PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش شدن ناگهانی flex2

Farbod0007
06-23-2017, 03:58 PM
سلام به همه ی شما متخصصان والجی بازان

من یک فلکس۲ دارم کلا این گوشی ها زیاد داغ میکنند منم ازشو زیاد کار میکشم و تو شارژم باهاش زیاد کار میکنم باتری زیاد خراب میکرد
یکبار گوشیم خراب شد و خاموش شد وقتی میخاستم روشنش کنم نمیشد باتریشو عوض ردم درست شد
البته بعد عوض کردن باتری بعضی اوقات با داشتن شارژ یهو خاموش میشد ولی تا یه لحظه میزدمش به شارژ دوباره با همون درصد قبلی روشن میشد
الان بعد 6 ماه دوباره خاموش شد دیگه روشن نشد خواستم باتری عوض کنم تعطیلات بود باید تا شنبه صبر میکردم واسه همین گفتم بذار شک بدم باتریمو شاید شد چندین بار اینکارو کردم نشد یکبار ولی لوگو اومد رفت
شنبه شد باتری خریدم زدم بازم روشن نشد اما وقتی باتری 0درصد میشه دکمه پاورو میزنم میزنه باتری 0 درصد وقتی میزنم به شارژ شارژ میشه اما وقتی میخاد روشن شه انگار که زورش نمیرسه و خاموش میشه و مثل قبل میشه
باتری جدیدم انداختم روشن شد لوگو اومد منو هم اومد اما دوباره انگار زورش نرسید و خاموش شد

لطفا کمک کنید فکر میکنید میتونه از ایسی تغذیه باشه یا چیز دیگه

abbas_2010
06-23-2017, 04:44 PM
شما گوشیتو ببر چک کنن ببین با منبع روشن میشه یا ن

Farbod0007
06-23-2017, 06:27 PM
شما گوشیتو ببر چک کنن ببین با منبع روشن میشه یا ن

سلام ممنون انجام دادم نشدم اگه میشد مشکل از چی بود یعنی? حالا که نمیشه چیکار کنیم

Reza.Vejdan
06-24-2017, 06:24 PM
سلام ممنون انجام دادم نشدم اگه میشد مشکل از چی بود یعنی? حالا که نمیشه چیکار کنیم
سلام
احتمال زیاد تغذیه هست ولی بازم یک باطری دیگه تست کنید چون منبع همیشه نمی تونه گوشی رو روشن بکنه