PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باتری وی 10

don diego
05-12-2017, 02:29 AM
سلام.مدتی میشه دست یکنفر وی 10 رو دیدم و واقعا خوشم اومد.من کلا عاشق فبلت های سایز بزرگم.خیلی هم تحقیق کردم اما باتریش منو

ترسونده.خیلیا میگن افتضاحه و بعضی ها هم میگن نه خوبه.این مساله خیلی مهمه برام.از دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

در ضمن میخوام بدونم دوستانی که دارند چند ساعت اسکرین با نت گوشی میتونند بگیرند؟

ممنونم

Reza.Vejdan
05-12-2017, 12:11 PM
سلام.مدتی میشه دست یکنفر وی 10 رو دیدم و واقعا خوشم اومد.من کلا عاشق فبلت های سایز بزرگم.خیلی هم تحقیق کردم اما باتریش منو

ترسونده.خیلیا میگن افتضاحه و بعضی ها هم میگن نه خوبه.این مساله خیلی مهمه برام.از دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

در ضمن میخوام بدونم دوستانی که دارند چند ساعت اسکرین با نت گوشی میتونند بگیرند؟

ممنونم
سلم
من با چند تاش کار کردم عالی بوده!!! بستگی به منطقه سفارش داره که سفارش کجا باشه!!!! بعضی هاش خیلی عالی هستن ولی تا حالا بدی ازش ندیدم

don diego
05-12-2017, 02:03 PM
سلم
من با چند تاش کار کردم عالی بوده!!! بستگی به منطقه سفارش داره که سفارش کجا باشه!!!! بعضی هاش خیلی عالی هستن ولی تا حالا بدی ازش ندیدم

ممنون ولی کار کردن ملاک نیست زیاد.باید چند روزی استفاده کرده باشید تا بتونید قضاوت کنید باتریش خوبه یا نه.

Reza.Vejdan
05-13-2017, 07:57 AM
ممنون ولی کار کردن ملاک نیست زیاد.باید چند روزی استفاده کرده باشید تا بتونید قضاوت کنید باتریش خوبه یا نه.
...
چرا همچین فکری کردید؟
توضیح کامل : کار کردن یعنی چند روزی دستم بوده.

don diego
05-13-2017, 05:45 PM
...
چرا همچین فکری کردید؟
توضیح کامل : کار کردن یعنی چند روزی دستم بوده.

بله.من فکر کردم در حد تست توی مغازه و اینا بوده.چه مقدار sot میگرفتید با نت گوشی؟

javadh123
05-13-2017, 09:52 PM
بله.من فکر کردم در حد تست توی مغازه و اینا بوده.چه مقدار sot میگرفتید با نت گوشی؟

توی سایت های مختلف از جمله دیجی کالا نظرات کاربرانشون رو نگاه کنید!!! مثبت بوده نظرات

don diego
05-15-2017, 09:24 PM
توی سایت های مختلف از جمله دیجی کالا نظرات کاربرانشون رو نگاه کنید!!! مثبت بوده نظرات
اتفاقا نگاه کردم که خواستم اینجا بپرسم دوست عزیز.همه از باتریش شاکی ان

javadh123
05-15-2017, 10:53 PM
اتفاقا نگاه کردم که خواستم اینجا بپرسم دوست عزیز.همه از باتریش شاکی ان
توی صدتا شاید 80 تاش مشکل داشته باشه!!! ولی قاعدتا یه شرکت نمیاد گوشی بزنه که تمام گوشی های اون مدل مشکل داشته باشه،مثل نوت 7 که باطری می ترکید!!! ولی با این تفاسیر نگیری بهتره

don diego
05-17-2017, 09:30 PM
اتفاقا نگاه کردم که خواستم اینجا بپرسم دوست عزیز.همه از باتریش شاکی ان.
آقا اصلا با شما نبودم.من میخوام با کسی صحبت کنم که بیطرف باشه نه تعصبی.همونطوری که نوت7 نمیخرم چون مشکل داره پس همینطوری گوشی ای رو که هشتاد درصد
خرابی داره رو نمیخرم.
البته این هشتاد درصد هم چندان مستند نیست و من فکر میکنم بیشتره.برای هر برندی پیش میاد.مثلا من زد5 پرمیوم داشتم سوکت هندزفری اش مشکل داشت.مثل اکثر پریمیوم ها.
یا مثلا سامسونگ که همیشه در اکثر مدلها به ضربه از فریم حساسه و زود صفحه می شکنه.
من نزدیک پونزده ساله گوشی بازم و جوگیر نمیشم بلکه سعی میکنم با پرس و جو و تحقیق گوشی بخرم.چون بحث پولیه که با زحمت بدست میارمش نه با رانت و اینا

salar.sa20
05-18-2017, 08:10 AM
اتفاقا نگاه کردم که خواستم اینجا بپرسم دوست عزیز.همه از باتریش شاکی ان.
آقا اصلا با شما نبودم.من میخوام با کسی صحبت کنم که بیطرف باشه نه تعصبی.همونطوری که نوت7 نمیخرم چون مشکل داره پس همینطوری گوشی ای رو که هشتاد درصد
خرابی داره رو نمیخرم.
البته این هشتاد درصد هم چندان مستند نیست و من فکر میکنم بیشتره.برای هر برندی پیش میاد.مثلا من زد5 پرمیوم داشتم سوکت هندزفری اش مشکل داشت.مثل اکثر پریمیوم ها.
یا مثلا سامسونگ که همیشه در اکثر مدلها به ضربه از فریم حساسه و زود صفحه می شکنه.
من نزدیک پونزده ساله گوشی بازم و جوگیر نمیشم بلکه سعی میکنم با پرس و جو و تحقیق گوشی بخرم.چون بحث پولیه که با زحمت بدست میارمش نه با رانت و اینا
اگه برندش واست فرق نمیکنه پیکسل بخر بهترین انتخابه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk