PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با فلاش دوربین

Mpeg
01-05-2018, 03:35 AM
سلام دوستان
من یک مشکلی برخوردم با گوشی برای استفاده از فلاش دوربین به نظرم غیر عادی باشه
وقتی من چه تو مود دستی چه اتومات فلاش دوربین رو on میزارم برای عکاسی با لنز معمعولی و لنز 135 گوشی فلاش دوربین به هیچ عنوان روشن نمیشه مگر اینکه مثلا جسمی حداکثر فاصله تا دو متری دستگاه باشه
تو تنظمات hdr. خاموشه
مثلا اگه تو اتاق وایسادم و اتاق تاریک هست و من بخوام از اتاق عکس بگیرم مثل دوربینا موبایلا دیگه فلاش روشن نمیشه مگر اینکه نزدیک دوربین به فاصله حداکثر 2 متری مثلا دیواری یا ادم وجود داشته باشه جلو دورببن وگرنه فلاش نمیزنه و عکس تاریک میده
مشکل وقتی بدتره که تو فضای باز تو شب بخوام عکس بندازم اونطوری دیگه اصلا به راحتی فلاش روشن نمیشه
مشکل با هر دو دوربینه پشته
تو گوشی lg g6. دوستم چک کردن این مشکل نبود ولی گوشی g5. دگیه ندارم مقایسه کنم
حالت hdr. رو خاموش کردم فلاش روon میزارم
گوشی رو هم فرمت کردم باز مشکل عست
با اپ های دیگم باز مشکل وجود داره
نمیدونم مشکل از گوشیه یا کلا g5. همینه

javadh123
01-13-2018, 03:14 PM
سلام دوستان
من یک مشکلی برخوردم با گوشی برای استفاده از فلاش دوربین به نظرم غیر عادی باشه
وقتی من چه تو مود دستی چه اتومات فلاش دوربین رو on میزارم برای عکاسی با لنز معمعولی و لنز 135 گوشی فلاش دوربین به هیچ عنوان روشن نمیشه مگر اینکه مثلا جسمی حداکثر فاصله تا دو متری دستگاه باشه
تو تنظمات hdr. خاموشه
مثلا اگه تو اتاق وایسادم و اتاق تاریک هست و من بخوام از اتاق عکس بگیرم مثل دوربینا موبایلا دیگه فلاش روشن نمیشه مگر اینکه نزدیک دوربین به فاصله حداکثر 2 متری مثلا دیواری یا ادم وجود داشته باشه جلو دورببن وگرنه فلاش نمیزنه و عکس تاریک میده
مشکل وقتی بدتره که تو فضای باز تو شب بخوام عکس بندازم اونطوری دیگه اصلا به راحتی فلاش روشن نمیشه
مشکل با هر دو دوربینه پشته
تو گوشی lg g6. دوستم چک کردن این مشکل نبود ولی گوشی g5. دگیه ندارم مقایسه کنم
حالت hdr. رو خاموش کردم فلاش روon میزارم
گوشی رو هم فرمت کردم باز مشکل عست
با اپ های دیگم باز مشکل وجود داره
نمیدونم مشکل از گوشیه یا کلا g5. همینه
سلام
مشکل شما نرم افزاری هست و احتمال زیاد فلش گوشی مشکل حل بشه!!