PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای آنلاک کردن بوت لودر

farzamshch
07-09-2017, 12:43 PM
سلام . گوشی optimus 4x hd رو دیشب با lg flash tools 2014 به 4.1 ارتقا دادم . الان میخوام کاستوم رام نصب کنم ولی نیاز به باز بودن بوت لودر دارم . تو اینترنت آموزشی رو پیدا کردم (توی xda) و طبق اون کارهارو انجام دادم . توی پوشه ای که abd و fastboot قرار داشتن یه command window باز کردم و عبارت "adb reboot oem-unlock" رو تایپ کردم . با موفقیت شروع شد ولی بعدش که گوشی ریست شد نرفت تو صفحه ی مربوط به بوت لودر که بقیه کارها اعمال بشه و به جاش میره تو صفحه ای که داره شارژ باتری رو نشون میده . بعدش کابل رو جدا میکنم و گوشی روشن میشه . اتفاق خاصی هم نمی افته .
فقط یه نکته اینه که دیشب توی lg flash tool توی صفحه ای که باید کشور و زبان انتخاب بشه فقط تونستم کشور رو روی different country بذارم و قسمت زبان هیچی نشون نداد . یه صفحه سفید باز میشد . اما پری شب که خواستم فلش بزنم و موفق نشدم اون قسمت زبان هم میشد چیزایی انتخاب کرد .
نسخه نرم افزار گوشی هم AME-XXX هستش .

javadh123
07-09-2017, 02:23 PM
سلام . گوشی optimus 4x hd رو دیشب با lg flash tools 2014 به 4.1 ارتقا دادم . الان میخوام کاستوم رام نصب کنم ولی نیاز به باز بودن بوت لودر دارم . تو اینترنت آموزشی رو پیدا کردم (توی xda) و طبق اون کارهارو انجام دادم . توی پوشه ای که abd و fastboot قرار داشتن یه command window باز کردم و عبارت "adb reboot oem-unlock" رو تایپ کردم . با موفقیت شروع شد ولی بعدش که گوشی ریست شد نرفت تو صفحه ی مربوط به بوت لودر که بقیه کارها اعمال بشه و به جاش میره تو صفحه ای که داره شارژ باتری رو نشون میده . بعدش کابل رو جدا میکنم و گوشی روشن میشه . اتفاق خاصی هم نمی افته .
فقط یه نکته اینه که دیشب توی lg flash tool توی صفحه ای که باید کشور و زبان انتخاب بشه فقط تونستم کشور رو روی different country بذارم و قسمت زبان هیچی نشون نداد . یه صفحه سفید باز میشد . اما پری شب که خواستم فلش بزنم و موفق نشدم اون قسمت زبان هم میشد چیزایی انتخاب کرد .
نسخه نرم افزار گوشی هم AME-XXX هستش .
سلام
روی همه گوشی ها جواب نمیده!!! صبر کنید چیزی پیدا کردم قرار میدم

farzamshch
07-09-2017, 02:36 PM
ممنون از پاسختون . من این آموزش رو توی xda دیدم و دقیقا روی همین مدل گوشی تست شده بود . نمیدونم چرا واسه من جواب نداد ...

farzamshch
07-09-2017, 05:10 PM
سلام مجدد . همین الآن با برنامه Zhuodashi با یک کلیک در عرض چند ثانیه بوت لودر رو آنلاک کردم . خیلی راحت .

farzamshch
07-09-2017, 07:36 PM
بازم سلام . همین الآن چند تا کاستوم رام مختلف با twrp نصب کردم ولی از هیچ کدومشون خوشم نیومد و تصمیم گرفتم با lg flashtool به رام اورجینال 4.1 برگردم . همین کار رو کردم ولی متاسفنه گوشی روی لوگو lg میمونه . مرحله اول رو رد میکنه . صدای روشن شدن هم میاد و آرم lg نورمیده ولی بعدش دیگه بالا نمی یاد و فقط پشت سر هم نور میده مشکل چیه ؟

farzamshch
07-13-2017, 03:07 PM
سلام . الان همه چی رو یاد گرفتم . در حال حاظر هم دارم از رسمی 4.1 استفاده میکنم. اما ازشخوشم نمییاد . روون و جالبه ولی تنها مشکلش اینه که تو شروع بعضی برنامه ها خیلی گیر داره . باگ هاش از نسخه قبلی که 4 بود بیشتره .
یه اندروید 7 و یه 4.4 هم از xda دانلود کردم ولی از هیچ کدومشون خوشم نیومد . تو هر دو تا دوربین کند بود . حالا چند تا سوال یا درخواست دارم :
1- رام های سیانوژن چطورن ؟ تا حالا از اونا استفاده نکردم . در کل لطفا یک رام خوب و جدید معرفی کنید . دوربین(منظور اینکه دوربین مثل رام اصلی سریع باشه) و سرعت کلی رام برام مهمه .
2- توی دانلود اکثر کاستوم رام ها یه فایل متنی هست به نام changelog . . . . این اصلا چیه ؟ به چه دردی میخوره ؟
3- برای دانلود بعضی از کاستوم رام ها به غیر از فایل اصلی و changelog یک فایل دیگه هم به اسم کرنل هست ؟ اینجور رام ها که کرنل هم همراشون هست باید چکار کرد ؟ هم رام و هم کرنل همزمان نصب بشن ؟
4- برای گوشی optimus 4x hd برای دانلود برنامه های گوگل چه نسخه ای رو باید دانلود کنم ؟ arm یا x86 ؟

salar.sa20
07-13-2017, 10:04 PM
توی هیچ رامی به جوز مال خود شرکت دوربین کیفیت نداره
اون فایلی که میگی چیزایی هست که اپدیت شده تو نسخه جدید رام یا چیزایی که با رام قبلی عوض شده
کرنل هم رابط بین سخت افزار گوشیت و نرم افزار هست نمیشه توضیح داد برو از گوگل بخون

Sent from my LG-D855 using Tapatalk