PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل firmware گوشی lg l40 d170 مناسب برای QFIL

awx0ne
05-18-2018, 12:39 AM
با سلام

گوشی lg l40 d170
بر اساس یک آموزش بعد از اتصال گوشی از طریق "ولوم بالا و کابل" رفتم و همون درایوی که روش کل فایلهای اندروید بود رو low level format کردم.
الان گوشی هیچ عکس العملی به هیچی نداره.
توی این آموزش نشون میده که توسط نرم افزار QFIL میشه این گوشی رو دوباره زنده کرد.
پورتش هم توسط نرم افزار QFIL شناسایی میشه و firmware جدید رو هم دانلود کردم.
الان می خوام بدونم چه طور باید اون رو به فرمتی دربیارم که QFIL بتونه اون رو اجرا کنه و گوشی دوباره بکار بیفته؟
آیا جایی وجود نداره که بتونم این فایلها رو یکجا دانلود کنم؟

با تشکر

awx0ne
05-18-2018, 12:00 PM
از طریق این آموزش تا ۵۰ درصد قضیه رو رفتم.

How to Make a Firmware LG for QPST/QFIL Tool ([Only registered and activated users can see links])

فقط متاسفانه GPTAnalyzer.py ارور میده.
این هم متن ارور

GPTAnalyzer.py : The term 'GPTAnalyzer.py' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, oroperable program. Check the spelling of the name, or if a path was included, verify that the path is correct and try
again.
At line:1 char:1
+ GPTAnalyzer.py C:\Users\Mohaza\Desktop\Firmware\Extracted\Primary GPT_ ...
+ ~~~~~~~~~~~~~~
+ CategoryInfo : ObjectNotFound: (GPTAnalyzer.py:String) [], CommandNotFoundException
+ FullyQualifiedErrorId : CommandNotFoundException

ENDEAREES
11-02-2022, 01:43 AM
Proc Natl Acad Sci USA 1997; 94 9102 9107 online stromectol ([Only registered and activated users can see links]) Which planet is forces actually dare to capture his people at this time