PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم شبکه سیم کارت

negaheaval
02-16-2017, 07:45 PM
با سلام به همه دوستان
من دو تا سیم کارت دارم یکی همراه اول که فقط برای صحبت کردن ازش استفاده می کنم و یکی هم رایتل
حالا مشکل اینه که وقتی سیم دو رو بعنوان سیم کارت دیتا انتخاب می کنم فقط روی همون سیم کارت میشه تنظیم شبکه انجام داد و روی سیم یک اصلا گزینه اش وجود نداره . بنابر این وقتی سیم 2 رو روی 4G میزارم خودبخود سیم 1 هم 4G میشه و این باعث میشه که با مشکل مواجه بشم . قبلا تو اس 7 راحت میشد هر سیم رو بصورت مجزا تنظیم کرد .
اگه کسی راه حلی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه
یاعلی

negaheaval
02-25-2017, 10:11 PM
خوب الحمدالله انگار تنها دارنده v20 هستم و یا اینکه دوستان دیگه کلا مشکل ندارن . خوب الحمدالله
تو پست قبلی نوشتم که نمیشه رو هر دو سیم تنظیم جداگانه انجام داد
بالاخره بعد چند روز ور رفتن با گوشی به نتیجه رسیدم که فقط میشه با کد دستوری وارد منوی تست شد و اونجا مثلا شبکه سیم یک رو بزاری روی 2g . البته با هربار خاموش و روشن کردن یا ایرپلین مود این تنظیم از بین میره ولی بازم تنها راه حلی هست که فعلا موجوده . خسته نباشم . شاد باشید

Sent from my Black V20 😎

Reza.Vejdan
02-25-2017, 11:16 PM
جدیدا توی سیستم گوشی های جدید شما وقتی یه سیم رو به عنوان دیتا انتخاب می کنی فقط روی اون می تونی حالت شبکه انتخاب کنی!!الان از خودم sam s6 هست و دقیقا همین داستان رو داره

negaheaval
02-26-2017, 08:57 PM
جدیدا توی سیستم گوشی های جدید شما وقتی یه سیم رو به عنوان دیتا انتخاب می کنی فقط روی اون می تونی حالت شبکه انتخاب کنی!!الان از خودم sam s6 هست و دقیقا همین داستان رو داره
خوب این واقعا خوب نیست . چون هر کس بنا به نیاز خودش باید بتونه تنظیمات رو انجام بده .

Sent from my Black V20 😎

Reza.Vejdan
02-26-2017, 09:09 PM
چاره ایی نیست شاید تو اندروید جدید این مشکلو درست کنن
....
در مورد مدیریت انجمن بهم پیام بده

farokhzadj
11-20-2017, 03:24 PM
سلام
در جواب دوستان ک مشکل نت و مکالمه با دو سیم کارت دارن عرض کنم سیم کارت اول همراه اول و سیم کارت دوم ایرانسل هست با هردو میتونم مکالمه کنم و از نت هرکدوم بصورت 4g میتونم استفاده کنم در قسمت پایین صفحه v20 دست راست اولین گزینه با یک لمس کوتاه برای مکالمه جای سیمکارت رو عوض میکنه و با لمس طولانی میتونید وارد سیتینگ بشید و انتخاب کنید نت کدام سیمکارت فعال باشه

فرستاده شده از LG-H990ِ من با Tapatalk