ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تخصصی آموزش آنبریک lg g4

javadh123
03-24-2017, 09:14 PM
سلام
[Only registered and activated users can see links]
آنبریک lg g4 بدون باکس

آموزش به زبان ساده

LG H815 QFIL_ By Moyal DOWNLOAD ([Only registered and activated users can see links])

LG H818, 818P, 818N QFIL_ By Moyal DOWNLOAD ([Only registered and activated users can see links])

LG H819 QFIL_ By Moyal DOWNLOAD ([Only registered and activated users can see links])
LG LS991 QFIL_ By Moyal DOWNLOAD ([Only registered and activated users can see links])

درایور Qualcomm نصب کنید

Using Qfil (or) Qualcomm flasher Supported Box

Windows [Start] button >> All programs >> QPST >> Run QFIL

بر روی Browse کلیک کنید

فایل prog_emmc_hose_8992_lite_stable.mbn انتخاب کنید

اکنون روی load xml کلیک کنید
فایل Rawprogram.xml & Patch0.Xml انتخاب کنید
[Only registered and activated users can see links]

کلیک بر روی دکمه Download
- The progress bar below is completed and the Download Succeed -> Finish Download message is Confirmed.

hosseini76
03-10-2018, 11:03 PM
ببخشید رمز فایل ها چیه

virusha
04-08-2018, 11:30 AM
Moyal Software H815
Moyal Software H818N
Moyal Software LGH819
Moyal Software LG LS991

awx0ne
05-18-2018, 03:48 PM
با سلام
از کجا میتونم برای همین روش ولی گوشی ی LG D170 L40 فایلها رو پیدا کنم؟
لطفا اگر کسی میدونه چه طور گوشی ی LG D170 L40 از حالت بریک دربیارم.
مشکل سخت افزاری نیست. خودم زدم حافظه ی اصلیش ر فرمت کردم از روی جهل و نادانی.

raaadin
09-01-2018, 01:57 PM
آقا سلام
رمز فایل رو پیدا کردین شما؟

kouch132
11-07-2018, 11:30 AM
سلام
رمز فایلها همونیه که جناب virusha پست گذاشته

afshinmbs
05-23-2020, 09:33 PM
سلامگوشی من مدل lg g4 h818p هست و مشکل بوت داشت و سخت افزاری بود بعد از کلی تحقیق فهمیدم اگه دوتا از هسته بزرگ سی پی یو رو غیر فعال کنی مشکل حل میشه یک رام اندروید 7 براش پیدا کردم که میشد با برنامه hsx editor رام رو ادیت کنی بعد 2 تا هسته رو غیر فعال کردم و رام رو با برنامه lg up فلش کردم گوشی بالا اومد بدون مشکل حدود 8 ساعت باهاش کار کردم سنگین هم کار کردم خواستم سیمکارت بزارم بعد دبدم گوشی دیگه روشن نمیشه بعدش فهمیدم باید تو برنامه lg up گوشی رو اپگرید میکردم که من یه گزینه دیگه رو زده بودم الان بدون باتری گوشی رو به شارژر یا کامپیوتر وصل کنی صفحه روشن میشه و ارور باتری میده وقتی هم باتری رو میذاری دورایور کوالکام رو تو ویتدوز میاره یا وقتی هم باتری کامل خالی هست میزنی به شارژر یا کامپیوتر نوتیفیکشنش چشمک میزنه با این روش هم خواستم گوشی رو فلش برنم که جواب نداد بنظرتون با باکس مشکلش حل میشه؟

roambib
09-23-2022, 01:51 PM
aspirin citric acid sodium bicarbonate increases levels of valproic acid by plasma protein binding competition. can doxycycline cause yeast infection ([Only registered and activated users can see links])