PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ریست شدن پشت سر هم و تصویر ندادن گوشی LG - L40 Dual - D170

reza vir
10-19-2017, 08:07 PM
سلام دوستان داشتم D170 رو از اندروید 4.4.2 به بالاتر ارتقا میدادم که اخطار میداد بوت قفل هست نمیشه و منم تو نت تو سایت ال جی آموزشی رو پیدا کردم که به وسیله adb-fastboot-win بوت رو باز میکرد و بعد از این که درایورش رو نصب کردم و فرمانها رو دنبال کردم و ریبوت کرد دیگه بالا نیامد و پشت سر هم ریست میکنه حتی لوگوی ال جی رو هم بالا نمیاره و فرست نمیده که با نرم افزاری بهش کانکت کنم و بتونم فلش کنم با LG Flash Tool و نمیدونم باید چیکار کنم . لطفا راهنمایی کنید ! :1793314109817023835

javadh123
10-20-2017, 09:31 AM
سلام دوستان داشتم D170 رو از اندروید 4.4.2 به بالاتر ارتقا میدادم که اخطار میداد بوت قفل هست نمیشه و منم تو نت تو سایت ال جی آموزشی رو پیدا کردم که به وسیله adb-fastboot-win بوت رو باز میکرد و بعد از این که درایورش رو نصب کردم و فرمانها رو دنبال کردم و ریبوت کرد دیگه بالا نیامد و پشت سر هم ریست میکنه حتی لوگوی ال جی رو هم بالا نمیاره و فرست نمیده که با نرم افزاری بهش کانکت کنم و بتونم فلش کنم با LG Flash Tool و نمیدونم باید چیکار کنم . لطفا راهنمایی کنید ! :1793314109817023835
سلام
چک کنید توی حالت دانلودینگ نمیره؟

reza vir
10-20-2017, 05:59 PM
سلام
چک کنید توی حالت دانلودینگ نمیره؟

سلام دوست عزیز .
اگه حالت دانلودینگ همون update firmware که با نگه داشتن دکمه پاور و ولوم مثبت انجام میشه رو میگین قبل بوت زدن میشد اما الان دیگه نمیشه در هر صورت روشنش کنی تصویر نداره و ریست میکنه پشت هم و حتی کابل وصل کنی در حالت خاموش گوشی خودش روشن میشه و شروع به ریست میکنه .
لطفا راهنمایی کنید .

javadh123
10-20-2017, 09:10 PM
سلام دوست عزیز .
اگه حالت دانلودینگ همون update firmware که با نگه داشتن دکمه پاور و ولوم مثبت انجام میشه رو میگین قبل بوت زدن میشد اما الان دیگه نمیشه در هر صورت روشنش کنی تصویر نداره و ریست میکنه پشت هم و حتی کابل وصل کنی در حالت خاموش گوشی خودش روشن میشه و شروع به ریست میکنه .
لطفا راهنمایی کنید .
گوشی شما بریک شده، ببرید بیرون پیش کسی که باکس اختاپوس داشته باشه،راه حلی که خودتون انجام بدید فعلا نیست

reza vir
12-20-2017, 12:34 AM
سلام دوستان گوشی رو بردم بیرون و با باکسهای مختلف هم روش کار کردن جواب نگرفتم راهی هست تا خودم g tag کنم ؟

Reza.Vejdan
12-20-2017, 08:42 AM
سلام دوستان گوشی رو بردم بیرون و با باکسهای مختلف هم روش کار کردن جواب نگرفتم راهی هست تا خودم g tag کنم ؟

سلام
تنها راه حلش تعویض هارد و پروگرام هارد هست..که اونم کار شما نیست...موقعی که دیگه دانلودینگ نره شما کاری نمی تونی بکنی

reza vir
12-20-2017, 11:03 AM
سلام دیشب یخورده باهاش ور رفتم یه دفعه صفحه بنفش ظاهر شد و تصویر داد . وقتی باطری رو هم در میارم با کابل میزنم باز آرم باتری با علامت تعجب میاد روی صفحه پس تصویر میده اما در شرایط خاص . کسی میدونه چطور میشه جی تگ کرد ؟