PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیغام configuring your phone

feri367
03-17-2017, 05:12 PM
سلام دوستان...
یه جی فلکس ۲ با کد ls996 دارم، تازه خریدم...
گوشی رو ریست کردم، بوت شده، اونجا که میخواد تنظیمات اولیه رو انجام بده ،تو حالت configuring your phone میمونه و جلوتر نمیره، قبل ریست فکتوری هیچ مشکلی نداشت ، لطفا کمکم کنید

Reza.Vejdan
03-18-2017, 12:07 AM
سلام دوستان...
یه جی فلکس ۲ با کد ls996 دارم، تازه خریدم...
گوشی رو ریست کردم، بوت شده، اونجا که میخواد تنظیمات اولیه رو انجام بده ،تو حالت configuring your phone میمونه و جلوتر نمیره، قبل ریست فکتوری هیچ مشکلی نداشت ، لطفا کمکم کنید

هارد ریست کنید اگر جواب نداد باید فلش کنید یا ببرید نمایندگی فلش کنن براتون

feri367
03-18-2017, 12:39 PM
سلام، با فایل tot فلش زدم، الان وقتی روشن میشه یه صفحه آبی رنگ میاد، نوشته factory reset status
وسط صفحه هم نوشته ۲
مشکل چیه؟

feri367
03-18-2017, 02:50 PM
روشنش کردم.. بازم اینجا گیر میکنه... مدل ls966 هست

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

javadh123
03-18-2017, 10:27 PM
روشنش کردم.. بازم اینجا گیر میکنه... مدل ls966 هست

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

..
راه حل :

Factory Reset, start configuring language, dont connect any WIFI or DATA and Next button after this the screen show Configuring Phone, press volume up + volume down - home button and button back, and Woola bypass the stupid activation