PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوشی روی لوگو گیر کرده فلش و ریست هم نمیشه

m12s
11-03-2017, 09:52 AM
با سلام
گوشی g3 d855 دارم در حال شارژ متوجه شدم روی لوگو گیر کرده خاموش هم نمشد باتری رو دراوردم روشن کردم چند دقیقه روی لوگو میاد بعد صفحه سیاه میشه یا چند بار روی لوگو رفت و برگشت میکنه بعد صفحه سیاه.
باولوم پایین و پاور ریست کردم وقتی یس رو میزنم دوباره این اتفاق میوفته
به حالت دانلود مد میره
با فلش تولز و ال جی اپ هم رام رسمی فلش زدم حین فلش تا 2 درصد یا نهایتا 4 درصد میره و متوقف میشه
لطفا راهنمایی بفرمایید چیکار کنم
مرسی

javadh123
11-03-2017, 10:08 AM
با سلام
گوشی g3 d855 دارم در حال شارژ متوجه شدم روی لوگو گیر کرده خاموش هم نمشد باتری رو دراوردم روشن کردم چند دقیقه روی لوگو میاد بعد صفحه سیاه میشه یا چند بار روی لوگو رفت و برگشت میکنه بعد صفحه سیاه.
باولوم پایین و پاور ریست کردم وقتی یس رو میزنم دوباره این اتفاق میوفته
به حالت دانلود مد میره
با فلش تولز و ال جی اپ هم فلش زدم حین فلش تا 2 درصد یا نهایتا 4 درصد میره و متوقف میشه
لطفا راهنمایی بفرمایید چیکار کنم
مرسی
سلام
گوشی شما مشکل ای سی هارد داره.بدید بیرون یه نفر تعمیرکار حسابی براتون تعویض کنن

m12s
11-03-2017, 10:11 AM
ممنون حدودا چقدر هزینه ش میشه

javadh123
11-03-2017, 10:55 AM
ممنون حدودا چقدر هزینه ش میشه
حدود 150 تا 200 بستگی به طرفت داره
ولی از طرف ضمانت بگیر که یک ماه دیگه اینطوری نمیشه! معمولا تعویض هارد ، اگر جنس ای سی یا نحوه تعویض مشکل داشته باشه باز هم اینطوری میشه!
یکی اومد پیشم که کلا گوشیش 150 می ارزید گفتم تعویض نکن نمی صرفه! بازم رفت به یکی داد تعویض کرد ، الان بعد یک ماه دوباره همینطوری شد!

m12s
11-03-2017, 11:16 AM
سپاس فراوان
ممنون از پاسخگوییتون