PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نصب ال سی دی lg g3 d855 روی g3 ls990

erfziiiii
10-28-2017, 11:32 PM
سلام من گوشیم برد ls990 داره و صفحه نمایشش از گوشه شکست و مجبور شدم عوض کنمالبته با نمایشگر قدیمی هم کار میکنه و فقط حاشیه هاش سیاه شده ... یه گوشی برد سوخنه d855 گیر آوردم خودم گوشیو باز کردم و نمایشگرها رو جابه جا کردم اما گوشی اصلا کامل بوت نمیشه و روی لوگو میمونه و حتی وارد ریکاوری هم نمیشه ... اما با صفحه نمایش معیوب خودش راحت بالا میاد .. آیا چیزی به نظرتون میرسه یا تجربه ای دارین ؟

javadh123
10-29-2017, 02:01 PM
سلام من گوشیم برد ls990 داره و صفحه نمایشش از گوشه شکست و مجبور شدم عوض کنمالبته با نمایشگر قدیمی هم کار میکنه و فقط حاشیه هاش سیاه شده ... یه گوشی برد سوخنه d855 گیر آوردم خودم گوشیو باز کردم و نمایشگرها رو جابه جا کردم اما گوشی اصلا کامل بوت نمیشه و روی لوگو میمونه و حتی وارد ریکاوری هم نمیشه ... اما با صفحه نمایش معیوب خودش راحت بالا میاد .. آیا چیزی به نظرتون میرسه یا تجربه ای دارین ؟
سلام
lcd که شما جدید انداختید مشکل داره روی گوشی شما و معمولا مربوط به ای سی هایی که روی تاچ و السیدی هست میشه! گوشی خودتون ببرید و روی همون تست کنید ، بعد بخرید.. الان جنس نو هم می خریم سالم نیست چه برسه به .....