PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل مشکل صفحه مرگ آبی در گوشی های ویندوز فونی

ApaixA
02-27-2017, 11:33 AM
با سلام
حل مشکل صفحه مرگ آبی در گوشی های ویندوز فونی

در رایانه های ویندوزی و در گوشی های ویندوز فونی صفحه معروفی به نامه صفحه مرگ وجود دارد که در صورت ناسازگاری سخت افزار با نرم افزار یا وجود مشکلاتی در سخت افزار این صفحه آبی رنگ دیده می شود . (بنده خودم تازه لپ تاپ گرفته بودم و ویندوز 8 روش نصب کرده بودم و این صفحه مرگ اعصابمو خورد میکرد بلاخره با آپدیت ویندوزم به این مشکل پایان دادم و در حال حاضر از ویندوز 8.1 لذت میبرم چنانچه ویندوز شما همچنان xp یا 7هست حتما همین امروز ویندوزتون رو ارتقا بدین)در زمانی که این خطا و صفحه مرگ رو می بینید مایکروسافت و سیستم عاملش رو مقصر ندونین اتفاقا این خیلی عالی هست که شما را از وجود مشکلات خبردار می کند پس این یه مزیت هست .

علت نمایش صفحه مرگ آبی رنگ در ویندوز فون گوشی ها مانند همان مشکل ویندوز کامپیوتر است .
این مشکل مثلا زمانی اتفاق می افتد که در هنگام کار با گوشی ، گوشی از دستتان به زمین می افتد و پس از روشن کردن گوشی می بینید که یه صفحه آبی در صفحه نمایش مشاهده می کنید و در صفحه آبی رنگ علامت ): نیز نمایان می شود ، البته این مشکل فقط در هنگام ضربه دیدن مشاهده نمی شود ممکن است شما نرم افزاری نصب کنید که با سخت افزار شما سازگار نیست و این خطا رو نمایش می ده .

خوب بریم سراغ حل صفحه مرگ آبی

برای حل این مشکل ما دو راه سراغ داریم .

راه حل اول : دانلود برنامه Nokia Software Updater و نصب آن بر روی رایانه

تا دانلود شما تموم بشه ما توضیحات کوتاهی در رابطه با برنامه بدیم .

سپس گوشی خود را متصل کرده و بر روی گزینه My Phone Does Not Start Up Or Respond کلیک کنید. بعد از این مرحله برنامه فریمور گوشی شما را دانلود می کند و بسته به سرعت اینترنت شما ممکن است مدتی طول بکشد. پس از دانلود تمامی اطلاعات موجود بر روی تلفن شما از بین می رود و سیستم عامل مجددا بارگزاری می شود. به همین راحتی …
راه حل دوم : این روش بسیار ساده تر از روش اول می باشد و برای انجام آن کافیست مانند زیر عمل کنید:
– سیم کارت را از گوشی بیرون بیاورید.
– گوشی را هارد ریست (ریست به حالت کارخانه) کنید .

– سیم کارت را مجددا داخل گوشی قرار دهید و گوشی را راه اندازی کنید.

پس از این کار گوشی به راحتی و بدون هیچ مشکلی راه اندازی می شود اما تمام اطلاعات روی گوشی شما از بین می رود.