PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام های گوشی هواوی Huawei Honor Note 8

rainboy75
04-09-2017, 09:50 PM
[Only registered and activated users can see links] ner.png
برای توسعه و تحکیم گوشی Huawei Honor Note 8 رام های موجود این گوشی را برای شما قرار داده ایم.
همانطور که می دانید تنها رام چینی گوشی هواوی هونور نوت 8 ، EDI-AL10می باشد که در تمام انجمن های هواوی اشاره شده است.بنابر این من در گوگل درایو برای کسانی که نیاز دارند قرار می دهم.
برنامه gapps :
بهترین و ساده ترین راه برای پیدا کردن برنامه gapps جستوجو در Google Play Store یا HiApp store بوده که می توان به راحتی نصبش کنید .
سعی نکنید به صورت دستی GAPPS ZIPs را سایدلودینگ یا فلش کنید چون هرگز بدون شکستن سیستم نرم افزاری هواوی امکان پذیر نمی باشد.
من Google Installer چینی برای رام های MIUI بدون گوگل از پیش نصب شده پیدا کردم که کاملا با سیستم BO22 کار می کند.
ابتدا شما باید هر چیز مربوط به گوگل بوده را حذف کنید ( من از Titanium Backup Pro استفاده کردم )
سپس برنامه Google Installer را نصب کنید و اجازه دهید برنامه های کاربردی مورد نیازش را دانلود و نصب کند .
سپس گوشی خود را ریبوت کنید که می توانید جادوی Google Play Store را مشاهده کنید.