PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مبتدیان اندورید | مطرح کردن سوالات و مشکلات

صفحه ها : [1] 2 3

Reza.Vejdan
07-24-2014, 10:26 PM
با سلام

دوستان در این تاپیک میتوانید تمامی سوالات خودتون رو مطرح کنید و اصلا مدل گوشی شما مهم نیست .

فقط چند مورد رو رعایت نمائید

1- از تکرار سوال بپرهیزید

2- اگر کسی به شما پاسخ داد برای تشکر فقط از کلید تشکر استفاده کنید و از دادن پست بپرهیزید

3- سوال خود را کامل و واضح بپرسید

4- از کلمات زشت و رکیک استفاده نکنید

6- از کلماتی که باعث فـ*یـ*لـ*تـ*ر شدن انجمن میشود اصلا استفاده نکنید.

با تشکر

موفق باشید

ehsan
08-29-2014, 11:02 PM
باسلام
من دیروز گوشی اکسپریا z1 گرفتم
میخام برم پس بدم ،گوشی ال جی جی 2 بگیرم
موندم چیکا کنم ؟با این مشکلاتی ک بچه ها دراین انجمن مطرح کردن نمی دونم ال جی بگیرم یا همون سونی رو نگه دارم
لطفا راهتمایی کنید ،دوستان

Reza.Vejdan
08-29-2014, 11:07 PM
باسلام
من دیروز گوشی اکسپریا z1 گرفتم
میخام برم پس بدم ،گوشی ال جی جی 2 بگیرم
موندم چیکا کنم ؟با این مشکلاتی ک بچه ها دراین انجمن مطرح کردن نمی دونم ال جی بگیرم یا همون سونی رو نگه دارم
لطفا راهتمایی کنید ،دوستان

دوست عزیز مثلا چه مشکلاتی

ehsan
08-29-2014, 11:12 PM
البته توی این سایت نبود ،مشکلی که مطرح کرده بودن،ی سایت دیگه بود
واون مشکل هم این بود که می گفتند تاچش قاطی میکنه ،و وقتی صفحه ال سی دی رو فشار میدی رنگش به هم میریزه

Dilc0
08-29-2014, 11:15 PM
البته توی این سایت نبود ،مشکلی که مطرح کرده بودن،ی سایت دیگه بود
واون مشکل هم این بود که می گفتند تاچش قاطی میکنه ،و وقتی صفحه ال سی دی رو فشار میدی رنگش به هم میریزه

چرا میخوای پس بدی حالا ؟

خب اونجا تست کن اگه پخش شد پس نده اگه نشد بگیر ! من خودم جی 2 رو بیشتر دوست دارم با این که خودم سونی دارم

ehsan
08-29-2014, 11:22 PM
یکی اینکه اون انتظاری از دوربین 20.7 مگاپیکسلی اش میرفت ،منو راضی نکرد،وخیلی از لحاظ نرم افزاری ورابط کاربری اش ساده هستش
حالا هنوز هم معلوم نیس ،فعلا مردد هستم
حالا شاید پس ندادم .شایدم پس دادم
در هرصورت ممنون که راهنمایی میکنین

Cyrus
08-30-2014, 08:56 AM
یکی اینکه اون انتظاری از دوربین 20.7 مگاپیکسلی اش میرفت ،منو راضی نکرد،وخیلی از لحاظ نرم افزاری ورابط کاربری اش ساده هستش
حالا هنوز هم معلوم نیس ،فعلا مردد هستم
حالا شاید پس ندادم .شایدم پس دادم
در هرصورت ممنون که راهنمایی میکنین

بنده اکسپریا زد 1 دارم

از لحاظ صفحه نمایش مثل این میمونه شما گلکسی اس 2 و 3 رو با هم مقایسه کنید !

الجی تو صفحه نمایش رقیب نداشته از همون ابتدا ...

زد 1 معایب هایی داره که حد و اندازه نداره من تقریبا 1 سال و نیمی هست دارمش کلا با آپدیت زندست

یه چیزی میشنوی خلاصه

بعد از هر آپدیت 1 هفته نمیشه کاری به سرت در میاره که مجبور میشی عوضش کنی

من تو فروم خودمم هر کسی بگه میخوام زد 1 بگیرم میگم خریت نکن , سنسورش اندازه 13 اس 4 هم نیست

تو شب خودت یه عکس ازش بنداز تو نور کم واقعا خیلی بدتر از برند های دیگه عمل میکنه

این همه آپدیت دادن براش نتونستن مشکل نویزی تصاویر زد 1 رو رفع کنن

از لحاظ ضاهری هم جی 2 برندست

به خدا من جی 2 و 3 رو که مقایسه کردم گفتم جی 2 حاشیه ی کمتری داره و خیلی شیکو پیکه

چند روز دیگه که رابطه کاربری جی 3 رو هم به ارث میبره ...

از لحاظ داغی و کار هم باز جی 2 یه سرو گردن که چه عرض کنم یه پا بلندتره ... داغی جی 2 نصق زد 1 هست ...

اگه ضرر زیاد نمیکنی برو بفروشش و جی 2 بگیر

-----

بزا مزایای زد 1 رو هم بهت بگم نگی ترولم !!!!!

ضد آب و گرود و غبار که بماند

دوربینش اندازش 20.7 هست .. . این نرخ دوربین رو هر جنبنده ایو گول زده !

رابطه ی کاربری بدون هنگ ... تضمینی از سریع ترین رابط کاربری برخورداری

صفحه نمایش Triluminos ... خداست یعنی ... همین الانم من میگم از IPS زد 2 چیزی گم نداره جز زاویه دید:3: ولی حیف ک مصرفش بالاست

ساپورت سونی که جدیدا داره خوب عمل میکنه ... آقا الان من آپدیت 4.4.4 رو دارم ... برو ببین کدوم برند جز سونی رام رسمیش 4.4.4 هست

یخورده واسه فلش و ندونم کاریاش اذیت میکنه

بلتوثش با اینکه ورژن 4 هست ولی خیلی کنده ! ( ای معایب بود )

در کل تجربه ی من از زد 1 این شد !

بدنه ی بسیار با کیفیت و خوش استیل زد 1 ( البته بدون بک کیس و ... )

A.s.r.a.m
08-30-2014, 01:42 PM
بنده اونقدر سونی زد 1 فروختم که معایب و مزایا برام کاملا عادی شده !
اصلا سونی پیشنهاد نمیدم ! دوربین افتضاح ! اجاق گازی کاملا قدرتمند ! سنگین و بد دست

جی 2 بهترین انتخاب ممکن هست بعدش هم نوت 3 نئو

daeesamouel
10-24-2014, 03:17 PM
سلام وقتتون بخیر من گوشی جی 2 خریدم
ولی نمیتونم درست باهاش کار کنم مثلا پیام هایی رو که فرستادم نمیتونم ببینم. اگر میشه راهنماییم کنید
دوستان از این اصطلاحات هم اصلا چیزی نمیگیرم رام/روت / و ....در کل مبتدی مبتدی ام
از شما تقاضا دارم منو راهنمایی کنید

Dilc0
10-24-2014, 03:28 PM
سلام وقتتون بخیر من گوشی جی 2 خریدم
ولی نمیتونم درست باهاش کار کنم مثلا پیام هایی رو که فرستادم نمیتونم ببینم. اگر میشه راهنماییم کنید
دوستان از این اصطلاحات هم اصلا چیزی نمیگیرم رام/روت / و ....در کل مبتدی مبتدی ام
از شما تقاضا دارم منو راهنمایی کنید

سلام
ممنون همچنین !

یعنی چی نمیتونی ببینی ؟ اولین بارته گوشی اندرویدی خریدی ؟

اون اصلاحات رو ساده توضیح میدم !

رام : در واقع مثل ویندوز در کامپیوتر میمونه ! توی کامپیوتر میگیم ویندوز رو عوض کنیم اما توی گوشی میگیم رام رو عوض کنیم ! در واقع سیستم عامل است !
روت : کمپانی مانع از این میشه که کاربر به یک سری از فایل ها دسترسی داشته باشه ! با روت کردن میتونی این مشکل رو حل کنی ! روت به معنی ریشه هست ! یعنی میتونی به ریشه گوشیت دسترسی پیدا کنی !

daeesamouel
10-24-2014, 03:43 PM
ممنونم که به این سرعت جوا ب دادی دگوشی اندرویدی نداشتم تا حالا .پیام ها رو میتونم ببینم ولی فقط صندوق پیام وقتی گزینه پایین سمت راست رو میزنم این موارد رو میاره
جستجو
حذف
آرشیو
صندوق اسپم
جعبه سیم کارت و تنظیمات
من نمیدونم رام گوشیم رو از کجا باید بدونم و کرنل
چند دقیقه ای هست که عضو سایت خوبتون شدم ولی بلد نیستم در قسمت مشخصات کرنل و رام گوشیم رو بنویسم (نمیدونم از کجای گوشیم مشخص میشن):33::33:

Reza.Vejdan
10-24-2014, 04:01 PM
ممنونم که به این سرعت جوا ب دادی دگوشی اندرویدی نداشتم تا حالا .پیام ها رو میتونم ببینم ولی فقط صندوق پیام وقتی گزینه پایین سمت راست رو میزنم این موارد رو میاره
جستجو
حذف
آرشیو
صندوق اسپم
جعبه سیم کارت و تنظیمات
من نمیدونم رام گوشیم رو از کجا باید بدونم و کرنل
چند دقیقه ای هست که عضو سایت خوبتون شدم ولی بلد نیستم در قسمت مشخصات کرنل و رام گوشیم رو بنویسم (نمیدونم از کجای گوشیم مشخص میشن):33::33:

با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید

پیشنهاد میشه برای مدیریت اس ام اس هاتون نرم افزار Go SMS Pro رو دانلود و نصب کنید روی گوشیتون و ازش استفاده کنید

در نت جستجو کنید موجود هستش

رام و کرنل گوشی در کل اطلاعات گوشی رو باید برید به قسمت Setting بعد قسمت About Phone بعد قسمت Software information اونجا میتونید مشاهده کنید

برای ویرایش اون قسمت هم باید به کنترل پنل کاربری برید

اینجا

[Only registered and activated users can see links]

بعد در منوی سمت راست اطلاعات خود را ویرایش کنید رو انتخاب کنید و جلوی کادر های رام گوشی و کرنل گوشی رام وکرنل گوشی خودتون رو بنویسید

موفق باشید

kousariehm
11-23-2014, 10:34 PM
سلام من گوشی lg optimus l4 ii e445 دارم میخواستم ببرم تو حالت s/w upgrading mode اما هر کاری کردم نتونستم چیکار کنم؟؟؟؟

Reza.Vejdan
11-24-2014, 12:00 AM
سلام من گوشی lg optimus l4 ii e445 دارم میخواستم ببرم تو حالت s/w upgrading mode اما هر کاری کردم نتونستم چیکار کنم؟؟؟؟

برای نصب رام با KDZ Updater میخواید این کار رو بکنید ؟

برای رفتن هم که خصوصی بهتون عرض کردم با کلید ولوم بالا باید وارد بشید

kousariehm
11-24-2014, 12:44 AM
یک اینکه بله. دومن اینکه هرکاری کردم نشد :sad::sad::sad:لطفا راهنمایی کنید بیشتر

Reza.Vejdan
11-24-2014, 12:46 AM
یک اینکه بله. دومن اینکه هرکاری کردم نشد :sad::sad::sad:لطفا راهنمایی کنید بیشتر

خب پس اگر برای اون میخواید تا مرحله ی نصب رام پیش برید و گوشی رو در حالت روشن وصل کنید به کامپیوتر وقتی بزنید تا عملیات فلش شروع بشه اگر درایور رو درست نصب کرده باشید به طور اتوماتیک به اون حالت خواهد رفت ..

bakhshayesh
12-13-2014, 12:48 PM
سلام متاسفانه گوشیم هارد بریک شده
مدل گوشیم Lg L40 D170 هست وقتی میخوای روشنش کنی فقط ویبره میزنه وهیچی نمیاد ...
لطفا راهنماییم کنید.:20:

Reza.Vejdan
12-13-2014, 12:50 PM
سلام متاسفانه گوشیم هارد بریک شده
مدل گوشیم Lg L40 D170 هست وقتی میخوای روشنش کنی فقط ویبره میزنه وهیچی نمیاد ...
لطفا راهنماییم کنید.:20:

گوشی شما به حالت S/W Upgrade میره ؟

bakhshayesh
12-13-2014, 12:56 PM
نه فقط وقتی کابل رو بدون باطری وصل کردنی صفحش روشن میشه

Reza.Vejdan
12-13-2014, 12:57 PM
نه فقط وقتی کابل رو بدون باطری وصل کردنی صفحش روشن میشه

خب پس اگر اینطوریه متاسفانه با این کار ها حل شدنی نیست ببرید براتون با باکس فلش بزنند..

bakhshayesh
12-13-2014, 01:00 PM
چند روزیه دادم که فلش بزنن با jtag ولی میگه که فعلا جیتگ براش نیومده و این حرفا...
لطفا اگه میشه یکم بیشتر راهنمایی کنید

Reza.Vejdan
12-13-2014, 01:02 PM
چند روزیه دادم که فلش بزنن با jtag ولی میگه که فعلا جیتگ براش نیومده و این حرفا...
لطفا اگه میشه یکم بیشتر راهنمایی کنید

عزیز بهتره به یکی از نمایندگی های ال جی مراجعه کنید و از اونها بخواید براتون فلش بزنند اینطوری هم خیال خودتون از بابت اینکه کار درست میشه راحته هم اون ها کار خودشون رو بلدند

bakhshayesh
12-13-2014, 01:05 PM
بله شما درست میگین ممنون بابت وقتی که گذاشتین

lysaho
12-16-2014, 09:23 PM
دروود به دوستان گلم. من ی گوشی ال جی g2 mini دارم.تازگیا وقتی صفحه قفله و از پشت کلید پاور رو میزنم تا میاد باز بشه و صفحه ای بیاد ک رمزو بزنم ی حالت قشنگی میاد ک واسه screen lock هست.نمیدونم شمام دیدین یا ن.همیشه نیست تا وقتیم میاد ی لمس روی صفحه میاد تا سری بعد هم خود ب خود بیاد هرچقدرم تو تنظیمات گشتم پیذاش نکردم کسی میدونه چطوری این صفحهرو قرار بدیم واسه اسکرین لاک؟امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید.شدیدا منتظر جوابتونم.ممنووووون

matrix69
12-17-2014, 02:18 PM
سلام
دقیقا متوجه منظورتون نشدم ولی موارد ممکن رو توضیح میدم امیدوارم به نتیجه برسید

settings/display/Screen-off effect
افکت حالت خاموش شدن صفحه نمایش

موارد بعدی افکتت های لاک اسکرین که برای هر نوع لاک متفاوته
1- Swipe
settings/lock screen/screen swipe effect

2- pattern
settings/lock screen/screen pattern effect

تو رام و لانچر استوک امکان دیگه ای وجود نداره، مگه اینکه از لاکر جانبی استفاده کرده باشین
احتمالا منظور شما حالت swipe باشه که بعد از مدت خاصی فعال میشه
تاخیر زمان قفل شدن
settings/lock screen/lock timer
گزینه اول با هر بار خاموش شدن انجام میشه

lysaho
12-19-2014, 11:47 AM
مرسی دوستان از جوابتون.ی مشکلی ک تازگیا برما پیش اومده اینه ک گوشیم وقتی شارژش حدود ۴۰ یا ۵۰ درصده نمیزنم تو شارژ و میخوابم صبح ک پامیشم میبینم خاموشه یا باتریش ۴ یا ۲ درصد شده.همه ی برنامه ها رو هم میبندم و چیزی تو تسک منیجرنیست.خیلی اعصابمو خورد کرده راهی هست ک گوشی و رووت نکرد و برنامه های در حال اجرا ک در پس زمینه دارن کار میکنن و متوقف کرد آیا؟ راستی نور گوشی رو هم رو اتوماتیک گذاشتم ک از ساعت ۱۲ تا ۶ صبح نورش صفر درصد میشه.ممنونم ک راهنماییم کنین دوستان گلم.راستی گوشیمم جی۲ مینی هست.ممنون

Reza.Vejdan
12-19-2014, 05:40 PM
مرسی دوستان از جوابتون.ی مشکلی ک تازگیا برما پیش اومده اینه ک گوشیم وقتی شارژش حدود ۴۰ یا ۵۰ درصده نمیزنم تو شارژ و میخوابم صبح ک پامیشم میبینم خاموشه یا باتریش ۴ یا ۲ درصد شده.همه ی برنامه ها رو هم میبندم و چیزی تو تسک منیجرنیست.خیلی اعصابمو خورد کرده راهی هست ک گوشی و رووت نکرد و برنامه های در حال اجرا ک در پس زمینه دارن کار میکنن و متوقف کرد آیا؟ راستی نور گوشی رو هم رو اتوماتیک گذاشتم ک از ساعت ۱۲ تا ۶ صبح نورش صفر درصد میشه.ممنونم ک راهنماییم کنین دوستان گلم.راستی گوشیمم جی۲ مینی هست.ممنون

بببینید این تاپیک براتون جوابگو هست

bakhshayesh
12-20-2014, 07:37 PM
سلام چجوری به صورت دستی وارد ریکاوری LG L70 DD325 بشم

Reza.Vejdan
12-20-2014, 10:45 PM
سلام چجوری به صورت دستی وارد ریکاوری LG L70 DD325 بشم

اگر ریکاوری نصب دارید روی گوشیتون

گوشیتون رو خاموش کنید کلید پاور رو فشار بدید و همزمان یا قبل از ویبره زدن گوشی کلید کم کردن صدا + Home رو بگیرید و نگه دارید تا وارد ریکاوری بشه بعد رها کنید...

bakhshayesh
12-20-2014, 11:03 PM
سلام میخوام استوک رام LG L70 D325رو بزنم نمیتونم از دانلود مود رد شم
لطفا کمکم کنید

Reza.Vejdan
12-20-2014, 11:53 PM
سلام میخوام استوک رام LG L70 D325رو بزنم نمیتونم از دانلود مود رد شم
لطفا کمکم کنید

ببخشید متوجه سوالتون نشدم لطفا کمی بیشتر توضیح بدید

در ضمن سوالتون رو اینجا بپرسید

mahdi-11
01-03-2015, 01:42 AM
سلام
من گوشیمو(32gb-G2) واسه یه مشکلی که داشت با فایل tot فلش زدم الان خیلی خوبه فقط 4.2.2 هست هرچی میگردم فایل tot برای 4.4.2 نیستش
میتونم کاستوم رم نصب کنم؟
شما چه کاستوم رمی رو پیشنهاد میکنید ؟

Reza.Vejdan
01-03-2015, 04:34 PM
سلام
من گوشیمو(32gb-G2) واسه یه مشکلی که داشت با فایل tot فلش زدم الان خیلی خوبه فقط 4.2.2 هست هرچی میگردم فایل tot برای 4.4.2 نیستش
میتونم کاستوم رم نصب کنم؟
شما چه کاستوم رمی رو پیشنهاد میکنید ؟

اگر الان رام رسمی دارید خب میتونید فایل KDZ آخرین ورژن گوشیتون رو با این آموزش دانلود کنید

و با این آموزش نصب کنید روی گوشیتون

از کاستوم رام ها هم این پیشنهاد میشن دوست عزیز

باقی رام ها هم اینجا هستند میتونید انتخاب کنید

محمد Z
01-05-2015, 11:13 AM
اقا من به یه مشکلی برخوردم و نمیدونم واقعا کجا بیان کنم !

ببینین من دیروز گوشیموریست فکتوری کردم و از اطلاعاتم قبلش با GObackup بکاپ گرفتم ولی امروز که میخوام اطلاعاتو restore کنم میگه data corrupted !!!و جالبه بدونید که من دونسخه بکاپ داشتم و هردو تا همینو میگه!بنظرتون مشکل از کجاست؟

LG G2

رام 4.2.2

روت شده

لطفا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه.

Reza.Vejdan
01-05-2015, 06:53 PM
اقا من به یه مشکلی برخوردم و نمیدونم واقعا کجا بیان کنم !

ببینین من دیروز گوشیموریست فکتوری کردم و از اطلاعاتم قبلش با GObackup بکاپ گرفتم ولی امروز که میخوام اطلاعاتو restore کنم میگه data corrupted !!!و جالبه بدونید که من دونسخه بکاپ داشتم و هردو تا همینو میگه!بنظرتون مشکل از کجاست؟

LG G2

رام 4.2.2

روت شده

لطفا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه.

با اینی که شما گفتید انگار بکاپ شما مشکل داره عزیز...

محمد Z
01-07-2015, 02:08 PM
با اینی که شما گفتید انگار بکاپ شما مشکل داره عزیز...بله مشکل داره ولی احیانا راهی برای ریکاوری یا استفاده مجدد از این اطلاعات نیست؟

Reza.Vejdan
01-07-2015, 06:40 PM
بله مشکل داره ولی احیانا راهی برای ریکاوری یا استفاده مجدد از این اطلاعات نیست؟

ورژن های مختلف نرم افزار رو تست کنید ببینید نتیجه میگیرید دوست عزیز

محمد Z
01-08-2015, 12:35 PM
ورژن های مختلف نرم افزار رو تست کنید ببینید نتیجه میگیرید دوست عزیز

این جدیدترین ورژنه نرم افزاره که دارم استفاده میکنم

Reza.Vejdan
01-08-2015, 08:34 PM
این جدیدترین ورژنه نرم افزاره که دارم استفاده میکنم

با ورژن های قبلی هم تست کنید اگر نشد فکر نکنم راهی داشته باشه دوست عزیز

mamadleon
01-09-2015, 11:43 AM
سلام
دوستان من یه جا خوندم که نوشته بود موبایل هاتونو شب تا صبح که می خواین بخوابین و کاری ندارین خاموش کنین
حرقش درست بوده ؟ خاموش روشن کردن هر شب موبایل صدمه ای بهش نمیزنه؟؟؟

Reza.Vejdan
01-09-2015, 11:46 AM
سلام
دوستان من یه جا خوندم که نوشته بود موبایل هاتونو شب تا صبح که می خواین بخوابین و کاری ندارین خاموش کنین
حرقش درست بوده ؟ خاموش روشن کردن هر شب موبایل صدمه ای بهش نمیزنه؟؟؟

درود..

میشه بگید کجا خوندید و دلیلشون برای این حرف چی بوده ؟

mamadleon
01-09-2015, 02:37 PM
یادم نیس درست
نوشته بود واسه بیشتر شدن عمر باتری اش این کار رو بکنین
و یه سوال دیگه
من دقیقا باید بزارم شارژ گوشیم چند % بشه و بزنم شارژ؟زیر 10%؟زیر5؟اخه یه برنامه نصب کردم رو 20% که میرسه میگه بزن شارژ
خود گوشی رو 15%

Reza.Vejdan
01-09-2015, 03:37 PM
یادم نیس درست
نوشته بود واسه بیشتر شدن عمر باتری اش این کار رو بکنین
و یه سوال دیگه
من دقیقا باید بزارم شارژ گوشیم چند % بشه و بزنم شارژ؟زیر 10%؟زیر5؟اخه یه برنامه نصب کردم رو 20% که میرسه میگه بزن شارژ
خود گوشی رو 15%

دوست عزیز این کار معلومه دیگه مصرف رو کمتر میکنه بالطبع خاموش کردن و بلا استفاده کردن گوشی از شارژش کم نمیکنه اما کاملا یک کار مبتدیانست و حرفه ای نیست و من توصیه نمیکنم

شما پایین تر از 20 درصد رسید بزنید به شارژ

geniusnavid
01-15-2015, 02:44 PM
خسته نباشید.برای خالی کردن رم گوشی یه روش حرفه و خوب میخوام.نرم افزار و اینا نباشه چون تاثیر چشمگیری ندارن.همه رو امتحان کردم.الان از یه رم 512 چقد خود سیستم نیاز داره؟گوشیم حداکثر 150 مگ خالی داره.میخوام بیشترش کنم.ممنون.فقط روشی باشه ک چشمگیر تغییر بده

Reza.Vejdan
01-15-2015, 06:20 PM
خسته نباشید.برای خالی کردن رم گوشی یه روش حرفه و خوب میخوام.نرم افزار و اینا نباشه چون تاثیر چشمگیری ندارن.همه رو امتحان کردم.الان از یه رم 512 چقد خود سیستم نیاز داره؟گوشیم حداکثر 150 مگ خالی داره.میخوام بیشترش کنم.ممنون.فقط روشی باشه ک چشمگیر تغییر بده

دوست عزیز به نظرم از smart booster pro یا grenify استفاده کنید بهترین ها این ها هستن البته clean master هم هست همشون هم نرم افزار هستند و اینکه انتظار معجزه داشته باشید خیر..

mortex
01-17-2015, 03:12 PM
سلام من رام روت شده 20c رو نصب کردم. العان ota کار میکنه؟ یعنی اگه اندروید ۵ بیاد از ota میتونم دریافت کنم?

Reza.Vejdan
01-18-2015, 10:38 AM
سلام من رام روت شده 20c رو نصب کردم. العان ota کار میکنه؟ یعنی اگه اندروید ۵ بیاد از ota میتونم دریافت کنم?

میتونید دوست عزیز آپدیت هارو دریافت کنید اما اصلا پیشنهاد نمیشه

پیشنهاد من اینه منتظر باشید نسخه ی بی نقص اندروید 5 بیاد بعد ما لینک میزاریم شما دانلود کنید و نصب کنید روی گوشیتون

موفق باشید

mortex
01-18-2015, 11:02 AM
ممنون.میدونید تا کی این نسخه ای که میگید میاد؟
بعد اینکه اومد باید یه بار دیگه رام مخصوصشو نصب کنم دیگه نه؟

Reza.Vejdan
01-18-2015, 10:55 PM
ممنون.میدونید تا کی این نسخه ای که میگید میاد؟
بعد اینکه اومد باید یه بار دیگه رام مخصوصشو نصب کنم دیگه نه؟

فعلا زمان مشخصی نیست برای آپدیت دوست عزیز

به محض اینکه اومد ما لینک دانلود رو ارائه میدیم شما دانلود میکنید و با آموزش نصب که در انجمن هست بر روی گوشیتون نصبش میکنید

موفق باشید

hamid.pajand
01-25-2015, 03:00 AM
سلام یه گوشی ال جی optimus f6 ms500 برام آوردن لاک metro pcs نحوه آنلاک کردنش چجوریه شنیدم باید مبلغی پرداخت کنم هیچ روشی وجود نداره بشه دور زد این موضوع رو مثلا روتش کرد یا کاری مشابه این که دیگه نیاز به آنلاک نباشه؟

Reza.Vejdan
01-25-2015, 09:28 AM
سلام یه گوشی ال جی optimus f6 ms500 برام آوردن لاک metro pcs نحوه آنلاک کردنش چجوریه شنیدم باید مبلغی پرداخت کنم هیچ روشی وجود نداره بشه دور زد این موضوع رو مثلا روتش کرد یا کاری مشابه این که دیگه نیاز به آنلاک نباشه؟

با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید دوست عزیز

برای روت میتونید روی کلمه ی روت کلیک کنید تا به بخش آموزش های روت منتقل بشید اما برای آنلاک

hamid.pajand
01-25-2015, 09:30 AM
با سلام

برای روت میتونید روی کلمه ی روت کلیک کنید تا به بخش آموزش های روت منتقل بشید اما برای آنلاک

ممنون از ادبتون.برای آنلاک دقیقا باید چیکارکنم؟ سوال من اینه میشه بدون آنلاک کردن گوشی کاری کنم دیگه نیاز به آنلاک نباشه؟ مثلا بدون آنلاک کردن روتش کنم رامشو عوض کنم تا دیگه نیاز نباشه آنلاک بشه؟

Reza.Vejdan
01-25-2015, 09:36 AM
ممنون از ادبتون.برای آنلاک دقیقا باید چیکارکنم؟ سوال من اینه میشه بدون آنلاک کردن گوشی کاری کنم دیگه نیاز به آنلاک نباشه؟ مثلا بدون آنلاک کردن روتش کنم رامشو عوض کنم تا دیگه نیاز نباشه آنلاک بشه؟

دوست عزیز برای تعویض رام باید بوتلودر گوشیتون آنلاک باشه تعداد خیلی خیلی کمی از رام ها هستند که روی بوتلودر بسته هم نصب میشن شاید از هر 100 رام یکیش روی بوتلودر بسته نصب بشه

glassy*orchid
01-27-2015, 10:57 AM
سلام دوستان نمیدونم اینجا باید سوالمو بگم یا کجا اولین باره اومدم اینجا.اندروید گوشیم 2 هفته پیش با پی سی سوییت خود ال جی اپدیت کردم شد p70520cاما حالا هنگ داره ری استارت میشه همش. با آموزش ابنجا دارم رام رسمی شو دانلود میکنم اما بلد نیستم چیکار کنم. دیگه اومدم بخش مبتدی ها کمکم کنیدکممممممممممممممممک:191:

Reza.Vejdan
01-27-2015, 08:29 PM
سلام دوستان نمیدونم اینجا باید سوالمو بگم یا کجا اولین باره اومدم اینجا.اندروید گوشیم 2 هفته پیش با پی سی سوییت خود ال جی اپدیت کردم شد p70520cاما حالا هنگ داره ری استارت میشه همش. با آموزش ابنجا دارم رام رسمی شو دانلود میکنم اما بلد نیستم چیکار کنم. دیگه اومدم بخش مبتدی ها کمکم کنیدکممممممممممممممممک:191:

با سلام

p&m
01-28-2015, 12:25 AM
سلام دوست عزیز شرمنده من یه ال جی ال فینو گرفتم که 1ماه نمیشه ولی دوربین گوشی بعضی وقتا تار میشه
بردمش نمایندگی دوربینشو عوض کردن ولی درست نشد حالا میخوام فلشش کنم شاید درست شد ولی اصلا اطلاعاتی ندارم راجع بهش
میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟
ممنون

Reza.Vejdan
01-28-2015, 02:01 AM
سلام دوست عزیز شرمنده من یه ال جی ال فینو گرفتم که 1ماه نمیشه ولی دوربین گوشی بعضی وقتا تار میشه
بردمش نمایندگی دوربینشو عوض کردن ولی درست نشد حالا میخوام فلشش کنم شاید درست شد ولی اصلا اطلاعاتی ندارم راجع بهش
میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟
ممنون

p&m
01-29-2015, 09:00 AM
ممنون دوست عزیز ولی خیلی حرفه ای فرمودید
متاسفانه متوجه نشدم

Reza.Vejdan
01-29-2015, 10:13 AM
ممنون دوست عزیز ولی خیلی حرفه ای فرمودید
متاسفانه متوجه نشدم

دوست عزیز لینک اولی که دادم برای پیدا کردن آخرین رام رسمی ارائه شده برای گوشیتون هستش شما میتونید با استفاده از اون تاپیک آخرین رام ارائه شده برای گوشیتون رو پیدا کنید

تاپیک دوم هم آموزش نصب اون رام هستش یعنی وقتی رام رو پیدا کردید میتونید با آموزش های موجود در اون تاپیک رامتون رو فل کنید

nifa
02-16-2015, 05:07 PM
سلام دوستان راهی هستش با شماره ناشناس وارد واتس اپ شد؟؟؟
ممنون

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Reza.Vejdan
02-16-2015, 05:12 PM
سلام دوستان راهی هستش با شماره ناشناس وارد واتس اپ شد؟؟؟
ممنون

ابتدا به این سایت مراجعه کنید

پس از وارد کردن اطلاعات sumbit را بزنید

حالا برای log in به قسمت my k7 بروید

قبل از آن ایمیلی برای شما آمده اینباکس ایمیل خورد را چک کنید که مشخصات پایانی را به شما می دهد …

در باکس اول شماره خود را (بدون خط فاصله) وارد کرده

در باکس دوم کد امنیتی که به شما داده شده را وارد کنید

سپس روی submit کلیک کنید

ابتدا واتس آپ را حذف کرده و دوباره آن را نصب کنید

سپس با شماره ایی که سایت my k7 به شما داده واتس آپ را راه اندازی کنید با پیش شماره +۱

اما برای راه اندازی یک پین برای شما به شماره ارسال می شود که شما آن را باید در واتس آپ وارد کنید

حالا می توانید برای اد کردن شماره خاص یک مخاطب در گوشی خود ایجاد کنید و با او به مکالمه بپردازید

اما برای او مخفی باشید

نکته: سایت my k7 به هر یک از کاربران یک شماره خاص می دهد …

nifa
02-16-2015, 05:13 PM
ابتدا به این سایت مراجعه کنید

پس از وارد کردن اطلاعات sumbit را بزنید

حالا برای log in به قسمت my k7 بروید

قبل از آن ایمیلی برای شما آمده اینباکس ایمیل خورد را چک کنید که مشخصات پایانی را به شما می دهد …

در باکس اول شماره خود را (بدون خط فاصله) وارد کرده

در باکس دوم کد امنیتی که به شما داده شده را وارد کنید

سپس روی submit کلیک کنید

ابتدا واتس آپ را حذف کرده و دوباره آن را نصب کنید

سپس با شماره ایی که سایت my k7 به شما داده واتس آپ را راه اندازی کنید با پیش شماره +۱

اما برای راه اندازی یک پین برای شما به شماره ارسال می شود که شما آن را باید در واتس آپ وارد کنید

حالا می توانید برای اد کردن شماره خاص یک مخاطب در گوشی خود ایجاد کنید و با او به مکالمه بپردازید

اما برای او مخفی باشید

نکته: سایت my k7 به هر یک از کاربران یک شماره خاص می دهد …

وارد این سایت شدم ولی پیامی برام نیومد
چیکار کنم؟

Reza.Vejdan
02-16-2015, 05:15 PM
وارد این سایت شدم ولی پیامی برام نیومد
چیکار کنم؟

فعلا تنها راه هستش دوست عزیز

با چــ یز پیــ** ان تست کنید ببینید میاد یا خیر

mehdi.m.m.a
02-20-2015, 09:41 PM
سلام مدتی بود نرم افزار اصلی دوربین گوشی غیر فعال میشد
که با ریست کردن کلی مشکلم برطرف میشد ولی آخرین بار یسکه ریست کردم نرم افزارش پاک شد
اگه امکانش هست یک راه حل بدید LG E445 دوسیم کارته ورژن اندروید4.1.2

Reza.Vejdan
02-20-2015, 09:43 PM
سلام مدتی بود نرم افزار اصلی دوربین گوشی غیر فعال میشد
که با ریست کردن کلی مشکلم برطرف میشد ولی آخرین بار یسکه ریست کردم نرم افزارش پاک شد
اگه امکانش هست یک راه حل بدید LG E445 دوسیم کارته ورژن اندروید4.1.2

با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید

با این آموزش اخرین رام رسمی گوشیتون رو پیدا کنید

vandad
02-21-2015, 02:41 PM
سلام ایا امکان ش هست گوشی g3 beat عکس های باکیفیت تری بگیره؟
من بیشترعکس هام بانویز زیاد همراهه وهم اینکه انگارزیاد تکون میخوره... تنظیمات خاصی داره ایا؟

Reza.Vejdan
02-21-2015, 02:42 PM
سلام ایا امکان ش هست گوشی g3 beat عکس های باکیفیت تری بگیره؟
من بیشترعکس هام بانویز زیاد همراهه وهم اینکه انگارزیاد تکون میخوره... تنظیمات خاصی داره ایا؟

نباید اینطوری باشه دوست عزیز شما تنظیمات دوربینتون رو دستکاری کردید ؟

vandad
02-21-2015, 02:44 PM
شرمنده من میخوام برای گوشی م برچسب بگیرم به نظرتون بوف ضدضربه بهتره یا اینکه گلس بخرم
کدوم بهتره؟
فرقشون چیه؟
اخه حدود 35هزار تفاوت قیمت دارن

Reza.Vejdan
02-21-2015, 02:45 PM
شرمنده من میخوام برای گوشی م برچسب بگیرم به نظرتون بوف ضدضربه بهتره یا اینکه گلس بخرم
کدوم بهتره؟
فرقشون چیه؟
اخه حدود 35هزار تفاوت قیمت دارن

دوست عزیز خودتون دارید میگید ضد ضربه و فرقشون دقیقا همینجاست پس دیگه لازم به توضیح نیست

vandad
02-21-2015, 02:46 PM
نباید اینطوری باشه دوست عزیز شما تنظیمات دوربینتون رو دستکاری کردید ؟
نه دستکاری نکردم
رو چی بذارم تنظیمات رو بهتره؟
واینکه روصفحه هشت ده تا دایره کوچیک میاد موقع عکس گرفتن برای چیه؟
فوکوس هست؟ باید روشون نگه داشت بعد عکس گرفت؟
ایابرنامه های دوربین کیفیت رو بالاترمیبره؟

Reza.Vejdan
02-21-2015, 02:48 PM
نه دستکاری نکردم
رو چی بذارم تنظیمات رو بهتره؟
واینکه روصفحه هشت ده تا دایره کوچیک میاد موقع عکس گرفتن برای چیه؟
فوکوس هست؟ باید روشون نگه داشت بعد عکس گرفت؟
ایابرنامه های دوربین کیفیت رو بالاترمیبره؟

ببینید شما باید تنظیمات دوربینتون رو بر اساس محلی که هستید تنظیم کنید یعنی شاید در برخی مکان ها ابری برخی ها نرمال و...

نرم افزار های دوربین هم نه آنچنان که شما فکر میکنید اون ها بیشتر امکانات بیشتری به دوربین اضافه میکنند تا افزایش کیفیت

منظورتون از دایره کوچک رو هم متوجه نشدم اگر یک شات بزارید میتونم بیشتر راهنمایی کنم

vandad
02-21-2015, 02:51 PM
دوست عزیز خودتون دارید میگید ضد ضربه و فرقشون دقیقا همینجاست پس دیگه لازم به توضیح نیست
نه
طرف به من گفت سه جور برچسب داریم
ضدخش 10هزارتومن
ضدضربه 20 هزار تومن
Glass حدود 50هزار تومن
فقط اولی ضدضربه نیست
دومی و سومی ضدربه و ضد خش هست
خواستم بگم دومی وسومی فرق ش چیه؟
قضیه ی glass چیه؟

Reza.Vejdan
02-21-2015, 02:56 PM
نه
طرف به من گفت سه جور برچسب داریم
ضدخش 10هزارتومن
ضدضربه 20 هزار تومن
Glass حدود 50هزار تومن
فقط اولی ضدضربه نیست
دومی و سومی ضدربه و ضد خش هست
خواستم بگم دومی وسومی فرق ش چیه؟
قضیه ی glass چیه؟

آها ببخشید من منظورتون رو خوب متوجه نشدم

glass ها ضخامت و کارایی بسیار بیشتری دارند و خود اون ها هم تا حدودی در مقابل خش مقاومند و پیشنهاد میشه این مدل رو خریداری کنید

vandad
02-21-2015, 03:05 PM
آها ببخشید من منظورتون رو خوب متوجه نشدم

glass ها ضخامت و کارایی بسیار بیشتری دارند و خود اون ها هم تا حدودی در مقابل خش مقاومند و پیشنهاد میشه این مدل رو خریداری کنید
ممنون عزیز پس همون 50 هزارتومنی رومیخرم فقط اینکه glass ضخامت ش بیشتره رو تصویر بی کیفیت ش نمیکنه؟
سوال بعدی اینکه من چرانمیتونم بافایل منجر از حافظه تلفن به اس دی کارت خارجی چیزی انتقال بدم؟
روت جی3 بیت رو تاحالا کسی انجام داد؟

چون با tapatalk هستم بلدنیستم توانجمن اپلود کنم

Reza.Vejdan
02-21-2015, 03:25 PM
ممنون عزیز پس همون 50 هزارتومنی رومیخرم فقط اینکه glass ضخامت ش بیشتره رو تصویر بی کیفیت ش نمیکنه؟
سوال بعدی اینکه من چرانمیتونم بافایل منجر از حافظه تلفن به اس دی کارت خارجی چیزی انتقال بدم؟
روت جی3 بیت رو تاحالا کسی انجام داد؟

چون با tapatalk هستم بلدنیستم توانجمن اپلود کنم

دوست عزیز این ارور میگه که شما باید گوشیتون رو روت کنید برای انتقال این فایل

vandad
02-21-2015, 03:56 PM
دوست عزیز این ارور میگه که شما باید گوشیتون رو روت کنید برای انتقال این فایل
ایاتاحالا کسی تونسته g3 beat رو روت کنه؟
ممنون میشم اموزشش رو توبخش بذارید
Reza.Vejdan
02-21-2015, 04:07 PM
ایاتاحالا کسی تونسته g3 beat رو روت کنه؟
ممنون میشم اموزشش رو توبخش بذارید
تا شب منتظر باشید قرار میدم دوست عزیز

mehdi.m.m.a
02-22-2015, 05:17 PM
سلام گوشی از صبح خاموش شده و روشن ک میکنم security error میزنه خواستم ریست کنم نشد مراحل ریست میاد بالا اما ریست نمیکنه و باز بعد روشن شدن خطا میده و خاموش میشه لطفا کمک کنید lg e 445

Reza.Vejdan
02-22-2015, 05:25 PM
سلام گوشی از صبح خاموش شده و روشن ک میکنم security error میزنه خواستم ریست کنم نشد مراحل ریست میاد بالا اما ریست نمیکنه و باز بعد روشن شدن خطا میده و خاموش میشه لطفا کمک کنید lg e 445

بعد از چه کاری اینطوری شده دوست عزیز؟

mehdi.m.m.a
02-22-2015, 05:41 PM
بعد از چه کاری اینطوری شده دوست عزیز؟

مثل اینکه داشتن بازی hayday میکردن آخرین کار این بوده
بعدش گوشی خاموش میشه وقتی مزروشن میکننو ارور میده و بالا نیومده خاموش میشه. Security error

Reza.Vejdan
02-22-2015, 05:46 PM
مثل اینکه داشتن بازی hayday میکردن آخرین کار این بوده
بعدش گوشی خاموش میشه وقتی مزروشن میکننو ارور میده و بالا نیومده خاموش میشه. Security error

دوست عزیز به حالت نصب رام میره؟

کلید ولوم بالا رو بگیرید در حالت خاموش و usb رو وصل کنید ببینید وارد میشه

mehdi.m.m.a
02-22-2015, 06:10 PM
دوست عزیز به حالت نصب رام میره؟

کلید ولوم بالا رو بگیرید در حالت خاموش و usb رو وصل کنید ببینید وارد میشه

الان کامپیوتر در دسترس ندارم که یو اس بی وصل کنم
شرح میدم
الان خاموشه وقتی روشن میکنم بدون هیچ حرکت خاصی اول ال جی میزنه بعد شکلک ریست فکتوری اندرویدی میاد بالا بعدش خودش خاموش میشه و روشن میشه security error میزنه و بعد خاموش میشه.
الان که دوباره روشن کردم بعد این مراحل که گفتم روی قسمت بعدی روشن شدن که صدا میده رسید و همش تکرار شد منم خاموشش کردم گیج شدم حسابی

Reza.Vejdan
02-22-2015, 06:42 PM
الان کامپیوتر در دسترس ندارم که یو اس بی وصل کنم
شرح میدم
الان خاموشه وقتی روشن میکنم بدون هیچ حرکت خاصی اول ال جی میزنه بعد شکلک ریست فکتوری اندرویدی میاد بالا بعدش خودش خاموش میشه و روشن میشه security error میزنه و بعد خاموش میشه.
الان که دوباره روشن کردم بعد این مراحل که گفتم روی قسمت بعدی روشن شدن که صدا میده رسید و همش تکرار شد منم خاموشش کردم گیج شدم حسابی

دوست عزیز گوشی شما بریک شده

و باید یک سیستم داشته باشید تا بتونید تعمیرش کنید

vandad
02-22-2015, 08:21 PM
سلام

ببخشید ایامیشه کاری کرد واتس اپ هم مثل وایبر یکسره فیلم وعکس هام دانلودبشه بصورت اتوماتیک بدون اینکه من رو ش کلیک کنم؟
اگه دوستی انجام دادبگه ممنون میشم

mehdi.m.m.a
02-22-2015, 08:30 PM
دوست عزیز گوشی شما بریک شده

و باید یک سیستم داشته باشید تا بتونید تعمیرش کنید

ممنونم از شما میشه تمام موارد مورد نیاز را به بنده بگویید تا در اسرع وقت انجامش دهم با سپاس از شما و دوستان عزیز.

Reza.Vejdan
02-22-2015, 08:33 PM
ممنونم از شما میشه تمام موارد مورد نیاز را به بنده بگویید تا در اسرع وقت انجامش دهم با سپاس از شما و دوستان عزیز.

دوست عزیز شما اول باید یک فریمویر KDZ مخصوص گوشی خودتون پیدا کنید

با این آموزش

فقط چون گوشی شما بالا نمیاد روی کارتن گوشی یا درون جعبش ببینید میتونید IMEI گوشیتون رو پیدا کنید یا خیر

بعد از دانلود KDZ که البته میتونید از اینجا هم دانلود کنید

بعد با این آموزش نصب کنید روی گوشیتون

vandad
02-23-2015, 10:03 PM
میشه نظرتون رو راجع به این موضوع هم بگید
ممنون عزیز

در گوشی های الجی سرویسی در بکگراند فعاله به اسم MLT. راجب اینکه این MLT دقیقا چیه و چه کارایی ای داره بین علما اختلافه! ولی به طور کلی میشه گفت آمار کاربرا رو واسه الجی میفرسته. نتیجه اینکه مدام در حال آمارگرفتن و جاسوسیه! البته صرفا جهت بهبود دهی سرویس و آپدیت ها. خب کاری که ما میکنیم از منوی مخفی غیرفعالش میکنیم تا 150 مگ از رم بیچاره رو آزاد کنیم و هم سرعت گوشی بالا بره و هم مصرف باتری بیاد پایین.
برای رفتن به منوی مخفی باید کد زیر رو از شماره گیر وارد کنین.

3845#*xxx#

که در اینجا ایکس ها همون شماره ی مدل گوشی شما هستن. یعنی مثلا برای گوشی G شماره 975 برای G2 شماره 802 برای G3 شماره 855 و... خواهد بود.

بعد از ورود به منوی مخفی طبق تصویر زیر وارد قسمت MLT Test میشین و تیک Disable رو میزنین و میاین بیرون و گوشی رو ریستارت میکنین.[/B]

996676
[NOTE][B]
برای اینکه بهتر متوجه تغییرات بشین پیشنهاد میکنم قبل از اینکار یک بار گوشی رو ریستارت کنین. میزان رم خالی گوشیتون بعد از ریستارت رو چک کنین. حالا بعد از اعمال تغییر بالا ریستارت کنین و بعد از بالا اومدن گوشی مقدار رم خالی رو با مقدار قبلی مقایسه کنین.

Reza.Vejdan
02-23-2015, 11:54 PM
میشه نظرتون رو راجع به این موضوع هم بگید
ممنون عزیز

در گوشی های الجی سرویسی در بکگراند فعاله به اسم MLT. راجب اینکه این MLT دقیقا چیه و چه کارایی ای داره بین علما اختلافه! ولی به طور کلی میشه گفت آمار کاربرا رو واسه الجی میفرسته. نتیجه اینکه مدام در حال آمارگرفتن و جاسوسیه! البته صرفا جهت بهبود دهی سرویس و آپدیت ها. خب کاری که ما میکنیم از منوی مخفی غیرفعالش میکنیم تا 150 مگ از رم بیچاره رو آزاد کنیم و هم سرعت گوشی بالا بره و هم مصرف باتری بیاد پایین.
برای رفتن به منوی مخفی باید کد زیر رو از شماره گیر وارد کنین.

3845#*xxx#

که در اینجا ایکس ها همون شماره ی مدل گوشی شما هستن. یعنی مثلا برای گوشی G شماره 975 برای G2 شماره 802 برای G3 شماره 855 و... خواهد بود.

بعد از ورود به منوی مخفی طبق تصویر زیر وارد قسمت MLT Test میشین و تیک Disable رو میزنین و میاین بیرون و گوشی رو ریستارت میکنین.[/B]

[NOTE][B]
برای اینکه بهتر متوجه تغییرات بشین پیشنهاد میکنم قبل از اینکار یک بار گوشی رو ریستارت کنین. میزان رم خالی گوشیتون بعد از ریستارت رو چک کنین. حالا بعد از اعمال تغییر بالا ریستارت کنین و بعد از بالا اومدن گوشی مقدار رم خالی رو با مقدار قبلی مقایسه کنین.

به شخصه اولین بار بود این صحبت رو میشنیدم البته این که اطلاعات رو میفرسته برای ال جی اولین بار هستش میشنوم

اما بررسی میکنم و صحبت میکنم با دوستان نزدیک به ال جی نتیجه رو اعلام میکنم

vandad
02-24-2015, 11:31 AM
به شخصه اولین بار بود این صحبت رو میشنیدم البته این که اطلاعات رو میفرسته برای ال جی اولین بار هستش میشنوم

اما بررسی میکنم و صحبت میکنم با دوستان نزدیک به ال جی نتیجه رو اعلام میکنم
ممنون دوست عزیز
فقط خواهشا یه فکر به حال فضای محدود حافظه ی داخلی ش بکنید
پنج روزه گوشی گرفتم حافظه ی محدود چهارگیگ ش تموم شده کلی ازروز وقتمون رو سر انتقال فایل ها به حافظه ی 32 gig. داریم هدر میدیم
حتی یه فایل هم نمیتونیم با idm دانلود کنیم
کاش بخاطر اختلاف قیمت 300 هزارتومنی با g2. من g2 رومیگرفتم....

Reza.Vejdan
02-24-2015, 10:33 PM
ممنون دوست عزیز
فقط خواهشا یه فکر به حال فضای محدود حافظه ی داخلی ش بکنید
پنج روزه گوشی گرفتم حافظه ی محدود چهارگیگ ش تموم شده کلی ازروز وقتمون رو سر انتقال فایل ها به حافظه ی 32 gig. داریم هدر میدیم
حتی یه فایل هم نمیتونیم با idm دانلود کنیم
کاش بخاطر اختلاف قیمت 300 هزارتومنی با g2. من g2 رومیگرفتم....

اگر راهی برای این مورد پیدا کردیم حتما قرار میدیم

jn_gir
03-08-2015, 10:19 AM
دوستان سلام. خسته نباشید.من کاربر جدید هستم.
یک سوال دارم. یه گوشی دارم که تاچش شکسته و فقط توسط کامپیوترم تو برنامه های moborobo و از این قبیل شناخته میشه و میشه برنامه نصب کرد یا بک آپ گرفت.
میخوام شماره تلفن هام رو که فارسی هم هست رو از گوشی بکشم.
اما وقتی با moborobo از شماره های بک آپ میگیرم همش به صورت علامت سوال میشه.
باید چی کار کنم؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون

Reza.Vejdan
03-08-2015, 06:49 PM
دوستان سلام. خسته نباشید.من کاربر جدید هستم.
یک سوال دارم. یه گوشی دارم که تاچش شکسته و فقط توسط کامپیوترم تو برنامه های moborobo و از این قبیل شناخته میشه و میشه برنامه نصب کرد یا بک آپ گرفت.
میخوام شماره تلفن هام رو که فارسی هم هست رو از گوشی بکشم.
اما وقتی با moborobo از شماره های بک آپ میگیرم همش به صورت علامت سوال میشه.
باید چی کار کنم؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون
با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید

دوست عزیز فکر نکنم راهی برای این مورد باشه چون Charest این نرم افزار ها UTF-8 نیست و زبان فارسی رو فکر نکنم پشتیبانی نکنه

اما خب از هیچی بهتر هستش یه بکاپ بگیرید شاید در هنگام ریستور به گوشیتون درست شد ( تست نشده یه نظریه هستش )

Ashkin
03-21-2015, 12:01 AM
سلام من گوشیمو روت کردم الان میخوام رام جدید نصب کنم ولی نمیدونم چطور ؟؟؟؟
در ضمن میشه رام اصلی روی گوشی روت شده نصب کرد ؟؟؟؟ (LG 4X HD P880)

Reza.Vejdan
03-21-2015, 12:16 AM
سلام من گوشیمو روت کردم الان میخوام رام جدید نصب کنم ولی نمیدونم چطور ؟؟؟؟
در ضمن میشه رام اصلی روی گوشی روت شده نصب کرد ؟؟؟؟ (LG 4X HD P880)

رام رسمی میخواید نصب کنید یا رام کاستوم دوست عزیز ؟

Ashkin
03-21-2015, 12:28 AM
به نظر شما کدومش بهتره ؟؟؟؟؟ ولی اگه رام اصلی باشه بهتره باید چیکار کنم

Reza.Vejdan
03-21-2015, 12:32 AM
به نظر شما کدومش بهتره ؟؟؟؟؟ ولی اگه رام اصلی باشه بهتره باید چیکار کنم

برای نصب رام رسمی از طریق آموزش زیر رام رسمی رو دانلود کنید

و با این اموزش نصب کنید

Ashkin
03-21-2015, 01:14 AM
ببخشید برای رام کاستوم باید چیکار کنم؟؟؟

Reza.Vejdan
03-21-2015, 02:32 AM
ببخشید برای رام کاستوم باید چیکار کنم؟؟؟

ابتدا باید گوشیتون رو روت و آنلاک کنید وبه محیط ریکاوری دسترسی داشته باشید

با آموزش زیر میتونید انجام بدید

بعد میتونید کاستوم رام نصب کنید دوست عزیز

soeichi
03-29-2015, 06:36 PM
سلام خسته نباشین
من گوشی الجی e615 وقتی تو لاین تماس صوتی برقرار میکنم بعد از 30 ثانیه که حرف میزنم صدا دیگه نمیاد
گوشی رو چند بار تنظیمات کار خونه کردم لاینو هم دوباره نصب کردم ولی باز بعد 30 ثانیه حرف زدن صدا دیگه نمیاد
ممنون میشم راهنمایی کنین

Reza.Vejdan
03-29-2015, 08:44 PM
سلام خسته نباشین
من گوشی الجی e615 وقتی تو لاین تماس صوتی برقرار میکنم بعد از 30 ثانیه که حرف میزنم صدا دیگه نمیاد
گوشی رو چند بار تنظیمات کار خونه کردم لاینو هم دوباره نصب کردم ولی باز بعد 30 ثانیه حرف زدن صدا دیگه نمیاد
ممنون میشم راهنمایی کنین

دوست عزیز از آخرین نسخه ی نرم افزار استفاده کنید

اگر نشد یکبار آخرین رام رسمی گوشیتون رو با این آموزش پیدا کنید

tanha733
04-11-2015, 11:06 AM
سلام خسته نباشید توروخدا یکی کمکم کنه من با نرم افزار Root uninstaller به اشتباه دیالر گوشیم رو حذف کردم حالا دیگه نه میتونم تماس بگیرم نه کسی میتونه باهام تماس بگیره.. چیکار باید بکنم

Reza.Vejdan
04-11-2015, 10:50 PM
سلام خسته نباشید توروخدا یکی کمکم کنه من با نرم افزار Root uninstaller به اشتباه دیالر گوشیم رو حذف کردم حالا دیگه نه میتونم تماس بگیرم نه کسی میتونه باهام تماس بگیره.. چیکار باید بکنم

با سلام

به ال جی ایران خوش امدید

فکر نکنم با این نرم افزار دیالر گوشیتون حذف شده باشه

اما به هر حال

یکبار فکتوری ریست کنید حل میشه دوست عزیز

amir-me
04-13-2015, 02:28 PM
با Es file manager برید به اولین فولدر گوشی ( تا جایی که میشه ببرید عقب ) .... sys یا system .... apps یا app فک کنم نسخه خامش هست ! . نصبش کنید فک کنم درست بشه !

irone_shiraz
04-15-2015, 09:43 PM

سلام .

اول ممنون از شما بابت خنده فراوانی که بر ما رفت ! دمت گرم داداش ..... :D

دوم اینکه خدمتت عارض میشم که برا منم همچین مشکلی بوجود اومد . میتونی از این برنامه استفاده کنی .

[Only registered and activated users can see links](FarsRoid.com).apk

اینو با استفاده از تجربه شخصیم میگم ..... هیچ برنامه MESSEGE یا DIALER نمیتونه جایگزین اصلی گوشی شه .

و پیشنهاد اخرم هم اینه که بری و رام گوشی رو دانلود کنی برا نصب دیالر اصلی ! بوسیله ی رام اصلی !

amir-me
04-16-2015, 09:42 AM
پستم یه کم نامرتب شد !
اصلاح میکنم :
در فولدر :

system یا sys
و در آن یکی از فولدر های

app یا apps

فایل خام هست. میتونی نصب کنی.

Haj Masoud
04-19-2015, 05:02 PM
سلام
من هر وی پی انی که روی گوشیم نصب میکنم عمل نمیکنه
قبلن اینطور نبود متصل میشد ولی نمیدونم چی شده اصلن وصل نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
مرسی

Reza.Vejdan
04-19-2015, 06:55 PM
سلام
من هر وی پی انی که روی گوشیم نصب میکنم عمل نمیکنه
قبلن اینطور نبود متصل میشد ولی نمیدونم چی شده اصلن وصل نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
مرسی

اکانت های مختلف رو تست کنید و اکانت های موجود رو پاک کنید از گوشی

راه آخر ریست فکتوری هست

miladmmboys
04-23-2015, 01:01 AM
سلام
من گوشی lg e445 رو لازم بود که ریست فکتوری کنم . اول این کارو کردم بعدش موقع تنظیمات اولیه ازم اکانت گوگل میخواست وارد میکردم میرفت برای سینک کردن یه کمی میگذشت ولی بدون هیچ ارروری دوباره میگفت اکانت بده . اصلا در نمیاد از این مرحله اگرم بخوام رد کنم این اررور رو میده

lg setup wizard has stopped

هارد ریست هم کردم باز همین میشه . با نگه داشتن همزمان پاور و صدا پایین و HOME

باید چیکار کنم ؟ با فلش کردن با برنامه فلش تولز (گرفتن رام از اون سایتی که معرفی کردید . با ارائه IMEI) مشکل حل میشه ؟

پ.ن
دلیل ریست فکتوری این بود که گوشی قاطی کرده بود . نمیشد برنامه ای روش نصب کنم . همین !

ممنون

Reza.Vejdan
04-23-2015, 08:33 AM
سلام
من گوشی lg e445 رو لازم بود که ریست فکتوری کنم . اول این کارو کردم بعدش موقع تنظیمات اولیه ازم اکانت گوگل میخواست وارد میکردم میرفت برای سینک کردن یه کمی میگذشت ولی بدون هیچ ارروری دوباره میگفت اکانت بده . اصلا در نمیاد از این مرحله اگرم بخوام رد کنم این اررور رو میده

lg setup wizard has stopped

هارد ریست هم کردم باز همین میشه . با نگه داشتن همزمان پاور و صدا پایین و HOME

باید چیکار کنم ؟ با فلش کردن با برنامه فلش تولز (گرفتن رام از اون سایتی که معرفی کردید . با ارائه IMEI) مشکل حل میشه ؟

پ.ن
دلیل ریست فکتوری این بود که گوشی قاطی کرده بود . نمیشد برنامه ای روش نصب کنم . همین !

ممنون

با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید

بهترین راه همون دانلود آخرین نسخه رام و نصب اون هستش

pimi007
05-23-2015, 08:06 PM
با سلام
من گوشیم l fino هستش حافظه کمش خیلی اذیتم می کنه یه رم 16 انداختم اما باز بیشتر نرم افزارها رو فضای داخلی می ریزه یه راهنمایی کنین ممنونتون می شم :4074014109817022044

Reza.Vejdan
05-23-2015, 08:50 PM
با سلام
من گوشیم l fino هستش حافظه کمش خیلی اذیتم می کنه یه رم 16 انداختم اما باز بیشتر نرم افزارها رو فضای داخلی می ریزه یه راهنمایی کنین ممنونتون می شم :4074014109817022044

با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید

میتونید نرم افزار هارو به مموری کارت منتقل کنید

سرچ کنید در انجمن آموزشش هست

میتونید به این روش هم انجام بدید که برید به Setting قسمت Apps بعد تب Downloads حالا نرم افزار هارو یکی یکی باز کنید و ببینید گزینه ی Move to SD Card اگر فعال بود بزنید تا منتقل بشه

pimi007
05-23-2015, 09:49 PM
مرسی ممنون
اینکارو انجام دادم می خواستم بدونم راهی هست کلا رو حافظه خارجی نصب بشه ؟

amirsina
06-05-2015, 05:48 PM
سلام دوستان من مدل گوشیم lg l7 p700 هست میخواستم فلش کنم که طبق آموزش در همین سایت عمل کردم از طریق lgflashtool ولی وقتی به مرحله سوم upgrade میرسید یا میگفت کانکشن با سرور قطع هست و یا گوشی شما متصل نیست در نتیجه من گوشیو کشیدم ولی دیگه روشن نمیشد و وقتی میزنم به کامپیوتر یک صفحه زرد به نام امرجنس.ی مود ظاهر میشه و وقتی میخوام دوباره فلش کنم همون روال ادامه داره درواقع فکر میکنم brick شده چی کار باید بکنم ؟

Reza.Vejdan
06-05-2015, 10:30 PM
سلام دوستان من مدل گوشیم lg l7 p700 هست میخواستم فلش کنم که طبق آموزش در همین سایت عمل کردم از طریق lgflashtool ولی وقتی به مرحله سوم upgrade میرسید یا میگفت کانکشن با سرور قطع هست و یا گوشی شما متصل نیست در نتیجه من گوشیو کشیدم ولی دیگه روشن نمیشد و وقتی میزنم به کامپیوتر یک صفحه زرد به نام امرجنس.ی مود ظاهر میشه و وقتی میخوام دوباره فلش کنم همون روال ادامه داره درواقع فکر میکنم break شده چی کار باید بکنم ؟

در هنگام استفاده از فلش تول اتصال اینترنت رو قطع میکنید ؟

amirsina
06-06-2015, 12:08 PM
در هنگام استفاده از فلش تول اتصال اینترنت رو قطع میکنید ؟

Salam dost aziz , ebtda tashakor az tavajoh shoma .....

Bbinid man b tartib in marahel to anjam dadam :
1. Ebtda driver lg ro bar roye pc mored nazar nasb kardam az xda developers grftam lgflashtool r hamnk dl kardam file msi (nasbi) nabod khodesh baz bod nmishe bhsh goft portable vali shabi flashtool vase sony nabod chon faghat ba on kar karde bodam !!!
2. Sepas bad az nasb deiver goshio az ghsmat tanzimat etsalat usb gozashtam roye etsal goshi b narm afzar pc lg chon goshi farsi bod tanbalim omad eng konamesh va fkr krdam bayad b in gozine nahve etsal o avaz konam
3.goshio dar hali k roshan bod (jae nagofte bod khamosh konam va bedon in k dokme volume paiin o negah daram ) vasl kardam b pc va badesh vared lg flash tool shodam va rom mored nazar o bargozari kardam va az trigh formT cse shoro b flash kardam
4.marahli k dar hal anjam shodan bod b in tartib bod k 2 marhale aval rad shod va vaghti khast upgrade kone bar roye 0% error dad dafe aval goft goshi b pc kotasel nist va dafe dovom k zdm goft connection with server lost ya faild ya hamchin chizi ??!!! Bad manam kshidam goshio battery o darovordam ja zdm roshan kardam vali az on moghe b bad ro emergency mode baghi monde va kari az dastam bar nmiad hala mikham bbinam k b khater soarat paiine internet momkne bashe ya fill..-tering va ya marahli ro eshtbah raftam va dar sorat vojod har mored chi kar bayad bokonam ta unbrick bshe ??!??!
Va yek chiz dg ham ezafe konam k hngamink error midad dar marhale 3 vaghti mikhastam bbandam lg flash tool o force close mishod va error runtime c++ midad dar hali k az ghabl nasb bod vali baz ham az khod xda dev grftam va nadb kardam vali hamchnan dar dafaat badi baz ham moghe bastan error midad ...!!!
Tashakor az tavajoh va pasokh goe e shoma ...: [emoji106]🏻[emoji106]🏻[emoji173]️
DARKSKIES
Sent from my iPhone using Tapatalk

Reza.Vejdan
06-06-2015, 01:48 PM
دوست عزیز پارسی تایپ کنید

amirsina
06-06-2015, 01:53 PM
دوست عزیز پارسی تایپ کنید

Midonam tebgh ghavnin bayad farsi type she Ba goshi hastam keyboard "farsi!!" Nadaram enghadr sakht hast eng khondan ? Age vaghean enghad mojeb azabeton mishe beram ba pc ""farsi"". Type konam.

nejorat
06-06-2015, 10:41 PM
سلام
من یه مشکل واسم پیش اومده
من گوشیم هست lg p880 و ریکاوری twrp رو از تریق all in one روش نصب کردم بعد یه دفعه از گوشی بک آپ گرفتم بعد ریست فکتوریش کردم الان همش گوشی رو روشن میکنم میره تو ریکاوری حتی رستورشم میکنم باز میره تو ریکاوری ممنون میشم کمک کنید خیلی ضروریه:88051410981699610_2:88051410981699610 _2:88051410981699610_2
:88051410981699610_2 از داخل خود ریکاوری هم فکتوری ریست میزنم ولی باز همون بالا میاد

Reza.Vejdan
06-07-2015, 12:37 AM
Midonam tebgh ghavnin bayad farsi type she Ba goshi hastam keyboard "farsi!!" Nadaram enghadr sakht hast eng khondan ? Age vaghean enghad mojeb azabeton mishe beram ba pc ""farsi"". Type konam.

این آموزش رو به ترتیب بخونید و انجام بدید

سلام
من یه مشکل واسم پیش اومده
من گوشیم هست lg p880 و ریکاوری twrp رو از تریق all in one روش نصب کردم بعد یه دفعه از گوشی بک آپ گرفتم بعد ریست فکتوریش کردم الان همش گوشی رو روشن میکنم میره تو ریکاوری حتی رستورشم میکنم باز میره تو ریکاوری ممنون میشم کمک کنید خیلی ضروریه:88051410981699610_2:88051410981699610 _2:88051410981699610_2
:88051410981699610_2 از داخل خود ریکاوری هم فکتوری ریست میزنم ولی باز همون بالا میاد

با سلام

توسط این آموزش آخرین نسخه ی گوشیتون رو دانلود کنید

و توسط این آموزش نصب کنید

alireza6_
06-12-2015, 08:55 PM
سلام
من دیروز گوشیمو روت کردم و میخواستم روش گوگل پلی مود بریزم . برا ریختن اون مجبور شدم گوگل پلی اصلی گوشی رو حذف کنم و ازش با تیتانیوم بکاپ یه بکاپ گرفتم و با همین برنامه حذفش کردم.وقتی گوگل پلی مود رو نصب کردم با سرورش ارتباط برقرار نمیکرد برای همین با تیتانیوم هم اپ و هم بکاپ رو برگردوندم ولی بازم وصل نشد.از یه سایت معبتر اخرین نسخه گوگل پلی رو دانلود کردم ولی رو گوشیم نصب نشد .توی همون سایت کهنسخه مود رو ریخته بودم هم یه installer برای همین کار گذاشته بود و اونو دانلود کردم و باهاش گوگل پلی اورجینال رو نصب کردم ولی بازم ارتباطش وصل نشد.برای همین یه بکاپ از طریق خود گوشیم از فایلایی که میخواستم گرفتم و گوشیمو reset factory کردم ولی جیمیلم دیگه وصل نمی شد بعد هم دیدم هنوز روته برای همین آنروت کردم و دوباره reset factory کردم اما بازم به جیمیلم وصل نشد .اینم متن ارور هست:
cant establish a reliable connection to the server.
this could be a temporary problem or your android device may not be provisioned for data services if it continues,call customer care.
حالا چی کار کنم:88051410981699610_2
گوشیم:g3 16g با اندروید5

Reza.Vejdan
06-12-2015, 09:51 PM
سلام
من دیروز گوشیمو روت کردم و میخواستم روش گوگل پلی مود بریزم . برا ریختن اون مجبور شدم گوگل پلی اصلی گوشی رو حذف کنم و ازش با تیتانیوم بکاپ یه بکاپ گرفتم و با همین برنامه حذفش کردم.وقتی گوگل پلی مود رو نصب کردم با سرورش ارتباط برقرار نمیکرد برای همین با تیتانیوم هم اپ و هم بکاپ رو برگردوندم ولی بازم وصل نشد.از یه سایت معبتر اخرین نسخه گوگل پلی رو دانلود کردم ولی رو گوشیم نصب نشد .توی همون سایت کهنسخه مود رو ریخته بودم هم یه installer برای همین کار گذاشته بود و اونو دانلود کردم و باهاش گوگل پلی اورجینال رو نصب کردم ولی بازم ارتباطش وصل نشد.برای همین یه بکاپ از طریق خود گوشیم از فایلایی که میخواستم گرفتم و گوشیمو reset factory کردم ولی جیمیلم دیگه وصل نمی شد بعد هم دیدم هنوز روته برای همین آنروت کردم و دوباره reset factory کردم اما بازم به جیمیلم وصل نشد .اینم متن ارور هست:
cant establish a reliable connection to the server.
this could be a temporary problem or your android device may not be provisioned for data services if it continues,call customer care.
حالا چی کار کنم:88051410981699610_2
گوشیم:g3 16g با اندروید5

با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید

یکبار گوشیتون رو ریست فکتوری کنید

alireza6_
06-18-2015, 03:39 PM
گوشیمو چند بار ریست فکتوری کردم ولی نشد

Reza.Vejdan
06-18-2015, 03:49 PM
گوشیمو چند بار ریست فکتوری کردم ولی نشد

دوست عزیز توسط این آموزش

آخرین رام رسمی گوشیتون رو پیدا کنید

و توسط این آموزش

روی گوشیتون نصب کنید

peyman1526
06-18-2015, 07:09 PM
سلام دوستان وقت بخیر من گوشی الجی g3 32g دارم دیروز به اندروید 5 ارتقاش دادمالان مصرف باطری گوشی شدید زیاد شده. باید چی کارش کنم

Reza.Vejdan
06-19-2015, 09:48 AM
سلام دوستان وقت بخیر من گوشی الجی g3 32g دارم دیروز به اندروید 5 ارتقاش دادمالان مصرف باطری گوشی شدید زیاد شده. باید چی کارش کنم

به چه روشی ارتقا دادید دوست عزیز؟

peyman1526
06-19-2015, 01:28 PM
به چه روشی ارتقا دادید دوست عزیز؟
سلام وفت شما بخیر از مرکز به روز رسانی خود کوشی اقدام به آپدیت اندروید کردم
الان نسخه نرم افزارم شده v20 i -AME-XX

Reza.Vejdan
06-21-2015, 10:05 AM
سلام وفت شما بخیر از مرکز به روز رسانی خود کوشی اقدام به آپدیت اندروید کردم
الان نسخه نرم افزارم شده v20 i -AME-XX

آخرین نسخه ی گوشیتون رو با این روش دانلود کنید

و با این روش نصب کنید

peyman1526
06-21-2015, 11:31 AM
خسته نباشی استاد عزیز . رام اصلی رو که دانلود و نصب بکنم چه اتفاقی واسه اندروید میفته ؟میشه لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم

Download Firmware ([Only registered and activated users can see links])

Version: V20i
Country: ARE/UNITED ARAB EMIRATES
Model: LGD855
Dimension: 1.03 GiB
Full List For Your Phone Here ([Only registered and activated users can see links])

Reza.Vejdan
06-21-2015, 03:08 PM
خسته نباشی استاد عزیز . رام اصلی رو که دانلود و نصب بکنم چه اتفاقی واسه اندروید میفته ؟میشه لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم

Download Firmware ([Only registered and activated users can see links])

Version: V20i
Country: ARE/UNITED ARAB EMIRATES
Model: LGD855
Dimension: 1.03 GiB
Full List For Your Phone Here ([Only registered and activated users can see links])

دوست عزیز هم اینکه گوشی جون تازه ای میگیره مثل اینکه روی کامپیوترتون یک ویندوز جدید نصب کرده باشید

هم اینکه آخرین آپدیت موجود برای گوشیتون رو نصب کردید

loderi
08-07-2015, 02:51 PM
سلام
چطوری میشه فایل های بک آپ گوشی های ال جی (LBF) رو در کامپیوتر باز کرد ؟؟

Reza.Vejdan
08-07-2015, 04:24 PM
سلام
چطوری میشه فایل های بک آپ گوشی های ال جی (LBF) رو در کامپیوتر باز کرد ؟؟

loderi
08-07-2015, 04:46 PM

ممنون
میشه طریقه کارش هم توضیح بدین هر کار کردم اجرا نشد
جاوا هم نصبه

Reza.Vejdan
08-07-2015, 07:30 PM
ممنون
میشه طریقه کارش هم توضیح بدین هر کار کردم اجرا نشد
جاوا هم نصبه

بکاپتون چه بکاپی هست با چی گرفتید؟

loderi
08-07-2015, 08:03 PM
بکاپتون چه بکاپی هست با چی گرفتید؟

با همون نرم افزار LG BACKUP

4hur4Con
08-30-2015, 06:20 PM
من نکسوس*۵ دارم و واقعا راضیم اون موقع که می خواستم بخرم طرف گفت اکسپریا زد بگیر گفتم نه الان می فهمم چه انتخاب عالی داشتم

Reza.Vejdan
08-30-2015, 08:44 PM
من نکسوس*۵ دارم و واقعا راضیم اون موقع که می خواستم بخرم طرف گفت اکسپریا زد بگیر گفتم نه الان می فهمم چه انتخاب عالی داشتم

بله دوست عزیز نکسوس 5 با زد قابل مقایسه نیست از هیچ نظر

نکسوس 5 به لطف پردازنده ی خوب و صفحه ی نمایش خوب و به روز بودن نسخه ی اندرویدیش از زد خیلی خیلی بهتره و اصلا قابل قیاس نیستند

4hur4Con
08-30-2015, 08:46 PM
بله دوست عزیز نکسوس 5 با زد قابل مقایسه نیست از هیچ نظر

نکسوس 5 به لطف پردازنده ی خوب و صفحه ی نمایش خوب و به روز بودن نسخه ی اندرویدیش از زد خیلی خیلی بهتره و اصلا قابل قیاس نیستند
بله ۱۰۰٪ اما متاسفانه همه فروشنده های موبایل سونی و سامسونگ رو پیشنهاد میکنند من خودم تبلت گلکسی تب ۲ رو دارم واقعا نمیشه با هاش کار کرد حتی وبگردی و همش لگ پشت سره لگ

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Reza.Vejdan
08-31-2015, 12:06 AM
بله ۱۰۰٪ اما متاسفانه همه فروشنده های موبایل سونی و سامسونگ رو پیشنهاد میکنند من خودم تبلت گلکسی تب ۲ رو دارم واقعا نمیشه با هاش کار کرد حتی وبگردی و همش لگ پشت سره لگ

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

خب فروشنده ها برای فروش محصولاتشون باید این رو بگن

از یک طرف هم متاسفانه در ایران کیفیت یا کارایی مهم نیست بحث برند و تیپ و پز اون هستش که کاملا رویه اشتباهی هستش

tsk_43
09-25-2015, 12:18 PM
اقا من گوشی LG G3 دو سیم کارته.
چند روز پیش یه مشکل پیدا کردم ریست کارخانه ایش کردم حواسم نبود کل عکسام پرید....گوشیو روت کردم با چند نرم افزار ریکاوری کردم اما انگار عکسا آب شدن رفتن تو زمین...
نرم افزاری رو سراغ دارین من ازش کمک بگیرم ؟
و اینکه گوشی کارت حافظه نداره و اطلاعات به طور کامل توی حافظه داخلی گوشی بوده.

Reza.Vejdan
09-25-2015, 03:05 PM
اقا من گوشی LG G3 دو سیم کارته.
چند روز پیش یه مشکل پیدا کردم ریست کارخانه ایش کردم حواسم نبود کل عکسام پرید....گوشیو روت کردم با چند نرم افزار ریکاوری کردم اما انگار عکسا آب شدن رفتن تو زمین...
نرم افزاری رو سراغ دارین من ازش کمک بگیرم ؟
و اینکه گوشی کارت حافظه نداره و اطلاعات به طور کامل توی حافظه داخلی گوشی بوده.

آموزش تخصصی ریکاوری حافظه داخلی تمامی گوشی های اندرویدی + آموزش تصویری - صفحه 7 ([Only registered and activated users can see links])

H@$@N
09-30-2015, 06:25 PM
سلام خدمت اساتید محترم
من یه مشکلی دارم ک توی عکسی ک آپ کردم مشخصه
تا ب اینترنت وصل میشم همش یه تبلیغی میاد بالای صفحم ک نمیدونم مال کدوم برنامه اس یا از کجا اومده
:4190414109816983965
نمیتونم همه برنامه هامو حذف کنم ب امید اینکه بفهمم مال کدومه!دوسه تا انتی ویروسم امتحان کردم فایده نداشته واقعا اعصابمو خرد کرده
:2856214109816984480

چیکاربایست کرد؟!

Reza.Vejdan
09-30-2015, 07:30 PM
سلام خدمت اساتید محترم
من یه مشکلی دارم ک توی عکسی ک آپ کردم مشخصه
تا ب اینترنت وصل میشم همش یه تبلیغی میاد بالای صفحم ک نمیدونم مال کدوم برنامه اس یا از کجا اومده
:4190414109816983965
نمیتونم همه برنامه هامو حذف کنم ب امید اینکه بفهمم مال کدومه!دوسه تا انتی ویروسم امتحان کردم فایده نداشته واقعا اعصابمو خرد کرده
:2856214109816984480

چیکاربایست کرد؟!

دوست عزیز با نرم افزار های بکاپ از نرم افزار هاتون بکاپ بگیرید بعد یکی یکی از آخرین نرم افزار که نصب کردید شروع به پاک کردن بکنید آخر سر اگر نرم افزار های پاک شده مهم بود ریستور کنید

tsk_43
10-02-2015, 07:54 PM
اقا حالت usb mass storage برای LG G3 dual هست ؟ ک بتونم حداقل حافظه داخلی رو مثل یو اس بی در بیارم و اونو ریکاوری کنم

([Only registered and activated users can see links]*************%2Fthread17309 0.html&usg=AFQjCNFKJSDmFNi1bVKUAH--Ml_m_e9xfQ&sig2=lb-NYcF6FJSquZkzQ8D5xQ&bvm=bv.104317490,d.bGg&cad=rja)

nifa
10-20-2015, 12:39 AM
سلام دوستان خسته نباشید
من برنامه smartcall نصب کردم و با شماره ای که بهم داد به تلگرام وصل شدم ولی الان تلگراممو پاک کردم و دوباره نصب کردم حالا هرکاری میکنم کد فعال سازی به smartcall ارسال نمیشه حتی بعد از دو دقیقه زنگ هم نمیزنه
چیکار باید بکنم؟

Samadipour
10-20-2015, 12:54 AM
سلام دوستان خسته نباشید
من برنامه smartcall نصب کردم و با شماره ای که بهم داد به تلگرام وصل شدم ولی الان تلگراممو پاک کردم و دوباره نصب کردم حالا هرکاری میکنم کد فعال سازی به smartcall ارسال نمیشه حتی بعد از دو دقیقه زنگ هم نمیزنه
چیکار باید بکنم؟

بار اول که رمز رو میگیرید به برنامه میاد
از اون به بعد رمز رو به اکانت تلگرام میفرسته دیگه
یعنی به عنوان یک پیام تو تلگرام
البته بعضی اوقات تازه تلگرام میفهمه که هیچ کس تو اکانت نیست و میفرسته ولی کمتر همچین اتفاقی میوفته
با یه برنامه دیگه یه شماره دیگه درست کنید
راهی نیستش

mohsen71
11-27-2015, 12:55 PM
سلام
توی g3 قابلیت Content lock وجود داره و میشه تصاویر و گالری رو قفل کرد. بیت هم این قابلیت رو داره؟؟ توی کدوم قسمت میشه فعالش کرد؟؟
ممنون

Reza.Vejdan
11-27-2015, 02:20 PM
سلام
توی g3 قابلیت Content lock وجود داره و میشه تصاویر و گالری رو قفل کرد. بیت هم این قابلیت رو داره؟؟ توی کدوم قسمت میشه فعالش کرد؟؟
ممنون

در قسمت Setting<Security باید دنبال این گزینه باشید دوست عزیز

mehdi.m.m.a
12-11-2015, 05:36 PM
سلام همگی
دوستان به مسله ای برخوردم
گوشی e445 دارم داشتم ی کلیپ حجم 100 مگ رو انتقال میدادم به کارت اس دی که کلا گوشی خاموش شد ودیگه سیستم عاملش بالا نیومد در حد صفحه اول خاموش روشنش بالا میاد و همش خاموش روشن میشه
ریست فکتوری هم نمیشه و برای فلش کردن هم تمام مراحل گفته شده رو انجام دادم اما فلش هم نشد
لطفلا راهنماییم کنید اینو بایذ درستش کنم

این هم پیام داده شده بعد از فلش

[R&D Test Tools Log File]

13:53:10 : Launching SW update
13:53:10 : Unpacking KDZ
13:54:29 : KDZ file extraced
13:55:51 : Files were extracted.
13:55:51 : LGMobileDL Load.
13:55:51 : Port = -1
13:55:51 : Connecting to phone
13:55:53 : PHONE WAS NOT FOUND!
13:55:55 : ===FINISHED===

Reza.Vejdan
12-12-2015, 12:02 AM
سلام همگی
دوستان به مسله ای برخوردم
گوشی e445 دارم داشتم ی کلیپ حجم 100 مگ رو انتقال میدادم به کارت اس دی که کلا گوشی خاموش شد ودیگه سیستم عاملش بالا نیومد در حد صفحه اول خاموش روشنش بالا میاد و همش خاموش روشن میشه
ریست فکتوری هم نمیشه و برای فلش کردن هم تمام مراحل گفته شده رو انجام دادم اما فلش هم نشد
لطفلا راهنماییم کنید اینو بایذ درستش کنم

این هم پیام داده شده بعد از فلش

[R&D Test Tools Log File]

13:53:10 : Launching SW update
13:53:10 : Unpacking KDZ
13:54:29 : KDZ file extraced
13:55:51 : Files were extracted.
13:55:51 : LGMobileDL Load.
13:55:51 : Port = -1
13:55:51 : Connecting to phone
13:55:53 : PHONE WAS NOT FOUND!
13:55:55 : ===FINISHED===

با سلام با این آموزش اقدام به نصب کنید

mehdi.m.m.a
12-12-2015, 01:51 AM
با سلام با این آموزش اقدام به نصب کنید

مرسی اما این هم انجام دادم منتهی نشد

حدود 1 سال قبل هم اینطوری شد دادم بیرون گفت رام خودش اجرا نشد ی رام از ی مدل دیگه گفت نصب کرده که مدلش یادم نیست
به نظر شما رام چه مدل بوده؟

Reza.Vejdan
12-12-2015, 02:04 AM
مرسی اما این هم انجام دادم منتهی نشد

حدود 1 سال قبل هم اینطوری شد دادم بیرون گفت رام خودش اجرا نشد ی رام از ی مدل دیگه گفت نصب کرده که مدلش یادم نیست
به نظر شما رام چه مدل بوده؟

دوست عزیز این امکان وجود نداره که رام یک مدل دیگر روی گوشیتون نصب کنند

این روی هم میتنید تست کنید

pmk
04-05-2016, 03:51 PM
سلام
گوشی g2 mini هست که الان کیت کت روت شده روش نصبه.
برای آپدیت دستی ، به حالت دانلود مود نمیره و این ارورر رو میده :
lg secure booting error
cause boot certification verify
برای رفعش پیشنهادی دارید؟
برای نصب رام ، بدون استفاده مود دانلود و ریکاوری راه دیگه ای هست؟
تشکر.

mehrdad..7
04-05-2016, 04:16 PM
سلام
گوشی g2 mini هست که الان کیت کت روت شده روش نصبه.
برای آپدیت دستی ، به حالت دانلود مود نمیره و این ارورر رو میده :
lg secure booting error
cause boot certification verify
برای رفعش پیشنهادی دارید؟
برای نصب رام ، بدون استفاده مود دانلود و ریکاوری راه دیگه ای هست؟
تشکر.
سلام سوالتونو تو بخش مرتبط با گوشی خودتون مطرح کنید
همزمان ولمو بالا و پایین رو با هم بگیر و به کامپیوتروصل کن ببین بازم این ارور رو میده.نه بدون ریکاوری نمیشه رام فلش زد دانلود مودم واسه فلش زدن رام رسمیه

crushbits1158
04-15-2016, 04:18 AM
با سلام من گوشی lg d686 dual sim دارم.وقتی گوشی رو با LG Flash tool 2014 و از طریق cseفلش میکنم در مرحله دوم روی 80درصد گیر میکنه و سپس پیغام microsoft c++رو میده.تمامی نسخه های c++رو هم نصب کردم اما فایده ای نداشت و بازهم همین ارور رو میده.با چندین ویندوز متفاوت و همچنین رام متفاوت اقدام کردم اما مشکل پابر جاست.نتمم قبل فلش قطع میکنم.ممنون میشم کمکم کنیدودر ضمن ویندوز سیستمم 7 32bit میباشد

mehrdad..7
04-15-2016, 11:33 AM
با سلام من گوشی lg d686 dual sim دارم.وقتی گوشی رو با LG Flash tool 2014 و از طریق cseفلش میکنم در مرحله دوم روی 80درصد گیر میکنه و سپس پیغام microsoft c++رو میده.تمامی نسخه های c++رو هم نصب کردم اما فایده ای نداشت و بازهم همین ارور رو میده.با چندین ویندوز متفاوت و همچنین رام متفاوت اقدام کردم اما مشکل پابر جاست.نتمم قبل فلش قطع میکنم.ممنون میشم کمکم کنیدودر ضمن ویندوز سیستمم 7 32bit میباشد

سلام اینو نصب کن ببین حل میشه اگه نشد مشکل از ویندوزه درضمن سوالتو تو بخش مرتبط با وشی خودت مطرح کن

kavian
05-17-2016, 10:44 AM
دوستان سلام یه سوالی داشتم اقا این فایل های موزیک داخل سیستم خود گوشی چیه ؟ چجوری میشه پاک کردشون ؟ پاک کنی مشگلی پیش نمیاد ؟ کلی جا گرفته حدود 4 گیگ اخه چی هست مگه 4 گیگ رام اصلی نصب کردم بعد روت حجمش 1 گیگ بود مدل گوشیم ام ال جی مگنا هستش

Reza.Vejdan
05-18-2016, 12:31 AM
دوستان سلام یه سوالی داشتم اقا این فایل های موزیک داخل سیستم خود گوشی چیه ؟ چجوری میشه پاک کردشون ؟ پاک کنی مشگلی پیش نمیاد ؟ کلی جا گرفته حدود 4 گیگ اخه چی هست مگه 4 گیگ رام اصلی نصب کردم بعد روت حجمش 1 گیگ بود مدل گوشیم ام ال جی مگنا هستش

m_diamond67
02-19-2017, 11:50 PM
با سلام
من یه گوشی LG 4X HD (P880) دارم و متاسفانه گارانتیشم تموم شده.الان مشکلی که برام پیش اومده اینه که وقتی گوشی رو روشن میکنم، ویبره میزنه و رو آرم الجی میمونه.وقتی به شارژ میزنم، علامت باتری میاد و شارژ میشه.
وقتی ولوم پایین نگه میدارم و کابل USB رو میزنم بهش میره به قسمت S/W Upgrade و وقتی ولوم بالا + پاور رو مبزنم به GBOOT Menu میره و گزینه های زیر رو میاره:
Boot Clockworkmod Touch
Boot Team Win Recovery Project
Start Aroma Filemanager
Boot Fastboot
Reboot system
وقتی Boot Fastboot رو میزنم سریع بالای صفحه یه نوشته قرمز میاد و گوشی خاموش میشه.
با KDZ_FW_UPD هم فایل KDZ رو که میخوام بهش تزریق کنم، رو بند 207 گیر میکنه.
امکان داره فریمور Zip رو با مموری کارت از ریکاوری مود بهش بزنم و درست بشه؟
واقعا کلافم کرده.ممنونم میشم ازتون.با فلش تولز که میزنم مانند تصویر پیوست روی Iparam 207 گیر میکنه.
یا با LG FlashTool 2014 و با تنظیمات CDMA و حالت DIAG فایل رو با حالت CSE فلش میکنم و میگه پیغام not enough memory میده.
وقتی هم میرم به Boot Team Win Recovery Project، و میخوام از اینجا خارج بشم، مینویسم سیستم عامل موجود نیست، آیا مطمئن هستین که میخوایین خارج شین؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

m_diamond67
02-20-2017, 04:39 PM
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

Stromectol
08-28-2021, 12:42 PM
Propecia Generique Avis

Stromectol
08-29-2021, 06:01 PM
Comprar Cialis Sin Receta

nocrarp
08-30-2021, 04:05 AM
Cialis ([Only registered and activated users can see links])

Stromectol
08-30-2021, 07:41 AM
Best Online Site For Genuine Cialis

Stromectol
08-30-2021, 09:50 PM
Viagra Acquisto Sicuro

Stromectol
08-31-2021, 07:07 AM
Cialis Pas Cher Internet

Stromectol
08-31-2021, 09:22 AM
Amoxicillin 875 Mg

nocrarp
08-31-2021, 05:40 PM
cialis without a doctor's prescription ([Only registered and activated users can see links])

Propecia
09-06-2021, 08:43 AM
Viagra 50 Ou 100 Mg

nocrarp
09-06-2021, 10:33 PM
brand cialis online ([Only registered and activated users can see links])

Preogem
09-07-2021, 12:20 PM
viagra online without prescription overnight ([Only registered and activated users can see links])

coetifs
09-08-2021, 10:16 AM
Propecia (Finasteride) - Uses, Price, Reviews, Dosage, Side Effects, Buy Propecia ([Only registered and activated users can see links]) - Propecia

nocrarp
09-08-2021, 11:16 AM
buy cialis cheap ([Only registered and activated users can see links])

nocrarp
09-08-2021, 12:01 PM

nocrarp
09-09-2021, 04:25 AM

Propecia
09-09-2021, 07:51 AM
Acheter Cytotec En Espagne

Preogem
09-09-2021, 10:36 AM
Viagra ([Only registered and activated users can see links])

coetifs
09-09-2021, 07:09 PM
Propecia (Finasteride) - Uses, Price, Reviews, Dosage, Side Effects, Buy Propecia ([Only registered and activated users can see links]) - Propecia

coetifs
09-10-2021, 01:46 AM
Propecia (Finasteride) - Uses, Price, Reviews, Dosage, Side Effects, Buy Propecia ([Only registered and activated users can see links]) - propecia the crack ho

coetifs
09-10-2021, 12:46 PM

nocrarp
09-10-2021, 04:53 PM

ENDEAMS
09-11-2021, 01:18 AM
Propecia ([Only registered and activated users can see links])

NawlHeata
09-17-2021, 06:19 PM
plaquenil generic ([Only registered and activated users can see links])

NawlHeata
09-18-2021, 04:45 AM
Plaquenil ([Only registered and activated users can see links])

NawlHeata
09-18-2021, 05:03 AM

Daywowl
09-18-2021, 09:33 PM
Plaquenil (Hydroxychloroquine) | Buy Plaquenil | Plaquenil Uses | Plaquenil Covid ([Only registered and activated users can see links]) - covid 19 plaquenil

NawlHeata
09-19-2021, 11:15 AM

Daywowl
09-19-2021, 01:51 PM
Plaquenil (Hydroxychloroquine) | Buy Plaquenil | Plaquenil Uses | Plaquenil Covid ([Only registered and activated users can see links]) - Plaquenil

Zithromax
09-20-2021, 06:33 PM
Viagra Uso En Jovenes

Zithromax
09-21-2021, 01:10 AM
Ordering Propecia Online

Zithromax
09-21-2021, 11:47 AM
Indian Pharm Inderal

Daywowl
09-21-2021, 11:56 AM
Plaquenil (Hydroxychloroquine) | Buy Plaquenil | Plaquenil Uses | Plaquenil Covid ([Only registered and activated users can see links]) - plaquenil psoriasis

Jetegycle
09-21-2021, 04:47 PM
Zithromax ([Only registered and activated users can see links])

NawlHeata
09-21-2021, 11:35 PM
plaquenil generic ([Only registered and activated users can see links])

Jetegycle
09-22-2021, 07:38 AM

squeete
09-22-2021, 10:25 PM
Zithromax (Azithromycin), Buy Zithromax, Order Z-Pak, Antibiotic to treat bacteria, Azithromycin price ([Only registered and activated users can see links]) - Zithromax

NawlHeata
09-23-2021, 01:44 AM
plaquenil alternatives ([Only registered and activated users can see links])

NawlHeata
09-23-2021, 04:31 AM

NawlHeata
09-23-2021, 08:04 AM

squeete
09-23-2021, 12:44 PM
Zithromax (Azithromycin), Buy Zithromax, Order Z-Pak, Antibiotic to treat bacteria, Azithromycin price ([Only registered and activated users can see links]) - Zithromax

squeete
09-23-2021, 04:30 PM
Zithromax (Azithromycin), Buy Zithromax, Order Z-Pak, Antibiotic to treat bacteria, Azithromycin price ([Only registered and activated users can see links]) - buy azithromycin 500mg online

NawlHeata
09-23-2021, 05:12 PM
what are the side effects of taking plaquenil? ([Only registered and activated users can see links])

Daywowl
09-23-2021, 09:58 PM
Plaquenil (Hydroxychloroquine) | Buy Plaquenil | Plaquenil Uses | Plaquenil Covid ([Only registered and activated users can see links]) - plaquenil maculopathy

Daywowl
09-24-2021, 06:51 AM
Plaquenil (Hydroxychloroquine) | Buy Plaquenil | Plaquenil Uses | Plaquenil Covid ([Only registered and activated users can see links]) - Plaquenil

NawlHeata
09-24-2021, 07:08 PM

NawlHeata
09-24-2021, 08:37 PM
plaquenil for sale ([Only registered and activated users can see links])

squeete
09-24-2021, 09:01 PM
Zithromax (Azithromycin), Buy Zithromax, Order Z-Pak, Antibiotic to treat bacteria, Azithromycin price ([Only registered and activated users can see links]) - buy zithromax for pets

valcopy
09-25-2021, 12:25 AM
what does lasix do ([Only registered and activated users can see links])

Jetegycle
09-25-2021, 04:56 PM
azithromycin 250mg canada ([Only registered and activated users can see links])

Zithromax
09-26-2021, 02:05 AM
Viagra Frau Tabletten

Jetegycle
09-26-2021, 01:29 PM

Extewly
10-07-2021, 09:09 AM
buy prednisone online no perscription ([Only registered and activated users can see links])

Extewly
10-11-2021, 12:35 AM
Prednisone ([Only registered and activated users can see links])

enjoype
10-30-2021, 04:50 PM
Stromectol ([Only registered and activated users can see links])

Rapnaipsy
10-30-2021, 05:41 PM
buy viagra online fast delivery ([Only registered and activated users can see links])

Rapnaipsy
10-31-2021, 03:30 AM
chemical name for viagra ([Only registered and activated users can see links])

unreria
10-31-2021, 06:53 PM
generic cialis tadalafil ([Only registered and activated users can see links])

unreria
11-01-2021, 01:48 AM

unreria
11-01-2021, 08:31 AM
cialis prescription ([Only registered and activated users can see links])

unreria
11-01-2021, 09:32 AM
buy cialis non prescription ([Only registered and activated users can see links])

Rapnaipsy
11-01-2021, 10:05 AM

unreria
11-01-2021, 12:52 PM
buy cheap cialis online ([Only registered and activated users can see links])

Boofamons
11-02-2021, 02:06 PM
buy cialis online with prescription ([Only registered and activated users can see links])

Rapnaipsy
11-04-2021, 08:04 PM

enjoype
11-04-2021, 09:26 PM
buying ivermectin online ([Only registered and activated users can see links])

Boofamons
11-04-2021, 11:14 PM
cheapest cialis ([Only registered and activated users can see links])

enjoype
11-05-2021, 12:06 AM

Boofamons
11-05-2021, 12:10 AM

enjoype
11-05-2021, 07:19 AM

Boofamons
11-05-2021, 04:20 PM
order cialis ([Only registered and activated users can see links])

Rapnaipsy
11-05-2021, 05:41 PM
how long viagra last ([Only registered and activated users can see links])

Boofamons
11-06-2021, 02:17 PM

useddedge
11-07-2021, 04:08 AM
Priligy ([Only registered and activated users can see links])

Boofamons
11-07-2021, 03:42 PM

useddedge
11-07-2021, 07:03 PM
buy priligy cheap ([Only registered and activated users can see links])

Rapnaipsy
11-08-2021, 11:27 AM

teneima
11-08-2021, 11:33 AM
natural viagra for woman ([Only registered and activated users can see links])

Boofamons
11-08-2021, 01:26 PM
daily cialis online ([Only registered and activated users can see links])

Boofamons
11-08-2021, 01:52 PM
cialis online ([Only registered and activated users can see links])

Rapnaipsy
11-08-2021, 02:00 PM

Boofamons
11-09-2021, 05:27 AM

useddedge
11-10-2021, 05:33 AM
buy priligy paypal ([Only registered and activated users can see links])

enjoype
11-10-2021, 11:05 AM
purchase ivermectin 3mg ([Only registered and activated users can see links])

useddedge
11-11-2021, 08:18 AM
Priligy ([Only registered and activated users can see links])

useddedge
11-11-2021, 02:59 PM
cheap priligy ([Only registered and activated users can see links])

enjoype
11-11-2021, 06:11 PM

trakack
11-12-2021, 06:32 AM

useddedge
11-12-2021, 10:02 AM
cronadyn vs priligy ([Only registered and activated users can see links])

trakack
11-13-2021, 09:22 AM

trakack
11-14-2021, 04:12 AM
prednisolone 20mg side effects ([Only registered and activated users can see links])

acedono
12-04-2021, 03:55 PM
plaquenil and corona virus ([Only registered and activated users can see links])