PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز شدن تبلیغات

bambos
12-30-2017, 07:04 PM
سلام وقت بخیر
من مشکلی از امروز صب پیدا کردم اونم باز شدن تبلیغ نصب یک بازی در بین کارامه من چیزی نصب نکردم و اپدیتی هم نکردم
زیر تبلیع این کلمه نوشته شده optout یه اپلیکیشن هم به این اسم تو پوشه دانلود هام هست ولی هرجا میگردم تو برنامه های نصبی و ران شده پیداش نمیکنم ک حذفش کنم
تا جایی ک خوندم این تبلیغات مربوط به مرورگرهای گوشی میتونه باشه من چندتا روش نوشته بود رفتم و انجام دادم اما بازم متاسفانه باز میشه پدرمو در اورده راهنمایی کنید ممنون میشم
کل حافظه گوشیمم اشعال شده چند مگ خالی دارم از وقتی این اتفاق افتاده
اینم عکسش
[Only registered and activated users can see links]

javadh123
01-03-2018, 09:45 PM
سلام وقت بخیر
من مشکلی از امروز صب پیدا کردم اونم باز شدن تبلیغ نصب یک بازی در بین کارامه من چیزی نصب نکردم و اپدیتی هم نکردم
زیر تبلیع این کلمه نوشته شده optout یه اپلیکیشن هم به این اسم تو پوشه دانلود هام هست ولی هرجا میگردم تو برنامه های نصبی و ران شده پیداش نمیکنم ک حذفش کنم
تا جایی ک خوندم این تبلیغات مربوط به مرورگرهای گوشی میتونه باشه من چندتا روش نوشته بود رفتم و انجام دادم اما بازم متاسفانه باز میشه پدرمو در اورده راهنمایی کنید ممنون میشم
کل حافظه گوشیمم اشعال شده چند مگ خالی دارم از وقتی این اتفاق افتاده
اینم عکسش
[Only registered and activated users can see links]
سلام
تنها راه حل شما فلش گوشی هست!!! راه حل هایی هست ولی شدنی نیست!