PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب چند رام به طور همزمان با برنامه Multi ROM

arsam_68
10-05-2014, 08:28 PM
به نام حق

امروز می خوام یه برنامه ی بسیار مفید رو بهتون معرفی کنم به اسم Multi ROM شما با استفاده از این برنامه می تونید چندین رام رو بطور همزمان رو گوشیتون داشته باشید و موقع روشن کردن گوشی انتخاب کنید که کدوم رام بوت بشه حتی شما با استفاده از این برنامه می تونید رامی که روی USB هست رو هم بوت کنید ...

نکته:
این برنامه فقط برای نکسوس های 5 ، 4 و 7 جواب میده ... البته به تازگی موتو جی هم به دستگاه های ساپورت شده اضافه شده

روش استفاده:

1- حتما از رام فعلیتون بک آپ بگیرید ... توصیه نیست، ممکنه لازم بشه بعدا
2- برنامه رو که از لینک زیر دانلود کردید رو نصب کنید و بهش دسترسی روت رو بدید
3- گوشی به اینترنت وصل باشه تا بتونه تنظیمات مورد نیاز رو دانلود کنه
4- به جز تیک مربوط به گزینه کرنل بقیه تیک ها رو بذارید و روی گزینه install تپ کنید
5- حالا صبر کنید تا برنامه ریکاوری مخصوص و پچ مورد نیاز رو دانلود کنه
6- ریکاوری رو خود برنامه نصب می کنه ولی برای نصب پچ میگه گوشی رو ریبوت کنید

اضافه کردن رام:

اضافه کردن رام های اندروید و فایرفاکس

1- به ریکاوری برید و گزینه advanced رو انخاب کنید
2- از اونجا گزینه MutiROM رو انتخاب کنید
3- سپس گزینه ی add rom رو بزنید و رام مورد نظرتون رو نصب کنید

نصب رام اصلی:

1- به صورت معمول رام رو نصب کنید و در صورت لزوم فکتوری ریست رو هم انجام بدید (این کار تغییری در رام ها ثانویه ایجاد نمی کند)
2- در قسمت Advanced گزینه MultiROM رو بزنید و از اونجا گزینه ی Inject curr. boot sector رو انتخاب کنید

دانلود برنامه :

[Only registered and activated users can see links]

4hur4Con
08-30-2015, 05:44 PM
با سلام گوشی من نکسوس ۵ هست من اوبونتو رو نصب کردم اما سیستم عامل فایرفاکس میگه باید فایل زیپشو داشته باشی که بعد از ریکاوری نصب کنی میشه لینک دانلود فایرفاکس زیپ رو بزارید تشکر

4hur4Con
10-09-2015, 09:04 PM
سلام ممنون از خدمات عالیتون با این برنامه فقط فایل های رام زیپ رو میشه نصب کرد یا میشه فایل با فرمت tgz نصب کرد ؟