrade LG G4 H818P (Dual) to 5.1.1 Lollipop - DroidOpinions ([Only registered and activated users can see links])

Sent from my LG-D855

saeed_s21
07-16-2016, 07:06 PM
گشتم ظاهرا tot نبود
از این اموزش استفاده کن
How to Downgrade LG G4 H818P (Dual) to 5.1.1 Lollipop - DroidOpinions ([Only registered and activated users can see links])

Sent from my LG-D855
ممنون دوست عزیز
اخه چند نفریو دیدم که با lg up دانگرید کردن و رو لوگو گیر کرده بود...حالا تو این اموزش یه توضیحی داده که چطور وقتی گیر کرد درستش کنیم...
ممنون تست میکنم

saeed_s21
07-17-2016, 07:50 AM
آقا باهمین lg up تونستم خیلی راحت دانگرید کنم...و از اول تمام اپدیت هارو دونه دونه نصب کردم

ya3in_king
08-05-2016, 09:07 AM
سلام
ببخشید ولی من وقتی در حال نصب هستم با ارورconnection to server failed ویندوز هم 10 _64 بیتی باید چیکار کنم؟

Reza.Vejdan
08-05-2016, 02:33 PM
سلام
ببخشید ولی من وقتی در حال نصب هستم با ارورconnection to server failed ویندوز هم 10 _64 بیتی باید چیکار کنم؟

در هنگام استفاده از فلش تول باید سیستم به اینترنت متصل نباشد

maziyar
08-23-2016, 07:08 PM
با سلام خدمت اساتید عزیز
من میخواستم گوشی ال جی 4 فلش بزنم بدون اینترنت استفاده کردم ولی بازم هم نشد
تمام راه حل هایی که توضیح دادید انجام دادم ولی با این مشکل روبه رو شدم البه عرض کنم تمام نرم افزار های مورد نیازش رو نصب کردم

mehrdad..7
08-24-2016, 04:20 PM
با سلام خدمت اساتید عزیز
من میخواستم گوشی ال جی 4 فلش بزنم بدون اینترنت استفاده کردم ولی بازم هم نشد
تمام راه حل هایی که توضیح دادید انجام دادم ولی با این مشکل روبه رو شدم البه عرض کنم تمام نرم افزار های مورد نیازش رو نصب کردم

سلام فایل زی رو دانلود و نصب کن مشکلت حل میشه
Download Microsoft Visual C++ 2

maziyar
08-26-2016, 04:11 PM
سلام فایل زی رو دانلود و نصب کن مشکلت حل میشه
Download Microsoft Visual C++ 21 Redistributable Package (x86) from Official Microsoft Download Center ([Only registered and activated users can see links])

ارسال شده از LG-D855 من

مراحل نصب رو انجام دادم ولی نمیدونم چرا باز با همون اخطار روبه رو شدم:1664214109816981942

mehrdad..7
08-26-2016, 05:00 PM
مراحل نصب رو انجام دادم ولی نمیدونم چرا باز با همون اخطار روبه رو شدم:1664214109816981942
روی lg flash tool کلید راست کن و بصورت run administrator اجراش کن

ارسال شده از LG-D855 من

maziyar
08-28-2016, 03:48 PM
روی lg flash tool کلید راست کن و بصورت run administrator اجراش کن

ارسال شده از LG-D855 من

باز هم نشد
:1664214109816981942:1664214109816981942

mehrdad..7
08-28-2016, 05:02 PM
باز هم نشد
:1664214109816981942:1664214109816981942
از اموزش زیر استفاده کن ولی شنیدم اگه گوشیتون دو سیم باشه روی لوگو گیر میکنه اگرم تک سیم هست مشکلی نداره واسه این مشکلم یه جا راه حل گفته
این اموزش

اینم اگه گوشیتون دوسیم هست وروی لوگو گیر کرد گفته چیکار کنید

Ebsmob
09-01-2016, 11:28 AM
سلام و خسته نباشید
من هر کاری میکنم موقع نصب رام با خطای زیر مواجه میشم
Upgrade Stoped Due To an error
To try upgrade again, follow the steps below
1. Disconnect the phone from PC and remove the battery from the phone
2. Insert the battery back and reconnect the phone to PC
3. Turn on the phone
4. Press the Retry button below to start the upgrade

با دو سیستم امتحان کردم
[COLOR=#555555][FONT=Naskh]Visual C++ Redistributable ([Only registered and activated users can see links]) نصبه
با ورژنی که الان نصبه هم امتحان کردم نشد
گوشیم g2 d801

در ضمن ال جی آپ هم وصل نمیشه

saeed_s21
09-01-2016, 03:39 PM
سلام و خسته نباشید
من هر کاری میکنم موقع نصب رام با خطای زیر مواجه میشم
Upgrade Stoped Due To an error
To try upgrade again, follow the steps below
1. Disconnect the phone from PC and remove the battery from the phone
2. Insert the battery back and reconnect the phone to PC
3. Turn on the phone
4. Press the Retry button below to start the upgrade

با دو سیستم امتحان کردم
Visual C++ Redistributable ([Only registered and activated users can see links]) نصبه
با ورژنی که الان نصبه هم امتحان کردم نشد
گوشیم g2 d801

در ضمن ال جی آپ هم وصل نمیشه

این نرم افزار مناسب g4 و v10 هست...با بقیه مدلا سازگاری نداره

Ebsmob
09-02-2016, 02:17 AM
این نرم افزار مناسب g4 و v10 هست...با بقیه مدلا سازگاری نداره

خوب خود فلش تولز چی
چرا این خطا رو میزنه

Reza.Vejdan
09-02-2016, 07:33 PM
خوب خود فلش تولز چی
چرا این خطا رو میزنه

با فلش تول انجام بدید تاپیکش رو هم کامل بخونید درایور ها و... رو هم نصب کنید در صورت دریافت ارور اسکرین شات قرار بدید
در ضمن اسکرین شات رو در خود انجمن اپلود کنید

masoudm1
09-13-2016, 03:34 AM
سلام
لطفا سریعا راهنمایی کنید
گوشی من مشکل bootloop گرفته{تند تند خاموش روشن شدن بدون اینکه بیاد روی صفحه اصلی و خیلی داغ میشه}البته در چند روز اخیر سه بار 5 دقیقه ی روشن شد بعد دوباره اتومات رفت روbootloop .گوشی رو گذاشتم تو فریز البته تو پاکت ولی باز خوب نشد.میگن حتما باید فلش بشه ولی بردم نتونستن فلش کنن تصمیم گرفتم خودم ی رام بندازم حالا...
IMEI رو دادم سایت که آخرین رام رو پیدا کنه ولی اینولید میزنه
خودم رامشو دانلود کردم یه بار سریع تا صد میره بعد ارور میده contact the system admin یکی از دوستان همینجا گفته که در صورت این ارور c++ 2010 رو نصب کنید ولی ا ز لینک دانلود میکنم موقع نصب ارور میده میگه a newer version of c++2010 has been detected on the machine بعد میرم نصب اتومات تمام c++ ها رو میزنم ولی باز ارور contact the system admin رو میزنه
مدل LG G4 H818P
با گارانتی سه ماه از ایران خریده شده به آخرین آندروید {در تنظیمات خود گوشی}آپگریت شده

Reza.Vejdan
09-13-2016, 02:00 PM
سلام
لطفا سریعا راهنمایی کنید
گوشی من مشکل bootloop گرفته{تند تند خاموش روشن شدن بدون اینکه بیاد روی صفحه اصلی و خیلی داغ میشه}البته در چند روز اخیر سه بار 5 دقیقه ی روشن شد بعد دوباره اتومات رفت روbootloop .گوشی رو گذاشتم تو فریز البته تو پاکت ولی باز خوب نشد.میگن حتما باید فلش بشه ولی بردم نتونستن فلش کنن تصمیم گرفتم خودم ی رام بندازم حالا...
IMEI رو دادم سایت که آخرین رام رو پیدا کنه ولی اینولید میزنه
خودم رامشو دانلود کردم یه بار سریع تا صد میره بعد ارور میده contact the system admin یکی از دوستان همینجا گفته که در صورت این ارور c++ 2010 رو نصب کنید ولی ا ز لینک دانلود میکنم موقع نصب ارور میده میگه a newer version of c++2010 has been detected on the machine بعد میرم نصب اتومات تمام c++ ها رو میزنم ولی باز ارور contact the system admin رو میزنه
مدل LG G4 H818P
با گارانتی سه ماه از ایران خریده شده به آخرین آندروید {در تنظیمات خود گوشی}آپگریت شده
از این نرم افزار استفاده کنید ببینید نتیجه میگیرید یا خیر

masoudm1
09-14-2016, 10:54 AM
از این نرم افزار استفاده کنید ببینید نتیجه میگیرید یا خیر

همین که فلش شد تو صفحه تعیین زبان bootloop شد.ایرادش سخت افزاریه پس.فقط من موندم گارانتی گوشی من ایرانه تویه روسیه هم کار میکنه یا نه!؟غربت گیرمون انداخت

Reza.Vejdan
09-14-2016, 01:52 PM
همین که فلش شد تو صفحه تعیین زبان bootloop شد.ایرادش سخت افزاریه پس.فقط من موندم گارانتی گوشی من ایرانه تویه روسیه هم کار میکنه یا نه!؟غربت گیرمون انداخت

خب اگر در روسیه باشید گارانتی مدیا پردازش طبیعتا برای شما هیچ ارزشی نخواهد داشت و گوشیتونبه احتمال زیاد مشکل برد داره و باید برد عوض بشه
که اگر در ایران بودید براتون نمایندگی در طول زمان گارانتی رایگان تعویض میکردند

hamidreza23
09-15-2016, 07:17 PM
سلام خسته نباشید.رام های رسمی الجی تو خوده سایتش منتشر میشه یا یه سایته دیگه..اگه سایته دیگس ادرسشو لطف کنید ممنون

Reza.Vejdan
09-16-2016, 12:54 AM
سلام خسته نباشید.رام های رسمی الجی تو خوده سایتش منتشر میشه یا یه سایته دیگه..اگه سایته دیگس ادرسشو لطف کنید ممنون

ali527
09-22-2016, 01:29 PM

سلام. من گوشی ال جی جی 3. دارم. با آموزش های بالا اومدم اپگرید کنم،. فایلkdz رو بر اساس imei گوشی دانلود کردم. و طبق دستورالعمل بالا شروع کردم. الان قسمت sw upgrade هستم اما تو 18 درصد گیر کرده و تکون نمیخوره. لطفا راهنمایی کنید.

ali527
09-22-2016, 07:26 PM
یعنی کسی نیست جواب بده.خواهش میکنم

mehrdad..7
09-22-2016, 10:03 PM
یعنی کسی نیست جواب بده.خواهش میکنم
دوست عزیر کابل رو جدا کنید باتری رو در بیاریدبعد از 30 ثانیه جا بزنید اگه گوشی رفت دانلود مود که شانس اوردید مجددا اقدام به فلش رام بکنید البته پیشنهاد میکنم رام tot بزنید اگرم نرفت دانلود مود متاسفانه گوشیتون بریک شده

Reza.Vejdan
09-22-2016, 10:07 PM
سلام. من گوشی ال جی جی 3. دارم. با آموزش های بالا اومدم اپگرید کنم،. فایلkdz رو بر اساس imei گوشی دانلود کردم. و طبق دستورالعمل بالا شروع کردم. الان قسمت sw upgrade هستم اما تو 18 درصد گیر کرده و تکون نمیخوره. لطفا راهنمایی کنید.

رد نشده و هیچ اروری چیزی نمیده احیانا؟

اگر نشد از نرم افزار ال جی آپ استفاده کنید که آموزشش رو قرار دادیم

ali527
09-22-2016, 11:19 PM
ممنون. گوشی میره رو دانلود مود. اما رو 18 درصد گیر میکنه. اگه میدونستم اینجوری میشه غلط میکردم اپگرید کنم، بازم ممنون از لطفتون

ali527
09-22-2016, 11:21 PM
نه رد نمیشه به هیچ وجه. میاد رو 18 گیر میکنه. سپاس از راهنمایتون

Reza.Vejdan
09-23-2016, 12:59 AM
نه رد نمیشه به هیچ وجه. میاد رو 18 گیر میکنه. سپاس از راهنمایتون
ببینید این آموزش جواب میده

ALI2020
09-23-2016, 07:24 AM
داداش اینترنت قط باشه موقع فلش زدن یک الجی فلش تولز دیگه از جایی دیگه دان کن و با یک سیستم دیگه فلش بزن الجی لامصب همش گیر و اذیت کردنه -_-

ali527
09-23-2016, 11:51 AM
مرسی. دمتون گرم. انجام میدم. سپاسگزارم

Ehsan007
09-25-2016, 04:43 PM
سلام
من گوشیم G3 858hk و اندروید 4.4.2 رو با فلش تولز به اندروید 6 هنگ کنگ غیر اپراتوری v30a ارتقا دادم اما بعد مدتی پیش نمایش عکس و فیلم تو گالری از کار افتاد بعدشم تو پخش فیلم به مشکل برخوردم بعدشم به سیو نکردن عکس دوربین الان میخوام به اندروید 5 برم شاید بهتر باشه تا زمانی که نسخه جدیدتر 6 بیاد
چیکار باید انجام بدم؟

Reza.Vejdan
09-28-2016, 12:31 AM
سلام
من گوشیم G3 858hk و اندروید 4.4.2 رو با فلش تولز به اندروید 6 هنگ کنگ غیر اپراتوری v30a ارتقا دادم اما بعد مدتی پیش نمایش عکس و فیلم تو گالری از کار افتاد بعدشم تو پخش فیلم به مشکل برخوردم بعدشم به سیو نکردن عکس دوربین الان میخوام به اندروید 5 برم شاید بهتر باشه تا زمانی که نسخه جدیدتر 6 بیاد
چیکار باید انجام بدم؟توسط آموزش زیر آخرین رام رسمی رو پیدا کنید و فلش کنید
دانگرید پیشنهاد نمیشه

Ehsan007
09-28-2016, 08:43 AM
توسط آموزش زیر آخرین رام رسمی رو پیدا کنید و فلش کنید
دانگرید پیشنهاد نمیشه

با سلام
رفتم به اون سایت میگه The imei is not valid
علتش چیه گوشی من دو سیمکارته و دوتا imei داره قبلا که اندرویدش 4 بود هردوتا رو نشون میداد و با کارتن و پشت گوشی یکی بود اما الان فقط یکی رو نشون میده

Reza.Vejdan
09-28-2016, 12:02 PM
با سلام
رفتم به اون سایت میگه The imei is not valid
علتش چیه گوشی من دو سیمکارته و دوتا imei داره قبلا که اندرویدش 4 بود هردوتا رو نشون میداد و با کارتن و پشت گوشی یکی بود اما الان فقط یکی رو نشون میده

اینجا رام گوشی شما هست

اولین مورد در قسمت Most download که برای منطقه هنگ کنگ هست هم برای گوشی شماست

Ehsan007
09-29-2016, 01:53 AM
اینجا رام گوشی شما هست

اولین مورد در قسمت Most download که برای منطقه هنگ کنگ هست هم برای گوشی شماست

با عرض تشکر
من دو ماه پیش همین لینک که فرستادید اندروید 6 ورژن v30a هنگ کنگ رو دانلود و با فلش تولز آپدیت کردم و الانم دارم ازش استفاده میکنماما بعد اون مشکلاتی از قبیل داغ کردن دور دکمه پاور و هنگ کردن هنگام پخش فیلم و ریستارت کردن و نشان ندادن پبش نمایش عکس و فیلم در گالری و ... مواجه شدم نمیشه فایل رسمی اندروید 5.0.1 ورژن v20e رو که دارم با همون فلش تولز به گوشیم انتقال بدم
یعنی دانگرید با آپگرید روشش متفاوته؟؟؟

saleh3611
10-13-2016, 10:56 AM
مشكل در نصب adb وجود داره . من ويندوزم 64 بيت و گوشيم k10 ولي هنوز موفق به نصب درايور adb نشدم

saleh3611
10-13-2016, 10:58 AM
adb چه طور نصب كنم. از روش sign درايور در ويندوز كه با F7 اجرا ميشه استفاده كردم ولي هنوز موفق به نصب نشدم.
لطفا دوستان راهنمايي فرماييد

Reza.Vejdan
10-14-2016, 12:01 AM
مشكل در نصب adb وجود داره . من ويندوزم 64 بيت و گوشيم k10 ولي هنوز موفق به نصب درايور adb نشدم

adb رو برای چه قسمتی نیاز دارید؟

saleh3611
10-14-2016, 10:45 PM
Visual C++ Redistributable برنامه نصب شد ولي همچنان ارور contact the system administrator ميدهد و درايور adb به نظرم نصب نيست . درايور نسخه بالا نصب شد ولي وقتي گوشي رو به حالت firmware update ميبري روي درايور علامت زرد رنگ ظاهر ميشود و اثري از درايور adb نيست.
گوشي k10 دو سيم كارت لطفا راهنمايي فرماييد

آموزش>>>

" Select type "

" Phone Mode "

" Select KDZ File "

خب

"Normal Flash "

" CSE "

10- پایان

تجربیات کاربران >>>>

منبع>>>

[Only registered and activated users can see links][/QUOTE]

saleh3611
10-14-2016, 10:48 PM
[QUOTE=DARKSKIES;54]به نام حق...

Visual C++ Redistributable برنامه نصب شد ولي همچنان ارور contact the system administrator ميدهد و درايور adb به نظرم نصب نيست . درايور نسخه بالا نصب شد ولي وقتي گوشي رو به حالت firmware update ميبري روي درايور در device manager علامت زرد رنگ ظاهر ميشود و اثري از درايور adb نيست.
گوشي k10 دو سيم كارت لطفا راهنمايي فرماييد

saleh3611
10-15-2016, 02:38 PM
adb رو برای چه قسمتی نیاز دارید؟
ميخوام رام را به صورت افلاين بريزم. به محيط Update Firmware كه ميروم عملياتي انجام نميدهد و روي 0 درصد ميماند

Reza.Vejdan
10-17-2016, 03:30 AM
ميخوام رام را به صورت افلاين بريزم. به محيط Update Firmware كه ميروم عملياتي انجام نميدهد و روي 0 درصد ميماند

فریمویر رو از کجا دانلود کردید ؟ از سالم بودن اون مطمعنید؟ با یک ویندوز دیگه هم اگر تونستید سرچ کنید

saleh3611
10-18-2016, 10:59 PM
فریمویر رو از کجا دانلود کردید ؟ از سالم بودن اون مطمعنید؟ با یک ویندوز دیگه هم اگر تونستید سرچ کنید
بله از سايت اصلي دانلود زدم و رام اماراتي است. با ويندوز 8 و 32 بيتي هم تست زدم مشكل همينطوري است

Reza.Vejdan
10-19-2016, 12:15 AM
بله از سايت اصلي دانلود زدم و رام اماراتي است. با ويندوز 8 و 32 بيتي هم تست زدم مشكل همينطوري است
اتصال به اینترنتتون رو قطع میکنید ؟
گوشیتون توسط سیستم کامل شناخته میشه ؟
وقتی روی 0 درصد موند گوشی رو جدا کنید ببینید عکس العمل نرم افزار چیه

saleh3611
10-19-2016, 07:40 PM
اتصال به اینترنتتون رو قطع میکنید ؟
گوشیتون توسط سیستم کامل شناخته میشه ؟
وقتی روی 0 درصد موند گوشی رو جدا کنید ببینید عکس العمل نرم افزار چیه
- اتصال به اينترنت قطع است زمان اتصال
- كابل جدا گرديد و متصل گرديد عمل انتقال صورت نميگيرد
- در device نام گوشي شسناخته شده و لي روي آن علامت زرد رنگ وجود دارد(عدم شناسايي درايور كه نسخه هاي ورژن هاي v3 , v4.0,v4.1.1 نسصب و جداگانه تست شد ولي عمليات دانلود صورت نميگيرد)

Reza.Vejdan
10-19-2016, 09:39 PM
- اتصال به اينترنت قطع است زمان اتصال
- كابل جدا گرديد و متصل گرديد عمل انتقال صورت نميگيرد
- در device نام گوشي شسناخته شده و لي روي آن علامت زرد رنگ وجود دارد(عدم شناسايي درايور كه نسخه هاي ورژن هاي v3 , v4.0,v4.1.1 نسصب و جداگانه تست شد ولي عمليات دانلود صورت نميگيرد)

درایور هاتون رو از manage مای کامپیوتر uninstall کنید و از لینک زیر دریافت و نصب کنید روی گوشیتون

و

masoudcs
11-13-2016, 01:54 PM
سلام دوستان.گوشیم ال جی مگنا هست و دو روزی هس درگیرشم تا اندروید 6 رو فلش بزنم.قبلا با فلش تول اینکارو کرده بودم ولی الان نمیدونم چرا نمیشه.درایورهای مختلف نصب کردم ریست فکتوری کردم ویندوز عوض کردم Visual C++ نصب کردم از قدیمی ترینش تا جدیدترینش ولی بازم نشد! خطای contact the system administrator میده
کلافه شدممم

Reza.Vejdan
11-14-2016, 12:02 AM
سلام دوستان.گوشیم ال جی مگنا هست و دو روزی هس درگیرشم تا اندروید 6 رو فلش بزنم.قبلا با فلش تول اینکارو کرده بودم ولی الان نمیدونم چرا نمیشه.درایورهای مختلف نصب کردم ریست فکتوری کردم ویندوز عوض کردم Visual C++ نصب کردم از قدیمی ترینش تا جدیدترینش ولی بازم نشد! خطای contact the system administrator میده
کلافه شدممم

masoudcs
11-15-2016, 12:16 PM

سلام.من بالاخره موفق شدم گوشی رو فلش کنم.طبق این آموزش پیش رفتم ولی توی آموزش سایت خارجی و همین سایت خودمون به خوبی اشاره نشده چه موقع باید کابل گوشی جدا بشه و دوباره وصل بشه و عکس ها هم که باز نمیشن و اون قسمتی که گفته شده تاریخ سیستم به سال 2011 برگردونیم هم اضافه هست.چند روزی درگیر این ماجرا بودم امیدواردم بقیه مثل من نشن.از مدیران هم میخوام حداقل عکسهارو آپلود کنن برای آموزش های موجود
برای دوستانی که مثل من گیر کردن: وقتی روی فلش زرد رنگ کلیک میکنیم نرم افزار سعی میکنه با گوشی ارتباط برقرار کنه ولی در کادر زیرش مینویسه دیسکانکت هست در همین لحظه شما کابل رو از گوشی جدا کنین و دوباره وصل کنین به همین راحتی

البته من میخواستم با LG Flash Tool 2014 انجام بدم ولی متاسفانه نفهمیدم مشکل از کجا بود تا رفعش کنم.خلاصه با این برنامه موفق نشدم

amirmwolf
11-29-2016, 09:25 PM
@,ویرایش مدیریت
تصاویر رو در آپلود سنتر خود انجمن آپلود کنید

موقع انتخاب فایل kdz با این خطا رو به رو میشوم
مشکل کجاست دوستان؟؟

aminabbas
11-30-2016, 09:36 PM
سلام لطفا کمکم کنید برا فلش از این ارور عبور کنم گوشی lg g5 h860 همه کاری کردم رو ویندوز های مختلف

Reza.Vejdan
12-01-2016, 01:35 PM
موقع انتخاب فایل kdz با این خطا رو به رو میشوم
مشکل کجاست دوستان؟؟

دو حالت داره یا اینکه رام مشکل داره یا نرم افزار اما یه کاری بکنید این رامتون در یک پوشه ای هست که اسمش فارسی هست همون جایی که علامت سوال آورده اون رو انگلیسی کنید ببینید مشکل حل میشه ؟

نشد یک فلش تول دیگر دانلود کنید و راه آخر دانلود یک رام دیگره در ضمن تصاویرتون رو در آپلود سنتر خود انجمن آپلود کنید

aminabbas
12-01-2016, 05:56 PM
سلام لطفا کمکم کنید برا فلش از این ارور عبور کنم گوشی lg g5 h860 همه کاری کردم رو ویندوز های مختلف
[Only registered and activated users can see links] jpg

bahaarnarenj
12-02-2016, 06:30 PM
سلام. من یه تبلت gpad 8.3 مدل v500 دارم اندرویدش 4.4.2 هست. شارژر تبلتم قبلا گم شده از شارژر یه گوشی دیگه استفاده می کنم.
امروز میخواستم آ*بدیت کنم به اندروید۵ ولی هرکاری کردم توی دانلودمود نرفت. به لبتابمم وصل نمیشه. یعنی تا حالا وصل نکرده بودم به لبتاب امروز خواستم وصل کنم اصلا نشد. lg pc suite هم دانلود و نصب کردم ولی اصلا تبلت رو شناسایی نکرد. البته تبلت شارژ میشه یعنی به لبتاب وصله ولی اصلا نشناخت. همه حالت های اتصالشم امتحان کردم نشد. نمیدونم مشکل از چیهُ حتی با share it نمیتونم از کسی فایلی یا چیزی بگیرم اتصال برقرار نمیشه. فکتوری ریست هم کردم اما بازم مشکل سرجاش هست

Reza.Vejdan
12-03-2016, 12:23 AM

از فلش تول استفاده کنید

aminabbas
12-03-2016, 01:17 AM
از فلش تول استفاده کنید

داداش با فلش تولز هم زدم مرحله سوم جلو نمی ره مشکل من اینه که گوشی رو دانلود مد مونده هر کاری میکنم خارج نمیشه تا کابل رو میزنم خودکار میره تو قسمت دانلود مد (فریمور ابدیت ) برنامه ای نیست با کمک اون از قسمت دانلود مد خارج بشم؟

bahaarnarenj
12-03-2016, 06:36 PM
سلام. من یه تبلت gpad 8.3 مدل v500 دارم اندرویدش 4.4.2 هست. شارژر تبلتم قبلا گم شده از شارژر یه گوشی دیگه استفاده می کنم.
امروز میخواستم آ*بدیت کنم به اندروید۵ ولی هرکاری کردم توی دانلودمود نرفت. به لبتابمم وصل نمیشه. یعنی تا حالا وصل نکرده بودم به لبتاب امروز خواستم وصل کنم اصلا نشد. lg pc suite هم دانلود و نصب کردم ولی اصلا تبلت رو شناسایی نکرد. البته تبلت شارژ میشه یعنی به لبتاب وصله ولی اصلا نشناخت. همه حالت های اتصالشم امتحان کردم نشد. نمیدونم مشکل از چیهُ حتی با share it نمیتونم از کسی فایلی یا چیزی بگیرم اتصال برقرار نمیشه. فکتوری ریست هم کردم اما بازم مشکل سرجاش هست
دوستان کسی اطلاعی نداره؟

Reza.Vejdan
12-05-2016, 03:24 AM
داداش با فلش تولز هم زدم مرحله سوم جلو نمی ره مشکل من اینه که گوشی رو دانلود مد مونده هر کاری میکنم خارج نمیشه تا کابل رو میزنم خودکار میره تو قسمت دانلود مد (فریمور ابدیت ) برنامه ای نیست با کمک اون از قسمت دانلود مد خارج بشم؟

باتریتون رو در بیارید و جا بزنید اگر نشد و نتونستید بهتره ببرید براتون بیرون با باکس فلش بزنند

Reza.Vejdan
12-05-2016, 03:25 AM
امروز میخواستم آ*بدیت کنم به اندروید۵ ولی هرکاری کردم توی دانلودمود نرفت. به لبتابمم وصل نمیشه. یعنی تا حالا وصل نکرده بودم به لبتاب امروز خواستم وصل کنم اصلا نشد. lg pc suite هم دانلود و نصب کردم ولی اصلا تبلت رو شناسایی نکرد. البته تبلت شارژ میشه یعنی به لبتاب وصله ولی اصلا نشناخت. همه حالت های اتصالشم امتحان کردم نشد. نمیدونم مشکل از چیهُ حتی با share it نمیتونم از کسی فایلی یا چیزی بگیرم اتصال برقرار نمیشه. فکتوری ریست هم کردم اما بازم مشکل سرجاش هستببرید بیرون براتون با باکس فلش بزنند

parvizb
12-11-2016, 02:58 PM
سلام من جی5 را میخوام با ال جی اپ فلش کنم این ارور میاد و همه مراحلو درست رفتم و باز همه برنامه ها را پاک و دوباره نصبشون کردم بازم این ارور همش میاد چرا ؟؟

Reza.Vejdan
12-11-2016, 05:55 PM
سلام من جی5 را میخوام با ال جی اپ فلش کنم این ارور میاد و همه مراحلو درست رفتم و باز همه برنامه ها را پاک و دوباره نصبشون کردم بازم این ارور همش میاد چرا ؟؟

parvizb
12-11-2016, 07:42 PM
اگر ممکنه به زبان فارسی بگین من متوجه نمیشم ممنون میشم و مراحلو مقداریش رفتم جلو ولی این ارور میاد و نمیدونم این چیه ؟ dll که مخصوص جی5 هست و فلش تولزم مخصوص خودشه و نمیدونم چرا اینجوریه ؟؟؟

unknowme
12-12-2016, 09:48 PM
سلام و خسته نباشید من یک گوشی lg e445 رو یکبار با lg flash tools رام روش نصب کردم مدت یک ماه استفاده میکردم مشکلی نبود تا بر اثر یک ویروس گوشی کلن بهم ریخت گفتم فوقش دوباره فلش میکنم برنامه رام کابل همه چی مثل قبل کارها رو انجام دادم ولی اینبار موقع ریختن رام روی 4% و %5 که میرسه ارورر میده که باتری رو در بیار و کارها رو دوباره تکرار کن تا آپگریت شه که نمیشه تو چند تا سایت خارجی سرچ کردم میگفت بخاطر یک dll و ویندوز هستش (ویندوز من windows 8 64bit هستش کسی به این مشکل برخورده کمک کنه یا راهی دیگه واسه ریختن رام گوشی تو حالت دانلود مد میره آرم قبلا میومد گیر میکرد چند بار زدم حالا اونم نمیاد تو sw مود نمیره ولی دانلود مد هنوز کار میکنه لطفا کمک کنید ممنون

hojjital
12-13-2016, 04:07 AM
سلام گوشی من d855 یا همون g3 هستش وقتی فلش میزنم بیشتر از 2 در صد نمیره و ارور میده مشکل چیه؟؟؟؟

Reza.Vejdan
12-16-2016, 01:30 AM
سلام گوشی من d855 یا همون g3 هستش وقتی فلش میزنم بیشتر از 2 در صد نمیره و ارور میده مشکل چیه؟؟؟؟

چه اروری دریافت میکنید؟

mjmj508
12-16-2016, 07:06 AM
عزیزم با ال آپ فلش نزن با فلش تولز فلش کنی مشکلت حل میشه

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

fardin72
12-31-2016, 08:06 PM
با سلام
در قسمت سوم فلش کردن با ارورconnection to server failed try again in a momen مواجه شدم و اصلا لودینگی نیومد ک پر بشه و در همین حالت مونده ویندوز هم 7 64 بیتی هست
c++ همه ی نسخه هاشو نصب کردم در ضمن گوشی v10 و اندرویدشم 6 میخوام ب 5.1.1 برگردم خیلی افتضاحه اندروید 6
لطفا راهنمایی کنید

majidso
01-01-2017, 09:21 PM
سلام منم مشکل اقا فردین رو دارم همین پیغامو میده لطفا راهنمایی کنید

fardin72
01-02-2017, 05:53 PM
با سلام
در قسمت سوم فلش کردن با ارورconnection to server failed try again in a momen مواجه شدم و اصلا لودینگی نیومد ک پر بشه و در همین حالت مونده ویندوز هم 7 64 بیتی هست
c++ همه ی نسخه هاشو نصب کردم در ضمن گوشی v10 و اندرویدشم 6 میخوام ب 5.1.1 برگردم خیلی افتضاحه اندروید 6
لطفا راهنمایی کنید

یعنی کسی نیست بعد از 3 روز جواب بده
سایت xperian .ir سریع جواب ادمو میدن بخدا

mjmj508
01-03-2017, 06:15 AM
اینجا همینجوریه ادمین اینجا دنبال پول گرفتن فقط و فقط میخواد ناراحت بشه , بشه چون طبق اون حرفی که به من زده بود کاربر وبژه باش جوابتو خیلی سریع بگیر بله جواب داد ولی خیلی دیر و به هیچ یک از سؤال هام جواب درست نمیداد منو میپیچوند . اینا بلددن از ادم چجوری پول بگیرن مثل این مملکت

mjmj508
01-03-2017, 06:16 AM
یعنی کسی نیست بعد از 3 روز جواب بده
سایت xperian .ir سریع جواب ادمو میدن بخدا
با ال جی اپ فلش نزدی ؟ یا اصلا کارت راه افتاد

fardin72
01-04-2017, 01:11 AM
با ال جی اپ فلش نزدی ؟ یا اصلا کارت راه افتاد

این برنامه ک اصلا گوشیمو نمیشناسه
در ضمن بزرگترین اشتباهم این بود ک ب اندروید6 اپدیت کردم البته با خود گوشی چون گوشی کلا قاطی کرده سرعت شارژ شدنش خیلی کم شده ی بار هم موقعی ک با دوربین در حال کار کردن بودم ی دفعه ریست کرد
موقعی ک استعلام شارژ میگیرم رو صفحه ی سری خط سیاه میاد و میره نمیدونم چکارش کنم حتی با ریست کردن هم درست نشد هر کسی دچار این مشکل شده لطفا کمک کنه

mjmj508
01-04-2017, 10:27 PM
مدل گوشیت مگه k430dsy نیست؟

hamedp
01-05-2017, 12:31 AM
هنگام آپدیت باید ارتباط اینترنتتون رو قطع کنید
همین

maad
01-05-2017, 12:57 AM
سلام
من گوشی l70 روی آرم مونده بود خواستم با فلش تولز فلش کنم اما موقع sw upgrade تا دو درصدمیره بعد اخطار میده که وشی رو از کابل جدا کنید باطری را در آورید و دوباره امتحان کنید درایورها رو هم نصب کردم تو دیوایس منیجر هم میشناسه ولی موندم چرا فلش نمیکنه

MN123456
01-05-2017, 10:05 AM
سلام دوستان ...
من میخواستم رام رسمی رو روی گوشی lg e455 dual بریزم که همش این ارور رو میده ...میگه فلش تولز بخاطر یک برنامه استاپ شد

بعدم میزنی انلاین چک کن باز این میاد...
اوکی نزدم ببینم پیش میره ولی روی همون 0 درصد موند
البته موقع نصب سی++ این رو میگه نمیدونم چشه

Reza.Vejdan
01-05-2017, 11:12 AM
سلام دوستان ...
من میخواستم رام رسمی رو روی گوشی lg e455 dual بریزم که همش این ارور رو میده ...میگه فلش تولز بخاطر یک برنامه استاپ شد

بعدم میزنی انلاین چک کن باز این میاد...
اوکی نزدم ببینم پیش میره ولی روی همون 0 درصد موند
البته موقع نصب سی++ این رو میگه نمیدونم چشهاول اینکه نباید اصلا اینترنتتون باز باشه هنگام کار با فلش تول دوم اینکه با یک ویندوز دیگر هم تست کنید

MN123456
01-05-2017, 11:51 AM
ممنون مهندس بابت پاسخ...
مهندس این ارور رو چکار کنم ؟
اگه از c++ هست که اون نصب شده فکر کنم...

fardin72
01-06-2017, 12:56 PM
مدل گوشیت مگه k430dsy نیست؟
خیرv10 h960a
برنامه الجی آپ ی پغام خطا میده
با برنامه الجی فلش تولز هم تا مرحله 3 واسه دانلود رام همون پیغام قبلی رو میده
این خطهای سیاه ک موقع استعلام شارژ رو صفحه میاد چیه دیگه بعد از پایان عملیات خودش میره
ی گوشی خریدیم ک راحت باشیم شده بلای اعصابمون
بخدا سونی z3+ داشتم خیلی بهتر از این بود اشتباه کردم z5p رو نگرفتم

fardin72
01-22-2017, 05:43 PM
خیرv10 h960a
برنامه الجی آپ ی پغام خطا میده
با برنامه الجی فلش تولز هم تا مرحله 3 واسه دانلود رام همون پیغام قبلی رو میده
این خطهای سیاه ک موقع استعلام شارژ رو صفحه میاد چیه دیگه بعد از پایان عملیات خودش میره
ی گوشی خریدیم ک راحت باشیم شده بلای اعصابمون
بخدا سونی z3+ داشتم خیلی بهتر از این بود اشتباه کردم z5p رو نگرفتم

خداوکیلی کسی نیست جواب بده
چرا پشتیبانیتون انقدر ضعیفه
بخدا ادم پشیمون میشه

Reza.Vejdan
01-22-2017, 07:32 PM
خداوکیلی کسی نیست جواب بده
چرا پشتیبانیتون انقدر ضعیفه
بخدا ادم پشیمون میشه

fardin72
01-24-2017, 11:49 PM

مرسی
تو قسمت سوم ارور میده
صفحه قبل بهش اشاره کردم ک چ ارورهایی هست
اگه میتونید جواب اونارو بدید

rezza7394
02-15-2017, 01:44 PM
سلام خسته نباشید
من رام اندروید 6 رو با LG flashtool 2014 نصب کردم ولی بعد از مرحله ای ک برنامه های اندروید نصب میشن و گوشی میخاد راه اندازی بشه این پیغام ظاهر میشه :
"متاسفانه LBD متوقف شد"
وقتی گزینه تاییدو میزنم دوباره همینو نشون میده و هیچ راهی نداره ک گوشی بوت بشه
دوتا رام مختلف رو هم امتحان کردم همین اتفاق افتاد دوباره
لطفا جواب بدید دو روزه گوشیم روشن نمیشه
مدل گوشیم LG g3 D855 هستش

Reza.Vejdan
02-15-2017, 07:17 PM
سلام خسته نباشید
من رام اندروید 6 رو با LG flashtool 2014 نصب کردم ولی بعد از مرحله ای ک برنامه های اندروید نصب میشن و گوشی میخاد راه اندازی بشه این پیغام ظاهر میشه :
"متاسفانه LBD متوقف شد"
وقتی گزینه تاییدو میزنم دوباره همینو نشون میده و هیچ راهی نداره ک گوشی بوت بشه
دوتا رام مختلف رو هم امتحان کردم همین اتفاق افتاد دوباره
لطفا جواب بدید دو روزه گوشیم روشن نمیشه
مدل گوشیم LG g3 D855 هستش
با نرم افزار lg up هم تست کنیدبعد نتیجه رو خبر بدید

rezza7394
02-15-2017, 09:30 PM
با نرم افزار lg up هم تست کنیدبعد نتیجه رو خبر بدید

با LG Up هم تست کردم همون پیغامو میده
البته قبلش دانگرید کردم درست شد بعد آپگرید کردم با LG Up ولی باز هم همون مشکلو داره

Reza.Vejdan
02-15-2017, 10:48 PM
با LG Up هم تست کردم همون پیغامو میده
البته قبلش دانگرید کردم درست شد بعد آپگرید کردم با LG Up ولی باز هم همون مشکلو داره
یک اسکرین شات از ارور قرار بدید

am1ns
02-21-2017, 11:58 PM
با سلام
من تازه گوشی اندروید خریدم و سیستم عاملش خیلی برام سخته.من گوشی lg g5 se (lg-h845) خریدم و میخوام به اندروید 7 اپدیت کنم . دقیقا باید چه کار کنم؟

Reza.Vejdan
02-22-2017, 07:10 PM
دوستان چطور میتونم اندروید L جی 3 رو رووت کنم

amirex128
04-01-2017, 07:51 PM
سلام
دوستان من رام رسمی گوشیم رو دانلود کردم با همین نرم افزار میخوام که فلش کنم هر بار که میرم توی 60 درصد گیر میکنه و دیگه جلو تر نمیره
lgflash too;با این نرم افزار من دارم فلش میکنم لطفا هرکسی میتونه کمک کنه دارم دیونه میشم:4190414109816983965:4190414109816983965:4 190414109816983965:4190414109816983965:41904141098 16983965:4190414109816983965:4190414109816983965:4 190414109816983965:4190414109816983965

Reza.Vejdan
04-01-2017, 08:42 PM
سلام
دوستان من رام رسمی گوشیم رو دانلود کردم با همین نرم افزار میخوام که فلش کنم هر بار که میرم توی 60 درصد گیر میکنه و دیگه جلو تر نمیره
lgflash too;با این نرم افزار من دارم فلش میکنم لطفا هرکسی میتونه کمک کنه دارم دیونه میشم:4190414109816983965:4190414109816983965:4 190414109816983965:4190414109816983965:41904141098 16983965:4190414109816983965:4190414109816983965:4 190414109816983965:4190414109816983965

سلام
با lg up فلش کنید

amirex128
04-01-2017, 10:08 PM
اونم اصلا گوشیم رو نمیشناسه تمام درایور ها رو هم نصب کردم
با لب تاب هم تست کردم بازم گوشیم رو نمیشناسه

Reza.Vejdan
04-01-2017, 11:26 PM
اونم اصلا گوشیم رو نمیشناسه تمام درایور ها رو هم نصب کردم
با لب تاب هم تست کردم بازم گوشیم رو نمیشناسه

قبلا سوکت شارژ تعویض نکردید؟ یا الان مشکل سوکت شارژ ندارید...اینجور موارد 80 درصد از سوکت هست

amirex128
04-01-2017, 11:53 PM
قبلا سوکت شارژ تعویض نکردید؟ یا الان مشکل سوکت شارژ ندارید...اینجور موارد 80 درصد از سوکت هست
گوشینوخریدم

javadh123
04-02-2017, 09:12 AM
گوشینوخریدم
....
اگر نو گرفتید ببرید نمایندگی که گارانتی گوشی باطل نشه

prs1418
04-19-2017, 03:20 PM
سلام اقا منم همین مشکلو دارم با h540 چیکار کنیم گوشیمونو

Reza.Vejdan
04-19-2017, 08:44 PM
سلام اقا منم همین مشکلو دارم با h540 چیکار کنیم گوشیمونو

سلام
تاپیک جداگانه باز کنید . اگر کسی بتونه کمک کنه

saeideros
04-20-2017, 08:08 AM
گوشی من ال جی V10 دوسیم کارت 64 گیگ H961Nه.
وقتی میخوام رام گوشیمو آپگرید کنم این خطا رو میده.
رام پایینتر یا همینی ک رو گوشیم هست رو میتونم دوباره بزنم ولی رام بالاتر رو نمیتونم.

Reza.Vejdan
04-20-2017, 03:33 PM
گوشی من ال جی V10 دوسیم کارت 64 گیگ H961Nه.
وقتی میخوام رام گوشیمو آپگرید کنم این خطا رو میده.
رام پایینتر یا همینی ک رو گوشیم هست رو میتونم دوباره بزنم ولی رام بالاتر رو نمیتونم.

رام که میزنید مطمئن هستید رام گوشی خودتون هست؟
با flash tool هم تست کنید

saeideros
04-20-2017, 07:12 PM
رام که میزنید مطمئن هستید رام گوشی خودتون هست؟
با flash tool هم تست کنید

من رام هامو از اینجا دانلود میکنم:
Firmwares list for LG H961N aka LG V1 | LG Firmwares ([Only registered and activated users can see links])
رام های قبلی رو هم از همینجا دانلود کردم.

با Flash Tool هم تست کردم جواب نداد.

javadh123
04-20-2017, 09:32 PM
من رام هامو از اینجا دانلود میکنم:
Firmwares list for LG H961N aka LG V1 | LG Firmwares ([Only registered and activated users can see links])
رام های قبلی رو هم از همینجا دانلود کردم.

با Flash Tool هم تست کردم جواب نداد.
..
برای فلش بیلدنامبر نباید پایین از بلدنامبر گوشی باشه.. یا بالاتر باشه!!!

saeideros
04-21-2017, 08:51 AM
..
برای فلش بیلدنامبر نباید پایین از بلدنامبر گوشی باشه.. یا بالاتر باشه!!!

Build Number ب نرم افزار مربوط میشه و Firmware جدید بیلدنامرش بالاتره.

Reza.Vejdan
04-21-2017, 08:58 AM
Build Number ب نرم افزار مربوط میشه و Firmware جدید بیلدنامرش بالاتره.

رام از جای دیگه بگیرید تست کنید

saeideros
04-21-2017, 09:54 PM
رام از جای دیگه بگیرید تست کنید

مستقیم از سرور LG دانلود کردم بازم همین خطا رو میده.
جای دیگه ای سراغ دارین که از اونجا دانلود کنم؟

javadh123
04-21-2017, 10:10 PM
مستقیم از سرور LG دانلود کردم بازم همین خطا رو میده.
جای دیگه ای سراغ دارین که از اونجا دانلود کنم؟
...
با باکس پس باید فلش کنید..ببرید تعمیرگاه یا نمایندگی!!

saeideros
04-30-2017, 09:20 PM
یافتممم

مشکل از فایل LGUP_common.dll بود.
طبق این آموزش از سایت XDA عمل کردم و حل شد.
Restore v20 to 100% Stock (!!even for bricked devices!!) - Post #37
([Only registered and activated users can see links])
بازم از کسانی ک ب سوالم جواب دادن و سعی کردن کمک کنن تشکر میکنم:1793314109817023835

hadi-tabriz
05-18-2017, 12:11 PM
سلام چه طوری فایل رام مناسب گوشی LG G5 خودم دان کنم IMIE و بیلد نامبر دارم ولی مدل نامبر ندارم

Reza.Vejdan
05-18-2017, 04:08 PM
سلام چه طوری فایل رام مناسب گوشی LG G5 خودم دان کنم IMIE و بیلد نامبر دارم ولی مدل نامبر ندارم
سلام
داخل گوشی > قسمت تنظیمات >درباره تلفن یا انگلیسی ( About Phone ) مدل اینجا زده

amirm0210
07-22-2017, 04:36 PM
سلام. نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا خیر
ولی دوستان و اساتید عزیز میتونن کمکم کنند؟
یه گوشی lg e440 درم که روی آرم هی میره و باز بر میگرده رو آرم.کلا بالا نمیادش
خواستم فلشش کنم که نشدش و ارور داد.
با روش هایی هم که دوستان گفتن اصلا ریست فکتوری نشدش.
میشه یه عزیزی راهنمایی که چیکارش کنم؟
یه دنیا سپاس

javadh123
07-22-2017, 10:50 PM
سلام. نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا خیر
ولی دوستان و اساتید عزیز میتونن کمکم کنند؟
یه گوشی lg e440 درم که روی آرم هی میره و باز بر میگرده رو آرم.کلا بالا نمیادش
خواستم فلشش کنم که نشدش و ارور داد.
با روش هایی هم که دوستان گفتن اصلا ریست فکتوری نشدش.
میشه یه عزیزی راهنمایی که چیکارش کنم؟
یه دنیا سپاس
سلام
احتمال زیاد مشکل ای سی هارد دارید و باید به نمایندگی یا تعمیرگاه مراجعه کنید

amirm0210
07-23-2017, 08:34 PM
ممنون میشدم اگه راهنمایی میکردید که بشه درستش کردش.بدونه نمایندگی و ...
مثلا یه سبک فلش زدنی چیزی
چون نمایندگی و بیرون دادن و ... رو که میشهدر همه حالت بردش.
ولی اینجا که یه انجمن تخصصی هستش سوال و پرسیدم.
سلام
احتمال زیاد مشکل ای سی هارد دارید و باید به نمایندگی یا تعمیرگاه مراجعه کنید

javadh123
07-23-2017, 09:52 PM
ممنون میشدم اگه راهنمایی میکردید که بشه درستش کردش.بدونه نمایندگی و ...
مثلا یه سبک فلش زدنی چیزی
چون نمایندگی و بیرون دادن و ... رو که میشهدر همه حالت بردش.
ولی اینجا که یه انجمن تخصصی هستش سوال و پرسیدم.
وقتی مشکل سخت افزاریه چطوری بگم فلش بزنید؟؟؟ راهش تعویض هارد هست

sadegh nejadhoseini
07-28-2017, 10:08 AM
سلام لطفا راهنماییم کنید . حین فلش وقتی که نرم افزار فلش تول رو باز میکنم و میخوام فایل kdz رو وارد کنم این ارور رو میده . ویندوزم ۱۰ هستش
cannot open file.path is too long or file problem

javadh123
07-28-2017, 01:56 PM
سلام لطفا راهنماییم کنید . حین فلش وقتی که نرم افزار فلش تول رو باز میکنم و میخوام فایل kdz رو وارد کنم این ارور رو میده . ویندوزم ۱۰ هستش
cannot open file.path is too long or file problem
سلام
فایلتون مشکل داره!! یا از جایی که گرفتید مشکل داشته یا ناقص دانلود کردید

hamid65
08-16-2017, 04:00 PM
با سلام
مدل گوشیم ال 80
روشن نمیشه رویه لوگو گیر میکنه
همه کارای فلش کردن رو انجام دادم وقتی تویه برنامه فلش تولز گزینه استارت رو میزنم پنجره جدیدی باز نمیشه
نهایتا نتونستم فلش برنم
ممنون میشم راهمنمایی کنین

saeideros
10-30-2017, 04:49 PM
سلام
وقتی میخوام گوشیمو با LGUP فلش بزنم این اررور رو میده.

همین فیرمور روی گوشی نصبه. یعنی فایل فیرمور مشکلی نداره.

Reza.Vejdan
10-31-2017, 08:02 AM
سلام
وقتی میخوام گوشیمو با LGUP فلش بزنم این اررور رو میده.

همین فیرمور روی گوشی نصبه. یعنی فایل فیرمور مشکلی نداره.

ارور عدم پشتیبانی فایل میده.با یه فایل دیگه تست کنید

saeideros
10-31-2017, 09:19 AM
دوتا فیرمور N بار گوشی من (LG V10 H961N) موجوده. هرجفتش هم همین ارور رو میده.

saeideros
11-13-2017, 11:29 PM
فیرمور قبلی (MM) رو که با Refurbish نصب میشد رو هم الان تست کردم بازم همین اررور رو داد.

sorosh1376
11-19-2017, 10:01 PM
من گوشی m250e دارم درایو lge mtp android این گوشی نصب نمیشه توبرنامه lg flash toolهم ارور کانکشن میده به اینترنت هم وصل کردم با وی پی ان بدونه...... خیجوری نمیشه تو رو خدا راهنماییم کنید

Reza.Vejdan
11-19-2017, 10:18 PM
من گوشی m250e دارم درایو lge mtp android این گوشی نصب نمیشه توبرنامه lg flash toolهم ارور کانکشن میده به اینترنت هم وصل کردم با وی پی ان بدونه...... خیجوری نمیشه تو رو خدا راهنماییم کنید

با برنامه lg up رام رسمی فلش کنید مشکل حل می شود

راتین
12-19-2017, 03:24 PM
با تشکر از آموزش فوق العادتون

amrol
02-22-2018, 10:05 PM
سلام
رامی که من دانلود کردم فایل KDZ نداره
الان باید چی کار کنم؟
اینم لینک رام برای lg g2
[ROM][7.1.2_r29][OFFICIAL] AospExtended ROM … | LG G2 ([Only registered and activated users can see links])

Xsteeeel
02-26-2018, 04:56 PM
سلام
موقعه نصب رام کاستوم روی 99 درصد گیر میکنه و به runtime گیر میده و ازم میخواد که برنامه رو ببندم.
مشکل کجاست؟

Xsteeeel
03-01-2018, 02:57 PM
اطفا جواب بدید

موقعه نصب رام کاستوم روی 99 درصد گیر میکنه و به runtime گیر میده و ازم میخواد که برنامه رو ببندم.
مشکل کجاست؟

bambos
04-12-2018, 05:48 PM
دوستان یه سوال دارم رامی ک الان دارم v30a هست و میخوام برگردم به 4.4 بخاطر مصرف فوق العاده بد باطری روزی تقریبا 3 بار دارم شارژ میکنم و مشکلات دیگه ایم دارم
خواستم ببینم با فلش تولز مثل فلش کردن به رام بالاتر میتونم به 4.4 برگردم یا نه ؟ یعنی دانگریدش مشکلی نداره ؟

bambos
04-14-2018, 02:25 AM
دوستان من با فلش تولز این مشکلو دارم کسی راه حلی داره؟
کسی هست اصلا تو انجمن یا داره خاک میخوره ؟
من قبلا فلش انجام دادم اما 3 4 ساله اینکارو نکردم یادم نیست با چ نرم افزاری میزدم نمیدونم همین فلش تولز بود یا یه نرم افزاری شبیه pc suite خود ال جی
الان این error فلش تولزو چ کنم ؟ بعداز زدن دکمه استارت بجای اوردن پنجره مخصوص زبان و اوکی کردن اینو میاره کلا اون پنجره رو نمیاره

bambos
04-14-2018, 10:57 AM
من بلاخره فلش تولز رو اجرا و بدونه گیر و هنگ فلش کردم

ssd321
04-20-2018, 11:29 PM
[Only registered and activated users can see links]∙v10-os/

takgirl
11-01-2018, 11:31 PM
سلام وخسته نباشید به انجمن خوبتون من گوشی p705 قدیمی دارم ک خیلی خیلی هنگ میکنه و واقعا افتضاح شده میخام یه رام جدید روش بنصبم حالا اگ کاستوم رام پایدارم باشه خوبه فقط پایدار باشه ک هی مجبورنباشم فلش بزنم رسمیش تا4.1.2 فک کنم لطف میکنید راهنماییم کنید :1302914109817013604
گوشیم
Optimus L7 P705اندروید الانش 4.0.3 هس فقط تورو خدا یه رام خوب معرفی کنید ممنونم:2116614109816962627

Reza.Vejdan
11-01-2018, 11:36 PM
سلام وخسته نباشید به انجمن خوبتون من گوشی p705 قدیمی دارم ک خیلی خیلی هنگ میکنه و واقعا افتضاح شده میخام یه رام جدید روش بنصبم حالا اگ کاستوم رام پایدارم باشه خوبه فقط پایدار باشه ک هی مجبورنباشم فلش بزنم رسمیش تا4.1.2 فک کنم لطف میکنید راهنماییم کنید :1302914109817013604
گوشیم
Optimus L7 P705

اندروید الانش 4.0.3 هس فقط تورو خدا یه رام خوب معرفی کنید ممنونم:2116614109816962627

من جای شما باشم این کارو نمی کنم...صد در صد بعد از نصب رام های کاستوم روی این گوشی مجبور به نصب مجدد می شوید!
روی این مدل ها ترجیحا رام رسمی بزنید

takgirl
11-01-2018, 11:38 PM
من جای شما باشم این کارو نمی کنم...صد در صد بعد از نصب رام های کاستوم روی این گوشی مجبور به نصب مجدد می شوید!
روی این مدل ها ترجیحا رام رسمی بزنید

خب چرا مگ کاستوم رام چشه؟
خب فایل رام رسمیشو لطف میکنید بدید اون سایتی ک گذاشتید ک قطه

takgirl
11-02-2018, 12:17 AM
اقا اخرین اپدیت رام رسمی گوشی

LG-P705 Optimus L7 بذاره ممنون

mzeinia
04-03-2019, 09:29 PM
سلام
من گوشی ال جی پرادا دارم موقع اپدیت با الجی فلش تولز رو 3% (مرحله نصب روی گوشی)که میرسه هنگ میکنه
کمک کنید

علی حیدری
07-31-2019, 09:39 PM
گوشی ال جیh324t اندروید5.0.1دارم مشکل انتقال به کارت sdدارم وحافظه خیلی کمی دارم.راهنمایم کنید

sinaaaa7
09-08-2019, 07:19 AM
سلام
من یه گوشی ال جی جی 2 دارم جدیدن یه مشکلی براش پیش اومده
خودش ری استارت میشه و رو لوگو ال جی میمونه . مشکل از چیه درست بشو هست یا نه ؟

Martinhop
08-08-2020, 10:51 PM
atco phone numberbeautiful phone cover diamondbcms contact telephone numberused samsung phones on ebayvcts phone numbereyowo customer care phone numberdisplay iphone screen on pc via usbedmw sell phonezendaya phone wallpaperfyshwick phone code 443 area 930 ([Only registered and activated users can see links]) samsung phone charger cable types iphone stuck on reset screen best smartphone under 25000 tk in bd why is my iphone notes disappeared posan phone iphone 8 plus headset connector best website for phone cases india indian disposable phone numbers for bypass otp phone call flooder american airlines indianapolis phone number 208 area 354 ([Only registered and activated users can see links]) ndis phone number ([Only registered and activated users can see links]) sennheiser headphones canada sale ([Only registered and activated users can see links]) myphoneexplorer sam ([Only registered and activated users can see links]) qi charger iphone 7 ([Only registered and activated users can see links]) iphone 11 pro wireless charger not working ([Only registered and activated users can see links]) mmc phone no ([Only registered and activated users can see links]) why can't i access icloud files on my iphone ([Only registered and activated users can see links]) 475dabf 215 retrieve 619 ([Only registered and activated users can see links])

Martinhop
08-08-2020, 10:59 PM
asus rog phone 2 uk buysprint phone number emailhow to block a number on cell phonephone and pay parking appwish phone cases iphone 8 pluscheap used iphone 6s plus unlockedwhere to buy mobile phone in melbournehow to change email font on iphone 7how to change imei iphone xhonor upcoming phones 2020 252 phone 342 ([Only registered and activated users can see links]) please pickup the phone hindi translation samsung latest phone in bd bt tv broadband and phone deals phone call recording laws in india yakuza kiwami phone call loan midnight green iphone 11 pro price in india best wireless earphones under 1000 quora jio phone whatsapp par video call kaise karte hain how to remove camera click sound on iphone 11 bbm phone number 412 caller 848 ([Only registered and activated users can see links]) wenzel phone ([Only registered and activated users can see links]) phone number details with name and photo online ([Only registered and activated users can see links]) telephone country code 9177 ([Only registered and activated users can see links]) phone speed up ([Only registered and activated users can see links]) sabhai thai langford phone number ([Only registered and activated users can see links]) ios 10 theme download for iphone 4s ([Only registered and activated users can see links]) gcash phone compatibility ([Only registered and activated users can see links]) 62b6e29 657 revers 326 ([Only registered and activated users can see links])

Martinhop
08-08-2020, 11:07 PM
best bluetooth headphones for macbook airiglu cruises telephone numberdoes metropcs activate unlocked phonesapple iphone se 32gb silver price in indiatax return gov uk phone numbernew iphone 6 plus updateoppo phones philippines price and specsphone number for akorn pharmaceuticalsdr. diaz phone numberkbc phone number 360 note 495 ([Only registered and activated users can see links]) qeh phone how to find purchase history on iphone 7 oppo phone below rs 5000 how to tell if my phone is hacked iphone how to stop split screen on iphone xr phone icon vector ai uams hospital phone number telephone directory uk free iphone 11 pro max cover apple store xender app download for jio phone kaios 718 phone 899 ([Only registered and activated users can see links]) how do you report unwanted phone calls uk ([Only registered and activated users can see links]) iphone changer qwerty en azerty ([Only registered and activated users can see links]) boost mobile flip phones near me ([Only registered and activated users can see links]) iphone 7s plus price philippines greenhills ([Only registered and activated users can see links]) phone renpy ([Only registered and activated users can see links]) pabx phone price in ([Only registered and activated users can see links]) amazon.co.uk contact us phone number ([Only registered and activated users can see links]) 5dabf1c 234 area 973 ([Only registered and activated users can see links])

Martinhop
08-08-2020, 11:14 PM
how much screen replacement iphone 7 plus philippineshow can i block outgoing international calls on my iphonephone tracker app download freeiphone screen is darker than normalhow much do apple charge to replace iphone 6s screenbest smartphone 2019 gsmarenauday hospital guntur phone numberapple iphone 5s no service problemjtb phonephone steam card 732 retrieve 876 ([Only registered and activated users can see links]) phone shop aylsham install 2 whatsapp accounts on iphone how to copy contacts from iphone 7 to icloud best open ear wireless headphones how to recover a deleted text message thread on iphone melbourne cbd phone repairs phone number for ecmc hospital iphone xs wallpaper download for android first bank phone number update дисплей iphone x tft 956 us 688 ([Only registered and activated users can see links]) montblanc sartorial hard phone case für das apple iphone xr ([Only registered and activated users can see links]) cellularline iphone 7 plus tetra force cam ekran koruyucu ([Only registered and activated users can see links]) kzg mobile phone ([Only registered and activated users can see links]) jio phone ki screen par face lock kaise lagaye ([Only registered and activated users can see links]) prices of infinix phones in jumia nigeria ([Only registered and activated users can see links]) samsung galaxy latest phone price in bangladesh ([Only registered and activated users can see links]) iphone 11 pro vs iphone xs max ([Only registered and activated users can see links]) 294db37 657 revers 326 ([Only registered and activated users can see links])