PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد lcd گوشی g2

yar-66
05-16-2017, 10:44 AM
سلام دوستان
سه سالی هست که این گوشیو دارم خیلی هم مراقبش بودم
دیشب یه رام اصلی فلش کردم بعد از بالا اومدن گوشی حس میکنم کنار گوشی به صورت عمودی یکم به زردی میزنه البته نور گوشیو رو 100 میزارم چیزی مشخص نمیشه حالا یا من حساس شدم یا گوشی داره صفحه نمایشش زرد میشه
حالا اگر کامل زرد شد حدودا چه قیمتی داره تعویضش ؟ یا اگر بخوام بفروشمش چقدر میخرن مدل 802 رنگ سفید 32 گیگ
تو این رنج گوشی چی پیشنهاد میدید مثل g2 عالی باشه

abbas_2010
05-16-2017, 10:45 PM
سلام دوستان
سه سالی هست که این گوشیو دارم خیلی هم مراقبش بودم
دیشب یه رام اصلی فلش کردم بعد از بالا اومدن گوشی حس میکنم کنار گوشی به صورت عمودی یکم به زردی میزنه البته نور گوشیو رو 100 میزارم چیزی مشخص نمیشه حالا یا من حساس شدم یا گوشی داره صفحه نمایشش زرد میشه
حالا اگر کامل زرد شد حدودا چه قیمتی داره تعویضش ؟ یا اگر بخوام بفروشمش چقدر میخرن مدل 802 رنگ سفید 32 گیگ
تو این رنج گوشی چی پیشنهاد میدید مثل g2 عالی باشه
سلام منکه نمیدونم بعد g2 باید چی بگیرم چون هیچی مثلش نمیشه
تاچ و السیدی فک کنم 150تا180 بشه
ی ماه پیش یکی از دوستان 350 خریده بود!!!!!!

wonerce
11-21-2022, 11:08 AM
lasix iv to po ([Only registered and activated users can see links]) 141 Budd Chiari syndrome and SOS share many of the same clinical and histologic features

wonerce
11-21-2022, 10:39 PM
For each assay, 150 Ојl of transport buffer was supplemented with 10 Ојg ml NOL7 GFP and incubated for 30 minutes at either 37 C or 4 C lasix side effects potassium ([Only registered and activated users can see links]) Monitor Closely 2 antithrombin III increases levels of phenytoin by unknown mechanism

orancatty
12-11-2022, 05:47 AM
Bernstein, Myocardial infarction risk and tamoxifen therapy for breast cancer, British Journal of Cancer, Vol injectable ivermectin ([Only registered and activated users can see links]) nicardipine increases levels of vilazodone by affecting hepatic intestinal enzyme CYP3A4 metabolism