PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ورود به کاستوم ریکاوری

salar.sa20
05-11-2017, 11:06 AM
سلام خسته نباشید من این ریکاوری رو توی اندروید 4.4.2 نصب کردم بدون هیچ مشکلی میره توش

حال اندروید 5 زدم با برنامیه Flashify هم کاستوم ریکاوری

دکمه های پاور و ولوم پاینو میزنم سوالاتشو میاره که میخوای فورمت فکتری کنی یا نه وقتی بوت میشه که بره ریکاوری این ارور رو میده

securer boot error
boot tifction verifx

ممکنه غلط املایی داشته باشه چون خیلی زود رد میشه تصویر

بعد از این ارور ها صفحه گوشی خاموش میشه led دستگاه مثل زمان بوت میشه و رنگاش عوض میشه

بعد چند بار کلید ولوم و پاور اینارو بزنی ریبوت میشه

مشکل از فایل ریکاوری نیست چند تاشو ازمایش کردم

دستگاه هم بالا میاد مشکلی نداره

D855 Android 5.0 V20i

Reza.Vejdan
05-12-2017, 12:14 PM
سلام خسته نباشید من این ریکاوری رو توی اندروید 4.4.2 نصب کردم بدون هیچ مشکلی میره توش

حال اندروید 5 زدم با برنامیه Flashify هم کاستوم ریکاوری

دکمه های پاور و ولوم پاینو میزنم سوالاتشو میاره که میخوای فورمت فکتری کنی یا نه وقتی بوت میشه که بره ریکاوری این ارور رو میده

securer boot error
boot tifction verifx

ممکنه غلط املایی داشته باشه چون خیلی زود رد میشه تصویر

بعد از این ارور ها صفحه گوشی خاموش میشه led دستگاه مثل زمان بوت میشه و رنگاش عوض میشه

بعد چند بار کلید ولوم و پاور اینارو بزنی ریبوت میشه

مشکل از فایل ریکاوری نیست چند تاشو ازمایش کردم

دستگاه هم بالا میاد مشکلی نداره

D855 Android 5.0 V20i
اینجاروبخون!!!
[Solved] Help: "Secure Boot error"… | LG G3 ([Only registered and activated users can see links])
نت خودم ضعیفه ...اکی بشه برات ترجمه می کنم!!!

salar.sa20
05-12-2017, 08:10 PM
مشکل حل شود. وقتی با اون نرم افزار فلشر. فلش بزنید اندروید پنج این مشکل پیش میاد. ولی اگه با. اوتو ریس ریکاوری اینستالر مخصوص خود گوشی. بزنید. این طوری مشکل پیش نمیاد. خیلی ممنون که جواب دادید

حسین007
07-09-2018, 11:13 AM
دوستان عزیز سلام. گوشی من وقتی میخواد وارد ریکاوری بشه یه صفحه سیاه میاد بعد می نویسه fastboot mode started بعد هم باید باتری گوشی را دربیاری تا از این حالت خارج بشه روش های مختلفی از ریکاوری رو امتحان کردم همشون همین مشکل رو دارن ممنون میشم بهم کمک کنید (مدل گوشی ال جی جی 3 d855 اندروید 6)