PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل خاموش شدن v10

alireza_br_87
03-30-2017, 10:48 AM
سلام من به مشکل عجیبی در گوشیم بر خوردم
شارژ گوشی از 20 % که پایین تر میاد ممکنه روی 18 باشه یا 15 یا 13 گوشی خاموش میشه بعدش که میزنم به شارژ نشون میده که باتری 3 یا 2 درصد شده بوده و الان داره شارژش میکنه و خیلیم زود تموم میشه اولش که خریدم اینجوری نبود ولی به مرور و با آپدیتایی که انجام داد این مدلی شد . باتریش بادم نکرده که به نظر خراب برسه . لطفا کمکم کنید خیلی این داستان اذیت کنندس ممنون میشم

Reza.Vejdan
03-30-2017, 11:04 AM
شارژ گوشی از 20 % که پایین تر میاد ممکنه روی 18 باشه یا 15 یا 13 گوشی خاموش میشه بعدش که میزنم به شارژ نشون میده که باتری 3 یا 2 درصد شده بوده و الان داره شارژش میکنه و خیلیم زود تموم میشه اولش که خریدم اینجوری نبود ولی به مرور و با آپدیتایی که انجام داد این مدلی شد . باتریش بادم نکرده که به نظر خراب برسه . لطفا کمکم کنید خیلی این داستان اذیت کنندس ممنون میشم
سلام
مشکل از باطری هست،باطری حتما لازم نیست باذ کنه که متوجه بشید خراب هست !!!!
احتمال دیگه هم ممکنه از شارژر باشه!

AlirezAjigAr69
04-03-2017, 06:30 PM
اتفاقا برای منم همینطوری شده !!! البته برای من روز حدود ۵ الی ۶ درصد اینطوری میشه !! قبلا روی ۲ درصد میومد و بعد خاموش میشد ولی الان روی ۵ درصد این اتفاق می افته !!!
دوستان دیگه هم این مشگل رو دارن ؟