PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب موقع فلش رام الجی g2

yar-66
01-08-2018, 02:45 AM
سلام
گوشی سالمو سرحال داشت کار میکرد ، سایفون ریختم که باهاش بتونم تلگرامو بازکنم یهو گوشی خاموش شد :1730714109817004047
تو این چهارسال که گوشیو دارم تابحال این اتفاق نیوفتاده بود ، به سختی گوشی اومد بالا وارد ریکاوری شد اما متوجه شدم دوتا فولدر بدون هیچ اسمی بین فولدرهای حافظه ایجاد شده
روشون که میزنم گوشی هنگ میکنه
دوباره به سختی وارد ریکاوری شدم وایپ کردم روی وایپ موند
خلاصه هرکار ب ذهنم رسید انجام دادم حتی رام های کاستومی که دارم فلش زدم اما تا یه درصدی جلو میرن و گیر میکنن
دست آخر به tot رو آوردم و اونجا هم تا 80 درصد در برنامه فلش تولز جلو میره به مموری که میرسه ارور میده
الانم دیگه وارد ریکاوری نمیشه فقط میره دانلودمد
انگار حافظه به مشکل خورده الانم دستم خالیه نمیتونم گوشی بگیرم
اینم اروری هست که موقع فلش میده
[Only registered and activated users can see links]

yar-66
01-08-2018, 02:22 PM
کسی نیست راهنمایی کنه؟

javadh123
01-13-2018, 03:16 PM
سلام
گوشی سالمو سرحال داشت کار میکرد ، سایفون ریختم که باهاش بتونم تلگرامو بازکنم یهو گوشی خاموش شد :1730714109817004047
تو این چهارسال که گوشیو دارم تابحال این اتفاق نیوفتاده بود ، به سختی گوشی اومد بالا وارد ریکاوری شد اما متوجه شدم دوتا فولدر بدون هیچ اسمی بین فولدرهای حافظه ایجاد شده
روشون که میزنم گوشی هنگ میکنه
دوباره به سختی وارد ریکاوری شدم وایپ کردم روی وایپ موند
خلاصه هرکار ب ذهنم رسید انجام دادم حتی رام های کاستومی که دارم فلش زدم اما تا یه درصدی جلو میرن و گیر میکنن
دست آخر به tot رو آوردم و اونجا هم تا 80 درصد در برنامه فلش تولز جلو میره به مموری که میرسه ارور میده
الانم دیگه وارد ریکاوری نمیشه فقط میره دانلودمد
انگار حافظه به مشکل خورده الانم دستم خالیه نمیتونم گوشی بگیرم
اینم اروری هست که موقع فلش میده
سلام
سافون اصلا نصب نکنید! چند تا گوشی دیگه هم به مشکل خوردن با این برنامه!
توی همون حالت دانلود مود با فلش تولز گوشی رو فلش بزنید