PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ پیرامون مشکلات گوشی LG V20

negaheaval
03-03-2017, 07:42 PM
سلام دوستان
در این تاپیک بصورت جامع مشکلات گوشی V20 مورد بررسی قرار می گیره
یاعلی

negaheaval
03-03-2017, 07:43 PM
در ابتدا به معرفی مشخصات سخت افزاری این فبلت زیبا می پردازم

مشخصات عمومی ال جی V20
شبکه 2G
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
شبکه 3G
HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
شبکه 4G
LTE
سیم کارت
نانو سیم کارت
تاریخ معرفی
2016, سپتامبر
وضعیت
موجود در بازار. عرضه شده در اکتبر 2016
بدنه ال جی V20
ابعاد
159.7x78.1x7.6 میلیمتر (6.29x3.07x0.30 اینچ)
وزن
174 گرم (6.14 oz)
- MIL-STD-810G certified
صفحه نمایش ال جی V20
نوع
صفحه نمایش لمسی خازنی IPS LCD, با 16 میلیون رنگ
اندازه
5.7 اینچ (نسبت سطح صفحه نمایش به بدنه در حدود 72.4 درصد)
وضوح
1440x2560 پیکسل (در حدود 513 پیکسل در هر اینچ)
قابلیت چند لمسی

فن آوری محافظ
Corning Gorilla Glass 4
- Secondary display, 160 x 1040 pixels, 2.1 inches
- LG UX 5.0
زنگ ال جی V20
انواع زنگ
ویبریشن; MP3, WAV زنگ
بلندگو

3.5mm jack

- 32-bit/192kHz audio
- B&O Play certified
- 24-bit/48kHz audio recording
- Active noise cancellation with dedicated mic
حافظه ال جی V20
کارت حافظه
microSD, تا 256 گیگابایت (dedicated slot)
داخل دستگاه
32/64 گیگابایت, 4 گیگابایت RAM
امکانات ارتباطی ال جی V20
GPRS

EDGE

سرعت
HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat12 600/150 Mbps
شبکه بی سیم
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot
بلوتوث
v4.2, A2DP, LE, aptX
NFC

مادون قرمز

USB
نوع-C 1.0 reversible connector
دوربین ال جی V20
اصلی
دو تا 16 مگاپیکسل (29mm, f/1.8) + 8 مگاپیکسل (12mm, f/2.4), فوکوس اوتوماتیک لیزری, OIS, فلش LED
دیگر امکانات
[Only registered and activated users can see links]
فیلم برداری
فیلم برداری 2160p با سرعت 30 فریم در ثانیه, فیلم برداری 1080p با سرعت 30 فریم در ثانیه, فیلم برداری 720p با سرعت 120 فریم در ثانیه, 24-bit/192kHz ضبط صدا بصورت استریو
ثانویه
5 مگاپیکسل, f/1.9
دیگر امکانات ال جی V20
OS
سیستم عامل اندروید, نسخه 7.0 (Nougat)
Chipset
Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820
CPU
Quad-core (2x2.15 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo)
GPU
Adreno 530
موقعیت یاب (GPS)
دارد, with A-GPS, GLONASS
رادیو

رنگ بندی
نقره*ای, نقره*ای, صورتی
حسگرها
Fingerprint, شتاب سنج, ژیروسکوپ, حسگر مجاورتی, قطب نما, حسگر طیف رنگی
پیغام رسانی
SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM
مرورگر وب
HTML5
جاوا

- Fast battery charging (Quick Charge 3.0)
- MP4/DviX/XviD/H.265/WMV player
- MP3/WAV/FLAC/eAAC+/WMA player
- Photo/video editor
- Document editor
باطری ال جی V20
Removable Li-Ion 3200 mAh battery

negaheaval
03-03-2017, 07:44 PM
بعد از چند روز استفاده میتونم به برخی موارد اشاره کنم :
1- دوربین که فوق العاده اس . واقعا نقصی تو عکسبرداری و فیلم برداری دیده نمیشه
2- باتری : اگه بخوام مثال عینی بزنم با مصرف من تقریبا با اس 7 فلت برابری میکنه . یعنی از 6 صبح که از شارژ میکشمش تا 11 شب باتری داره و هنوز نمرده !
3- کیفیت ساخت : عالی . با دست گرفتن گوشی واقعا حس با کیفیت بودن رو تجربه می کنید مثل اس 7 .
4- نرم افزار : خوب طبیعتا اولین گوشی با اندروید 7 در دنیا بودن هم حسن داره و هم عیب . حسن اینکه فعلا قرار نیست بازنشسته بشه و عیب هم اینکه شاید باگ داشته باشه . مثلا اینکه شما نمیتونی شبکه سیم کارت ها رو مجزا انتخاب کنی . یعنی اگه سیم 2 رو کردی 4g سیم یک هم 4g میشه . هنوز البته این مسئله بغرنج نشده ولی هیچ وقت آنتن پر نداری . البته اینم بگم که شما با وارد شدن به منوی تست میتونید شبکه سیم کارت ها رو بصورت دستی تعیین کنید .
5- از همه مهمتر صفحه نمایش دوم : اولش فکر می کردم یه ایده تبلیغاتی کم مصرف باشه ولی الان میبینم چقدر هوشمندانه ازش استفاده شده . میانبر برنامه ها ، نشاندهنده تاریخ و زمان ، نمایش مسیج ها و شاید خیلی کاربردهای دیگه از جمله امکاناتش هست .

فعلا مورد دیگه ای به نظرم نمیاد . بقیه اش تقریبا با G4 و G3 و G2 یکیه .
دوستان اگه سوالی داشتن در خدمتم . در ضمن در اولین فرصت عکس های گرفته شده رو هم براتون میفرستم .
یاعلی مدد

negaheaval
03-03-2017, 07:54 PM
کد منوی تست :

negaheaval
03-03-2017, 07:55 PM
اینم نمونه عکس ههای گرفته شده . یکی لنز معمولی یکی هم لنز واید

Reza.Vejdan
03-03-2017, 08:06 PM
اینم نمونه عکس ههای گرفته شده . یکی لنز معمولی یکی هم لنز واید
44 ([Only registered and activated users can see links])
44 ([Only registered and activated users can see links])
سلام
داخل آپلودسنتر سایت آپلود کنید،،، بالای انجمن موجود هست
عکس ها لود نمیشن...ممنون

[Only registered and activated users can see links] pg
[Only registered and activated users can see links] pg

negaheaval
03-05-2017, 07:59 PM
اینم یه طرح زیبا برای V20

Sent from my Black V20 😎

Msd1357
04-25-2017, 12:17 PM
سلام. من تازه گوشی V20 رو گرفتم و یه مشکل اساسی با اون دارم که بسیاری از برنامه ها Unfortunately Has Stopped میدن و بسته میشن! حتی برنامه استاندارد SmartWorld خود LG. این اشکال در این تاپیک ([Only registered and activated users can see links]) هم مطرح شده ولی متاسفانه دوستی که مشکلش برطرف شده یه لینک گذاشته که ظاهراً پاک شده. خیلی جاها راه حل Clear Data و Clear Cache برنامه ها و حافظه را پیشنهاد داده بودن که با اون کارا مشکل حل نشد. لطفاً اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

javadh123
04-25-2017, 01:52 PM
سلام. من تازه گوشی V20 رو گرفتم و یه مشکل اساسی با اون دارم که بسیاری از برنامه ها Unfortunately Has Stopped میدن و بسته میشن! حتی برنامه استاندارد SmartWorld خود LG. این اشکال در این تاپیک ([Only registered and activated users can see links]) هم مطرح شده ولی متاسفانه دوستی که مشکلش برطرف شده یه لینک گذاشته که ظاهراً پاک شده. خیلی جاها راه حل Clear Data و Clear Cache برنامه ها و حافظه را پیشنهاد داده بودن که با اون کارا مشکل حل نشد. لطفاً اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
سلام
تنها راهش فلش هست که اگر درست نشد مشکل سخت افزاریه و از هارد هست!! تازه خریدید حتما ببرید نمایندگی براتون فلش کنن!!!

aref.farudi
07-12-2017, 11:23 PM
بعد از چند روز استفاده میتونم به برخی موارد اشاره کنم :
1- دوربین که فوق العاده اس . واقعا نقصی تو عکسبرداری و فیلم برداری دیده نمیشه
2- باتری : اگه بخوام مثال عینی بزنم با مصرف من تقریبا با اس 7 فلت برابری میکنه . یعنی از 6 صبح که از شارژ میکشمش تا 11 شب باتری داره و هنوز نمرده !
3- کیفیت ساخت : عالی . با دست گرفتن گوشی واقعا حس با کیفیت بودن رو تجربه می کنید مثل اس 7 .
4- نرم افزار : خوب طبیعتا اولین گوشی با اندروید 7 در دنیا بودن هم حسن داره و هم عیب . حسن اینکه فعلا قرار نیست بازنشسته بشه و عیب هم اینکه شاید باگ داشته باشه . مثلا اینکه شما نمیتونی شبکه سیم کارت ها رو مجزا انتخاب کنی . یعنی اگه سیم 2 رو کردی 4g سیم یک هم 4g میشه . هنوز البته این مسئله بغرنج نشده ولی هیچ وقت آنتن پر نداری . البته اینم بگم که شما با وارد شدن به منوی تست میتونید شبکه سیم کارت ها رو بصورت دستی تعیین کنید .
5- از همه مهمتر صفحه نمایش دوم : اولش فکر می کردم یه ایده تبلیغاتی کم مصرف باشه ولی الان میبینم چقدر هوشمندانه ازش استفاده شده . میانبر برنامه ها ، نشاندهنده تاریخ و زمان ، نمایش مسیج ها و شاید خیلی کاربردهای دیگه از جمله امکاناتش هست .

فعلا مورد دیگه ای به نظرم نمیاد . بقیه اش تقریبا با G4 و G3 و G2 یکیه .
دوستان اگه سوالی داشتن در خدمتم . در ضمن در اولین فرصت عکس های گرفته شده رو هم براتون میفرستم .
یاعلی مدد

سلام دوست عزيز
چنتا سوال

اول اينكه تو قسمت صفحه دوگانه كه دوتابرنامه رو باهم باز ميكني
ميشه از تمام برنامه ها استفاده كرد يا فقط يك سري درنامه خاص هستش
دوم اينكه گوشي تا چه حد قابليت شخصي سازي داره
مثلا ميشه واسه نگه داشتن كليد كم و زياد هدفون هم دستور خاص داد مثلا اهنگ قبل و بعد

Sent from my iPhone using Tapatalk

m-reali
07-13-2017, 01:25 AM
سلام. آیا کسی اطلاعی از آپدیت بعدی این گوشی و زمان انتشارش داره؟

saadi.mm
07-21-2017, 01:50 PM
سلام دوستان.
من گوشی v20رو دارم.موقع شارژ علامت فست شارژ رو نشون نمیده..میخواستم بدونم مشکل از کجاشع؟کابل شارژر رو عوۻ کردم ولی باز درست نشده...

javadh123
07-21-2017, 03:38 PM
سلام دوستان.
من گوشی v20رو دارم.موقع شارژ علامت فست شارژ رو نشون نمیده..میخواستم بدونم مشکل از کجاشع؟کابل شارژر رو عوۻ کردم ولی باز درست نشده...
سلام
باید هم کابل فست باشه هم کلگی شارژ!!! کابل فست گرفتید؟ کلگی هم تعویض کردید؟

saadi.mm
07-21-2017, 07:39 PM
کلگی شارژر مال خودش هست که فابریکه و روش نوشته فست..کابلش رو عوۻ کردم...قبلا میزدم یه شارژ علامت فست رو نشون میداد ولی الان دو روزه که اینجوری شده و علامت رو نشون نمیده.

saadi.mm
07-21-2017, 07:43 PM
سلام
باید هم کابل فست باشه هم کلگی شارژ!!! کابل فست گرفتید؟ کلگی هم تعویض کردید؟

کلگی شارژر مال خودش هست که فابریکه و روش نوشته فست..کابلش رو عوۻ کردم...قبلا میزدم یه شارژ علامت فست رو نشون میداد ولی الان دو روزه که اینجوری شده و علامت رو نشون نمیده.

javadh123
07-21-2017, 08:05 PM
کلگی هم تست کنید!! ولی از فست بودن کابل هم مطمئن بشید

saadi.mm
07-23-2017, 08:44 AM
کلگی هم تست کنید!! ولی از فست بودن کابل هم مطمئن بشید

saadi.mm
07-23-2017, 08:45 AM
���������������� ���������������� ��������

ممنونم..درست شده ..از سیم شارژر بود...

tomic
08-08-2017, 09:20 PM
دوستان من دو روزه میخوام برنامه ای که نت دانلود مکنم و نصب کنم موقه نصب install غیر فعال هست و فقط میشه کنسل کرد اما از گوگل پلی هر چی میگیری نصب مکنه مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید

javadh123
08-11-2017, 02:32 PM
دوستان من دو روزه میخوام برنامه ای که نت دانلود مکنم و نصب کنم موقه نصب install غیر فعال هست و فقط میشه کنسل کرد اما از گوگل پلی هر چی میگیری نصب مکنه مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید
احتمالا اینستالر غیرفعال کردید! از تنظیمات و مدیریت برنامه ها،برنامه مورد نظر را فعال کنید

amirhossein1373
10-21-2017, 06:59 AM
سلام
خسته نباشید من تازگی آپدیت جدید واسه گوشیم اومده ولی نصبش کردم ولی الان خیلی باهاش مشکل پیدا کردم صفحش خود به خود خاموش نمیشه، برنامه درست نصب نمیشه و ....
دوستان شما هم به همین مشکل برخورد کردید؟

Mohsen1996
11-01-2017, 02:31 AM
باسلام. من حدود 2 ماهی میشه v20 خریدم. توی این دوماه گوشی فوق العاده بوده یک هفتس. یه مشکلی برخوردم اونم اینه که. سایه برنامه که قبلا باز کرده بودم میمونه این مشکل چه گونه برطرف کنم باتشکر

Reza.Vejdan
11-02-2017, 02:41 PM
باسلام. من حدود 2 ماهی میشه v20 خریدم. توی این دوماه گوشی فوق العاده بوده یک هفتس. یه مشکلی برخوردم اونم اینه که. سایه برنامه که قبلا باز کرده بودم میمونه این مشکل چه گونه برطرف کنم باتشکر

سلام
ممکنه نرم افزاری باشه و با تنظیمات کارخانه مشکل حل بشه
امکان داره از السیدی باشه

2250352
11-10-2017, 01:01 AM
سلام من وی 20 روخریدم ولی هات اسپات فعال نمیشه که بتونم نقطه اتصال بدم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

2250352
11-10-2017, 01:02 AM
09123554025 توتلگرام اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

Reza.Vejdan
11-10-2017, 09:21 AM
سلام من وی 20 روخریدم ولی هات اسپات فعال نمیشه که بتونم نقطه اتصال بدم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
این مشکل نرم افزاری هست.با shareit تست کنید ببینید روشن نمی کنه..در صورتی که مشکل پابرجا بود ببرید گارانتی، حیفه گوشی نو خریدید حالا بخواهید خودتون فلش بزنید.تنظیمات کارخانه هم تست کنید

don diego
11-10-2017, 09:18 PM
سلام هات اسپات روی گوشی های اپراتوری فعال نمیشه.راه حل ساده ای داره.اگه گوشیتون اوپراتوری هست بگید راهنمایی کنم.

don diego
11-10-2017, 09:37 PM
سلام یه مساله شایع هست روی گوشی های با صفحه ال سی دی.راه حلش راحته.شما darker pro دانلود و نصب کنید.نور رو توی برنامه بذارید روی 94 درصد
مشکل سایه حل میشه.منتها موقع نصب نرم افزارهای دیگه باید یه لحظه غیرفعالش کنید دارکر پرو رو.....

don diego
11-10-2017, 09:39 PM

سلام این یه باگه روی اندروید 7 برای نصب برنامه اونا رو از فایل منیجر داخل خود گوشی نصب کنید اینستال فعال میشه

Emprator
11-18-2017, 11:39 AM
سلام میبخشید چون تایپک Q6 پیدا نکردم مجبورن اینجا فرستادم
من این گوشی رو کارکرده خریدم فقط ی مشکل عجیب دارم اونم اینکه احساس میکنم برنامه مخرب روش هست اخه تو تنظیمات قسمت نام دستگاه که قبلا صاحب اولی مخفف اسم و فامیلشو داده بود به این صورت به جای Q6 نوشته بود mh من فرمت کردم که شد Q6 اما بعد مدتی که از شیریت استفاده کردم دیدم باز شده mh خلاصه هر کاری میکنم اسم خود گوشی نمیمونه رام هم دانلود و فلش زدم باز نشد اینم بگم فقط در استفاده از برنامه شیریت وقتی فایلهای کش پاک میکنم عوض میشه لطفا راهنمایی کنید ادم به دلش نمیچسبه راحت از گوشی استفاده کنه ممنون

Reza.Vejdan
11-18-2017, 02:18 PM
من این گوشی رو کارکرده خریدم فقط ی مشکل عجیب دارم اونم اینکه احساس میکنم برنامه مخرب روش هست اخه تو تنظیمات قسمت نام دستگاه که قبلا صاحب اولی مخفف اسم و فامیلشو داده بود به این صورت به جای Q6 نوشته بود mh من فرمت کردم که شد Q6 اما بعد مدتی که از شیریت استفاده کردم دیدم باز شده mh خلاصه هر کاری میکنم اسم خود گوشی نمیمونه رام هم دانلود و فلش زدم باز نشد اینم بگم فقط در استفاده از برنامه شیریت وقتی فایلهای کش پاک میکنم عوض میشه لطفا راهنمایی کنید ادم به دلش نمیچسبه راحت از گوشی استفاده کنه ممنون

سلام
شیریت فایل های کش داخل گوشی میمونه.وقتی شیریت نصب کردید اسم اول رو مشخص کنید که دیگه قبلی نباشه و بعد تایید کنید

Emprator
11-18-2017, 06:42 PM
سلام
شیریت فایل های کش داخل گوشی میمونه.وقتی شیریت نصب کردید اسم اول رو مشخص کنید که دیگه قبلی نباشه و بعد تایید کنید
قبلا با هیچ گوشی این مشکل نداشتم درضمن وقتی که ریست فاکتوری میزنم دیگه نباید به اسم قبلی برگرده که به نظر من موردی داره که برمیگرده رام هم دارم فلش زدم اما هیچی حذف نمیشه روشی هست که بشه فلش کلی زد

Emprator
11-18-2017, 10:32 PM
حالا لطفا راهنمایی کنید من چطوری ی فلش کامل بزنم که همه چیز پاک بشه رام رسمیو دانلود کردم فلش زدم با موفقیت نصب میشه ولی هیچی از گوشی پاک نمیشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

Emprator
11-18-2017, 11:00 PM
منظورم از پستی که داده بودم راجب مشکل عجیب تغییر نام تلفن که میترسم ویروسی باشه خواستم اگه ممکنه روشی بفرمایید که گوشی فلش بزنم کلی پاک کنه چون من رام دارم با LG UP فلش میزنم نصب میکنه ولی هیچ برنامه ای از گوشی حذف نمیشه

Reza.Vejdan
11-19-2017, 06:48 PM
منظورم از پستی که داده بودم راجب مشکل عجیب تغییر نام تلفن که میترسم ویروسی باشه خواستم اگه ممکنه روشی بفرمایید که گوشی فلش بزنم کلی پاک کنه چون من رام دارم با LG UP فلش میزنم نصب میکنه ولی هیچ برنامه ای از گوشی حذف نمیشه
Update
میزنید
داخل lg up گزینه refurbish فلش بزنید

Emprator
11-19-2017, 09:37 PM
Update
میزنید
داخل lg up گزینه refurbish فلش بزنید
متاسفانه گزینه که شم فرمودین میزنم 4 درصد بعد ارور که فایل ساپرت نمیشه میده البته من رام گوشی M700A10f_00_OPEN_AME_DS_OP_0918 میزنم با اپدیت مشکلی نداره نصب میشه ولی گزینه
refurbish ارور میده

Reza.Vejdan
11-19-2017, 09:43 PM
متاسفانه گزینه که شم فرمودین میزنم 4 درصد بعد ارور میده

فایل درست گوشی خودتون دانلود کنید
بیلد فایل نباید پایین تر از بیلد گوشی شما باشه.
درایور ها رو چک کنید.
گزینه اپدیت فقط گوشی شما را بروزرسانی می کنه و چیزی پاک نمیشه.
شما تنظیمات کارخانه هم برگردونی مشکلت حل میشه و لازم نیست حتما فلش کنید.

Emprator
11-19-2017, 09:58 PM
فایل درست گوشی خودتون دانلود کنید
بیلد فایل نباید پایین تر از بیلد گوشی شما باشه.
درایور ها رو چک کنید.
گزینه اپدیت فقط گوشی شما را بروزرسانی می کنه و چیزی پاک نمیشه.
شما تنظیمات کارخانه هم برگردونی مشکلت حل میشه و لازم نیست حتما فلش کنید.
چند بار برگردوندم به حالت کارخانه ولی مشکل حل نمیشه فایل دانلودی که کردم بیلد دیگه فکر کنم نداره اخه تازه امده گوشی میبخشید به شما هم زحمت میدم ولی اگه راهنمایی کنید من ی فلش کلی بزنم خیالم راحت میشه شنیدم بعضی فایلهای مخرب با فرمت حذف نمیشه

Reza.Vejdan
11-19-2017, 10:16 PM
چند بار برگردوندم به حالت کارخانه ولی مشکل حل نمیشه فایل دانلودی که کردم بیلد دیگه فکر کنم نداره اخه تازه امده گوشی میبخشید به شما هم زحمت میدم ولی اگه راهنمایی کنید من ی فلش کلی بزنم خیالم راحت میشه شنیدم بعضی فایلهای مخرب با فرمت حذف نمیشه

مدل دقیق و بیلد گوشیتون بفرمایید فایل مناسب براتون اپ کنم

Emprator
11-19-2017, 10:29 PM
مدل دقیق و بیلد گوشیتون بفرمایید فایل مناسب براتون اپ کنم
مدل LG-M700A بیلد NMF26X

2250352
11-20-2017, 11:24 PM
سلام گوشی من سیمکارت همراه اول انداختم داخلش .چیکار کنم درست شه اخه دستگاه پوز سیاردارم میخوام به اون نقطه اتصال بدم؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید؟
09123554025

2250352
11-20-2017, 11:30 PM
سلام هات اسپات روی گوشی های اپراتوری فعال نمیشه.راه حل ساده ای داره.اگه گوشیتون اوپراتوری هست بگید راهنمایی کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید همراه اول هست توگوشیم؟ دستگاه پوز سیاردارم میخوام به اون نقطه اتصال بدم نمیشه
چیکارکنم؟یه تک بزنید به این خط بزنگم بهتون؟ 09123554025

farokhzadj
11-22-2017, 02:26 PM
سلام
از کیفیت خروجی هدفون راضی نیستم و با htc ک قبلا داشتم قابل مقایسه نیست
کسی راهی برای بهتر شدن میدونه؟
و اگر راهی برای روت گوشی میدونید راهنمایی بفرمایید

فرستاده شده از LG-H990ِ من با Tapatalk

don diego
11-23-2017, 12:53 AM
ممنون میشم راهنمایی کنید همراه اول هست توگوشیم؟ دستگاه پوز سیاردارم میخوام به اون نقطه اتصال بدم نمیشه
چیکارکنم؟یه تک بزنید به این خط بزنگم بهتون؟ 09123554025

سلام .شرمنده الان دیدم پیامتون رو.چون ایران نبودم .

راه حلش راحته .یه برنامه هست به اسم Settings Database Editor از گوگل پلی یا جای دیگه دانلودش کنید.

بعد از نصب اون برنامه رو باز کنید.نه روت میخواد نه چیز دیگه.

بعد داخل برنامه از قسمت System این گزینه رو پیدا کنید:

tether_entitlement_check_state

باز کنید و عددش رو به 0 تغییر بدید و سیو کنید و از برنامه خارج بشید.بعد گوشی رو ریستارت کنید.حالا هات اسپات شما مثل بنز کار میکنه.

اگه نشد دوباره همین روال رو انجام بدید.روی وی10 و وی20 اپراتوری AT&T تست شده

don diego
11-23-2017, 12:56 AM
سلام
از کیفیت خروجی هدفون راضی نیستم و با htc ک قبلا داشتم قابل مقایسه نیست
کسی راهی برای بهتر شدن میدونه؟
و اگر راهی برای روت گوشی میدونید راهنمایی بفرمایید

سلام.کیفیت هدست فابریک الجی وی20 میشه گفت خیلی خوبه اما نسبت به اچ تی سی معمولیه.منتها الجی وی20 خروجی فوق العاده با کیفیت

صدا داره.می تونید یه هدست خوب و با کیفیت و امپدانس بالا مثلا 60 اهمی بگیرید و ببینید چه جادویی داره.البته این هدست ها خیلی گرونه.

شاید هم اندازه قیمت گوشی

farokhzadj
11-23-2017, 01:32 AM
سلام.کیفیت هدست فابریک الجی وی20 میشه گفت خیلی خوبه اما نسبت به اچ تی سی معمولیه.منتها الجی وی20 خروجی فوق العاده با کیفیت

صدا داره.می تونید یه هدست خوب و با کیفیت و امپدانس بالا مثلا 60 اهمی بگیرید و ببینید چه جادویی داره.البته این هدست ها خیلی گرونه.

شاید هم اندازه قیمت گوشی
هدست ریزر و شیاومی و سامسونگ و..... هم دارم این هدست ها روی htc واقعا جادویی کار میکرد ولی روی ال جی بسیار ضعیف عمل میکنه البته نا گفته نماند ک v20 کیفیت صداش در همین حال یک سر و گردن از رقبا بالاتر هست ولی مشکل شدت db صدا هست ک گوشی های اچ تی سی رقیب ندارند و ایفون هم نسبتا قابل قبول هست برام دو راه مونده یا گوشی رو عوض کنم یا روت کنم دیگه هزینه برا هدفون خیلی زور داره البته نا گفته نماند خروجی چون تبدیل ب انالوگ شده احتمالا اهم بالا شاید حل مشکل نباشه
با هدفون Audio-Technica ATH-MSR7 BK
استفاده کردم جواب نگرفتم در واقع این مدل هدفونها حدو 1 میلیون قیمت دارند و آمپلی فایر با خروجی قدرتمند میخواهند حدود 1500 میلی آمپر برای فعال شدن اسپیکر های هدفون
صبر میکنم ببینم چه خواهد شد
از توجه تون ممنون هستم

2250352
11-24-2017, 02:19 AM
سلام
اقا این کاروکردم همه مشگلاتم حل شده ممنونم ازت
فقط طرف میخواد ازنقطه اتصالم استفاده کنه نمیتونه رمز هم واردمیکنه وصل هم میشه ولی انگار من اینترنتم بسته نداره دزصورتی که باگوشی خودم اینترنتم فعاله فقط طرف مقابل نمیتونه از بسته اینترنت من استفاده کنه
ممنون میشم اگرراهنمایی کنید تو تلگرام یا همینجا ریست هم کردم تنظیمات گوشیمو فایده نکرد
09123554025

2250352
11-24-2017, 02:22 AM
سلام .شرمنده الان دیدم پیامتون رو.چون ایران نبودم .

راه حلش راحته .یه برنامه هست به اسم Settings Database Editor از گوگل پلی یا جای دیگه دانلودش کنید.

بعد از نصب اون برنامه رو باز کنید.نه روت میخواد نه چیز دیگه.

بعد داخل برنامه از قسمت System این گزینه رو پیدا کنید:

tether_entitlement_check_state

باز کنید و عددش رو به 0 تغییر بدید و سیو کنید و از برنامه خارج بشید.بعد گوشی رو ریستارت کنید.حالا هات اسپات شما مثل بنز کار میکنه.

اگه نشد دوباره همین روال رو انجام بدید.روی وی10 و وی20 اپراتوری AT&T تست شده

سلام
فقط طرف میخواد ازنقطه اتصالم استفاده کنه نمیتونه رمز هم واردمیکنه وصل هم میشه ولی انگار من اینترنتم بسته نداره دزصورتی که باگوشی خودم اینترنتم فعاله فقط طرف مقابل نمیتونه از بسته اینترنت من استفاده کنه
ممنون میشم اگرراهنمایی کنید تو تلگرام یا همینجا ریست هم کردم تنظیمات گوشیمو فایده نکرد
09123554025

2250352
11-25-2017, 02:49 PM
سلام
09123554025
کسی هست کمک کنه؟

2250353
12-01-2017, 12:15 AM
سلام
بابته هات اسپات گوشی که روشن میشه و نمیشه طرف مقابل استفاده کنه بگم که باید تو قسمت ساخت apn. واسه ساختنش تو قسمت apntype. این رو بزنی default,mms,supl به همین راحتی مشگلش حل میشه
ممنون از سایت خوبتون

nima5907
12-06-2017, 07:52 PM
سلام دوستان خسته نباشید.. من تازه یه وی 20 دسته دو تمیز گرفتم ... اولین ایرادی که توش دیدم اپدیت براش اومده 930 مگ.... اما به هیچ عنوان نمیگیرتش.... اخطار میده که سرور ارور میده بعدا امتحان کنید.... بعد یه بار هم تاچ از کار میوفته.... مجبوری باتری رو دراری جا بزنی تا درست بشه.... اینارو شما هم دارید به عنوان ایراد یا نامرد کرده تو پاچم گوشی رو؟؟؟ جریان اپدیتش خیلی برام مهمه.... میشه روت شده؟؟ چک روت هم ریختم میگه روت نشده پس جریانش چیه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

nima5907
12-06-2017, 07:58 PM
سلام دوستان خسته نباشید.. من تازه یه وی 20 دسته دو تمیز گرفتم ... اولین ایرادی که توش دیدم اپدیت براش اومده 930 مگ.... اما به هیچ عنوان نمیگیرتش.... اخطار میده که سرور ارور میده بعدا امتحان کنید.... بعد یه بار هم تاچ از کار میوفته.... مجبوری باتری رو دراری جا بزنی تا درست بشه.... اینارو شما هم دارید به عنوان ایراد یا نامرد کرده تو پاچم گوشی رو؟؟؟ جریان اپدیتش خیلی برام مهمه.... میشه روت شده؟؟ چک روت هم ریختم میگه روت نشده پس جریانش چیه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Reza.Vejdan
12-08-2017, 12:20 PM
سلام
جدیدا آپدیت جدید روی تاچ به مشکل می خوره! ولی خود به خود نباید تاچ مشکلی داشته باشه (قبل از آپدیت)

nima5907
12-08-2017, 05:20 PM
بعد احساس میکنم تاچ سایه انداخته..... یعنی مثلا این کلید های هوم و بک خیلی خیلی کمرنگ بعضی جاها دیده میشه.... مثلا ساعتش با باتری که بالاس خیلی کمرنگ پیدا میشه تو صفحه های کرم..... به نظرتون ببرم گارانتی بدم درستش میکنن یا همینجوری باید باهاش سر کنم؟؟؟

Reza.Vejdan
12-08-2017, 11:46 PM
بعد احساس میکنم تاچ سایه انداخته..... یعنی مثلا این کلید های هوم و بک خیلی خیلی کمرنگ بعضی جاها دیده میشه.... مثلا ساعتش با باتری که بالاس خیلی کمرنگ پیدا میشه تو صفحه های کرم..... به نظرتون ببرم گارانتی بدم درستش میکنن یا همینجوری باید باهاش سر کنم؟؟؟

اگر گارانتی داره حتما ببرید گارانتی.تیری تو تاریکی شاید گرفت و درستش کردن.

nima5907
12-09-2017, 03:54 PM
اگر گارانتی داره حتما ببرید گارانتی.تیری تو تاریکی شاید گرفت و درستش کردن.
بردم نمایندگی اخرین اپدیت رو هم رایگان روش زدم.. بابت مشکل سایه هم بهش گفتم بنده خدا گفت این مشکل رو دارن بعضی ها.. بازم تمایل دارید ال سی دی رو عوض میکنم براتئن رایگان ولی از من میشنوید حساس نباشید روش... تا گارانتی داره استفاده کنید نزدیکای اخراش که شد بیاید خواستید عوضش کنم... الان به نظرم روون تر شده و مشکلی حس نکردم... خدایی سامسونگ داشتم پدر منو در اوردن بابت کوچکترین مشکلی... ولی خدمات ال جی همین دوباری که رفتم پیششون هم برخوردشون خوب بوده هم کارم رو راهت راه انداختن.... دمشون گرم

javadh123
12-09-2017, 08:15 PM
بردم نمایندگی اخرین اپدیت رو هم رایگان روش زدم.. بابت مشکل سایه هم بهش گفتم بنده خدا گفت این مشکل رو دارن بعضی ها.. بازم تمایل دارید ال سی دی رو عوض میکنم براتئن رایگان ولی از من میشنوید حساس نباشید روش... تا گارانتی داره استفاده کنید نزدیکای اخراش که شد بیاید خواستید عوضش کنم... الان به نظرم روون تر شده و مشکلی حس نکردم... خدایی سامسونگ داشتم پدر منو در اوردن بابت کوچکترین مشکلی... ولی خدمات ال جی همین دوباری که رفتم پیششون هم برخوردشون خوب بوده هم کارم رو راهت راه انداختن.... دمشون گرم
گارانتی مدیا فعلا داره خوب کار می کنه اگر خراب نکنه! سامسونگ مایکروتل هست و خودم تا حالا مشکل داشتم باهاشون!

nima5907
02-15-2018, 08:10 AM
گارانتی مدیا فعلا داره خوب کار می کنه اگر خراب نکنه! سامسونگ مایکروتل هست و خودم تا حالا مشکل داشتم باهاشون!
سلام مجدد.. ببخشید برای دانلود رام ال جی کدومک سایت بهتره؟ ایا مرجعی وجود داره که خیلی مطمعن باشه؟ برای مثال سامسونگ سم موبایل رو داره.. خیلی راهت میری و مدل گوشیت رو سرچ میکنی و تموم.. میخوام بدونم ال جی چه جوریه و ایا میشه جایی رو معرفی کنید که با خیال راحت رام گرفت و بفهمم چه رامی واسه گوشیم جدیدتر هستش؟ ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید بنده رو

Reza.Vejdan
02-25-2018, 10:31 PM
سلام مجدد.. ببخشید برای دانلود رام ال جی کدومک سایت بهتره؟ ایا مرجعی وجود داره که خیلی مطمعن باشه؟ برای مثال سامسونگ سم موبایل رو داره.. خیلی راهت میری و مدل گوشیت رو سرچ میکنی و تموم.. میخوام بدونم ال جی چه جوریه و ایا میشه جایی رو معرفی کنید که با خیال راحت رام گرفت و بفهمم چه رامی واسه گوشیم جدیدتر هستش؟ ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید بنده رو
سلام
سایت خودمون براتون قرار میدم!

smv1034
07-05-2018, 09:11 PM
سلام
دیروز گوشی v20 من باطریش تموم شد و خاموش شد .بعد اینکه گوشی رو شارژ کردم دیگه روشن نمیشه و رفته رو صفحه ای که پیام داده update firmware
کسی میتونه کمکم کنه ؟

HamidrezaM80
01-30-2019, 01:57 PM
سلام دوستان وقتتون بخیر.
من LG V20 دارم که از اپراتور at&t هست.
متاسفانه دیروز که تو chrome بودم و گوشیم به پاور بانک وصل بود، یهو گوشی هنگ کرد و من هی هوم و دکمه قفل رو میزدم اما اتفاقی نیفتاد. باتری رو بیرون آوردم و جا زدم. وقتی روشن کردم آرم ال*جی اومد و بعدش رو آرم AT&T گیر کرد و هنوزم که هنوزه گوشی بالا نمیاد. لطفا کمکم کنید و راهنماییم کنید. خیلی ممنونم.

coetifs
08-28-2021, 06:50 AM
Propecia (Finasteride) - Uses, Price, Reviews, Dosage, Side Effects, Buy Propecia ([Only registered and activated users can see links]) - Propecia

coetifs
08-28-2021, 07:14 AM
Propecia (Finasteride) - Uses, Price, Reviews, Dosage, Side Effects, Buy Propecia ([Only registered and activated users can see links]) - Propecia

coetifs
08-28-2021, 09:55 AM
Propecia (Finasteride) - Uses, Price, Reviews, Dosage, Side Effects, Buy Propecia ([Only registered and activated users can see links]) - best price 1mg finasteride

SypeStype
08-28-2021, 05:30 PM
can you buy stromectol over the counter ([Only registered and activated users can see links])

coetifs
08-29-2021, 04:04 AM

coetifs
08-29-2021, 08:12 AM

SypeStype
08-29-2021, 02:30 PM
can you buy stromectol over the counter in tijuana, mexico ([Only registered and activated users can see links])

coetifs
08-30-2021, 05:50 AM

SypeStype
08-30-2021, 04:42 PM
Stromectol ([Only registered and activated users can see links])

SypeStype
08-30-2021, 08:03 PM
dosage of ivermectin for dogs ([Only registered and activated users can see links])

ENDEAMS
08-31-2021, 04:55 AM
finasteride tablets for sale ([Only registered and activated users can see links])

SypeStype
08-31-2021, 09:23 AM

SypeStype
08-31-2021, 07:30 PM

ENDEAMS
09-01-2021, 07:38 AM
Propecia ([Only registered and activated users can see links])

squeete
09-15-2021, 10:03 AM
Zithromax (Azithromycin), Buy Zithromax, Order Z-Pak, Antibiotic to treat bacteria, Azithromycin price ([Only registered and activated users can see links]) - Zithromax

squeete
09-15-2021, 04:22 PM
Zithromax (Azithromycin), Buy Zithromax, Order Z-Pak, Antibiotic to treat bacteria, Azithromycin price ([Only registered and activated users can see links]) - Zithromax

anneday
09-16-2021, 02:30 AM
priligy alternative ([Only registered and activated users can see links])

squeete
09-16-2021, 08:57 AM

anneday
09-16-2021, 10:42 PM
priligy medication ([Only registered and activated users can see links])

Zithromax
09-17-2021, 01:43 AM
venta viagra espana

squeete
09-17-2021, 04:50 AM
Zithromax (Azithromycin), Buy Zithromax, Order Z-Pak, Antibiotic to treat bacteria, Azithromycin price ([Only registered and activated users can see links]) - where can i buy zithromax without a prescription

anneday
09-17-2021, 05:20 AM
priligy alternative ([Only registered and activated users can see links])

Zithromax
09-17-2021, 07:48 PM
India Cialis Sales Online

Jetegycle
09-17-2021, 10:35 PM
how do a zithromax capsule look ([Only registered and activated users can see links])

anneday
09-18-2021, 12:08 AM
Priligy ([Only registered and activated users can see links])

Zithromax
09-19-2021, 03:50 AM
What Is Amoxicillin For

anneday
09-19-2021, 03:17 PM
priligy near me ([Only registered and activated users can see links])

Daywowl
09-20-2021, 04:08 PM
Plaquenil (Hydroxychloroquine) | Buy Plaquenil | Plaquenil Uses | Plaquenil Covid ([Only registered and activated users can see links]) - order plaquenil online

anneday
09-20-2021, 10:12 PM
priligy and viagra ([Only registered and activated users can see links])

Daywowl
09-20-2021, 10:46 PM
Plaquenil (Hydroxychloroquine) | Buy Plaquenil | Plaquenil Uses | Plaquenil Covid ([Only registered and activated users can see links]) - plaquenil indications

Daywowl
09-21-2021, 12:17 AM
Plaquenil (Hydroxychloroquine) | Buy Plaquenil | Plaquenil Uses | Plaquenil Covid ([Only registered and activated users can see links]) - Plaquenil

anneday
09-21-2021, 05:26 AM

anneday
09-21-2021, 07:46 AM

anneday
09-21-2021, 09:18 AM
priligy equivalent ([Only registered and activated users can see links])

squeete
09-21-2021, 07:48 PM
Zithromax (Azithromycin), Buy Zithromax, Order Z-Pak, Antibiotic to treat bacteria, Azithromycin price ([Only registered and activated users can see links]) - what does azithromycin treat

Jetegycle
09-22-2021, 11:54 AM
Zithromax ([Only registered and activated users can see links])

Jetegycle
09-23-2021, 03:23 AM
Zithromax ([Only registered and activated users can see links])

squeete
09-23-2021, 02:54 PM
Zithromax (Azithromycin), Buy Zithromax, Order Z-Pak, Antibiotic to treat bacteria, Azithromycin price ([Only registered and activated users can see links]) - azithromycin for pneumonia

Jetegycle
09-23-2021, 05:33 PM
buy zithromax for chlamydia for humans ([Only registered and activated users can see links])

Zithromax
09-25-2021, 09:29 PM
Propecia Hair Loss Cream

squeete
09-26-2021, 11:06 AM
Zithromax (Azithromycin), Buy Zithromax, Order Z-Pak, Antibiotic to treat bacteria, Azithromycin price ([Only registered and activated users can see links]) - venlafaxine xr 37.5 mg online uk

Upsendy
10-01-2021, 08:38 AM
Prednisone (Prednisolone): Buy Prednisone Online, Deltasone, Prednisone Side Effect ([Only registered and activated users can see links]) - Prednisone

Upsendy
10-01-2021, 08:48 AM
Prednisone (Prednisolone): Buy Prednisone Online, Deltasone, Prednisone Side Effect ([Only registered and activated users can see links]) - prednisone davis pdf

Upsendy
10-02-2021, 03:00 AM
Prednisone (Prednisolone): Buy Prednisone Online, Deltasone, Prednisone Side Effect ([Only registered and activated users can see links]) - Prednisone

Prednisone
10-02-2021, 09:06 PM
cialis 10 mg

Upsendy
10-03-2021, 03:19 PM

Prednisone
10-05-2021, 02:51 AM
Cialis 5 Mg Tablet

Upsendy
10-06-2021, 01:19 AM

Prednisone
10-06-2021, 10:06 PM
Amoxicillin Dosage For Child

Upsendy
10-07-2021, 04:30 PM

Neurontine
10-11-2021, 04:33 PM
Comprar Viagra Generico Andorra

Neurontine
10-11-2021, 10:00 PM
Zithromax Suspension For Children

Issuervew
10-31-2021, 07:45 PM
Lasix ([Only registered and activated users can see links])

Issuervew
11-01-2021, 10:24 AM
furosemide contraindications ([Only registered and activated users can see links])

trakack
11-13-2021, 06:31 AM
buy prednisone without rx ([Only registered and activated users can see links])

trakack
11-14-2021, 07:06 AM
need to buy prednisone without a scdript ([Only registered and activated users can see links])

trakack
11-15-2021, 11:37 AM
prednisolone contraindications ([Only registered and activated users can see links])

trakack
11-16-2021, 10:45 AM
buy prednisone 10mg online for humans without a prescription ([Only registered and activated users can see links])

trakack
11-16-2021, 07:20 PM
prednisone davis pdf ([Only registered and activated users can see links])

trakack
11-17-2021, 12:05 AM
pregnisone pills from uk ([Only registered and activated users can see links])

Tombowl
12-04-2021, 11:58 AM
where to buy zithromax for chlamydia ([Only registered and activated users can see links])

Tombowl
12-04-2021, 02:29 PM
zithromax pills ([Only registered and activated users can see links])

Tombowl
12-04-2021, 10:14 PM
antibiotic azithromycin ([Only registered and activated users can see links])

Tombowl
12-05-2021, 07:10 AM
side effects of zithromax ([Only registered and activated users can see links])

Agisoro
12-20-2021, 04:15 PM
viagra message boards ([Only registered and activated users can see links])

Agisoro
12-20-2021, 09:57 PM
viagra alcohol side effects ([Only registered and activated users can see links])

Agisoro
12-21-2021, 12:31 AM
us viagra ([Only registered and activated users can see links])

Expence
12-30-2021, 09:12 AM
Buy Lynoral Online Uk kamagra energy gell ([Only registered and activated users can see links]) Acheter Lioresal Baclofen

Expence
12-30-2021, 09:53 PM
vendo kamagra estado publicidad de kamagra ([Only registered and activated users can see links]) purchase kamagra st by ajanta

Expence
12-31-2021, 01:19 AM
effect of kamagra on woman busco kamagra ([Only registered and activated users can see links]) compare kamagra

Myptody
09-19-2022, 01:53 AM
Hypo as in producing very few usable energy and hyper as in producing and using massive amounts of energy for protection against ROS, pathogens and others and reparation. doxycycline hyclate for chlamydia ([Only registered and activated users can see links]) Excessive anticoagulation, with or without bleeding, may be controlled by discontinuing warfarin sodium tablets therapy and if necessary, by administration of oral or parenteral vitamin K 1.

squeete
09-19-2022, 11:05 PM
Keeler Fison indirect ophthalmoscope. can doxycycline make you tired ([Only registered and activated users can see links]) Gross I, Siedner- Weintraub Y, Stibbe S, et al.

roambib
09-24-2022, 05:29 PM
Angiogenesis refers to new blood vessels that originate from pre- existing vascular structures. doxycycline contraindications ([Only registered and activated users can see links])

roambib
09-24-2022, 06:39 PM
doxycycline drug class ([Only registered and activated users can see links]) Structures of mefloquine and halofantrine.

roambib
09-24-2022, 06:59 PM
Acute attacks have been reported in such patients receiving carbamazepine therapy. doxycycline for sinus infection dose ([Only registered and activated users can see links]) Renal And Or Hepatic Impairment Or Hypoalbuminemia.

roambib
09-24-2022, 09:27 PM
Monitor Closely 1 ofloxacin increases effects of insulin NPH by pharmacodynamic synergism. doxycycline for lyme ([Only registered and activated users can see links]) It is used by people to ease pain and fever, but not inflammation.

roambib
09-24-2022, 10:53 PM
doxycycline for pneumonia ([Only registered and activated users can see links]) No other companies, with free shipping for you can cause a participating pharmacy stores nationwide.

squeete
10-10-2022, 02:20 AM
lasix for weight loss ([Only registered and activated users can see links]) Co immunoprecipitation Co IP analysis demonstrated that ELF3 strongly binds to ERО± in the absence of E2, but ELF3 dissociation occurs upon E2 treatment in a dose and time dependent manner suggesting that E2 negatively influences such interaction

squeete
10-12-2022, 11:36 AM
Brezina PR, Anchan R, Kearns WG buy cialis daily online ([Only registered and activated users can see links]) This guideline talks about longer duration of therapy, which will help reduce recurrences for thousands and thousands of women in the U

Extewly
11-01-2022, 04:43 PM
stromectol package insert ([Only registered and activated users can see links]) Guys will complain about back pumps, cramps, water retention on various oral steroids

Myptody
11-10-2022, 07:01 AM
buy generic stromectol ([Only registered and activated users can see links]) And just like your roommate, sometimes organisms that live with you decide one day to stab you in the back

Myptody
11-10-2022, 08:10 AM
Qi X, Zhao Y, Li H, Guo X, Han G doxycycline and covid ([Only registered and activated users can see links])

Upsendy
11-10-2022, 10:05 PM
Hearts from male A or female B NTG and ATF6 MER TG mice treated with or without tamoxifen were equilibrated for 30 minutes, followed by 25 minutes of global no flow ischemia and then 2 hours of reperfusion I R buy stromectol 12mg ([Only registered and activated users can see links]) Llovet reports receiving consulting and lecture fees and research grants from Bayer HealthCare Pharmaceuticals, research grants from Exelixis, and consulting fees from Biocompatibles International and MDS Nordion; Drs

mydrach
11-29-2022, 10:22 AM
Animal models have had limited utility because experimentally induced seizures typically result in reproductive failure ivermectin 3mg for humans ([Only registered and activated users can see links]) 5 alpha reductase inhibitors

Vaplers
12-05-2022, 06:33 PM
magnesium and tamoxifen interaction ([Only registered and activated users can see links]) cialis tylenol heartburn The law passed the GOP controlled Legislature despite marathon speech in June by Democratic Rep

Myptody
12-05-2022, 09:47 PM
Methods Based on a power calculation to demonstrate an increase of 10mmHg SBP, 2 groups of 5 Sprague Dawley rats were anesthetized, intubated and poisoned with an initial bolus and then continuous infusion of IV verapamil to maintain SBP of 55mmHg buy lasix no prescription ([Only registered and activated users can see links])

coetifs
12-06-2022, 02:57 AM
nolvadex reddit ([Only registered and activated users can see links]) Los porcentajes de recidivas fueron significativamente inferiores en el grupo i

Upsendy
12-06-2022, 03:14 AM
Department of Labor Occupational Safety and Health Administration Protect Yourself Silicosis cialis 5mg online ([Only registered and activated users can see links]) Nonetheless, the primary endpoint of disease free survival showed a significant reduction in risk of recurrence with the use of aromatase inhibitors in premenopausal hormone receptor positive breast cancer patients with ovarian suppression

Extewly
12-06-2022, 11:16 AM
buy cialis non prescription ([Only registered and activated users can see links]) Iriyama N, et al

Extewly
12-11-2022, 10:08 PM
stromectol reviews ([Only registered and activated users can see links]) Mckinley, USA 2022 04 23 13 39 39

Upsendy
12-12-2022, 03:12 AM
buy stromectol ([Only registered and activated users can see links]) Possible Risk Factors

Vaplers
12-12-2022, 02:49 PM
accutane 30mg buy no script ([Only registered and activated users can see links]) To Join the Study

Daywowl
12-12-2022, 04:10 PM
TDP 43 proteinopathies pathological identification of brain regions differentiating clinical phenotypes ivermectin rosacea ([Only registered and activated users can see links])

Upsendy
12-12-2022, 10:33 PM
azithromycin for std ([Only registered and activated users can see links]) Biotinylated anti rabbit IgG was applied for 30 min followed by 30 min of incubation with a polymer Envision plus, DAKO