PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماندن روی لوگی ال جی

ali1362
04-07-2017, 04:14 PM
با سلام خدمت دوستان گوشیم جدیدا که شارژ تموم میشه ددیگه بالا نمیاد فقط روی لوگو ال جی می مونه چند مرتبه باید باطری رو در بیارم تا درست بشه اما ایندفعه دیگه لوگو مونده و بالا نمیاد لطفا کمکم کنید

Reza.Vejdan
04-07-2017, 08:22 PM
با سلام خدمت دوستان گوشیم جدیدا که شارژ تموم میشه ددیگه بالا نمیاد فقط روی لوگو ال جی می مونه چند مرتبه باید باطری رو در بیارم تا درست بشه اما ایندفعه دیگه لوگو مونده و بالا نمیاد لطفا کمکم کنید

سلام
فلش کنید احتمالا حل بشه.یا اگر می تونید از داخل ریکاری ریست کنید

kaveh.ms
04-10-2017, 10:28 PM
سلام.منم دقیقا همین مشکلو دارم. با فلش هم حل نشد. دکمه پاور هم کار نمیکنه. یه بار پاورشم تعمیر کردم باز با خاموش شدن گوشی از کار افتاد. کسی نمیدونه واقعا این معزل رو چجوری میشه از دستش خلاص شد؟

Reza.Vejdan
04-11-2017, 12:01 AM
سلام.منم دقیقا همین مشکلو دارم. با فلش هم حل نشد. دکمه پاور هم کار نمیکنه. یه بار پاورشم تعمیر کردم باز با خاموش شدن گوشی از کار افتاد. کسی نمیدونه واقعا این معزل رو چجوری میشه از دستش خلاص شد؟

سلام
وقتی دستگاه فلش میشه و بازم همینجوره ای سی هارد گوشی صدمه دیده و نمی تونه روی هارد چیزی بنویسه با فلش.تنها راهش تعویض هارد هست